Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dodi -zdążyłam przed ślubem 😜-wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!no kochana pisać w dzień ślubu na brzuszku to juz uzależnienie 😁 😁 😁
szczęścia ,szcześcia i jeszcze raz szczęścia,jeśli będziecia razem szczęśliwi to wróżę Wam 100 lat razem 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry
STO LAT, STO LAT ...... DODINKO NA NOWEJ DRODZE ZYCIA!!!!!!!!!!!!!!

ja tak tylko na chwile
niestety albo i stety moja matczyna intuicja mnie nie zawiodla!!!!!!!!!! z Marcynia jednak nie jest wszystko ok!!!!!!!!!!!!!!!! musi byc rehabilitowana i to natychmiast i intensywnie, ma niewyksztalcony odruch prostowania dlatego stoi w miejscu!!!!!!!!!!!! w poniedzialek mam sie zglosic na oddzial rehabilitacji w szpitalu i bedziemy dzialac!!!!!!!!!!!
kurwa i tak za dlugo sluchalam "madrych" głów !!!!!!! dobrze ze sie uparlam i wszystko zaczelam zalatwiac!!!!!!!!!!! nie bede swiadomie opozniac rozwoju malej!!!!!!!!!!!!!

ja uciekam poszalec z Marcela

milego wieczoru i niedzieli
buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sibi 😞pierwszy raz nie wiem co napisać 😞mądrych rad już się nasłuchałaś.Czasem dobrze kogoś słuchać a robić po swojemu,to jest najlepszy przykład.Niewiem dlaczego ,ale moja intuicja też mi podpowiada ,że z Julcią jest coś nie tak.Miała skierowanie na rechabilitacje ,jeden lekarz powiedział ,że ma napięcie mięśniowe a drugi ,że jest zdrowa i teraz zastanawiam się czy słuchać lekarzy czy samej siebie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem
maluch moj spi a ja z kieliszeczkiem wisniowki roboty mojej mamy siedze i zdjecia na nk ogladam zagladalam tu ale cisza wlasnie

najgorsze jest to ze jeszcze mnie dzis tesciowa wkur.... bo stwierdzila ze szkoda pieniedzy na rehabilitacje bo przeciez kiedys zacznie chodzic, siedziec itd 😮 😮 😮 myslalam ze mnie krew zaleje "bo syn mojej kolezanki byl na rehabilitacji 3 razy i nie ma efektow to po co chodzic.... za kilka tyg sama zacznie siadac" 😮 🤢 😮 🤪 nosz kurwa jego mac!!!!!!!!!!!! to jej powiedzialam juz wprost bo nie wytrzymalam ze jak komus szkoda kasy to jego biznes ale ja swiadomie dziecka nie bede opozniac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ja glupia cipa sie usprawiedliwialam jak mi caly czas glupoty pieprzyla!!!!!!!! dopiero moja mama mi podsunela na mysl zeby sie sama tym zajela bo to jest cos nie tak itd zalatwilam skierowanie i wizyte u specjalisty w tydzien a w pon mam nadzieje zalatwic rehabilitanta i cwiczyc bo mi sie plakac chce ze wszystkie maluchy juz swiat ogladaja a moja nadal wewnetrzna strone budki wozka 😞
ah szkoda slow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sibi głowa do góry ! już wisz co i jak i teraz będziesz działać!
to kolejny raz się przekonałam że jeśli chodzi o nasze dzieciaczki to najlepiej słuchać SIEBIE I TYLKO SIEBIE BO MATKA WIE NAJLEPIEJ !

wiem że to nie pocieszenie ale ja za to zazdroszczę że Marcelinka je tak pięknie wszystko moja Domi jak tylko coś nowego dostanie to od razu wysypka, rozwolnienie, ból brzucha.. 😞 tak więc dietę ma bardzo ubogą bidula 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biedna Domi moja "rąbie" wszystko! dzis jadla jogurt z bananem, wanilia i jablkami i jak sie skonczy to az sie poplakala 😜
a zupka szpinakowa z kaszka dyniowa i mieskiem baaaaaaaardzo jej smakowala
ryba , mieso, warzywa, owoce itd wszystko jej smakuje

