Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tak woguleto mam strasznie kiepski tydzień, niedość że spadł śnieg a ja po praeprowadzce nie mogłam znależdź zimwych butów, w pracy roboty że masakra, mam jeszcze na głowie kilku magistrantów szefa do obrobienia, rozliczenia finansowe, jakprzychodzę do domu to padam, właśnie zauważyłam że ostatnio strasznie senna jestem ito niezależnie od pogody, mam nadzieję ze mam cukier w normie 😉


no i wczoraj byłam na pogrzebie b zmarła moja babcia 😞 😞 straszniemi teraz smutno ale wiem że jest jej teraz lepiej. no ale będąc na tym pogrzebie jednaze sarych babek powiedziała mi, widząc że jestem w ciąży, że nie mogę przebywać w tym samym pomieszczeniu z wystawionym ciałem, nie powiedziała mi dlaczego bon tak się zdenerwowałam że jakieśstare prukwy zabraniają mi się pozegnać zbabcią że wyszłam a jakwróciłam żeby się dopytać to już jej nie było.
strasznie mnie śmiesza akie różne przesądy dotyczące obiet w ciąży...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiaA wyrazy wspolczucia z powodu smierci babci. Dla mnie to jakos czuly punkt bo mi w tamtym roku zmarly 2 bliskie osoby. Moja kochana babcia i babcia mojego meza. Obie byly w tym samym wieku i obie umarly tego samego roku. Ja przeszlam to strasznie. Po smierci mojej babci zalamalam sie a po smierci babci meza cala noc siedzialam przy niej i czuwalam blagajac Boga by juz ja zabral do siebie i by nie musiala juz tak cierpiec. To bardzo przykre ale niestety taka kolej zycia. Takze ostatniego sylwestra spedzilam na pogrzebie i stypie 🥴 Teraz juz wiem ze z czasem smutek mija. Ale brzusiu masz Slodziutki!!!! ja tez ostatnio jestem taka spiaca . Ponoc mamy do tego prawo!!! 😉 Bedzie dobrze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziękuję Andzia za ciepłe słowa 🙂 też strasznie to przezywam ciągle jest mi smutno ale wiem że Bóg zabrał moją babcię do siebiei że jest jej teraz lepiej niżna ziemi, miała strasznie ciężkie życie, tera Pan Bóg jej towszystko wynagrodzi. a ja dam radę bo wiem że Tam jej jużnic nie brakuję i jest szczęśliwa, chociaż smutek zawsze zostaje... trzeba iśc do przodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
miałam dzis fatalny dzien, znowu potłukłam dwa talerze i kubek, pozatym włosy starczały a twarz cała w krostach.. 😞
z mojej obecnej garderoby pasuja na mnie 3 koszulki i dedne dresy, facet mnie olał i nie odbierał caly dzien tel.a ja plakalam 3 godziny jak głupia 😞 i jeszcze mi zly nastrój nie przeszedł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie nie dalo mi sie nic kupic 😞 procz plynu do higieny intymnej... Bez komentarza... No i Mojemu koszule i krawat slubny 🙂 zaraz smigam po odior mojej sukienki 😁 jestem ciekawa 🙂
Co do luteiny w Irlandii jej nie ma 😞 musze ja wykombinowac z Polski ale spoko moj wujek przepisze recepte hehe :P
aby jutro ginka zapytam czy dopochwowo czy ta pod jezyk...brzus znow boli jak na okres ale mysle ze to tez od tego ze jestem na nogach non stop od 2-30 i siedzialam doslownie chwilke. Nie pamietam kiedy tak dlugo chodzilam po sklepach itd. wiec chwile oddychne i zaraz uciekamy po sukienke 🙂Super brzusie macie 🙂 🙂 🙂
MisiaA ja w tym roku w kwieniu stracilam Dziadka a w lipcu Babcie obaj od Mamy strony Dziadkow od Taty strony juz nie ma od dawien dawna...Oj do dzisiaj nie moge sie pozbierac 😞 snia mi sie po nocach i ich dom i wogole...no ale nic nie mozna na to poradzic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi no to masz dzis zakrecony dzien. Czasem taki dzien przyjdzie ale jutro pewnie bedzie lepiej 😉 Oj czasem masle ze najczesciej powodem naszych zlych nastrojow sa nasi faceci. Potrafia nam zajsc za skore a reszta sama sie wali:P Ale po to chyba istnieja zeby nie bylo za nudno:laugh: Ja wlasnie od godzinki jestem sama. Moj maz pojechal ze szwagrem do Polski po odbior zaluzji zewnetrznych a w domu bedzie w niedziele na wieczor. 🤨 Pierwszy raz bede sama na noc w domu. Mieszkajac w mieszkaniu sie nie balam. Zamknelam 1 drzwi i poszlam spac a teraz w domu sie troche boje 🥴 Oj bedzie ciezka noc 🙃 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojojoj kochaniutkie wieje melancholią z waszej strony 😞
