Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej mamuśki 🙂
ja też wstałam przed 7mą tym razem powodem był ból i skurcze w ramionach, przed ciążą też miałam ale wtedy mogłam to wytłumaczyć pracą i przeciążeniem a teraz??? no i stwierdziłam że chyba muszę spać w golfie :laugh: bo mam strasznie zimny kark jak wstaję 😞
Życzę wszystkim niedzieli tak pięknej jak pogoda za moim oknem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej Dziewczyny 🙂

Jak tam się czujecie ? Ja miałam wczoraj dzien pelen wrażeń no i do domu zlądowalam ok 20 wiec juz nawet nie chcialo mi sie wchodzic :/ Teraz wstalam na zegargu 10:40 😁 jak nigdy bo raczej my jesteśmy ranne ptaszki 🙂 Syn juz oczywiście daje o sobie znać 🙂 trzeba jakieś sniadanko zrobić bo chyba jest głodyny 🙂 Bylismy wczoraj na pizzy 🙂 A dziś mamy równo 5 latek jak jesteśmy razem 🙂 Ale ten czas leci 🙂 Dzisiaj wracam do domu swojego wiec od jutra bede miec wiecej czasu na wszystko 🙂

Anitek ciesze sie ze sie dużo lepiej z Olafkiem czujecie 🙂
A tych placków to tez bym zjadła 🙂

Mar gratuluję córeczki 🙂 Pamietaj, nie ważne jaka płeć ale żeby dzidzia była zdrowa 🙂

U nas słonko dzis świeci wiec moze jakis spacerek po sniadanku sobie z męzem urządzimy 🙂

Buzka :***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monka Ty tego brata to weź zastrzel albo przyslij go do mnie 🙂 Ja z nim zrobie porządek 🙂 Ja nie wiem jak on może ciężarna siostrę tak denerwować. Oj Oj , Ty sie Słonko nic nie przejmuj i pamietaj że masz Malutką w sobie i tylko dla niej teraz zyjesz 🙂 buuuziaki :* 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Klaudia za miłe słówka 😘 😘
Staram się nie przejmować, ale nie da się on mówi i pisze takie rzeczy, że szkoda gadać.
Gratuluję Ci 5letniej rocznicy 😘

U mnie pogoda do bani, jednak nie jadę na cmentarz bo leje cały czas.

Dzisiaj na obiad robię zupę ziemniaczaną z podsmażanym boczkiem, już nie mogę się doczekać heh. Mam nadzieję, że mi wyjdzie bo to będzie mój pierwszy raz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Kochane 🙂
ja wczoraj tak sie objadlam ze nie moglam sie ruszac :P
MAR85 gratuluje coreczki 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 kurcze tabelke musze uzupelnic bo nie wiem kto juz zna plec a kto nie 😞
wiec narazie wkleje taka jaka mam :P
CandyMonka co Ty masz z tym bratem 😞 olej go na calej lini niech sobie pisze co chce...A mialam Ci sie pytac wlasnie : czemu Ty mialas robione te badania na tarczyce? bo ja chyba takich nie mialam z tego co wiem...
Klaudia gratuluje 5ciu latek 🙂
U Nas sloneczko swieci ladna pogoda 🙂 dzisiaj tez pewnie zaliczymy kino 🙂
MisiaA ja tez tak mam w nocy wstaje na siusiu ok 2giej i pozniej ok 5tej...I czasem ok 2giej juz spac nie moge bo taka niby wyspana jestem...
Jutro mamy Studniowke z Olafkiem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Fajowo 🙂
A Maly kopie jak zawsze 🙂 ledwo sie rusze albo odezwe haha :P to takie mile 🙂 [img size=299]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/tabela.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek łap oklaska za przekroczenie 3000 postów heh 🙂 za wytrwałość w działaniu

Mój brat nie jest 100% zdroy psychicznie a ostatnio mu się pogarsza. Cały czas pisze mi o samobójstwie. Dzisiaj w nocy wysłał mi tak dziwną wiad. na gg że siedze cała w strachu. Mama poszła właśnie doładować tel i zaraz będziemy do niego dzwonić.

