Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Nikos ale przeciez nie musi sie zgadzac no nie???

Martus no u mojej siory tez lekarz mowil ze jest okej dopiero jej szwagra zona zauwazyla ze Blanka glowke prawie caly czas ma na jeden bok przekrzywiona i poszla do innego lekarza i ten stwierdzil przykurcz. Jak mozesz to idz i sprawdz bo wiadomo pozniej moze byc gorzej.
Albo obserwuj jeszcze z tydzien i jak sie nic nie zmieni to wtedy idz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z tym nie-zgadzaniem to nie jest tak łatwo...

a z ciekawostek...jestem prawie 5tyg po porodzie a mam szwy,okazało się,że błyskotliwy doktor po porodzie "zamontował" mi w środku szwy nierozpuszczalne!!! Byłam wczoraj u innego ginka,który mi wydłubywał to dziadostwo,było tego ok 20 kawałków,reszta za 3 tygodnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂

U Nas nocka nawet znośna . Mały spał od 21 do 2.30 pozniej do 5 i znówu do 8 🙂 WYSPAŁAM SIE !!! 😁
śniło mi sie nawet że nie mam dziecka i mogę spać dowoli... he he (zawsze miewam mało realne sny :P )

Dzisiaj mam wielki dzień idę mierzyć suknie ślubną bo coś w końcu trzeba wybrać bo czerwiec sie zbliża wielkimi krokami 🙂 Trzymajcie kciuki za pomyśle łowy 🙂
Buty juz mam ale to kropla w morzu potrzeb.

Wczoraj dostalismy 2 siatki ciuszkow ale jakoś mało zadbane wiec wybrałam tylko najładniejsze 🙂
No i również wczoraj bylismy na pierwszym rodzinnym grillu 🙂 Fakt że obeszłam sie smakiem no ale było fajnie cała rodzinka i pies nad jeziorkiem 🙂 ah ah
Dzisiaj też piękna pogoda także ja zmykam do salonu a mąż zajmuje się Małym 🙂

Fifi też uwielbia spacerki - zawsze kima sobie w wózku.

Muszę znaleść jakis sposób na te potówki bo mnie wkurzają - psują wygląd mojemu dziecku 🙂 😁 Staram się go nie przegrzewać a one dziś znowu wyskoczyły w wiekszej postaci wrrr

Nikoś - kurna felek nie zazdroszcze tego wujazdu męża. Wiem że moze sie nie zgodzić na to ale pewnie w przyszłości jakies konsekwencje bedzie miał co nie ?
Moj kuzyn tez zrezygnował i teraz mu powiedziali ze jak dostanie rozkaz to już nie może zrezygnować( czyt. możę, ale go zwolnią ). Moj Syn też się pręży i napina jak mu bączki idą albo kupka 😁

Martuś - jak pojde z Małym na szczepienie też zapytam o tą skrzywioną czaszkę Małego , bo też raczej trzyma głowe w prawo i normalnie widać odkształcenie na głowie. Ale jak mu przekręcam to się wścieka. Może jakas metoda ??

Anita jak Twoje hemoroidy ? Pijesz siemię ??


Ja czekam na wizytę u gina w poniedziałek pierwszą po porodzie i kurde czuje dysomfort bo krwawię nadal i mam tak do gina iść :/ No ale mus to mus.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikos naprawde Ci wspolczuje i doslownie nie wiem co napisac 😞
ja to 2dni nie moge wytrzymac bez Meza a gdzie tu 9miesiecy 😞

Klaudia no wlasnie sie czaje na to siemie bo to doslownie jak smarki sie ciagnie 😞 wiec jeszcze ni wypilam :P

Trzymam kciuki zeby Ci sie udalo sukienke znalezc jakas ciekawa 🙂

Co do odksztalcen to wlasnie mi polozna mowila zeby karmic np raz z jednej raz z drugiej zeby okrecac dziecko na bok zeby za duzo na jednym boku na lezal no ale spoko Olaf sobie spi i co chwile sie poprawia wiec ok 🙂
co do potowek to kochana Olaf tez nie jest przegrzany a mam wrazenie ze wiecznie wychodza i znikaja 😠
No ale to chyba przez to ze dziecko musi sie nauczyc normowac tempke w wlasnym ciele a to niby do kilku miesiecy wiec glowka do gory 🙂

