Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jasne,że to każdego sprawa jak karmić będzie swoją dzidzię 😉 Ja mam zamiar gotować, ale może na chęciach się skończy 😜 Wsumie to nic nie wiadomo co jest w tych słoiczkach, tak samo jak i warzywka kupowane na zupkę czym są pryskane, a o mięsku nie wspomnę 😉 I tak źle i tak niedobrze 🙂
Heh ja tu sobie piszę, a córcia zasnęła na siedząco na rękach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wydaje mi sie, ze bardziej uczuli papryka czy cebula niz jakiekolwiek mieso, zreszta ponad 30% zawartosci to ziemniory, a w nich chyba az tak wiele wit. nie ma, ale ladnie robia mase 🙂 juz nie wspomne o soli, barwnikach i konserwantach, one tam sa! jeszcze zdaza sie nasze dzieci ich najesc, po co zaczynac tak wczesnie?? oj, moj czuly punkt sie trafil 🙂) moge dziecka niewykapac czasem, ,,chodzi" niewyprasowane, ale to co je teraz bedzie mialo wplyw na duzo pozniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a propos jedzenia jeszcze, ogladam czasem taki program ,,mlode mamy" wiekszosc z tych dziewczyn tam jest glupia jak but, i raz jedna przyszla z dzieckiem ( ok.2 letnim) do lekarza i ten jej mowi, ze dziecko powinno jesc wiecej warzyw, a ona na to: przeciez je! duzo frytek a to z ziemniakow przeciez czyli warzywo! 🙂)) poplakalam sie ze smiechu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

Jai_Ho ale mnie to rozbawiło 🙂 fakt głupie te baby są czasem 🤢
mój znajomy widział plantacje warzyw dla jakiejś firmy produkującej jedzenie właśnie w słoiczkach i była ona przy samej drodze szybkiego ruchu, więc i ja się przychylam że w tych słoikach jest shit . a królika można dostać w niektórych sklepach jak sie chce to sie znajdzie 🙂
ja małej po wyjściu ze szpitala dawałam przez tydzień 3x5kropel cebionu, bo tak miała zalecone, a teraz zapobiegawczo daje jej 2x2krope 🙂 na dzień
my juz wykąpane, mała padła nawet bez mleka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaiHo temat rzeka tak mysle 🙂 nie kazdy ma ogrodek ja nie mam i miec nie bede...wiec warzywa musze kupowac w markecie no i tu pytanie skad mam wiedziec skad one sa? czy nie rosna gdzies przy drogach w spalinach albo w jakis szklarniach gdzie sa pedzone chemia zeby szybciej urosly... i ja mam z tego gotowac??? to wole kupic w sloiczkach...maja one ISO i watpie zeby tam swinstwa jakies byly... tu nawet slowa wlasciciela HIPP
„Od ponad 50 lat jestem zwolennikiem rolnictwa ekologicznego i przekonuję wszystkich do idei BIO. Odpowiedzialność za naturalny i zdrowy rozwój twojego dziecka, to przesłanie mojego życia.”
Dr Claus Hipp osobiście odpowiada za produkcję żywności dla niemowląt HiPP – pełnej smaku i zawierającej surowce najwyższej jakości z upraw i hodowli ekologicznych.
Mona no to no comments na temat miskowanego jedzonka... jak tak mozna 😮 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej tu krolik ktorego widzialam angielskim markecie kolo krolila nie lezal...

Ojjj ja tam mam swoje zdanie na ten temat i tyle 🙂
poczekamy zobaczymy hehe 😉
JaiHo no a frytki zagniotly... moze to porownac do irlandzkiego toku myslenia hahaha 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tez ide zobaczyc jak tam moje dziecko spi, bo po przytulankach zasnal w pol minuty w moim lozku, wiec go zostawilam, dzis sie nie kapiemy, bo popoludniu mlody tak sie zfajdal, ze tylko prysznic go mogl uratowac, to przy okazji juz go calego wypucowalismy 🙂 on nawet chyba woli prysznic, bo sie smieje i zaglada jak ta woda leci 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jai_Ho Ty to mnie ostatnimi czasy rozpie..... 😜łap oklaska za to.
Dzięki Sibi, jutro skoczę do rossmana po ten kremik, bo nic lepszego nie znalazłam.
Zmierzyłam Milence temperaturę przed kąpielą i miała 38,6, a po kąpieli 39,1 tak szybko skoczyła w górę:blink 😁ałam jej czopka i zmierzyłam za jakieś 10 min i znowu 38,6. Położyłam ją teraz spać zasnęła szybciutko, ale boję się czy ta gorączka spadnie. Będę musiała ją chyba rozbudzić żeby zmierzyć jeszcze raz. Jak myslicie za ile minut sprawdzić temperaturę i do ilu stopni powinna spaść żeby nie podawać kolejnego czopka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maly wykapany oczywiscie zasnal na rekach odlozylam go i juz nie spi 😠
co do goraczki Mona to nie mam pojecia...ja mam panadol w syropie i zadzialal bardzo szybko co do czopkow to nie wiem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
M. do 2-giej w pracy więc mogę posiedzieć z Wami na spokojnie 🙂
Dziś miałam dom pełen gości (babcie, pradziadki,ciotki) - Mały wymęczony. Jest już wykąpany, wypił 120ml z butli, dopił cycem i śpi 🙂 znaczy jeszcze słyszę jak smoka ciągnie 🙂

Wakacje.. My pewnie wylądujemy nad polskim morzem jak co roku 😉 chociaż dla M. Bałtyk i tak za daleko by jechać z Igorem.. bez komentarza..

