Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
my mamy jeszcze 2 tyg. do wizyty kontrolnej, więc na razie nie marzymy jeszcze o sexie 😞 ale ochota jest, po mimo zmeczenia, ale staram sie nie myśleć o tym
Darusia a jak byś sobie chustę kupiła to byś nie musiała jej tak dźwigać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hejaaa 🙂)

Wróciłam z zaświatów!
Dziękuję Anitek, że się o mnie pytałaś. Miło! Super fotki z Olafkiem i nadal podtrzymuję to, że na każdej fotce wyglądasz inaczej(na każdej super of course 😉)..kobieta kameleon normalnie heh

Te kilka dni co mnie nie było. Masakra!! Nie chcę tego nawet wspominać. W skrócie problemy z moją d. były tak wielkie, że wzięły górę nad wszystkim. Tydzień wyjęty z życia!
Cierpienie straszne, a ile łez wylanych..eehh..no ale już jest lepiej trochę dzisiaj dwójeczka poszła gładko i bez bólu prawie..siemię lniane zrobiło swoje (dzięki Klaudia!!)

Dzisiaj jadę z małą do lekarza. Znalazłam go w necie, podbno najlepszy specjalista w Gdyni. Zobaczymy.
Muszę z nim kilka spraw omówić.
Nadia ma mały guzek za uchem lewym, czytałam że może byc to tylko powiększony węzeł chłonny ale wole to sprawdzić. Do tego wyskoczyło jej jakieś czerwone znamię na cycuszku które się powiększa. No i problemy z karmieniem mamy ogromne. Wyeliminowałam całkowicie nabiał, jedyne co jem to rano suchy chleb z dżemem potem jedno jabłko i wieczorkiem lekką zupę z warzywkami i tak cały czas. ja się męczę a małą dalej brzuszek boli 🤨 dam znac po wizycie.

milego dnie kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CANDYMONKA MAM PYTANKO CZY TY RODZIŁAŚ W WEJHEROWIE?? CZY W KTÓRYMŚ GDYŃSKIM SZPITALU BO JA JESTEM TYDZIEŃ PO TERMINIE I MAMM STRASZNY PROBLEM Z JAKIMI KOLWIEK INFORMACJAMI W WEJHEROWIE


A POZATYM BUZIAKI LUTÓWKI JAK TAM WASZE DZIECIACZKI??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mamusie

CandyMonka jak dobrze, że w końcu się odezwałaś! Mam nadzieję, że to już koniec walki z Twoją szanowną d..ą!
CM u mnie też problemy z karmieniem ale tego typu, że Mały stał się tzw. przekąsaczem - je łapczywie przez max 10 minut a za godzinę jest już głodny.. kupiłam już nawet NAN 1, jak tak dalej będzie to dostanie butle..

Muszę się pochwalić dwoma rzeczami:

IGOROWI w końcu ODPADŁ PĘPEK!!

No i mam za sobą pierwsze bzykanko:P było naprawdę cudownie, mega orgazm i zero bólu, poza lekkim ciągnięciem na samym wejściu do psitki (ale chwilowe):P także szlaki przetarte, można wrócić do normalności 🙂 pytałam M. jak "tam w środku" i powiedział, że jak dla Niego to nie ma różnicy.. aż się zdziwiłam.. ale może to akurat w tej pozycji a w innych będą już "luzy" 🙂

Zajrzę za chwilę albo później, bo Rykiewka wzywa

Zajrzę później
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂

U Nas w miarę 🙂 Po przeprowadzce nadal dochodzę do ładu ze wszystkim ale nie chce sie nadwyrężać bo w sobotę pojewiła się u mnie temperatura 38 i nie wiem czy to z wysilku :/ W dodatku moje okresowo- oczyszczanie się nie kończy. Boje się że to coś poważniejszego ale czytam że niektóre z Was też to miały. A nie wiem jak z lekarzem bo dopiero za tydzień wizyta. Leci mi tak jak bym okres miała. W sumie 2 podpadki na dzień by mi starczyły nawet :P Wiec myśle że to nie jest jakiś krwotok.
W kazdym razie trwa to już 4 albo 5 dni bo dokladnie nie wiem kiedy to większe krwawienie dostałam.
Eh
Mały coś tam mówi sobie pod nosem coś zasnąć nie może. Dostał korka i tylko e ee eee słysze 🙂

Wczoraj kolejna partia znajomych i rodziny - i wymiekam !
Mam nadzieje ze juz cała rodzina Malucha zobaczyła 🙂

No i Filip w końcu pożegnał się z żółtaczką.