aaana ja juz nie bede nikogo sluchac!!!! pier....... a jak juz zalatwilam wizyte to jeszcze uslyszalam " a po co ty tam idziesz hahaha" dzieki mojemu tacie tak szybko sie dostalysmy do tego lekarza i biedny z wczasow do mnie wydzwanial co lekarz powiedzial i czy ma wracac 🤢 🤢


a tak sie cieszylam i chwalilam ze nie mam zadnych problemow, że wszystko z Marci ok itd ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewzyny
Ja właśnie pożegnałam gości, było super zachciało mi sie jeszcze więcj, stwierdziłam, że trzeba częśiej się spotykac ze znajomymi. Może to procenty tak na mnie wpływają 😉
Anna wcześniej nic nie mówiłam,ale łezki same mi napłynęły na myśl o Twojej ciąży. Dobrze,ze trzymasz się dzielnie. Może jeszcze uda nam się razem przechodzic przez ten szczęśliwy okres. My mamy zamiar starac się o kolejną dzidzię na następne wakacje tj lipiec-sierpień, ale terazjestem spora obaw 😞, że może z ciążą byc coś nie tak. Przy pierwszej ciąży czułam , że wszystko będzie ok, nie wiem dlaczego.
Sibi nic się nie martw z Marcelinką wszystko będzie napewno ok, a to że będziesz z nią cwiczyc napwno wszystko przyspieszy.
Dodi jest teraz 23 i napewno super się bawisz, za godzinę odczepiny 🙂 Wszystkiego najlepszego mochana, dla Ciebie, męża i córci. Wielkie buziczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłam dzisiaj i zareklamowałm wózek. Sprzedawca powiedział, że rdzewiec nie powinien. Ciekawa jestem jak załatwią relklamację. Dostliśmy wózek zastepczy, ale to jest zwykła parasolka i Milenka sie w nim topi,więc pożyczyłam spacerówkę od kumpeli, bo w tym wyglądała jak mały rumunek: 😉.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien.... brzydki narazie
pije dzis z brzuszkiem kawe bo mnie mala o 5.20 obudzila 🤢 i ani mysla o spaniu dalej 🤢

wiem ze cwiczenia jej pomoga ale zla jestem na siebie ze tak dlugo czekalam!!!!

dzis zapowiada sie fajny dzien wiec nie wiem czy wstapie jeszcze do Was jak cos to spokojnej i slonecznej niedzieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jeszcze na chwilke
wpadlismy z mezem na pomysl zrobienia Marcyni albumu tradycyjnego ze zdjeciami na papierze od pierwszego usg, przez pierwszy spacer, swieta, wakacje itd i przykazdym jakims dla niej waznym wydazeniu bedziemy robic jej zdjecia i dokladac a pozniej jak juz bedzie ciut starsza to damy jej w prezencie po latach bedzie miec fajna pamiatke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej melduje sie chora, z katarem, kaszlem, chrypa, tempertatura i jeszcze nie spalam.Weselicho zajebiste, dotarlismy na 7 do domu. jeszcze Policja bramke nam zrobila w drodze powrotnej.
Opisze wszystko innego dnia, mam kilka fot n aparatu siostry, zdjecia z sesji dopiero za jakies 2 tyg, bo sesja jutro plenerowa.
Pochwale sie tym co mam, widomo ze nie sa to super foty ale zawsze.
wiec wklejam.
Julcia w kosciele ok, potem pilnowala ja kumpela, troche poplakala za rodzicami wieczorem , a potem kaszka i padla
_________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka melduje sie i podtrzymuje cisze forum hehe 🙂
Dodi super ze wszystko sie udało,pięknie sie prezentowaliście 🙂
u nas niedziela w sumie nudna ale zleciała rano na giełdzie potem u znajomych 🙂 Sarcia spi i troszke odpoczynku mam teraz...
pogoda piekna powietrze chłodne a słonce super swieci az chce sie wyjsc 🙂
pozdrawiamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyy ale mnie zdziwiłyście reakcją na moje poronienie -szczerze mówiąc to ja sobie pozwoliłam na łzy tylko raz jak wracałam od lekarza po drodze w samochodzi i od tego czasu szlaban na łzy - dzięki za to że się przejmujecie 😘 😘 😘 no ale widocznie tak miało być - cóż zrobić

