Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dodi ja też wypróbowałam dadę i nigdy nie przesiąkły, małej też nie odparzyły i nie było w nich żadnych kryształków w przeciwieństwie do pampers baby active. Ale najbardzej z wszystkich tych pieluch i tak odpowiada mi pampers premium care.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu wiem że to straszne ale jak cudownie się dowiedzieć że ktoś ma taki sam problem jak ja.
O matko a ja myślałam że jestem jakimś wynaturzeniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruella ja żeby mi żal nie było, spakowałam wszystkie za małe ciuchy i wyniosłam na strych 😜 ale jeszcze się w nie wcisnę. najbardziej mi szkoda,że nie mieszczę się w żadną spódniczkę i żakiety na brzuchu się nie chcą dopiąć. Nawet moją ulubioną kurtkę ze skóry muszę nosić rozpiętą 🤨

Co do Dady, wywietrzyłam paczkę i zakładam Igorowi na zmianę z pampersami 🙂 ale więcej ich nie kupię..

Mona Igor dziękuje cioci za komplement 😜

Zmykam powoli bo ślepka się zamykają same o głowa boli ze zmęczenia.. jestem ciekawa jak tam nasz Anitek w nowych wlosach ale już dziś nie dam raczej rady za Nią poczekać..

Dobrej nocy kochane mamuśki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałam dać na odchodne wszystkim po oklasku i dałam, aby Cruella - sorki ale nie doczekam 79minut.
Premium care są rewelacyjne ale cena nie bardzo. I prawda, ze w baby activ, chyba rozm 2, zdarzały się kryształki, w 3 i 4 już ich nie spotkałam 🙂

Uciekam mamusie papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja niestety nie mam gdzie wynieść tych ciuchów i leżą w szafie i mnie wku... jak tylko je ubieram. Niby we wszystko wchodzę, ale na styk podopinane i guziki w każdej chwili trzasnąć mogą, a bluzek koszulowych nierościągliwych, to nawet nie próbuje wkładać, bo bym się chyba zapłakała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nareszcie maly spi,prysznic wziety ,zjadlam i chwila na komputer. 🙂
Ja wprawdzie wrocilam do wagi z przed ciazy ale moje cyce sa gigantyczne 😞 Ja juz przed ciaza mialam 75D a czasem i E a teraz po porodzie i pelne mleka to juz porazka jakas. I tez mam problem z bluzkami. Kazdy mi mowi ze powinnam sie cieszyc i byc dumna z takich cycuchow ale dla mnie to nic cudownego. Cyce jak donice 😁 Ciekawe jakie beda jak skoncze karmic??? 🤪
A co do pampersow to ja ostatnio stwierdzilam ze juz wszystko jedno jakie i jesli nawet co jakis czas przeciekna - byle zyje w czasach gdzie sa te pampersy a nie pieluchy tetrowe jak to uzeraly sie nasze mamy z nami 🤪 😮
Ech nawet spac sie nie chce. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję Martuś też łap oklaska 😘
Ja te kryształki mam właśnie w 3, wogóle jakoś nie podchodza mi te baby active i raczej ich juz nie kupię, no chyba że nie bedzie promocji premium care, bo cene faktycznie mają przesadną.
A wiecie może czy karmiąc piersią można iść na saunę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cruella ja jakoś wciągam spodnie, ale widzę, że nogi też mi przytyły, bo bardziej opiete są, ale staram się pocieszać, że przy ciąży kości trochę się rozeszły i może się jeszcze zejdą 😜
Andzia masz rację najważniejsze, że wogóle są pampersy, nie ważne jakie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mona zazdroszczę tych spodni, co do pampersów racja.
Andzia łap oklaska, dobrze że nie pierzemy hihiih.
Moja na szczęście nie ma żadnych uczuleń więc, możemy używać wszystkiego.
Idę powoli spać, miłej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry 😜
Kochane nie obrazcie sie jutro wkleje focie bo padam na ryjka. Pojechalam do fryca na 5ta a nie na 7dma bo zmienilam i cale szczescie bo zajelo to 4godz 🤪
Dziecko w domu czekalo az wroce bo kapanie hehe 😉
dopiero teraz usiadlam na chwilke.
Maz zachwycony chyba sie zakochal na nowo 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 a ja???? nigdy nigdy nigdy w zyciu nie bylam bardziej zadowolona z wizyty u fryzjera!!!!!!!!!!!
laska chciala 50e ale dalam jej 70e bo meczyla sie 4godz!!! zasluzyla na to!!!
Wlosy sa boskie 🙂 jutro strzele se focie to wkleje na pewno 🙂
Uciekam sie odprezyc bo Mezus winko przyniosl ot tak z okazji wlosow haha 😉
Dobranoc Kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂
U nas pobudka 4;50, mała od rana roześmiana i gotowa do zabawy, wymęczyła mnie przez godzinę, teraz padła a mi nie opłaca już się kłaść spać ;-)
Wczorajsze zakupy udane, pomijają zbicie soczku przy wyjściu z supermarketu ehhh ;-))
Kupiłam sobie torebkę z frędzelkami ;-))) Wracałam ok 4km z buta bo w autobusach ścisk straszny, po drodze zaszłam do sklepu ze zdrową żywnością i kupiłam tam ciastka bezbiałkowe juuupii miałam wyżerkę po drodze, to pierwsze słodycze jakie zjadłam od porodu więc wyobraźcie sobie moją radość ;-))))
Zaszłam też hurtowni z art dziecięcymi i kupiłam małej buciki ala adiaski ;-)))
W drodze powrotnej deszcz złoił mi tyłek ;-)) ale i tak spacerek się udał
Wieczorem moje jelita się odezwały, biegunkę miałam okropną najgorsze jest to że wszystko przelatywało przeze mnie, wypiłam dwa łyki herbaty gorzkiej i po minucie kibel, a jaki bół całego brzucha przy tym masakra!! .ehh..wykończę się normalnie
A i wczoraj założyłam spacerówkę na wózek, myślałam że niedługo będę już w niej wozić Nadię ale nie podoba mi się ona wcale, cholera. Sprzedam cały ten wózek i kupię samą spacerówkę. Wy zostajecie przy swoich wózkach wielofunkcyjnych czy kupujecie oddzielne spacerówki??

