Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej dziewczyny
my po spacerku. pogoda fajna:-) najedzone i teraz leniuchujemy.
dzis obudziła mnie fajna wiadomośc a mianowicie moja siostra dzis została mamą po raz drugi:-) urodziła córeczkę o 8.12:-) waży 3630 i mierzy 53 cm:-) poród miała taki szybki jak ja:-) z małymi powikłaniami bo jak weszła w szpitalu do wanny to pusciły jej skurcze i dali jej szybko kroplówke i wtedy urodziła . teraz małą przewiezli do innej kliniki (rodziła w Niemczech) bo było cos nie tak z oddechem małej. moja siorka płacze ale ja wierze ze bedzie wszystko dobrze . jak mi sie uda dam wam zdjęcie:-) pozdrawiamy:**
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hejka wpadam na chwilke 🙂
roczek sie udal bylo bardzo fajnie 🙂
My dzis od rana pojechalismy nad morze no i madra Anitka stara i glupia nie posmarowalam sie niczym i teraz siedze w galotach tylko i reprezentuje plemie czerowone...
wygladam jak burak 😞
zawsze pierwsze opalanie tak niestety wyglada...na szczescie zbrazowieje a pozniej juz bede sie opalac na braz ale niestety dzis siedze i cierpie...
Olafa posmarowalam kremem la rochay possay 50tka filtrem i ma parasol z uv rowniez ktory chroni bo to jakis specjalny material a polika ma delikatnie zarumienione ale leciutko ze prawie nie widac... takie ostre slonce!!!
mielismy isc do pubu na guinessa jak co niedziele ale nie da rady bo ja sie dotknac nie moge a co dopiero maszerowac 45min w sloncu do pubu... odpada 😞
mowie Wam stara a glupia 😉
Sibi Wszystkiego Naj Naj Naj dla Marcelinki
Uciekam robic kolacyjke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. Olafik cos mi nie chce jesc... Hmmm chyba od tej goraczki na dworze 😞
aby pije i pije herbatke i dalam mu soczku jablkowego wczoraj 🙂 ale pil ze ho ho 🙂
kupa dzis jak ta lala 🙂
Moze zajrze pozniej 🙂
Buziaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DARUSIA gratulacje dla siostry- na pewno bedzie ok, trzymam kciuki, a dzidzi sliczna 🙂
Jai_ho Milej imprezki 🙂
Anitek Ty Buraku hi hi 🙂 ale dalas czadu, życze by nie pieklo bardzo.

My dzis na malym grillu , mała od piatku nie grzeczna, cos jej jest, tylko na raczkach chce byc, juz sama nie wiem o co chodzi, nie chce spac i placze,mam juz dosc jej noszenia non stop.
Uciekam odpoczac troche .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej my już wróciliśmy , jesteśmy po kolacji kąpieli i właściwie gotowi do spania hihihi.
Pogoda dziś pięknie dopisała, Bielany się udały Amelia ma wielkiego różowego królika Buggsa nadmuchanego helem więc lata jej nad głową.
Oczywiście baliśmy się że będzie się bała, ale nie były śmiechy hihy i teraz tak sie do niego rozgadała że gada do wszystkich 🙂
Byliśmy też na obiedzie w restauracji, biedulka dostanie jutro marchewkę normalnie chciała mi zjeść ziemniaczki z talerza. Do tego babcia wzięła ją na ręce i zaczęła jej śpiewać a Amelia razem z nią, chyba kupię kamerę bo normalnie nie da się tego opowiedzieć 😁 😁 😁 😁

Sibi najlepszego dla Marcelinki na "urodzinki "

Anitek współczuję opalenizny , ale co tam , za dwa dni zapomnisz o bólu a lans na całego 😁 😁 😁 😁

Darusia w końcu, zaraz Was pooglądamy hiihihih, a i gratulacje dla siostry 🙂 bączek śliczny 🙂 Sara oczywiście też 🙂 śmieszek jeden

Dodi no cóż że nie dziś i tak Julcie ucałuj od nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
ja jak zwykle w weekend nie miałam czasu do Was zajrzeć 😞

Właśnie kupiłam na allegro spacerówkę 🙂 dziś obejrzałam dokładnie moją i jakoś mi Ona nie leży 😉

Wogóle pożarły mnie jakieś muszki i cała ręka czerwona, swędzi na maksa 😞 do tego od paru dni bardzo bolą mnie kolana. Normalnie "sypię się" po tej ciąży 😠

Zapomniałam się pochwalić - Igor w piątek przewrócił się z brzucha na bok!!!

