Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hejka 🙂 juz jestem :P JaiHo nie dziala na mnie juz probowalam hehe :P nic a nic 😞
a mnie brzuch boli jak na biegunke ale nie moge nic wydusic 😞 nie chce sie zmuszac...Nospe tez bralam bo brzus bolal ze lezalam i sie nie ruszalam 😞
jejkus Mamusie jeszcze troszke 🙂 damy rade 🙂
Co do wyprawki to ja wiele rzeczy dostane na slub wiec w zasadzie wychodzi na to ze juz cala wyprawke bede miec gotowa w grudniu hehe :P
Mama do tego wszystkie leki przywiezie i wszystkie kosmetyczne rzeczy dla Olafka 🙂 jejkus dobrze ze szwagra brat jest pediatra bo przepisze taki lek na kolki i jak sie bedzie podawac codziennie to dzidzia bedzie miala o wiele mniej kolek 🙂
Zreszta zawsze sie pytam o rozne leki i nie ma problemu z recepta gdyby nie on to trzeba by bylo latac za luteina itd.
Ech znow w brzusiu sciska 😞 ja teraz sliwki jem jejkus po tym wszystkim to wierzcie mi umarlego by ruszylo a ja nic 😞 a do tego w dole krzyza tez boli co chwile boje sie wtedy o Malego bo ten bol niby taki jak na okres taki jak na biegunke itd. a Maly kopie dzielnie hehe mam nadzieje ze on nie czuje tego ze mnie cos boli i ze jemu to nie przeszkadza w tym jego baloniku 🙂
ja cos senna dzisiaj wogole zelaza nie biore ze wzgledu na te zaparcia.Poczekam do wizyty i zapytam o cos innego....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez się obudziłam przed 7 jak moja mama do pracy wychodziła i również na powitanie miałam kopniaczki 🙂
Zaraz za sprzątanie muszę się zabrać, zmywanie, odkurzanie..wrrr..jak ja to kocham 🙂 Chcę zdążyć przed wyjściem do znajomej na 11, jak wrócę pewnie nic już mi się nie będzie chciało. Jutro jadę posprzątać na cmentarz do taty, w niedziele to już oficjalnie postać trochę dłużej i nie będzie kiedy zrobić porządków w domu.
Mam nadzieję, że sąsiedzi już nie śpią 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuchatki ja też od rana na nogach bo o 8 🤪 przyszedł Pan montować rolety 🤪 możemy teraz na golasa po mieszkaniu biegać i sąsiedzi nie będą podglądać :P heehehe

Anitek - wczoraj ginka powiedziałą że zaparcia na bank od żelaza a nie nie od luteiny i zapisała mi takie po którym nie ma żadnych skutków ubocznych BioferFolic - w ulotce też piszą że nie ma po nim zaparć. Biorę od wczoraj i zobaczymy 🙂
Aha i powiedziała, że jak będę odczuwała potrzebę to mogę bez żadnych wyrzutów sumienia brać czopki glic. tak więc stosuj bez stresu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Brzusie i Mamusie 🙂
ja obudzilam sie o 5-30 bo Moj jechal do Dublina pewnie wroci ok 20stej 😞 bede sama caly dzien strasznie wieje i leje deszcz 😞
Co do brzucha no to boli ale mnie niz wczoraj wlasnie jem 3cie kiwi na czczo :P podobno dziala zaraz sie okaze :P
Aaana ja nie biore zelaza odstawilam jakies 2tygodnie temu choc ja jak je bralam co normalnie codziennie sie wyproznialam ale dostalam biegunki i nie wiem czy od zelaza czy od magnezu dlatego odstawilam zeby sie nie meczyc 😞 wiec ja biore tylko luteine. Poza tym to jest hormon ktory wplywa wlasnie na jelita i dlatego sa zaparcia i to na 100%. Bo jak tu wytlumaczyc fakt ze przed piatek chodzilam codziennie a teraz nagle od piatku mam problem 😞 poza tym na opakowaniu w skutkach ubocznych jest to napisane ale nic sie nie da z tym zrobic niestety 😞 co do czopkow to dzis jeszzce poczekam ale jak jutro nic sie nie da to biore czopek i tyle bo przeciez pekne...Zapytam lekarke o zelazo w syropie bo boje sie wynikow badan po tym jak teraz od 2 czy nawet 3 tyg nie biore zelaza 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka afere robi o oklaski a ledwo sie pojawila juz mi jeden zniknal...bo mialam "3" no i kto tu jest dzieckiem hehe:P przestalam sie w to bawic juz dawno i jestem ciekawa czy do jej glowki wkoncu dotrze ze to jedna wielka dziecinada!!!Nie wchodz na moj profil!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski 🙂

mnie obudził budzik mojego M. taka salsowa melodyjka w telefonie, nie nawidze jej, i jeszcze 3 razy przestawiał na drzemkę, wkurzam sie tylko , bo ja go kurde nie budze rano a on codziennie daje mi popalic tym dzwonkiem, wygonie go chyba to salonu spac !!!

