Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie poczytalam sobie watek zalozony przez ciebie anitku o oklaskach 🙂 co do paluszkow to masz racje, zrob od razu z nimi porzadek, mój M. ma chirurgicznie przyciete wrosniete pazury u duzych paluszkow i spokoj od 4 lat 🙂
zaczynam sie szykowac na szczepienie..

a mały ja 🙂kie smierdzace pryty robi odkad kupki nie ma, fuj..

papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aaana napisał(a):


myję wodą przegotowaną chociaż nie wiem czy to ma sens bo przecież kąpię w zwykłej z kranu.. hhehehehe


Aaana moja Julcia tez sie odparza, uzywałam sudocremu ale srednio pomoglo. teraz yzywam masci ALANTAN PLUS tania i dobra bo powoli schodzi ,tylko tez do zaleczania a nie czestego stosowania, a ja myje tez przegotowana i czesto z pupka goła i efekty mizerne.

Doczytałam ze maz chory, wiec zycz mu szybkiego powrotu do zdrówka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie dzis znosnie,choc przez wczorajsze spanie Julisi w dzien nocka byla srednia tylko 4 godziny esz 😞 kimneła potem o 9 rano ale ja juz wstałaM ROBIC, SNIADANIE, PRANIE ITP ITD 😞 wiec nie pokimałam z nia.

Jai_Ho mnie ciagnie czasem zeby zapalic jakiegos słabego papierosa, ale zastanawiam sie czy nie robie krzywdy małej , bo przeciez karmie cycem a zawsze to jakos wnika do organizmu 😞

Wczoraj był pierwszy sex z M. powiem wam ze szok ,bo wogole bez zadnego bólu i bardzo było miło 🙂 🙂:P
Biedny rozmawiał ze mna czy go kocham jeszcze bo od porodu podobno sie zmienilam i wogole nie ma ode mnie czulosci, i chodzi zdenerwowany bo widzi ze sie oddalamy od siebie 😞
troche w tym racji wiec musze troche i nim sie zajac 🙂 🙂

Narazie dzis bez kolki jeszcze.. mała na cycu, potem spacer, musze rozejrzec sie za prezentem dla siostry na 18 stke i bratu na komunie -no wlasnie macie jakies pomysły?? co sie teraz kupuje na komunie na przykład oprócz meega drogich prezentów typu qady :P ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂

U Nas również piękne słonko. Dziś Moj Mąż ( już się pogodziliśmy ) idzie na popołudnie więc wyszliśmy na rodzinny spacerek 🙂 Weszłam do nowo otwartego sklepu dla dzieci i spedziałam w nim pół godziny wiec juz powiedzial ze to był ostatni Nasz wypad razem na zakupy 🙂 Ale kupiłam Mełmu super bluzeczki za grosze no i czapę za całe 2,50 🙂 Dobrze ze taki tani sklep otworzyli bo te ciuszki do dzieci są mega drogie 🙂 Ale Maż zadowolony bo kupiłam Filipowi body z napisem "Synuś Tatunia " i się cieszy jak głupi :P

No i byli tesciowe - Filip dostał całe 20 zł na imieniny więc zaszaleli :P
Szkoda słow no ale chociąz na 2 bluzki starczyło.

Aaana Moj też miał przez krótki okres dupcię odpażoną ale ja stosuje Sudocrem non stop i pupka jest jak nowa. Ponadto myje wodą i wacikiem nie koniecznie przegotowana , bo też każde chusteczki mu dupsię odpażają. Co do tego ze nie mozna Sudocremu używać non stop to pierwsze słysze bo moja położna bardzo go zachwalała. Ale co lekarz to inna opinia. Ponąć maść witaminowa za 1,70 zł w aptece też jest dobra.

