Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Pampers mi wlasnie napisal ze takie beda te nowe pampersy 😠
no to ja juz active fit nie kupie i tyle!!!i ze mam im wyslac adres to mi przesla kupon na kolejne pampersy...
Maly juz sie wkurza...
szybko sie nudzi tymi zabawkami tylko ja nie wiem co ja mam z nim robic jak on zabawkami sie nie interesuje bo ja go na raczkach nosic nie bede na pewno...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek to zdjęcie nie tylko Ciebie rozwala 🙂 jest bombowe!!
Ja kupiłam w poniedziałek dwa albumy na 700zdjęć i biorę się za wywoływanie, bo wszystko mamy na kompie a ja wolę w album. Tylko pewnie trochę czasu przeglądanie zdjęć mi zajmie 🙂myślę, że do końca roku zdążę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia wlasnie tak sobie myslalam...
Pisalas wczoraj ze Fifi wazy 7,5kg
co prawda mial 4kg jak sie urodzil ale jest mlodszy od Olafa czyli tez ladnie przytyl tzn wiecej niz powinien...I nic Ci lekarz nie mowil?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek ja chciałam wyprobować te pieluchy pampers activ fit ale niestety u Nas nie ma ich w sprzedaży ani na polskiej stronie pampersa. Mi najbardziej odpowiadały i myślę że Igorowi też, premium care, chciałam je wczoraj kupić to była pełna rozmiarówka oprócz 4 😠 wzięłam activ baby
Mi jak brakuje sił na Igora, wkładam Go w leżaczek i bujam nogą, nie wiem jak na Olafa na moje dzieciątko to działa 🙂 a teraz smacznie kima sobie w łóżeczku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ich w PL? a myslalam ze Gosia ostatnio pisala ze ich uzywa. a to moze wlasnie active baby a nie active fit...
Kochana nic juz nie tracisz...zmienili te pieluszki i teraz sa ciensze z tylu i Maly sie obsikal bo nie nadazaja wchlaniac...
Wiec uzywam teraz Baby Dry i jestem bardzo zadowolona 🙂
Olaf sie wkurza 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
my juz po spacerze, dobrze, ze mialam rezerwowa kurtke Victora w wozku, bo mimo slonca wiatr targal, tak wiec doubieralam go i dalej pedzilismy 🙂)
Moze to dziwnie zabrzmi, ale ja mam naprawde wspaniale dziecko!! 🤪 nawet zabawek do wozka nie potrzebujemy zadnych, bo on jak nie spi to jest caly czas wpatrzony we mnie i sie cieszymy do siebie jak dwa glupy, gdyby ktos z boku na mnie patrzyl to by stwierdzil, ze jakas psychiczna z wozkiem chodzi 🙂)) Zreszta w domu jest podobnie, zawsze jak do niego podchodze to z usmiechem a on odpowiada tym samym. zasypia sam, jak sie budzi to gada albo sapie i czeka na towarzystwo, potrafi sam sie bawic a w duecie to az piszczy z radochy, nawet jak jest glodny to tylko skrzeczy, nigdy sie nie drze. Jestem przeszczesliwa matka! 🙂) az sie chcialam tym podzielic 🙂))))
czego i Wam zycze oraz duzo cierpliwosci i milosci i ZAWSZE z usmiechem, dzieci oddaja to po stokroc 🙂)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
masz racje Jai_Ho moja mała też jak do niej podchodzę do łóżeczka to się cieszy, albo dużo do niej mówię to też , a najśmieszniej jest jak ona chce coś powiedzieć to zaczyna dziobkiem ruszać i nic, aż czasem jej tchu brakuje 🙂
ja ją kładę na brzuszek to wtedy ćwiczonka swoje robi i za nóżki trzymam to wtedy zasuwa do przodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ześć Dziewczynki 🙂

U Nas tyle latania ze Was zaniedbuje niestety 😞
Na szczęście już jesteśmy u siebie. W poniedziałek rankiem zwiozłam kieckę ślubna do zwężenia bo okazało się ze jak halka przyszła pod to już nie muszę skracać. Jest śliczna 🙂 I wyglądam jak Księżniczka 😁 hyhy (trzeba się dowartościować )
Wczoraj z Mały w szpitalu na badaniu słuchu ale tam też wszystko ok 🙂 No i tak mijają te dni że nie ma nawet na nic czasu ostatnio.
Eh pogoda piękna dziś u Nas wiec my juz po spacerku. Teraz mnie czeka prasowanie 😮 😮
Nienawidze tego no ale cóż. Niektórych ubranek już nie prasuje dla Filipa.
Co do obiadków to zamierzam sama gotować dla Filipa - uważam że te obiadki dobre są tylko na wyjazd. Bede mieć dużo czasu także nie jest źle 🙂
Moj też nie musi mieć zabawek we wózku bo jak zawsze nim jedzie to śpi 🙂 a jak nie spi to się rozgląda 🙂


