Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej
od 3 dni, jak to mały zaczął ciagnac butle na dobranoc chodze niewyspana. zasypia ok. 20:30 i pierwsza pobudka jest miedzy 12 a 1-wsza w nocy, potem 4 (zaczyna stekac) i przesypia niespokojnie do 6 ( a tu gada ponad godzine) i zasypia, spi do ok. 9tej,

a tak poza tym, od paru dni Igor molestuje swoje piąstki. Co na Niego spojrze, to grzebie w buzi 🙂

chce dzis jechac do kuzynki, zobaczyc jej 3 tygodniowa corcie ale zamowilam mate eduk. i czekam za kurierem, nie wiem o ktorej bedzie 🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamusie rozglądam się za czymś dyndającym do wózka-jakąś grzechotką czy czymś podobnym aby zainteresować małego czy któraś z was coś podobnego kupiła i może polecić?
😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

Jak wyjeżdżamy na spacer to mały od jakiegoś czasu najpierw się drze a dopiero potem zasypia- kiedyś zasypiał zaraz po włożeniu do wózka i wyjściu na zewnątrz 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus to ja tak mam non stop! Olaf wczoraj zasnal o 22 obudzil sie po 23ciej no bo o 7-30jadl stad sie obudzil i pozniej sie obudzil przed 3cie i nie spal do 6stej sorrry stekal prezyl sie itd. i nie pomaga noszenie czy lulanie itd. on chce jesc i tyle!!!
mam dosyc tego!!!
co do planow to nawet mi nie mowcie bo to mnie wkurza najbardziej!!! ale juz mialam przeczucie jak rano sie pytam czy wroci na pewno i nie odp na smsa tego!!! wiec sie tak wkurzylam ze szok! i teraz nagle ze on musi sie zaraz zapytac co jeszcze co zrobienia i czy da sie przelozyl na drugi tydzien!!!
tylko wiecie co? gdybym on powiedzial ze nie bo nie moze i wroci na przyszly tydzien to by byla inna gadka a on sie poprostu zgadza i to mnie wk...a najbardziej!!!
mam dosyc na dzisiaj i jestem pewna ze nie wroci wiedziala ze tak bedzie!!! no zaraz mnie trafi naprawde!!!
ide k....a zapalic i tyle!!! i mam to wszystko w dupie gleboko!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelka dostała takie motylki do wózka, ale jak je widzi to przymyka oczka i odwraca głowkę, bo one gruchają, ona nie lubi gruchawek 😞 może jeszcze za wcześnie, nie wiem, a jak byłyśmy u rodziców to mama pokazała jej kolorowy stroik to chichrała sie d niego jak szalona, ale musiała nim szybko kręcić, mała nie lubi monotonii 😁 po mamusi:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Titinka ja mam takie coś, wieszam to na budce lub gondoli (ale na Małym narazie większego wrażenia to nie robi 🙂 ), kupiłam w sklepie z zabawkami za 9,90zł 🙂
http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-04/b1ec6ace/28 04 2010 (3).jpg.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-04/4ed585e5/dsc_0625 (medium).jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-04/4ed585e5.jpg[/IMG][/URL]
ale firmy doczytac nie moge bo jakos dziwnie jest napisane

moja to czasem pol piastki wcisnie do buzi i slini sie przy tym przeokrutnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem czy szukać pluszowych czy plastikowych zabawek na tej grzechotce 🙃

Co do piąstek to mój mały pcha je do dziubka zawsze gdy jest głodny,ale tuż przed wielkim darciem z niecierpliwości,że butla jeszcze nie podana.A jak już dostanie to jest taki podekscytowany,że macha wszystkimi kończynami,kręci główką i wciąż wypycha butelkę-musi sporo czasu upłynąć aby poczuł,że już je i nikt mu mleka nie zjada 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aha mam jeszcze jedno pytanko czy któraś ma problem z ciemieniuszką u swojej pociechy?
Cholera ja nie mogę się tego paskudztwa pozbyć.Smaruję olejuszką i niby coś tam schodzi ale mam wrażenie,że teraz jest bardziej widoczna i nie chce się odkleić od główki tylko takie płaty wysuszone szpecą główkę 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Titinka Igor nie ma problemu z ciemieniucha, ale dziewczyny tu pisały, ze smarowały bepanthenem i wszystko ładnie schodziło.
A co do kremu do buziuni - to nivea na kazda pogode nie jest odpowiednia na teraz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Titinka posmaruj glowke bepanthenem gruba na noc i zaloz czapeczke efekt natychmiastowy 🙂
u Nas sie pozbylam wszystkiego w jedna noc 🙂
a Olaf mial strasznie duza ciemienuche.
Ja juz szukam co ja mam i Wam wkleje tez jestem zadowolona...
Ja wylaczylam opcje oklaskow i spokoj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[IMG]http://www.fotoszok.pl/upload/36616338.jpg[/IMG] takie mocowanie jest tyle ze zabawki sa na grubym pm łuku i jest ich kilka...niestety nie ma tego na stronie u nich ale ja jestem bardzo zadowolona bo wszedzie mozna przymocowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olaf wlasnie zrobil kupe przebralam go i dokonczyl kupe...no i znow przebralam...teraz lezy i patrzy na zabawki ale pewnie nie za dlugo...
Mezus oczywiscie sie nie oddzywa no coz tel tam miec nie moze ale ma lunch wiec moglby napisac czy wraca czy nie...bo mnie zaraz tutaj trafi 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...