Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
co do bekania to moj tez głosno
a czkawke ma bardzo czesto nawet czasami od gaworzenia dostaje czkawki

a co do głowki to mój juz ma spłaszczona w czesci potylicznej no a na bokach od samego pocztaku nie chciał spac tylko na pleckach ja mysle ze przez to napiecie miesniowe bo jak go kładlam na bok to tak odchylał głowe i sie złościł
a teraz to spi na pleckach ale głowe ma na boku

oooo własnie zasypia oczy mu sie kleja zawsze tak jest jak włacze laktator 2-3 min i juz spi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
KIKOS dzieki za namiar 🙂
BÓB moja po odbiciu dostaje czkawki
Martus taka sama mate chce 🙂
co do kiecek nie chce wygac wiecej niz 1500-1800 zł , i albo wypozycze albo kupie jesli sie uda w tej cenie.

A skromnej kiecki nie chce 🙂 zawsze marzylam o takiej duzej i z trenem 🙂
a problem z przebraniem jest taki, ze w restauracji beda tez przewijac sie inni ludzie, i ja nie chce paradowac w bialej sukni, bo mamy wydzielone miejsce dla naszych gosci , a nie lokal na wyłącznosc 😞
a zreszta to tez chrzciny Julki wiec lepiej wypada sie przebrac w cos innego i tez dla wygody 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jai_Ho napisał(a):
kikos to tak jak Vic reaguje na odkurzacz lub zmywarke 🙂) minuta i spi, chocby byl super wyspany 🙂)


mojego siostra to zasypiała przy golarce 😜
ale powiem szczerze ze ja tez czasami przysypiam przy latatorze a zwłaszcza wieczorem albo w nocy jak sobie sciagam siedze na podłodze i głowe opieram o łózko 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogoda dopisuje to na brzuszku pustki 🙂 i dobrze, dotlenimy Nasze dzieci i spotkamy się wieczorem jak beda grzecznie spały 😜 tez za chwile zmykam na spacer 🙂
Moja slubna kiecka skladala sie z kilku lekkich warstw materialu przez co byla super leciutka i wygodna. pozniej wkleje ja w calosci 🙂
[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-04/6a1aa3df.jpg[/IMG][/URL]


do poznej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamunie po długiej przerwie 🙂
z wiadomych przyczyn pisze jedna reka.....duzo tu zmian WOW 🙂
U mnie ...hmmm ostatnio trudne dni,mam zapalenie piersi,przez 2 dni temperatura 40 stopni,drgawki i rózne inne "atrakcje".Wczoraj o 22-giej jechalismy do szpitala,dostałam silny antybiotyk,mam brac 5 dni, do tego wpuszczam sobie oxytocyne do nosa,robie okłady,masaze.Jak nie przejdzie beda cieli cyca ale raczej do tego nie dojdzie bo juz dzis jest lepiej.
Co do kwestii poporodowych okazało sie,ze gin który mnie szył pomylił nici i całe wnetrze dziergał szwami nierozpuszczalnymi w zwiazku z czym po 4 tyg od porodu zamiast o sprawie zapomniec miałam srednia przyjemnosc na fotelu gin. czyli wziernik,narzedzia i wydłubywanie kawałek po kawałku .....
Poza tym mieszkam juz w zasadzie bez meza ,ciagle sie szkoli po Polsce w zwiazku z Afganem i jak sie domyslacie mam co robic z dwójka dzieci i psem 🙂))
Z najlepszych wiadomosci - Nikos jest przesłodki,radosny,dziubek Mu sie ciagle smieje,nie ma kolek mimo,ze ja jem wszystko i od kilku dni spi cała noc.
Do wagi sprzed ciazy zostało mi 10kg,spada ta waga ale niestety powoli,pozostaje byc cierpliwym 🙂
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocilismy ze spacerku 🙂
no cale szczescie ze tu jestesmy 🙂
Maly spal cala droge aby mu na autostradzie dalam butle bo pozniej 1,5godz kretymi drogami przez lasy i jakies krzaki trzeba jechac i zero zywej duszy to nie chciala zeby mi sie akurat tam na jedzenie obudzil 😜
poszlismy spac o 24tej i Maly spal do 4-30 dostal jedzonko i spal do 6-30 pozniej do 8-30 rozmawialismy itd 🙂 a pozniej spalismy do 11 🙂
chyba mu podroz sluzyla 😉
a teraz siedzi sobie w wozku i patrzy na mnie 😜
Mariusz pracuje do 6 lub 7 a pozniej idziemy na kolacyjke 🙂
akurat tego chlopaka co z nim jest dziewczyna dzis przyjezdza z coreczka ktora jest tydzien starsza od Olafka 🙂
I tak Razem pojdziemy sobie 🙂
Dzis mecz wiec akurat kolacja i jakies piwko 🙂
Sliczne sukienki...
Kikos Martus przepieknie 🙂 wklej Martus fotke calej 🙂
p.s. u Nas Mama byla wczoraj zalatwic chrzicny Olafka i ksiadz powiedzial ze dziecko trzeba ochrzcic ale ze mamy obiecac ze wezmiemy slub koscielny 😜
i mamy sie pokazac w piatek przed chrztem 🙂 chrzest w sobote 🙂
to tyle z nowosci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikos nareszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo sie zastanawialysmy co sie z Toba dzieje!!!
A jednak Maz leci? 😞 ech myslalam ze uda sie zalatwic...
no to ja juz nie narzekam na brak mojego czasami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej my juz po spacerku 🙂 teraz cyc 🙂
słuchajcie na ile WAM starcza paczka pampersów ??? np. taka około 60 sztuk??

bo mój M. kupil małej w zeszły piatek 60 sztuk , dzis zostało jeszcze 16 sztuk i mówi ze to duzo ..i ze za czesto jej najwidoczniej zmieniam .

Co do spania na boku, ja mojej juz nie klade, ma równiutka głowkę, a zreszta sie denerwuje na boku, na brzuszku tez nie lubi .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helloo 🙂

Nie było nas chwilkę a tu 5 stron czytania ;-))) jeszcze nie zdążyłam nic poczytać nadrobię wieczorkiem jak mała pójdzie w kimkę ;-)))

U nas spoko, mała tylko zielone kupy wali fuuujjj. Chyba normalne co nie?
A ja właśnie po wizycie kumpeli;-)))) Mam zrobiony pedicure, manicure, wydepilowane brwi i hennę na nich..la la la..heh a to wszystko za 50zł 🤪 kocham ją hehe

Buzile, zmykam bo mała wzywa:-))) odezwę się jak nadrobię zaległości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...