A tak wogole to Maly obalil wlasnie 120ml i zasypia przy suszarce bo mi juz rece opadaja od noszenia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek boję się bardzo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tęsknote można wytrzymać ale tu jest ogromny strach o zycie!
Jest jedyna możliwość by nie poleciał-dyskwalifikacja ze względu na arytmię serca jaka ma ale prawda jest taka,że jak potrzebują ludzi to takie "drobiazgi" maja w nosie 😞((((( lecę,mały płacze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikos niech zalatwia zeby nie leciec!!!!!!!! ja to wogole nie zgodzilabym sie i koniec!!!
Moj cos wspominal o zlozeniu podania do tutejszej policji i odrazu powiedzialam ze NIE...
Uwazam ze moglby sie zakrecic gdzies zeby zalatwic to tak zeby nie leciec bo to naprawde niebezpieczne 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nikoś współczuje - mam nadzieje ze uda sie R. jakos wykrecic

martuś Młoda tez mi sie na spacerach darła i biegłam podobnie jak ty ale już zmądrzałam i dzisiaj wzięłam butlę i Domi miała "piknik" - nakarmiłam ją w czasie spaceru :P i mogłam spokojnie chodzic dalej :laugh:

debridat - chciałam dla Młodej bo ulewa i się pręży ale lekarka powiedziała ze jak nie jest strasznie zle to odradza bo debridat uszkadza serce!!!! dziewczyny które podajecie sprawdzcie to

jaiho policośtam w plastikowych butlach- sprzedawca (rozsadni i znający sprzet dla dxieciaków ale nie wiem czy to autorytet) powiedziała ze policoś uaktywnia sie dopiero w 130stC wiec to tylko straszenie bo nie podgrzewamy butli do tego stopnia

potówki - Młodej pojawiają sie i znikają w ciagu paru godzin a raczej nie przegrzewam - n blkonie w samym body a w domu mam ok 18st... nie wygladaja pieknie ale co zrobić - chyba trzeba ignorowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana ja juz nie podaje debridatu bo zauwazylam ze Maly i tak ulewal wiec to sie mijalo z celem...
Dostaje tylko espumisan i to tyle...
No i witaminki oczywiscie 🙂
u Nas dzis wieje i pada 😞
wiec siedzimy w domku!!!
Maly wlasnie spiuchna sobie slodko 🙂
a ja zamiast spac z nim to gapie w kompa i tv :P


wlasnie obejrzalam filmik ktory byl na jednym z watkow forum i Wam powiem ze sie poplakalam 😞 utwierdzam sie w przekonaniu ze zostaje w domu po macierzynskim
http://www.news4jax.com/video/22881971/index.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaana napisał:
aha no i pochwale sie -Domi na cycu tyła tylko 19gr/dzień (poniżej normy) a teraz jak jedziemy na butli już 40gr/dzień!!! w końcu nie wygląda jak pomarszczona staruszka:laugh: !!


Hahaha dobry text :P

No i ciesze sie ze Dominisia tyje sobie w koncu 🙂 🙂 🙂

p.s. Aaana a co Ty masz z suwaczkiem? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
qurcze młoda spała mi na klacie już ze 40min wiec odłożyłam ja do kołyski i oczywiście natychmiast sie obudziła i ulała!! i tak jest zawsze 😠 chociaż kołyska też uniesiona pod kątem

no wiec młoda znowu u mnie na klacie bo mam schize ze biedna sie męczy tak ulewając + ze sie zakrztusi a ja nie zauważę 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
jestesmy, dzis rewelacja, syn spal 3godz. na dworze, bo nic nie robilam tylko odrazu na dwor, szkoda pogody 🙂)z przerwa na jedzenie, jest tak cieplo, ze nawet cycki moglam wystawic i go nakarmic, zeby nie bylo bylismy w ogrodzie przy domu 🙃 :laugh:
a teraz lezy mi na kolanach i sie smieje jak dzik 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie wlaczylam suszarke ponownie bo Maly sie zaczal krecic :P no i spi znowu :P
ale juz sie wybudza powoli stad te krecenia :P pewnie znow trzeba bedzie butle szykowac :P
JaiHo zazdroszcze pogody :P tutaj pieknie bylo wczoraj a dzis to jakas porazka 😞
Anna Domi ma miesiac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana Olaf ulewa wtedy kiedy jest aktywny po piciu...Duzo sie kreci i kopie nozkami czy tez rusza raczkami...

Mam nutriton ale nie chce dodawac bo przez to moga byc zaparcia czego bysmy nie chcieli w tym okresie kolkowym...Trzeba jakos przepekac do tego 3-4miesiaca.

Olafka nie susze 🙂 wystarczy dzwiek suszarki 🙂
no chyba ze boli brzus to wtedy nagrzewam delikatnie oczywiscie przez spiochy i body i masuje brzusia 🙂
Wlasnie wypil i spi dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...