Ja to świetnie rozumiem też miewam takie dni dlatego nic się nie martwcie jutro będzie nowy dzień i na pewno weselszy od tego który mija-główki do góry 🙂
U nas wczoraj z powodu tego ataku zimy całe miasto było pozbawione prądu-z tego też powodu zostaliśmy zwolnieni z pracy do domku.Oj poleniuchowałam sobie troszeczkę 😉
Miałam też wizytę na USG 3D-badania wyszły super gorzej z dokumentacją.Wszystko widzieliśmy super,zdjątka mamy ale takie bardziej obrazujące badania za to nie dostaliśmy żadnej płytki z nagraniem,bo kobieta która nam to wykonywała obsługiwała nowy sprzęt i dopiero będzie się szkolić w zakresie 4D.Troszkę zniesmaczona jestem,bo myślałam,że dostanę obraz naszego maleństwa i będę mogła sobie pooglądać za każdym razem jak najdzie mnie ochota 🥴 a tu nic 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki:P Widzę, że nastroje u was nienajlepsze.Powiem wam co jest najlepsze na poprawienie nastroju:P ułorzyć się wygodnie na kanapie i głaskać brzuszek,mnie to bardzo pomaga,prawie za każdym razem moja kruszynka daje znak ,że jest ze mną:P i od razu lepiej na duszy.
Pozdrawiam was wszystkie 🙂 brzuszki macie śliczne:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry ja juz z wrazenia spac nie moge :P u mnie dopiero po 8smej a ja juz nie spie 🙂 usg polowkowe o 12stej!!!Czekamy z Moim hehe 🙂
Madzia luteiny nie mozna brac na wlasna reke bo przeciez trzeba miec recepte zreszta nie upadlam na glowe zeby sobie samemu leki wymyslac zwlaszcza w ciazy.
Chcialam znac opinie innych Mamusi bo po co brac cos co nie pomaga. Zadzwonilam wczoraj do mojej lekarki i ona sama mowila ze skoro duphaston nie pomogl mi na bole to tylko luteina i ze bardzo dobrze ze ide dzis do ginka bo sprawdzi szyjke macicy itd i doradzi czy mam brac dopochwowo czy tylko pod jezyk a mowila ze luteina definitywnie powinna pomoc na takie bole no i jest 100% bezpieczna w ciazy. Roznica miedzy duphastonem a luteina to taka iz duphaston dziala ma sens brania do ok 18stego tyg a luteina jest przez cala ciaze no i dodatkowo niweluje skurcze macicy calkowicie dlatego sie bierze ja nie dluzej niz do 38tyg.
Wczoraj odebalam sukienke 🙂 podoba mi sie 🙂
Pani mowia jak weszlam "och jak zgrabny i malusi brzuszek" pewnie sie spodziewala slonika jak to bywa u irlandek a tu zonk hehe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lekarz powiedział że ma przypuszczenia co do płci ale nie powie na razie, ale z tego co podgadywał to obstawiam córkę, bo jak powiedziałam ze brat ma 2 synów to on na to że bedzie równowaga w rodzinie, potem chciał się wykręcić ale pielęgniarka potwierdziła że też słyszała, potem do męża że najlepiej mieć 2 córki tak jak on , no i jeszcze w czasie badania mówił że dziewczynki tak wieżgają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek czytam co piszecie o tej luteinie , no-spie i porównuje to z tym co pisałaś kiedyś na temat łożyska ze ci się nie podnosi, bóle brzucha ma każda z nas jedna bardziej druga mniej, może są one potrzebne do podźwignięcia tego łożyska a ty możesz mieć niski próg bólu i bierzesz te no-spę a ona hamuje wszystkie skurcze i nie podnosi ci sie łożysko. Tak to sobie wykombinowałam, ale to tylko moje pomysły a wiem że idziesz dzisiaj do lekarza więc zapytaj czy to nie ma jakiegoś sensu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...