Domi zaczęła wczoraj "chodzić"!!!! tj jak stoi w łóżeczku to robi takie słodkie małe kroczki i w sumie wychodzą jej takie rundki dookoła łóżeczka!!! 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej meldujemy sie pierwsze 🙂
nocka ok, Sarulka zasypia ładnie i juz sie nie budzi z płaczem po godzinie.... Zaraz sniadanko sarcia znow lulciu i na spacerk bo pogoda rewelacja!:-)
wczoraj Sarcia pierwszy raz zorientowała sie ze stojąc na 4rech łapkach mozna robic małe kroczki i już nożkami probowała sie tak posuwać:-) fajnie to wyglądało.. Ehh macierzyństwo to wspaniała sprawa, patrzeć jak Twoje dziecko z dniem poznaje coś nowego.... nie zamieniłabym tych chwil na nic innego 🙂 🙂 🤪 🤪 🤪 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
piszę od mamy, bo koło niej jest szpital w którym Ami miała kontrole serduszka, wiec pani doktor stwierdziła że szmerów nie ma i jest już wszystko ok, ale na marzec jeszcze jedna kontrola i echo, zobaczymy wtedy co wykryje,
do później jak wrócę do domku
a u nas teraz leje i skończyło się słoneczko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ta wada co miała Ami czasem zanika , a czasem nie,więc sie trochę bałam
Dodinko zdjęcia super i Ty pięknie wyglądałaś, a zaziębiona jesteś pewnie przez to że spocona wyszłaś na dwór i Cię przewiało 🤢 uważaj żebyś Julci nie zaraziła, najlepiej zakładaj maseczkę jak będziesz coś przy niej coś robiła, więc zdrówka dla Was!!!!!!!!!!
ja zmykam do męża bo sie obrazi papa do jutra
słodkich snów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witamy
my nocka super kilka pobudek na cyca i teraz sen do 9.30 ahh jak ja lubie sie tak wysypiać 😁 😁 😁 😁
noi od rana musze chate ogarnac na bo przyjezdza do mnie kolezanka z mojego rodzinnego mista - wkońcu bo tu sama niedługo oszaleje 😠....
no i tak nam dzionek zleci.... a Mario dziś na służbie wiec nie bedziemy sie nudzic jak zawsze......
wczoraj poszłam do sklepu i nie miałam gotówki przy sobie wiec chciałam zapłacic Mariusza Kartą ale wredna baba mi nie chciała sprzedac bo powiedziała ze to nie moja karta a dobrze mnie zna bo codziennie chodze z Sarcia na zakupy tam i nie raz widzi mnie z Mariuszem..... wredne babsko!! wrrr wkurzyłam sie i już wiecej nie pojde tam do sklepu. za mną kolejka kilometrowa i zrobiła ze mnie jakas złodziejke......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej
u nas bez zmian choc przynajmniej slonca swieci i na spacery mozna chodzic
w piatek zaczynamy rehabilitacje bo narazie nie ma miejsca

maz mi zafundowal karnet na pilates i dzis pierwsze zajecia 😁 baaardzo sie ciesze bo mam ochote sie troche oderwac od wszystkiego i zaraz po pracy jade po spodnie do cwiczen 🙂 a juz tyle kasy mi poszlo w tym miesiacu 🤢 - a co tam 😜

Dodi pieknie wygladalas - zdrowka zycze

milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny.
Coraz szybciej mijają mi dnie. Już pojutrze do pracy. Powoli zaczynam się przygotowywać. Muszę sobie jakieś nowe szmatki kupić, a nawet nie mam ochoty, bo figura do d...py. Jeszcze dostałam okres i jak spojrzałam dzisiaj na mój brzuch, to jakbym w ciąży była. Jakiś taki balon mi się zrobił na górze.
Milence tak spodobało się chodzenie, że cały czas chce chodzić. Dzisiaj tak chodziła odemnie z rąk do babci i ledwie doszła do którejś z nas już zawracała i tak w kółko. Usiedzieć na miejscu nie może. Główka jej się kręci w koło. Jakby miała adhd 😉
Dodi, wyglądałaś prześlicznie. Gratuluję!
Iwiokej super, że z Amelcią ok i z serduszkiem wszystko dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...