Dodi:
wiokej patrzylam pampersy dada bo lezal rozpakowany jeden,sa miekkie , ale mam wrazenie ze siusiu nie bedzie tak dobrze wchlaniac,a Wy zadowolone z tej dady ???

Ja jestem zadowolona bardzo, używam jej cały czas i jak dla mnie super!!!
Słodkie ma sukieneczki Julcia ;-)))
Cruella Twoja również damulka mała słodko wygląda w sukience ;-)))
Martuś słodki Igorek!! ;-)) a Ty jakie masz chude ręce!! heh ;-)
Anitek czekamy na fotki ;-))) super, że jesteś zadowolona z fryzurki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojej a co tu tak senno jeszcze ??? 😜
Mała śpi a ja nie mam co robić tzn może i bym miała ale wolę przy kompie posiedzieć ;-)))
Przypomniało mi się, że wczoraj zniszczyłam sobie moją ulubioną kurtkę 🤨 Wyprałam ją w 40st i sprały mi się z niej złote nadruki i z białej zrobiła się szara. Zawsze ją tak prałam i nic jej nie było, normalnie poryczałam się jak dziecko ..moja kurteczka buuu. najgorsze jest to, że w PL nie ma tej firmy cholera i nie mogę kupić drugiej takiej samej 🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
Monka uciekaj spać, wykorzystuj szanse póki Mała śpi. U mnie M. po nocce śpi, Igor leży na kolanach, śmieje się i liże piąstki jak kotek - widać, że Mu bardzo smakują 😜 czekam aż padnie, to doprowadzę się do porządku.
Poza tym noc rewelacja, Igor zasnął o 20stej, pobudka o 1-szej (cyc), potem coś się kręcił ok 3ciej więc położyłam Go na brzuszku i tak spał sobie do 7dmej 🙂 🙂