Ja miałam zrobione badanie na tarczycę ponieważ lekarz podejrzewała, że od niej mam to złe samopoczucie.
Mam ciągłe zawroty głowy, tak że siedzieć mi ciężko, ogólne uczucie lęku, kołatania serca. Przed ciążą leciała mi wydzielina z sutków podobna do naszej siary, to też efekt tarczycy do tego włosy wypadały mi garściami. O wszystkim powiedziałam teraz mojej gin i od razu dała mi skierowanie na TSH (badanie krwi). Po wynikach widzę, że coś jest już nie tak. Zmienione mam je w dość znacznym stopniu, myślę że ta tarczyca męczy mnie już od dawna tyle, że UK lekarze to konowały i lekceważyli moje objawy dla nich ta wydzielina z sutków i zawroty głowy były ok a to że tak mi wypadały włosy to brak witamin. Aj szkoda słów. Dobrze, że przyjechałam tutaj i taiłam na tą lekarkę bo tarczyca nie leczona jest bardzo groźna dla płodu. Zadzwoń do swojego lekarza i poproś o badanie TSH dla świętego spokoju. Lepiej dmuchać na zimne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak narazie wszystko co wiem :P
zglaszac sie jesli nastapily jakies zmiany 🙂 [img size=409]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/tabela-bcba4d57b2e211e6b5fb2b39ee24be48.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och jaaa ponad 3000 postow :P niezle poszlam 🙂 Dzieki CandyMonka :*
Ten Twoj brat moze lepiej niech wracac do PL...chyba ze tak straszy Was bo teraz Ty jestes w PL z Mama a on moze czuje sie nikt nim nie interesuje albo cos...
ech przykro mi 😞
Ja tez mialam kolotania serca ale to bylo kilka tyg temu juz dawno przeszlam. A ogolne sampoczucie procz bolow brzucha jest ok 🙂 mysle ze nic mi nie jest 🙂 ale zapytam sie lekarki czy mi to zrobi jak bede na wizycie 🙂 bo i tak mam glukoze + badanie na cytomegalie wiec mysle ze jak ja poprosze to i to rowniez dla mnie zrobi 🙂
Dobrze ze do tego dazylas zeby Ci zrobili to badanie bo kurcze teraz to mozna Cie leczy i wszystko bedzie dobrze 🙂 zobaczysz 🙂
Dla Ciebie to big oklasek na pocieszenie hehe 🙂
Glowka do gory 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uciekam na sniadanko 🙂 bo dzis robimy takie irlandzkie z boczkiem kielbaskami jajkiem fasolka i pomidorkiem 🙂 Mmmmm pekne chyba :P
a pozniej uciekamy na wycieczke bo pogoda sliczna 🙂
Zajrze do Was popoludniu 🙂
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Anitek 😘 😘
Jutro jadę do tej mojej gin i się wszystkiego dowiem dokładnie co i jak. Szkoda, tylko że wizytę mam dopiero na 18 heh nie będę się mogła doczekać przez cały dzień.

Napisałam mu na gg, że ma wracać do Polski, że ja mu bilet zamówię. Czekam teraz aż wstanie i mi odpisze. Siedział wczoraj pewnie do późna, więc jestem cierpliwa 😉

a Co to ta cytomelagia? hmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!!!!!!!!!!!!!!!
i tak obudziłam się o 10 bez wstawania w nocy na siusiu 🙂
dopiero o 10 🙂 i jak już wstałam to córeczka razem ze mną, od 2 dni mam wrażenie że ona razem zemną nie śpi w dzień ale za to przesypia całą noc 🙂
CandyMonka nie martw się wszystko będzie dobrze, z Tobą i batem. Musisz być dzielna i dbać o siebie bardziej 🙂
anitek dzięki za tabelkę 🙂

Życzę Wam miłej Niedzieli 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CandyMonka po prostu strasznie mi Ciebie żal, cały czas po górkę, ale u mnie też tak było bite 6 lat ciągłego pecha, ale u mnie się ułożyło i mam nadzieję ze u Ciebie też niedługo będzie super 🙂 tego ci życzę z całego serca i mnóstwo zdrówka jeszcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemka dziewczyny 🙂
ja dzis wstałam predko bo po 7 musiałam zrobić mojemu ukochanemu sniadanko do pracy bo dzis ma słuzbe 24 godziny i bedzie dopiero jutro rano o 9 😞 wiec przyjechałam do mamy bo bym sie zanudziła tam u siebie no i moze to wydaje sie smieszne ale nie lubie byc sama w domu zwłaszcza wieczorem brrrr boje sie ciemnosci:laugh: a co do przespanej nocy to ja mam spokoj juz od jakiegos miesiaca przesypiam cała nie czuje w ogole parcia na pecherz malutka jakos tak na boczku u mnie spi 🙂
wczoraj poprosiłam mojego Mariusza zeby mi zrobił delikatny masazyk brzuszka mmmm to było takie relaksujące wzruszyłam sie bardzo bo malutka akurat tak sie ułozyła ze było ja prawie cała czuc jak mariusz nas masował a on na to : wiesz gdzie najlepiej maleńka u tatusia" pierwszy raz powiedział cos do niej predzej jakos tak nie było tej bliskosci miedzy nimi 🙂
ładna pogoda ide zaraz przejsc sie do sklepu kupic jakas przekaske bo chce mi sie rurki z kremem:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hm mówie Wam dziewczyny od 3 dni jestem taka zalatana że koniec świata :/ dzisiaj znowu szpital u taty, pozniej jazda do domku :/ pewnie zajrzę do Was dopiero wieczorkiem.

ah jak tak czytam to każda z nas co chwile jakieś problemy jak nie ze zdrowiem to z partnerem. Nigdy nie moze byc w 100% dobrze.

A co do przespanej nocy to ja tez budzę sie ok 2 -3 zalezy i tez siusiam ale nie dlatego że przez to sie budzę ale tak poprostu mam już zakodowane hehe 🙂

no nic Laseczki uciekam do Tatusia 🙂 Buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej brzuchate, jak tam dzionek mija?

Ja jednak zupkę którą miałam zrobić dzisiaj zrobię jutro za to zamówiłyśmy z mamcią pizzę 🙂 Nic mi się nie chce heh
Pisałam z bratem, tylko mnie bardziej wkurzył. 😠 ale dość o nim, nich spada, nie zasługuje na moje nerwy 😉

iwiokej jeszcze raz dzięki za miłe słówka 😘 skoro Tobie się ułożyło to i u mnie jest szansa 🙂

Klaudia biedny ten Twój tatuś, wiesz kiedy wyjdzie?

Darusia zazdroszczę masażyku 🙂

kurcze niech szybciej wiozą tą pizze bo mnie ssie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...