anitek85 napisał(a):
Klaudia wlasnie tak sobie myslalam...
Pisalas wczoraj ze Fifi wazy 7,5kg
co prawda mial 4kg jak sie urodzil ale jest mlodszy od Olafa czyli tez ladnie przytyl tzn wiecej niz powinien...I nic Ci lekarz nie mowil?


Zaden lekarz mi nie powiedział nic na ten temat - tylko tyle że ładnie przybiera.
Nawet jeśli by coś mówił to ja nie jestem wstanie odmówić dziecku kiedy jest głodne 🙂 Tłumacze sobie że jesli taki duży się urodził to potrzebuje więcej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jai_Ho no to masz przecudne dziecko 😆 No mój Fifcio od niedawna tak bzikuje,że nie może zasnąć.wcześniej to tylko krzyczał jak nie mógł się doczekać butelki a ja naprawdę nie jestem w stanie przyspieszyć przygotowania mleka 🤨

Ten krem z Nivea to jest ochronny na słońce choć wiem,że jest też na każdą pogodę 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwiokej, wcale nie odwazna, przez szybe zdjecia robilam 🙂)
A swoja droga to teraz tak mysle, ze jednak to dokarmianie w zimie spowodowalo, ze on sie przyzwyczail i przychodzi juz prawie codziennie ,,na bezczelnego" 🙂) ale tak sobie mysle, ze bedzie klopot jak bede chciala dziecko np. latem na chwile samo zostawic na kocu itp. to sie bede bala, ze ten lis przyjdzie i ugryzie malego, albo cos... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TITINKA napisał(a):
Dodi czy ten kremik ochronny łatwo się rozprowadza?Bo ja kupiłam Nivea w tubce z faktorem 30 ale jest tak strasznie gęsty,że małego jak nim wysmaruję to wygląda jak "blada twarz" - wcale się nie wchłania 😠


TITINKA jest idealny jak dla mnie, nie gesty, bardziej jak mleczko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TITINKA napisał(a):
Nie wiem czy szukać pluszowych czy plastikowych zabawek na tej grzechotce 🙃


mysle ze lepiej pluszaki, sa bezpieczniejsze niz plastik, ja mam 2 zabawki przy budce obydwie grające, jedna to taka chmurka z fischer price a druga to krowa z pozytywką, Julcia je lubi i sie gapi non stop.A ta krowa to ma taką pileczke która sie sama skręca podczas jak gra pozytywka i idzie powoli do góry.

[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-04/c18222f6.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martus napisał(a):
przyszla mata 🙂 a Igor na jej widok... zrobil kupe 😁 teraz pije mleczko, musi sie kimnac z godzinke i jedziemy do małej Majki 🙂

Cruella super zabaweczki!



Martuś jaką mate zamówiłas bo ja tez jestem w trakcie i niewiem czy nie wziąśc takiej
http://www.naszedzieci.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=83&option=com_virtuemart&Itemid=64&vmcchk=1&Itemid=64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jeszcze miałam cos napisac do Anitka
wiec Anitku drogi 🙂 rozumiem Cie co do wyjazdów Mariusza i siedzenia ciagle samej w domu z dzieckiem, ja mam identycznie ale jeszcze gorzej ..
M. wychodzi około 9 rano a zjezdza na 19 , ostatnio wrócił o 21. 30 bo pojechał do klienta pod Bydgoszcz, a ja sama ciagle z Julką , i tez nie jest idealna co do zachowania, marudzi, nie chce spac i ciagle na raczkach chce byc, na szczescie juz kolek nie ma , bo wiesz co przezywałam całe dnie 😞 nie łam sie kochana, im nasze dzieciaki beda starsze tym bedzie lepiej 🙂

Ja nawet nie moge na pocieszenie wszamac jakiejs czekoladki lub cos dobrego co zawsze poprawiało mi nastrój 😞 teraz musze zadowolic sie ciastkiem zbozowym 😞
albo zapalic papierosa jak mam stresa, bo karmię Julkę ..i co mi pozostało.. tez nie mam słodko, i jakos wytrzymuję 🙂 i Ty tez wytrzymasz ,zobaczysz 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...