Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

M. jest nieśmiały, choć już jest lepiej niż na samym początku. Jak to tłumaczy moja szwagierka (siostra M.), "bo Ty to chodziłaś do przedszkola dlatego jesteś kontaktowa i otwarta a My nie" 😁

U mnie macierzyńskie do lipca, a poza tym chcemy rozpocząć budowę domku więc będzie ciężko. Ale narazie nic nie mówię, bo nie chcę zapeszczyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W takim razie dzięki Martus za oklaska 😉
Mój jak go spytałam co to by było gdybym ja też tak się bała jak on to co byśmy zrobili? to zaśmiał się i powiedział, że asiedzieli byśmy i płakali 😜
Anitek mi kazała podać jak mała będzie miała 38 stopni. A można tak bez gorączki podawać paracetamol? nie powinien najpierw organiz próbować się bronić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malego wlasnie wynioslam do sypialni do lozeczka niech sie tam drze!!! mam dosyc naprawde!!! inne dzieci potrafia spac normalnie w lozeczku a on bedzie wymyslal!!!!!!!!!!
niech sie nauczy w koncu!!!
mam takiego nerwa dzisiaj ze szok!!!
zalezy od lekarza...poza tym przed czym ma sie niby bronic ten organizm skoro to nie choroba grypa itd tylko reakcja na szczepionke.
Ja podalam takjak lekarz kazal i tyle. Przeciez nie podaje dziecku panadolu codziennie dostal raz po szczepieniu i raz jak go brzuszek bolal lekarka kazala dac i to wszystko.
ide sie kapac i pozniej moze jeszcze zajrze do Was 🙂
Martus u mnie tego nie ma 😞 jaka masz przegladarke bo ja mozzile moze to od tego zalezy? jutro sprawsze...
uciekam sie kapac 🙂
Buziaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bob ja zauważyłam, że Igorkowi takim kwasem zza uszek zalatuje, pomimo że dzień w dzień jest tam dokładnie myty. A tak poza tym wstyd się przyznać, ale nie zwracałam na to uwagi, oglądałam ostatnio Małemu stópki i paluszki u nóg a pomiędzy paluszkami było pełno takich zaschniętych papruszków ☺️ ☺️ teraz zaglądam tam codziennie i wygarniam Mu ten brudek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martus napisał(a):
Mona wiem że pytasz Anitka, ale napiszę co mówiła moja pani dr, że gorączkę zbijać dopiero jak będzie powyżej 38 stopni, bo do 38 organizm sam zwalcza.

Nie pisałam do Anitka tylko ogólnie do wszystkich 😉, bo właśnie tak mnie to zastanawia dlaczego karzą podawać paracetamol mimo braku gorączki? 😮Mój przyszedł z pracy i marudzi, że z nim nie rozmawiam tylko w komputer się wpatruję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek ja też używam mozzili. zaraz sprawdzę i dokładnie napiszę gdzie to znalazłam Doczytałam tam, że można tą opcję co 14 dni zmienić.
Napisałyście dziś o tych wakacjach, że zaczęłam oglądać foty z zeszłego roku 🙂 Jejku jaki ja miałam płaski brzuszek i w ogóle jakoś tak fajniej wyglądałam 🤨 tak mi się przynajmniej wydaje.
Mały jakoś niespokojnie śpi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
he he mnie też dziś wzięło na oglądanie fotek i byłam w szoku jak ten czas szybko leci, oglądałam z przeświadczeniem ze oglądam zdjęcia z ostatnich świąt i po chwili uświadomiłam sobie że to poprzednie bo przecież brzuszka nie mam 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witamy wieczorowo 🙂 a raczej ja sama bo Filip "złapał komara" 😁
Heheheh nie wiem ale czy wasze dzieciaki też chrapią?? Momentami to tak głośno,że aż mnie śmieszy 🤪
Tak jak to,że czasami sam się przestraszy jak beka po jedzeniu albo "puści bąka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Bob, co dwie głowy to nie jedna 🙂

Anitek
Edytuj mój profil
Ustawienia forum
Podpis: ................
Oklaski:
DOSTĘPNE - każdy może mnie oceniać, ja również mogę oceniać innych
NIEDOSTĘPNE - nikt nie może mnie oceniać, ja innych również
UWAGA! Ustawienia oklasków można zmienić raz na 14 dni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Titinka moje dzidzi na szczęście nie chrapie, i dobrze! wystarczy, że Jego tatuś głośno chrapie 😮
Uciekam też spać
Mona uciekaj do męża, bo się obrazi 🙂
Dobrej, w pełni przespanej nocki życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Martus 🙂
pokrzyczal pokrzyczal i poszedl spac 🙂
no nie wiem ja akurat mysle ze nie ma w tym nic az tak zlego zeby dac raz ten panadol...mysle ze lepiej dac zanim dziecko dostanie 39stopni...
zreszta niewazne bo zaraz znow bedzie burza hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...