Monka, jeszcze nie mierzyłam spacerówki, ale widzę po gondoli, że Młody za długo w niej nie pojeździ i będziemy szykować spacerówkę 🙂 co do kurtki - może znajdziesz taką na necie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś nie ma nic smaczniejszego do piąstek ;-)))
Poszukałam kurtki w necie znalazłam ale nie wysyłają jej do PL..i w sumie doszłam do wniosku, że nie chcę tej samej. Poszukam czegoś może na allegro fajnego. Ostatnio byłam w adasiu i widziałam tam mega zajebczasta kurtkę ale kosztowała ok560zł 🤪 🤪 tak mnie korci aby ją kupić ale żal mi tyle kasy
Mogłam rzeczywiście się położyć z małą bo śpi już 1;5h ale myślałam, że pośpi 15min jak zwykle i się obudzi a teraz boję się już kłaść bo pewnie zaraz wstanie..ehh 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
U nas też już pobudka. Wymoczyłam się w wannie, mała w tym czasie gaworzyła sobie na przewijaku więc miałam czas nawet nałozyć sobie maskę na włosy 🙂 Jak juz sie wykapałam, to zasnęła na przewijaku wiec zaniosłam ją do kołyski i sobie lula. Dzisiaj, albo jutro bedę miała już dla niej łóżeczko, bedę musiała sobie do niego jakąś pościel zamówić na allegro.
Monka ja zostaje przy spacerówce z mojego wózka wielofunkcyjnego, bo mi sie nawet podoba, chociaż jak ostatnio założyłam ta spacerówkę, to wydawała mi się dosyć malutka, więc zobaczymy jak to będzie.
Biorę się za malowanie i prostowanie włosów, bo gosci dzisiaj mam, ale nie wiem o której więc mogą się zwalić o każdej godzinie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej u nas nocka koszmarna, ech a już tak dobrze było.
CMonka tak mi przykro że kurtka się sprała, ale na pocieszenie przynajmnieij ciastko zjdałaś.
Bardzo Ci współczuję tych dolegliwości jelitowych.

Martuś moja ostatnio odkryła że ma dwie ręce i obie na raz próbuje włożyć do buzi 😁 😁 😁 😁

Mona zostawiasz małą samą na przewijaku?? chyba nie powinnaś.

Co do wózka my jakieś 3 tygodnie temu kupiliśmy spacerówkę, tak że nasz 3 funkcyjny będzie do sprzedania bo jest właściwie nowy, a fotelik w ogóle nie używany bo mieliśmy dwa 🙂

My też już po śniadanku, Amelia znów dyskutuje w kołysce.
Ja w szlafroku, nie chce mi się ubierać. Miałam jechać do ortopedy z kolanem ale chyba pojadę jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry 🙂
U Nas nocka super poszedl spac po 21 wstal po 5tej a pozniej o 7-30 i tak juz na nogach 🙂
teraz wyzywa w kolysce 😉 zdazyl juz sie przesikac :> chyba krzywo pampersa zalozylam 😜 a dostalam wlasnie maila od pampersa ze wyslali mi kupon i powinnam go dostac w ciagu 10dni 😁
Mona moja fryzura po nocy? hmmm wyglada jak jesien sredniowiecza 😁 jak zawsze... musze umyc glowke i wyprostowac wlosy i wkleje focie 🙂
musze aby ogarnac Malego bo cos mu sie nie podoba kolyska hehe 😉
no i Synus znow bez kaszki spal 🙂 kurcze juz sie tak nauczyl do tego spania ze widzicie 🙂 no ale aby sie cieszyc 🙂
Cruella czemu nocka okropna? Budzila sie Amelka?
CandyMonka wspolczuje Ci biedna 😞
co do wozka ja kupuje spacerowke 🙂 upatrzylam sobie MacLarena super wozio 🙂
bo ten mnie wkurza 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mona ja Malego zostawiam samego np w lozeczku bo nawet nie mam opcji polozenia go w lazience. No ale zabieram z soba nianie 🙂
co do przewijaka to nawet na sekunde nie odwracam sie do tylu bo wlasnie polozna mi mowila ze to jest sekunda jak sie dziecko nozkami wybije i spadnie 😞
nawet jak go przebieram i siegam po pieluche to asekuruje go jedna reka zeby mi nie spadl...
A wlasnie Moj Olafik dzis z rana pakowal do buzi pieluche tetrowa i obie rece nie bylo by w tym nic dziwnego gdyby nie to ze mial w buzi smoczek bo pil mleko 😁
nie dalo sie go odgonic hehe 😉 wiec zostal na koncu z raczkami i pielucha 😜
mialam sie pytac Was.
Maly jak lezy na plecach to podnosi glowe do gory 😮 nie wiem skad on tyle sily ma w sobie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...