Jai_Ho Moj Fifol też lubi leżeć na nago i siurać gdzie popadnie ostatnio dostałam w oko :P A i obsrana też zostałam 🙂

Anita - dobrze ze z palcem juz lepiej a ta dziecinada z tych kwietniówek to poprostu już brak słów. Lap oklaska 🙂
PS. ja się jeszcze oczyszczam 🤢 🤢

Dodinka - Słonce współczuje kolek. U Nas na szczescie jak narazie spokój. Bedzie dobrze - już niewiele czasu zostało. I zadbaj o M. bo wiesz , jeszcze się obrazi 🙂

ja też od jakiegoś czasu się sexsze i jest mega przyjemność tak bez brzucha i w każdej pozycji 😁 ale czuje różnice - mnie oporu teraz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje hehe 🙂
Klaudia Bob pisal cos o masci z lodowki ale wlasnie nie wiem jaka to byla masc 😞

Dodi nareszcie sie rozdziewiczylas 😉 ciesze sie ze bylo przyjemnie 🙂
Klaudia ja skonczylam sie oczyszczac po 8tyg i 1dniu i bylo ok 1,5tyg bo bez sexu a w sobote po sexie odrazu dostalam plamienia!!! przelozylam wizyte do ginka na czwartek bo juz mnie trafia 😞
moze macica sie nie obkurczyla jeszcze albo cos 😞 juz sama nie wiem...bo juz bylo ok niby a tu znow plamienie 😠
No i fakt tez czuje luzy...i wiecie co? ostatnio sie kapalam i wstaje a tu woda chlus z psitki...doslownie jak leze w wannie to woda w nia wplywa...w szoku bylam...jestem ciekawa czy to sie zejdzie bo jak nie to pisze sie na plastyke pochwy i dzieci juz rodzic nie bede...
zreszta i tak juz nie chce rodzic tylko CC wchodzi w gre w moim przypadku!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam poniedzialkowo 🙂 U nas dzien dzis leniwy.Wstalismy o 10.00 jak nigdy z bolem glowy i nic mi sie nie chce.Maly znow drzemie a ja mysle od czego zaczac.Od poczatku jakos spalam z dzidzia na dole w pokoju bo bylo mi lepiej a od 3 nocy wrocilam do gory i zadnej nocy nie przespalam.Chyba brzdac sie przyzwyczail na dole i nie bardzo mu sie podobalo spanie w swoim pokoiku. 😜 Ale dzis juz lepiej. 😉
Ja tez czasem mam ochote na papieroska i to baaardzo ale staram sie omijac te mysli bo obiecalam sobie ze do tego nalogu nie wroce 🤔 🤨 Wiem ze jak ja zaczne palic to moj maz tez zacznie a on bardzo duzo wypalal co za tym idzie strata duzej gotowki.Oczywiscie wole cos za te pieniadze kupic dziecku lub sobie na tylek. Ale strasznie mnie kusi!!!! Tymbardziej ze ostatnio byli u nas znajomi i zapomnieli pyczki papierosow i teraz lezy w szyfce. No i kusi!!!Jejku bedzie ciezko.W koncu tyle lat palilam. Zobaczymy ile wytrzymam. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Wy palacze wstrętni 🙂 buuuu z tym nałogiem 🙂 Ja na szczescie nie mam tego problemu i mieć nie bedę 🙂

co do oczyszczania Anita to mnie już tez szlak trafia a macica ponąc łądnie się obkurczyłą wiec juz nie wiem skąd mi leci. Wrrr szlak mnie trafia - fakt nie jest to dużo bo 2 wkładki dziennie i nie zapełnione duzo ale wkurza mnie to juz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja juz ze spaceru, bo zaczelo kropic 😞
tylko weszlam do domu i mała obudzona i w placz, teraz cyc, nawet 3 godzin nie wytrzymała, i kolka znowu 😞 az sasiadka sie pyta czemu mała tak placze.

