Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ja rowniez witam ale na chwilke bo musze troszke snu zalapac po ciezkim dniu z Sebastianem. Mowie wam masakra jakas. Caly dzien byl niespokojny i dopiero przed chwila usnal po dlugim marudzeniu i placzu 😞 Rece mi dzis opadaja. Czasem mam wrazenie ze on zaczyna mna manipulowac byle tylko byc na rekach. Mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej 🥴 Ja juz tez mam dosc. No ,wyzalilam sie to moge leciec spac bo moge nie zdazyc tego posta wyslac jak sie rozryczy 🙂 Dobrej nocki mamusie!!! 😆 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
Jak zwykle przy porannej kawie sprawdzam co tu sie ,,napisalo" 🙂) Dzisiejsza noc juz nie byla taka kolorowa i maly trzy razy sie budzil na jedzenie i gadanie, no coz... moze sie kiedys nauczy, ze noc jest do spania 🙂 teraz po porannej gimnastyce z tata oczywiscie sobie dosypia. 🙂

bob, ogladalam Wasz album na aguagu... jak Michal sie pieknie podnosi!! i jak szybko zaczal. moj leniwiec jakos nie chce, cwiczy pompki, ale slabo mu to idzie 😉

pogoda zapowiada sie ladna, wiec dzis spacerujemy 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, hej 🙂
się w końcu ktoś tu odezwał( ja nie lubię być pierwsza 😉)
Jai-Ho podnosi to jeszcze nic a widziałaś jak się obraca?
u nas nocka jak zwykle, ale wstawało się o wiele lepiej niż np, wczoraj bo za oknem piekne słonko i zero chmur 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

u nas noc rewelacyjna tylko obawiam sie jednego mój mały wczoraj na wieczór zjadł tylko 30 ml i usnął tak ze mogłam go prznosic z łózka do łozka i obudził sie dopiero o 6 normalnie szok nawet rano nie płakal ze głodny tylko patrzył na zyrandol i sie smiał i gaworzył
jak to mi sie znowu powtorzy to spytam sie pediatry czy to normalne
chyba ze ..... bo ja zawsze go kłade spac po 21 a wczoraj go kapalismy dopiero o tej porze co zasypia moze on ma tak zegar biologiczny nastawiony 21 - 6 bo tez oddłuszego czasu budzi sie o tej 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kikos jak to mu sie zdarzylo raz to nie ma powodu do obaw, raczej zadne dziecko samo sie nie zaglodzi 🙂 tak wiec moze mial chwilowy brak apetytu 🙂jakby Wam sie to zaczelo notorycznie powtarzac to mozna zaczac szukac przyczyn 🙂

ide cos zrobic, no i sie dziecko obudzilo 🙂) do pozniej.
bob a cora pewnie i czytanie nadrobi... przeciez to nie wyscigi, nie musi byc pierwsza! 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja Wam powiem tak
ja nigdy orlem nie bylam, nauka byla dla mnie kara!! z czytaniem fatalnie, z liczeniem tez a pozniej studia skonczylam z bardzo dobrym wynikiem. mysle ze kazdy musi dorosnac nawet i do czytania tak ze Bob nie martw sie jesli tylko widzisz ze ma jakis problem w nauce to dobrze bo napewno bedziesz jej chciala pomoc 🙂

Marcelina po nocy wlasnie nie wola o jedzenie natomiast w ciagu dnia to glosno i wyraznie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
anitek dzieki za oklaska 🙂
kikos moja mała raz wypiła mleczko o 22 i chyba z 90ml. a zasnęła dopiero o północy, zazwyczaj po dwóch godzinach nie spania była już głodna, a tu nic jak zasnęła to obudziła sie po 8 rano, a dzieci nie zawsze wrzeszczą jak są głodne, ale dla nas to lepiej jak wrzeszczą przynajmniej wiemy że coś jest nie tak, moja mała np. to bardziej wrzeszczy jak ma narąbane niż jak jest głodna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zapomniałam o najważniejszym 😁 my dziś wyspane jak już od tygodnia, mała zasnęła o 22 i pobudka po 6 rano 🙂 później 10 🙂
ale coś mi sie wydaje że mała potrzebuje już więcej mleczka dziś wypiła 2x pod rząd 120ml. i gdyby było jeszcze w butli to by ciągnęła więcej, spróbuje przy następnym karmieniu, sama jestem ciekawa ile wyciągnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwiokej -Julka poszla spac o 24 pobudka 6.30 , potem 10.30 wiec ja tez wyspana 🙂