Dodi jak Wasz wał?? włączyłam TV i tak mi przyszłaś na myśl, jak pokazywali Wisłę w Wawie.
Monka pięknie obie wyglądacie 🙂
Oki, idę się szybko umyć, nakarmię Syna i idę spać 🙂

Do jutra kochane mamuśki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂
Pewnie się zastanawiacie gdzie mnie wcieło 🙂 Otóż bak kompa sprawił że byłam odcięta od świata 🙂
Teraz juz jestem 😁
Slub prawie dopięty na ostatni guzik 🙂 Ciagle snia mi sie jakies bzdury. Dzis np. snilo mi sie ze auto do slubu nie przyjechalo :/ Masakra jakaś 😞

Mały przechodzi kolejne etapy rozwojowe 🙂 Gada jak najęty no i ślini sie masakrycznie.

Ostatnio przyszła " niania" do Filipa ta ktora ma zostać na czas slubu ale chyba nie podpadla mu do gustu bo wrzeszczał u niej na rekach ze koniec. I mam problem co zrobic bo jak tak bedzie na koljenym spotkaniu ? Mam sasiadke ktora ma Frania młodszego o 2 tygodnie i z nią Filip lubi być - tak mi sie zdaje bo cieszy sie do Niej a jej męzowi opowiada i opowiada. No i zaproponowala mi zeby zostala z Fifim na czas slubu i teraz nie wiem co powiedziec tej drugiej niani. Ale chyba prawda bedzie najlepsza 🙂

Eh ide ogarnąć pralkę, powiesic pranie, skocze na zakupy zanim Maż wyjdzie do pracy.
Zajrzę pózniej 🙂
Cmok 🙂

Anita- widzę to samo co ja. Poszłam na solarium na głupie 10 minut i wyglądam jak " czerwona strzała" z plemienia jung jung 😁 Ale daje rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂
U nas kolejny spokojny dzien 🙂 Znowu dlugi weekend, dzis wolne! wczorajsza impreza bardzo sie udala mimo, ze pogoda troche zawiodla. Mlody jak zwykle na poczatku ,,pogwiazdorzyl" pogadal ze wszystkimi, rozeslal usmiechy i o 17 poszedl spac na dobre 🙂)
milego dnia zyczymy 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witamy z rana 🙂
gdzie sie wszystkie podziewacie? 🙂 pewnie sobie śpicie 😁 😁 😁
ja szamam sniadanko a Sarcia usneła w naszym wyrku otulona kołderka i chyba jej tak dobrze 🙂
pogoda nawet nawet ale brak słonka 😞 poszłaby na spacer ale musimy czekac na kuriera bo dzis mam dostac paczke od mojej mamusi i cholerka wie o ktorej sie zjawi 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🤪 moje dziecko wlasnie odkrylo, ze poza rekoma ma jeszcze nogi! 🙂) i ciaga je strasznie i dzwiga i wkurza sie teraz, ze nijak do buzi sie nie da ich wlozyc 🙂)) sie poplakalam ze smiechu, akrobata! 🙂)
i mu uszy zaczely odstawac 😲 wyglada jak maly trol 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
my dziś idziemy na szczepienie. Mam nadzieję, że Igor będzie twardy 🙂
Pranko już wstawiłam, siebie ogarnęłam, Młody śpi a ja kawę piję 🙂
A! i mamy kolejny sukces - Igor przewrócił się z plecków na bok, odpoczął i gibnął się na brzuch 🙂 🙂