Monka - nie ma za co dziękować 🙂 Mówiłam ze "2" pójdzie głaciutko 😁 Pij sobie chociaż raz dziennie 🙂

Martuś - gratuluje pierwszego sexu 😁 Ja mam nadal jakąs blokadę - w dodtaku teraz to krwawienie. Esz w mordę :P

Anitka - śliczne zdjęcia 🙂 A Olafek jaki mały pucolek się zrobił 🙂 Ale spokojnie Filip juz 5,5 kg 🙂 Kurde jest już co nosić tego Szkraba 🙂
Ty też ślicznie wyglądasz 🙂

Kupiłam sobie bluzeczkę na chrzciny 🙂 A dziś z mężem wedrujemy do księdza zamówić termin 🙂

Co do karmienia to nie mam problemów - nadal czuje się jak mleczarnia - Filip w dzień pije co 2 godziny i tak jeszcze nie zdąrzą wszystkiego wypić z jednego cycka a co dopiero dwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia ja jak tylko wyszłam ze szpitala to nabrałam ochoty na M.:P pomimo bolącej pupy i wcześniejszych zapewnień, że przez najbliższe pół roku nawet ginekologowi nie dam się dotknąć 🙂

Co do chrzcin - wczoraj byliśmy u księdza, M. jutro idzie dokładnie ustalić termin, który poznamy po dzisiejszej wizycie w restauracji 🙂 i zastanawiam się nad ubrankiem, bo szczerze nie mam zielonego pojęcia w co takie małe ciałko Syncia ubrać 🙂 A ty Klaudia masz już strój dla Filipa?

Anitek na jednym ze zdjęć, chyba pierwsze, które wstawiłaś (ty też na nim jesteś), Olafek wygląda jakby był bratem bliźniakiem mojego Igora 🙂 identyczna minka i pulaski 🙂

CM - nie zaszkodzi Ci jak raz dziennie wypijesz sobie kawę INKĘ, ona ma dużo błonnika i również pomaga na sranko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eee no ja też mam ochotę ale teraz ten okreso-oczyszczanie :P Ale moj Paweł to i w tym chciałby sie pobawić :P Sexiarz !

Ja dla Filipa mam coś takiego 🙂 [img size=350]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/SNC11713.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Klaudia to kupiłaś? i w jakim rozmiarze? i czy tylko to założysz czy w jakąś poduchę jeszcze zawiniesz? pytam, bo w sumie każdy Kościół jest bardzo zimny.. aha i ile to kosztuje? z góry dziękuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klaudia jaki fifi fajny! jaki duzy!!

czy ktoras z was ma wozek bartatina??jak opinie?
ja mam delti emu i jest do d..... 😠 tj dla mnie super bo mały lekki itd ale dla dziecka koszmar-zero amortyzacji 😠 mam warzenie ze po spacerze młoda jest tak poobijana ze bedzie miała siniaki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuś - ja to kupiłam w swoim osiedlowym sklepie z odzieżą , podobne widziałam na Allegro. Rozmiar jest niby iniwersalny bo nie ma nic napisane. Ja zmierzyłam jego śpioch trochę więkzy i wziełam na oko. Jak mu do czasu chrztu bedzie mały to i tak pod spodem bedzie miał rajstropki białe. Zreszta ile też to potrwa 1h w kosciele i ze 2h w restauracji. Kosztowało 45 zł więc bec tragedi.

Ja mam babyactive jet i jestem zadowolona - jest sztywny ale nie narzekam 🙂
A chust nie używałam , nie jestem zwolennikiem czegoś takiego. Staram się Filipa za dużo nie nosić 🙂

a klocuszek z niego jest 🙂 5,5 kg robi swoje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana nie mam Bartatiny, ale słyszałam same dobre opinie od znajomej, która go ma. Dużo również czytałam nt tego wózka i nie znalazłam żadnej negatywnej opinii. Pamiętam, że pani na szkole rodzenia u CandyM polecała ten wózio.
Ja mam Xlandera i też u niego kiepsko z amortyzacją ale nie zauważyłam żeby Małemu było w nim źle 🙂