Dziewczyny czy Wam tez wisi skóra na brzuchu ?? i brzuszek wystaje jeszcze ?? bo strasznie mnie to drazni a jakos jestem albo za bardzo zajeta albo za bardzo zmeczona na brzuszki 😞
a wogole wczoraj byla moja siostra starsza i gadalysmy na temat dzieci, i stwierdzilam ze ja juz chyba miec nie bede wiecej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodinka mi już nie wisi ale jest mało plastyczna, do tego mam jeszcze kreske od brzucha do psitki i pępek jakiś brązowy w środku. Ale nie podoba mi się wygląd brzucha 😞 Co do dzieci to ja chyba narazie poprzestane na jednym moze za pare lat ... ( czytaj może za 20 lat 🙂 )
Te kolki to przekleństwo bardzo Ci współczuje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodinka janadal na piersi. Ale czasami mam już dośc ze wzgledu na tą diete. Nie dokarmiam bo naprawde by mi Pudzian urósł. Lekarka twierdzi ze prawidlowo przybiera.
Myśle że tak do pół roku będę karmić - chyba że mi sie nie znudzi a pokarm bedzie to może dalej ... a Ty ?

a miałam Ci sie pytać o przepis na tą pierś pieczoną. Ja kto robisz ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a dzsiaj wlasnie przygladalam sie kresce na brzuchu ktora tez mam i zastanawialam sie kiedy w koncu zejdzie ale to podobno trwa nawet kilka miesiecy. co zrobic. 🙂 Dziewczyny mozna juz robic brzuszki??? Mysle o cwiczeniac ale ostatnio nie mam czasu a jak czas sie znajdzie to nie ma sily i tak w kolko. Za to apetyt mam ostatnio wielki. ☺️
Moj maz czesto mowi o 2 dziecku i zeby dlugo nie czekac ale ja tak na prawde nie chce za bardzo sluchac na razie o nastepnym dziecku. Wiem ze dobrze miec parke ale...
A ja juz dawno przestalam sie oczyszczac ale kilka dni temu mialam 1 dniowy okres bo nie wiem jak to nazwac??? i tak juz drugi raz wiec wybieram sie do lekarza. Oj zas maly placze. Lece...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja do lipca gdzies bym chciala moze poczatek sierpnia, 18 sierpnia mała konczyc bedzie pol roku a ja 25 urodziny i chce sie napic juz na swoje urodzinki.

A piers ja robie tak, kroje na 2 kawałki, zeby byla CIENSZA ,potem do miseczki dolewam lyzeczke oliwy z oliwek wsypuje tam troche majeranku, koperku, kminku, mozesz dodac ziola jakie lubisz do smaku, i potem nacieram tym piers , te ziola sie ladnie wymieszaja z oliwa z oliwek,
potem klade na folie aluminiowa mieso i do piekarnika , pieke na oko w 150 stopniach , zeby nie byla sucha to na dól do piekarnika daje brytfanke z woda ona wydziela pare podczas pieczenia i piers nie jest taka sucha, choc czasem jak nie przypilnuje jestr troche suchawa, ale zadko, moze to nie za rewelacyjny przepis ale innego nie znam a ciagle gotowane piersi mi juz zbrzydły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
a my jak nigdy trochę nie przespaliśmy nocy, mała zasnęła dopiero ok2 w nocy, a później to jak zawsze 5 i 9 i 13 i dopiero wstałyśmy 🙂
a mi wczoraj wyleciał taki glutek jak czop ale bezbarwny, ale to może przez to że ostatnio sexu ciut było
dziewczynki fe nie macie co robić tylko się truć, a wsze maleństwa wąchają wasze cuchnące ciuchy, ale to Wasza sprawa
ja tez paliłam, ale odkąd mam małą to nie tknę już fajek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dlatego tez obiecalam sobie ze nie tkne papierosa!!! 😆 Wiem ze dam rade bo moj przestal palic a teraz jak ktos przechodzi obok po fajce to dopiero wiem jak smierdzialo sie kiedy palilismy. 🤪 Ba , a jaka jestem z siebie dumna ze rzucilam!!! 😉
Klaudia nie ma nic fajniejszego jak kwiatki na balkonie!! Ja mialam co roku . Teraz nie mam balkonu ale przed domem cos posadze chociaz. Jak maly pozwoli. A moj syncio ostatnio zrzedliwy sie zrobil i czasem mam wrazenie ze zaczyna rzadzic mamusia. 😜 Ma swoj harakterek tylko ciekawe po kim??? haha 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny ja tez nie pale juz od lidopada zeszlego roku , potem tylko w marcu na wycieczce podpalalam, a w maju zaszlam w ciaze, tylko mówie ze jak mam stresa i zły dzien to mysle czasem o tym.. ale od mysli do czynu jeszcze troche brakuje :P

