Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anitek corka mojej siostry miala 2 naczyniaki. 1 na raczce a drugi juz nie pamietam 😉 😁 Byl taki troszeczke wypukly. Ale spokojnie wszystko zniknelo. Od znajomej corka tez miala ale z boku glowy i tez zniknelo. Ae niestety to troche trwa. A moj ma w tyle glowki zaraz nad szyja taka plame czerwona ale nie jest wypukla. Podobno tez zniknie i niby to przez otarcie sie przy porodzie o jakas kosc 😜 😉 Zobaczymy. Moj sie smieje i mowi ze maly i tak nie bedzie tego widziec bo w tyle glowy jest. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

To z tyl na glowie Olaf tez ma i to uszczypniecie bociana sie nazywa czy jakos tak i duzo dzieciaczkow to ma...
a naczyniak zaraz zrobie fotke ale telefonem bo Maz zabral swojego laptopa a na swoim zlomie nie mam czytnika kart od aparatu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek Julka sie nie pręży, a te oczki to stawia zadko,jak jest ciemno ,albo jak jej widi cos przed samym nosem, ale takto normalnie wszystko.

Jai_ho dziekuje za to co napisalas 🙂

Mala sie wnerwia na tym brzuszku, ale bede ja kladla , musi cwiczyc.

Julka ma 2 naczyniaki, jeden z tylu na główce pod wloskami, i jeden na powiece, ten z piwieki powoli blednie, a ten z główki jest taki sam. mi tez mówili i w szpitalu i w przychodni ze zejdzie samo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzia27 napisał(a):
Anitek corka mojej siostry miala 2 naczyniaki. 1 na raczce a drugi juz nie pamietam 😉 😁 Byl taki troszeczke wypukly. Ale spokojnie wszystko zniknelo. Od znajomej corka tez miala ale z boku glowy i tez zniknelo. Ae niestety to troche trwa. A moj ma w tyle glowki zaraz nad szyja taka plame czerwona ale nie jest wypukla. Podobno tez zniknie i niby to przez otarcie sie przy porodzie o jakas kosc 😜 😉 Zobaczymy. Moj sie smieje i mowi ze maly i tak nie bedzie tego widziec bo w tyle glowy jest. 😁



