Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Ojjj Martus nie wiedzialam ze mialas jakies problemy....
Cruella osobiste czy tez nie My juz wszystkie tutaj wiemy ze bociany dzieciaczkow nie przynosza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hehehe Cruella no u mnie też w końcu zostały zdjęte ;-)))
ajj jak fajnie powspominać..
A zachowałyście na pamiątkę test? Ja nie ale teraz tak myślę, że mogłam ;-)) tylko, że u mnie 3 z rzedu od razu poszly ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie zostawiłam teraz żałuję, choć w sumie tam chyba nic zdrowego nie zostało, a po z atym po jakimś czasie zachodzą w nim reakcje chemiczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choc mialam test chyba z 3tyg lezal w koszyku w lazience i nadal pokazywal 2kreski 🙂 ale wyrzucilam bo tak jak Cruella napisala to same bakterie tam byly...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jai_ho ojj Ty to taka niesentymentalna jesteś ;-)) ja to bym najchetniej prześcieradło niewyprane z tej nocy trzymała hehehe ;-)))

idę spać bo mi już na mózg pada ;-)
dobranocki miłej nocki mamuśki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja test wyrzuciłam po tym jak mi pan doktor powiedział, ze "to ciąża jest ale serduszko nie bije, proszę przyjśc na wyłyzeczkowanie we wtorek" bez komentarza... Ale mam moje NAJWIĘKSZE SZCZĘŚCIE i wiem, ze nie należy polegać na opinii jednego lekarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CandyMonka napisał(a):
Jai_ho ojj Ty to taka niesentymentalna jesteś ;-)) ja to bym najchetniej prześcieradło niewyprane z tej nocy trzymała hehehe ;-)))

idę spać bo mi już na mózg pada ;-)
dobranocki miłej nocki mamuśki 😘 😘 😘

Hahaha mowisz ze milym akcentem zegnasz sie z Nami 😉
niewyprane przescieradlo hahaha 😉
ja to wogole ostatnio przegladam stare focie i tak jakos mi fajnie i milo na sercu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martus cale szczescie ze poszlas do innego lekarza!!!
choc mysle ze w szpitalu pewnie wykonaliby jeszcze jedno usg ale teraz nie bedziemy sie nad tym zastanawiac!!! Macie Igorka 🙂 i My tez mamy Igorka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jai_Ho napisał(a):
fakt sentymentalna nie jestem ani troche 🤨 ale nA filmach moge ryczec jak bobr 😉 a macierzynstwo jeszcze bardziej mnie rozmemlalo i czasem moge ryczec na reklamie nawet 😉

No to pieknie 🙂 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mamy Igorka i nie wyobrażam sobie inaczej. I pal licho te wszystkie testy 🙂 choć jakby był to by był 😜

Monka to dlaczego nie zatrzymałaś prześcieradła 🙃?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie baba to chłop 🙂 a krew mnie do końca zalała jak zaczął odbierać poród. Teraz już wyluzowałam. MAM SYNA. A łatwo nie było, najpierw kłopoty by Go mieć, potem lekarz idiota, następnie cyrki z donoszeniem ciąży.

JaiHo jak Twoje cycki w związku ze zmniejszeniem ilości karmień? "puchną" Ci jeszcze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...