Klaudia , no my wlasnie etap balkon, tylko unas plytki trzeba polozyc bo to nowe mieszkanie i czekamy na lepsza pogode, beda 2 kosze z pnacymi kwiatami , i kupujemy takie kratki zeby mialy sie jak piac te kwiaty, i jeszcze bedzie jakis iglak zeby zima bylo tez zielono, i mozna swiatelka powiesic i ze dwie donice z moimi ulubionymi pelargonniami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
nic nie wyprasowalam, polozylam sie z Victorem, przytulaski, caluski i jak oboje padlismy to 4 godz spalismy 🤪 po calkiem dobrze przespanej nocy!!
Co do fajek tez mam wyrzut sumienia, ale te dwa, trzy to nie jest jakas kosmiczna ilosc, nawyk mycia rak i zebow po ( o ile to mozliwe) mam od zawsze, no i jak juz ide zapalic to po karmieniu. Sugestia mojego lekarza. 🙂) Zreszta Victor ma tyle super swiezego powietrza, ze nawet pewnie nie odczuwa tego dymka 🙂)

A co do ,,luzow" w pipce to niestety naczytalam sie o tym i wyglada na to, ze mozna sie zacwiczyc na amen, cos tam sie lekko moze poprawic ale generalnie nigdy nie wraca do poprzedniej formy 🤢 .

Linea negra z brzucha schodzi po kilku miesiacach, mam nadzieje, ze zniknie razem z oponka 🙂) Skora na szczescie mi sie nie pomarszczyla a ni nie wyszedl ani jeden rozstep, wbijam sie juz w spodnie sprzed ciazy, ale opona jest... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JAI_HO ja tez tak mysle ze jeden papieros to nic takiego, moja mama palila z trójka dzieci w ciazy i potem tez i jakos jestem zdrowa hehe, ja narazie sie nie odwazyłam kupic , ale mysle ze przy alkoholu za jakis czas jeszcze zapale pewnie.


co do luzów to mój M. wczoraj stwierdzil ze nie czuje roznicy.

A ja walcze z JULCIA bujam ja na swoich kolanach a druga reka pisze wiec sorki za ewentualne błedy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi_W napisał(a):
ja juz ze spaceru, bo zaczelo kropic 😞
tylko weszlam do domu i mała obudzona i w placz, teraz cyc, nawet 3 godzin nie wytrzymała, i kolka znowu 😞 az sasiadka sie pyta czemu mała tak placze.

Dziewczyny czy Wam tez wisi skóra na brzuchu ?? i brzuszek wystaje jeszcze ?? bo strasznie mnie to drazni a jakos jestem albo za bardzo zajeta albo za bardzo zmeczona na brzuszki 😞
a wogole wczoraj byla moja siostra starsza i gadalysmy na temat dzieci, i stwierdzilam ze ja juz chyba miec nie bede wiecej 😞


Dodi przejdzie Ci jak miną kolki,jak Ci niunia się uśmiechnie do Ciebie,zacznie gaworzyć...dajesz jej coś na te kolki? po co ma się dziecko tak męczyć! my już odstawiliśmy krople.Sab simplex pomoże,debridat,woda przegotowana,termofor dla dzieci na brzuszek,suszarka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...