Co do chusty też nie mam, jakoś nie jestem przekonana do niej, a problem ze spaniem Młodego na klacie jest. póki co daję radę 🙂 Ale biorę się za Młodego razem z "zaklinaczką dzieci"
CandyMonka ma chustę napewno coś więcej Ci napisze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂

wow..mała śpi sama od 15 minut 🤪

Martuś u mnie też karmienie co 1-2h nawet w nocy nie robi dłuższej przerwy ehh. Dzięki za radę kupię sobie Inkę 🙂

aaana jak pisała Martuś ja mam chustę 🙂 fajna sprawa ale na wyjście w domu się nie sprawdza, bo to dziecko uleje, to się zesra heh albo trzeba je nakarmić i rozwiązywanie chusty a potem je skomplikowane zawiązywanie bywa lekko irytujące. także u mnie chusta poszła w kąt i czeka do lata 🙂
A co do wózka to polecam Deltim Leo, ja mam taki i jestem bardzo zadowolona, buja się pięknie 🙂 no i cena super
Na przeciwko dworca w Gd głównej jest taki mały sklepik z wózkami i jest tam on po 1000zł z fotelikiem samochodowym gratis 🙂

A co do chrztu to ja mam problemy z chrzestnymi. Nie mam kogo wziąć. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂
ja na chwilke bo uciekamy na miasto 🙂
sliczne pogoda 🙂
Klaudia poprosze przepis na siemie lniane 🙂
No i 5,5kg tak jak mowisz robi swoje bo mi rece odpadaja...A wazylam wczoraj Malego i wazy 5,8kg...tyje niezle hehe 😉 zreszta widzicie roznice :P

CandyMonka ciesze sie z z pupcia juz lepiej 🙂

Co do sexu to ja juz mam kilka razy za soba 😁 i wiecie co? czuje luzy 😞 ku...a mam nadzieje ze to sie zejdzie kiedys...
mam wrazenie ze mnie zle zszyli a wizte u ginka mam dopiero za 6tygodni to wtedy wszystko sie okaze.

No i blizna mnie ciagnie strasznie 😞 no ale mysle ze to jeszcze wszystko za wczesnie :P

Uciekam Kochane zajrze do Was pozniej 🙂

Buziaki slemy 🙂

p.s. dziekujemy za komplementy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana ja chcę tylko aby Mały jadł dłuzej niz 8-10 minut, bo poki co zauwazyłam, ze to mały przekąsacz - nigdy nie najada sie do konca co powoduje, ze spi mi max 2godziny, a czasem woła o cyca co 30 minut.

Monka a nie masz żadnego kuzynostwa lub naprawde dobrych, sprawdzonych przyjaciół? ja mam problem ale w druga strone, chetnych na chrzestnych kupa a Igorek jeden 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamy !!!
a ja mam znowu nerwa, mała obudziła sie z 37st. gorączką i znowu zaczyna chrząkać, qrwa żeby znou mi nie zachorowała, na 16 idziemy do lekarza, modlę sie, żeby była zdrowa
wszystko robię jak lekarz kazała , już sama nie wiem co sie dzieje, czasem myślę że to przez to serduszko 🤢 bo niby z tym będzie szybko łapała infekcje, no ale tak szybko to nie myślałam 😠
zła jestem na ten szpital ż mi ja dali z katarem, skoro ona taka podatna na wszystko jest
oby nie była chora 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwiokej na pewno bedzie dobrze ! a 37 u noworodka to nie jest gorączka no ale też poszłabym na wszelki wypadek do lekarza - tak dla własnego spokoju. Dzielna Mamuśka jesteś!! a jak Mała przybiera na wadze?

CM tak w ogóle to dobrze że w końcu jesteś bo zaczynałam się martwić
używasz tej chusty w domu na codzień czy też się nie sprawdza? czy dzieciak nie leży w niej taki pogięty i podduszony? nie jestem za bardzo przekonana no ale ile można siedzieć z małą na klacie?? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też na chrzestnych z mojej strony mam koleżankę a Moj ma kuzyna. Najbliższych też nie bralismy 🙂

Anitka - ziarna siemienia lnianego zaparzasz jak herbatkę tzn 1 łyzeczka siemienia i zalewarz wrzątkiem po ostygnieciu wypijasz. Albo drugi sposob jest lepszy bo siemię się robi jak kisiel coprawda smak nie ten. Szklanka wody do garnuszka i lyzeczka siemienia w to. Zagotowujesz al musisz co jakiś czas mieszac. Odcedzasz to siemie a ten kleik wypijasz 🙂 Pyszne to może nie jest ale jak widać się sprawdza 🙂


Filip walczy na brzuchu teraz 🙂 A silny jest ze głowę tak wysoko podnosi i się ukada raz na jeden boczek raz na drugi 🙂

Czas iść obiad zrobić :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...