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂JaIho to pięknie ze strony Victora 🙂 rozwija się chłopak!
Co do uszów, to ja też zauważyła, że Igorowi zaczynają odstawać. I teraz mam fioła na tym punkcie, nawet jak biorę Go do karmienia to sprawdzam czy czasem ucho się nie zadarło 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry 🙂
nocka koszmar 😞 wszyscy smacznie spali a ja oblozona pieluchami tetrowymi mokrymi lezalam jak ten glupek 😞
co za bol!!!! nie pamietam zeby sie tak poparzyla 😞
najgorsze to sa stopy bo az po same palce a tam skora wrazliwa 😞
ech mam nauczke!!! ale wierzcie mi spacer wzdluz morza wiaterek i za cholere tego nie bylo czuc 😞
powinnam sie posmarowac ale niestety...
Maly gada do zabawek...Obsikal sie z rana po sama szyje i do tego uwalil wielkie kupsko wiec wszystko gra 🙂 🤪
CandyMonka super focia 🙂
Darusia duzo zdrowka dla Siostry i Dziecuszka malusiego 🙂 jak sie czuja???
Klaudia moja siora tez miala takie sny 😜 albo ze jej suknia byla w grochy czarne 😁 🤪
co do solarium to ja pierwszy raz moge na max 5min isc i tak stopniowo zwiekszac. Teraz zaluje ze nie poszlam pare razy bo teraz bym siedziala brazowa i nie poparzona...
no ale trudno.
Za pare dni zbrazowieje 🙂
a tak poza tym to od stop do glow jestem wysmarowana sudocremem bo to na poparzenia sloneczne tez jest 🤪
JaiHo gratulacje dla Victorka 🙂 no i Olafowi tez zaczely troszke uszka u gory odstawac killka tyg temu 🙂 ale bardzo delikatnie 🙂 po Tacie 😉
u Nas pogoda extra slonko gladkie niebo i juz jest 20stopni...no ale dla mnie ani spacer ani balkon nie wchodza w gre dzis...Malego aby wystawie jak slonce zejdzie z balkonu 🙂 niech chlopak uzywa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry 🙂

My poszlysmy spac ok 22 i spalysmy do 5, ale ze mnie brzuch w nocy znowu bolal to sie nie wyspalam ehh sny mialam straszne... od rana cisnienie niskie do tego i w glowie helikopter 🥴 ehh moze kawa pomoze
a mam tyle roboty dzisiaj, balagan po weekendzie ogarnac, stos prania, zupka czeka na ugotowanie i musze koniecznie podejsc do u.skarbowego a pizga niesamowicie no i trzeba stac na tych rogatkach k.. 😠 😠
dupny nastrój mi się włączył

Jai_ho super, ze imprezka udana :-)
Martus powodzenia na badaniu
Anitek biedna Ty z tym poparzeniem! Zobacz moze czy nie ma u Was w aptekach Panthenol Spray..mi zawsze pomagal.
Darusia słodka siostrzenica!
Bób jak tam zdrówko..lepiej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Candy sudocream jest chyba z panthenolem. pytalam o spray i nie maja 😠 tu wogole g...o jest 😜
juz lepiej niz w nocy jest aby teraz plecy pieka i szyja ale dam rade 🙂
a Ty znow z brzuchem? kobieto zastanow sie nad butelka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek zjadłam przed spaniem z 4 ciasteczka HIT, a że od ponad 3msc nic ze słodyczy innego mój brzuch nie trawił to pewnie przez to.
Szkoda, że nie mają nic w Sprayu, ja się zawsze zastanawiałam jak te kraje..chodzi mi o wyspy się tak rozwinęły..bo ogólnie to oni mocno ograniczeni ;-))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Ty lakomczuchu 😉
Ech Olaf chce na rece a ja nie dam rady 😞 bo jestem cala biala od kremu i boli przeciez jak dotkne. Czekam az to slonce sie wyniesie z balkonu i wyjde z nim wtedy na balkon chociaz.
Co do wysp no coz tez mnie to czasem zastanawia jak oni dali rade 😉
a tak poza tym jestem oburzona jedna sytuacja i zla na siebie ze nie zareagowalam...
wczoraj nad morzem po drodze mijalismy pare (polska) i w wozku mieli dziecko na oko 2tygodniowe...i sobie wyobrazcie ze to dziecko bylo odwrocone do slonca ze na cala buzke swiecilo slonce!!!
i tak stali jakies 15min przy aucie z lodami....a to dziecko w sloncu 😞
i pozniej ich znow mijalismy i butelka z mlekiem i z jakis soczkiem czy herbata polozone na kocu w wozku w ostrym sloncu....
Kurwa ze ja sie nie odezwalam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 to dziecko na 100% mialo pozniej poparzona buzke!!!!!!!
co za idioci!!!!! brak mi slow 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...