ale potem jeszcze przysnęlam do 10, zjadłam sniadanko ,teraz czekoladkę milkę truskawkową i leże , dzien jak codzień 😞
mała tez kopie ,ale wczoraj w nocy dała mamusi spac, kochana kryszynka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bob problem w tym ze ja nie wiem czy to bylo od zelaza czy od magnezu bo pamietam wtedy bralam 3magnezy zamiast 1dnego a na opakowaniu bylo napisane ze moze powodowac biegunke. A szczerze? to ja nie mam zamiaru teraz eksperymentowac poczekac do wizyty i poprosze o syrop ktory nie bedzie sprzyjał zaparciom. Bo na tym zelazie jest napisane ze zaparcia lub biegunke...ale na magnezie tez jest wzmianka o biegunce wiec wole nie ryzykowac. Mam dosyc meczenia sie.
Ale dzis sie udalo 🤪 wczoraj jeszcze wypilam sok marchewkowy na noc wiec spoko i dzis juz tez mam szklanke soczku 🙂 zawsze na mnie dzialal 😁
Ja czekam za facetem od satki bo ma przyjsc miedzy 11 a 2 :>
a tu dopiero 11sta ciekawa jestem o ktorej sie zjawi bo chcialam jechac do centrum handlowego...
Nudy w domciu jak zwykle wrzucilam pranie i tak sobie siedze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi co do budzika to Moj tez mnie budzi no ale chyba nie ma wyjscia bo ja ledwo cos zaszelesci a ja juz sie budze taki mam sen :P
Poza tym i tak sie stara zawsze idzie po ciuchutku do drugiej lazienki nie korzysta rano z tej w pokoju zeby mnie nie budzic. Choc ja mu mowilam ze i tak jak sie kreci po domciu to ja tylko tak sobie kimam a zreszta i tak zawsze zanim wyjdzie przychodzi przytulic i buziaka dac wiec dopiero jak wychodzi to ja zasypiam 🙂 ale dzis mialam problem bo poszlismy spac o 22 wczoraj i o 6stej wychodzil a ja biedna glodna bylam i mi burczalo w brzuchu i zasnac nie moglam :P ale w koncu sie udalo. Bo gdybym wstala cos zjesc to nie daloby rady zasnac z powrotem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojj dziewczyny nie dbacie o siebie,ja wstałam o 11-stej eheheh ale to wina nocnego siusiania i bezsenności,dziś śniło mi się,że urodziłam ładnego chłopczyka,nawet pamiętam jaki był duży,waga 3600,dł.58cm ,żeby było idealnie to po tym porodzie super się czułam fizycznie,siadałam bez bólu, skakałam...heheh żeby tak było w realu!!! 🙂
może dlatego mi się śniło bo mówiłam mojemu męzowi wieczorem że nie mogę się doczekać do lutego,że tęsknię za małym a On w tv wpatrzony...wrrrr czemu faceci nie przeżywają sytuacji jak my? ehhh czasem myślę,że skoro tak to sama będę rodziła!
wiem,że mąż jest szczęśliwy,że bedzie synuś ale jakoś to tak przeżywa po męsku..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikos faceci tak maja ja tez cos wczoraj mowilam a tu cisza i nagle sie pytam ejjj wiesz co mowilam? a on nic :P gral wiec moglam pomarzyc ze wogole sluchal hehe :P
Co do snu to wlasnie mi sie przypomnialo 😞 snilo mi sie ze dostalam plamienia i bylam w 23tyg tak jak teraz i ze szukalam detektorem tetna dzidzi i nie moglam znalezc w koncu jak znalazlam to serce bilo tak szybko ze prawie ciagłość bylo slychac a pozniej tak wolno i za chwile znow tak szybko i ze jechalam do szpitala z mysla ze i tak nie uratuja dzidzi bo jest za mala 😞 😞 😞 😞 😞 obudzilam sie i juz zasnac nie chcialam bo ja mam tak ze jak odrazu zasne to bardzo czesto mam dalszy ciag snu...Ech niecierpie takich koszmarow a juz na pewno nie taki w ktorych z dzidzia sie cos dzieje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek - mój tam sie nie opierdziela i hałasuje ze hej ..
a buzi nie dostaje, ani na pozegnanie ,ani na przywitanie ,nie wiem jakos u nas sie nie utarło 😞 a szkoda.Potem jak juz włoży buty i wychodzi to zawsze po cos wraca, i tupie butami po podłodze , i w dodatku brudzi , a mamy jasną podłogę taka capucino 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek nie mysli o seksie tylko o Synusiu 🤪 i wtedy daje rade 🙂 staram sie nie myslec hehe czasem niestety ciezko ale daje rade 🙂 wiem ze to dla dobra Olafka i odrazu mi sie odechciewa 🙂 Pomysl sobie zawsze o swojej corci ze przez Twoja przyjemnosc jej moze sie cos stac a wierz mi odechce Cie sie 🙂
Ja do przed ciaza to codziennie hehe a teraz kwarantanna 🙂
Ale zlamalam sie tylko raz kilka tygodni temu nic sie nie stalo ale mialam mega wyrzuty sumienia i od tego czasu nic czyli jakies 5tygodni 🙂
A przez cala ciaze no to wlasnie zlamalam sie tylko ten jeden raz :P
Co do Twojej przypadlosc to wolalabym nie ryzykowac bo ja mialam zakaz sexu ze wzgledu na nisko osadzone lozysko niestety w Twojej sytuacji jest to bardziej niebezpieczne bo jednak podczas sexu mozna podraznic szyjke a w Twoim przypadku mogloby sie to skonczyc zle wiec lepiej daj sobie spokoj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie koles byl od tv ciekawa jestem czy bedzie dzialac :P
Powiesze pranie i jade na zakupy 🤪 moze uda mi sie butki kupic albo wogole cos do ubrania bo leje a ja kurtki nie mam bo tam co mam no coz ledwo sie w nia dopinam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...