no wlasnie Julka ma tez płaską plame czerwona , i tez obtarcie przy porodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[IMG]http://www.fotoszok.pl/upload/b8c691ef.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.fotoszok.pl/upload/26402d4c.jpg[/IMG]
troche mnie to irytuje bo np jak lapie go za raczki i sie podnosi Maly to musze bardzo uwazac bo tego nie moge naciskac...trzeba tez uwazac z ciuszkami zeby nie ocieraly 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie.
Ja dzisiaj od rana jakaś nerwowa jestem.Pojechaliśmy już przd 8 do marketu, a okazało się, że czynne dopiero od 8. Więc staliśmy jak te natręty, aż otworzą sklep.Tylko że nie bylismy sami, bo sporo ludzi czekało, a jak otworzyli to niektórzy nawet biegli do środka 🤪moze jakas promocja była czy co, ale sie uśmialiśmy. Zrobiłam zakupy i chcę płacić, a tu zły pin wpisuję, więc szukam drugiej karty i nie ma, bo P wyciągnął i nie schowała na miejsce 😠No ale jakoś uzbieraliśmy kasę. Wychodzac jakiegoś nerwa dostałam i zaczęłam rzucać ch..., k...aż mój zwrócił mi uwagę, że co się ze mną dzieje, to mnie jeszcze bardziej rozdrażniło więc wiazanka kolejna poszła. Spotkalismy kolegę P, którego mało wzrokiem nie zabiłam ☺️ teraz mi wstyd, ale jakoś zapanować nie mogę nad sobą. Ehhh i zapomniałam zobaczyc za pampersami na basen 🤢 A promocja baby active 3 jest 150 sztuk, a nie 180 za 79,90zł.
Nie wiem jak to Milenka zrobiła, ale położyłam ja na macie, a ona całkiem z drugiej strony leży 🤪 i główką zamiast na macie to poza nią.
U nas dzisiaj ładna pogoda więc pójdziemy na spacerek, ale najpierw zrobimy obiadek, bo tata na 14 do pracy. Mam w planie kupic jakieś wygodne buty na spacerki 😉
Dodi z Julcia napewno wszystko ok, ale jak się bardzo martwisz, to poszukaj dobrego neurologa dziecięcego i idź do niego prywatnie. A rehabilitacja się nie martw, przecież to nic strasznego, wszystko dla dobra Twojej córci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi jak sie nie prezy to bardzo dobrze!!!
ja uwazam ze z Julcia wszystko jest w porzadku tylko lekarz jakis idiota 😠
Oczywiscie ze sie martwisz bo to normalne. Cwicz z nia troszke po swojemu i wszystko bedzie dobrze 🙂
kladz na brzuszku i sprobuj klasc ja na sobie na klacie to bedzie sie mniej denerwowac niz jak ja polozysz na lozku 🙂
powolutku powolutku i bedzie cacy 🙂
a z tymi raczkami to ja Olafowi czesto cos daje do trzymania jak nie mam nic pod reka to daje swoj palec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekarka mowi ze to bedzie sie wchlaniac a jak za mocno bedzie roslo to wtedy usunie to chirurg.
Urodzil sie z plamka czerwona malusia na niecaly 1cm a teraz to to wypukle sie zrobilo i wielkie 😞
ide mu dac herbatki bo ryczy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialam na glowie wielkosci orzecha wloskiego i zeszlo tez wiec czekam spokojnie jak zacznie za mocno rosna to wtedy chirurg bedzie musial usunac laserem i nie powinno byc sladu.
Z/w
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek córka mojego P brata miała też naczyniaczka na paluszku i się wchłonął, ale dosyć długo to trwało, też jej mówili, ze jeśli się nie wchłonie, to chyba laserem, czy chirurgicznie to usuną, nie pamiętam już. A moja Milenka też ma styłu główki ta plamkę, tylko, że ona urodzona przez cc, wiec się otrzeć nie mogła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja też dobra jestem. Robię rybkę i marchewkę na parze i wodę wlałam nie tam gdzie trzeba. Dobrze, że poszłam teraz do kuchni sprawdzić czy juz doszło, a tu nic się nie dzieje, parowar sam się wyłączył. Jak wlałam wodę gdzie trzeba, to aż buchnęło, teraz nie wiem czy P zdąży przed pracą z obiadem, bo rybka i marchew zamrożona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No a bob witaj w klubie z tym bolem brzucha. Juz tez myslalm ze dostane okres albo co ale nic. Takie dziwne uczucie jakies . Ale w przyszlym tygodniu sie wybiore do ginekologa a juz powoli liste robie bo zawsze jak wychodze to dopiero w domu mi sie przypomina o co jeszcze mialam spytac 😁
No a za tydzien jednak mamy chrzciny. Teraz juz na 100 procent bo juz zapisane. Z Polski juz w drodze szatka bo zalatwilismy sobie polskiego ksiedza a chce ja miec. Takze wszystko przed nami ale przynajmniej juz dziecko bedzie ochrzczone 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My po wizycie.
Oczywiście nie przepisała małej mleka modyfikowanego. Mogę zdychać bylebym karmiła piersią. Mam brać espumisan w kropelkach 😠 to, że się męczę na tej diecie to nie jest dla niej wytłumaczenie 🤢 więc cyc zostaje.
A no i położyła małą na brzuchu, ta oczywiście się rozpłaszczyła i nawet nie próbowała się ruszyć, więc mam ją umówić do poradni na rehabilitację, nie miałam kiedy wyrobić Nadi książeczki rumowskiej więc mamy tam iść dopiero kiedy ją zrobię aby nie płacić za wizytę. także Dodi twoja Julcia nie jest osamotniona 🙂
A i mała waży 6000gr 🙂

Sibi tak to jest z gotowaniem na parze...a gotowałaś na prze tak? ....kurcze bo teraz nie wiem hehe..w każdym razie mojej mamie kiedyś wybuchł szybkowar w kuchni tak, że musiała całą remontować i nigdy więcej już go nie kupi ...niebezpieczne urządzenia cholender jasna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka sluchaj siebie a nie jakies baby!!!
latwo mowic bo to nie ona sie meczy 😠 😠 😠 jak mnie wkurza takie podejscie cyc za wszelka cene!!! Przeciez Ty sie wykanczasz kobieto!!!
Zmien lekarza albo idz do apteki po mleko do Malej i tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka, widzę Twój lekarz uważa że cyc ponad wszystko. Dla mnie to chore. W imię czego masz sie tak katować? zrobisz zresztą jak będziesz uważała, ale dbaj o swoje zdrowie i przemyśl pomysł butli raz jeszcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do naczyniaka to wchlonie sie tam kiedy byle zeby to cholerstwo juz bardziej nie roslo...bo to jest strasznie naciagniete a jak peknie to straszne krwawienie z tego jest 😞
Co do tego sladu z tylu glowy to to nie jest otarcie hehe 🙂 dzieci tak maja niektore i to tez sie wchlania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...