Wczoraj przyszła zapomoga ( czytaj wypłata 🙂 🙂 hihi ) wiec zamówilam dzis nową firanke balkonową i okienną, popłacilam rachunki , odłozyłam kase na prezent dla siory na 18 stke i dla brata na komunie i jestem goła i wesoła, a myślalam ze cos cobie wreszcie kupie, jakis ciuszek czy buty, przez ten maj wstrętny nie da rady 😞 😞 dobrze ze chociaz tatus mate edukacyjna małej kupi, a ta fisher price co ma Anitka to ponad 200 zł kosztuje, ale chyba wlasnie ta kupimy bo jest fajna.

dzis pogoda troche lepsza, chociaz nie pada, ale wieje troche, moze sie wybierzemy na pol godzinki, bo wczoraj nie bylysmy, i mala marudzila cały czas w domku.

kupilam Julce krem z ziaji faktor 30 od pierwszych dni zycia, chyba 16 zł kosztował nie całe.

http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-04/32e9ffad/klikfoto_shop_41dbebb.jpg.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂
My już po spacerku-trochę pochmurno u nas ale zaliczyliśmy godzinkę na dworze.Teraz mały śpi w domu w ubranku wyjściowym,nie chcę go budzić,bo miał problem z zaśnięciem.Najlepsze jest to,że sam zgasił sobie światło (czytaj:zsunął sobie czapkę na oczy) 😁 😁 😁
Ja właśnie skończyłam wypełniać PITa,bo my jak zwykle na ostatnią chwilę, więc dzisiaj z Filipem do Skarbówki i do lekarza.Bardzo jestem ciekawa ile ta moja dzidzia waży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bo jest ten krem jeszcze faktor 50 ale napisane ze od 6 miesiaca, wiec kupilam ten, mysle ze na spacery wystarczy, a jak bede jechala za granice to wtedy poszukam jakiejs 50 tki.
no wlasnie mała nie wytrzymała 2 godzin i juz cyc .. a ja jak zwykle na szybkiego sie kapalam i odpuscilam sobie dzis mycie glowy, a kiedys bylo to nie dopuszczalne hihi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć laseczki!
Titinka jak wrócisz od lekarza to koniecznie pochwal się wagą!!

My wczoraj w końcu po pierwszym szczepieniu - mała b dzielna tylko pisnęła a i potem cały dzień spala! muszę częściej chodzić na szczepienia! 😜 😉 chociaż droga ta impreza 500pln a to dopiero początek!!! 😠 zazdroszczę Anitkowi i JaiHo bezpłatnych szczepień...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ja na chwile...
Zazdroszcze Wam tych nocek Olaf jak zwykle co 3godz z czego od 3ciej znow akcja z nim do rana!!!
i pozniej spal na mnie i wstawal co 2godz...
nie moge sie doczekac kiedy mu dam kaszke moze wtedy pojdzie spac i przespi dluzej bo mam dosyc takiego spania!!!!!!!!
Oczywiscie Maz mial wrocic dzisiaj i juz jest gadka ze musi zobaczyc czy cos jeszcze trzeba zrobic i jak tak to nie wroci dzis a mnie zaraz krew zaleje bo to juz nie pierwszy raz tak jest!!!
nie chce juz wiecej dzieci bo bede siedziec z nimi sama w domu a on na wyjezdzie wiec albo zmieni prace albo ja sie wynosze stad bo mam serdecznie dosyc tego wszystkiego!!!
skoro jadac mowi ze 2dni i szef jego mowi ze 2dni to niech to k...a sa 2dni!!! nie wiem jak mozna sie nie liczyc z czyims zyciem prywatnym!!! mialam sie umowic z kolezanakami na dzis i cale szczescie ze tego nie zrobilam bo bym chyba wyszla z siebie!!!
musze isc bo Maly placze jak zwykle!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Anitku ty biudulku pewnie padasz już z sił.No faktycznie to nie jest ok skoro jest inna umowa a potem nagła zmiana planów-to jak tu coś właściwie zaplanować??
Olafek może i troszkę grymaśny,ale pociesz się jakąmocną więź z tobą zbuduje. 😆
Za jakiś czas przydrepcze do ciebie na swoich małych nóżkach i małymi rączkami cie utuli,a do uszka szepnie "kocham cię mamusiu" 🤪 🤪 🤪 Czy nie warto czekać na taką chwilę??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek a jakby go tak spróbować w nocy oszukać glukozą? moja mama tak ze mną robiłą jak spać nie chciałam.. i udało się ustawić.. a może wystarczy przepinąć i przytulić to zaśnie? czy drze się domagając się mleka?
biedna jesteś z tym mężem i jego pacą.. wspołczuję i rozumiem bo mam dokładnie to samo.. mój ledwo chodzi, nadal na l4 a pracuje cały czas na kompie i tel wisi i czasem też do pracy jeździ... 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...