Anitek ja brałam tab. anty. Yasmin - nie przytyłam, czułam się po nich tak samo jak i bez nich 😜

Ja zapodałam Małemu pół paracetamolu po szczepieniu i temperatura ładnie spadła po ok. 10min.

.. w tym roku będę miała swój ogródek więc Igor będzie miał świeże, niepędzone warzywka.. dziś mój dziadzio mówił, że króliczki dla Igorka już rosną 🙂 tata dowozi Nam swojskie jajka, chowa też świniodziki z których jest rewelacyjne mięsko 🙂 więc u Nas jedzonko w 100% zdrowe 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rozbudziłam małą i zmierzyłam temperaturę jeszcze raz, spadła do 38 stopni. Nakarmiłam ją i śpi dalej. kurcze w nocy chyba znowu ją rozbudze i zmierzę, bo inaczej spać nie będe mogła 😞 Ehhh jutro kupuję termometr na czółko, żeby tak ine męczyć malutkiej z tym rozbieraniem, chociaż można zmierzyć też temp w buzi, ale jakoś nie chcę,jak już wcześniej w pupie mierzyłam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas juz 2 cykle szczepien i nic sie kompletnie nie dzialo poza lekko spuchnieta nozka i dluuugim spaniem

u nas tez swoje jedzonko rosnie dla Marceliny tzn kroliki rosna u znajomego choc nie wiem jak ja bede je gotowac bo krolik to jedyne mieso jakiego nie jadam 🤢

dobra zmykam nyny bo moj maluch juz chrapie od godziny i ja tez zasypiam 🙂

dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuś widzę, że Twój M tez taki bojaźliwy jak mój 😉 chociaż nad Bałtyk powiedział, że się nie boi jechać z małą, ale gdzie indziej tak, a decyzję pozostawia mi, chyba dlatego, żeby jak coś pójdzie nie tak powiedzieć, że to mój pomysł był 😉
Widzę, że znowu ktoś dał mi oklaska,a że się nie przyznaje więc łapcie dziewczynki też odemnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mam dosyc na dzisiaj 😞 nie spi od 5tej aby jedna drzemke 10min sobie zrobil...jest wykapany zjadl 200ml i jeszcze nie spi... rzucal sie na mnie oczy zamykal i mowie mam dosyc odlozylam go to teraz dostal czkawki a mnie zaraz krew zaleje 😞 mam dosyc i tyle...chce odpoczac w koncu!!!
JaiHo ja krolika tez nie zjem bo jakos tak dla mnie to co moge glaskac nie nadaje sie do jedzenia 😜
Olafowi podam bo wlasnie tak niby sie zaczyna podawanie mies wlasnie od krolika bo tak jak pisalam najmniej uczula.
Mona mi lekarka kazal podac panadol zaraz po szczepieniu nie czekajac na goraczke a i tak mial 38,4 jak dobrze pamietam dalam mu po 6godz kolejna dawke i spadlo do 37,5 i pozniej na drugi dzien spal calusi dzien i mial 37,5. a pozniej juz wszystko wrocilo do normy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaiHo, doskonale Cię rozumiem, ludzie przyzwyczajają się do zwierzyny, to tak jak bym miała zjeść swojego Cocker Spaniela 🙂

Mona, dobrze, że My jesteśmy troszkę odważniejsze niż Nasi mężczyźni 🙂 M. nie lubi ryzykować, wogóle jest deko nieśmiały przez co strachliwy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Nas nie ma czegos takiego jak niesmialosc 😉
co do wakacji to niestety w tym roku tylko POLSKA w czerwcu a pozniej Moj ma cale swieta i po swietach wolne wiec jak finanse pozwola to moze wtedy sie wybierzemy gdzies...bo ja do sierpnia na macierzynskim a pozniej juz tylko 150e miesiecznie rodzinnego i tyle... 😞 ech chcialabym wygrac w totka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek nie złość się na Olafa, taki już jest, każdy ma inną naturę i temperament.
A dziękować możesz Monie i troszkę mi ☺️ w południe zaczęłam Wam dawać oklaski, wszystkim mi się nie udało, ale nadrobię 🙂 a wogole to jest juz opcja wyłączenia oklasków, dopiero zauważyłam.
Ja tam jadłam mięsko z króliczka i jak dla mnie to smakuje on cały jak pierś z kurczaka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...