Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

No ja parsuję wszystko Amelii , nam notabene też 😁 😁 😁 😁
Prasuję koszulki spodnie nawet majtki, już nie prasuje skarpetek, ręczniki pościele, wszystko wszystko, nie dlatego żeby Amelia czy mieli sterylnie, lubię takie pachnące i mięciutkie.
A Amelia w umiarkowanych zarazkach wychowywana będzie, mamy psa który codziennie rano musi wsadzić ryjek do łóżeczka Amelii i sprawdzić czy to dziecko w środku to Amelia, po sprawdzeniu upewnia się jeszcze parę razy 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kumpel pojechal 🙂
oj Dodi spokojnie wszystko bedzie dobrze nie jestes zla Matka przeciez a kazda z Nas jest przewrazliwiona niestety.
A nutriton dawaj z woda na lyzeczce i wsyp mniej jak Olafowi dawalam polowe zalecanej dawki i pomagalo 🙂
CandyMonka filmik extra puscilam i Olaf sie obudzil i rozgladal ciekawe co tam Nadia mowila 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaana dzieki kochana 🙂 troche mnie uspokoilas, Julcia przybiera na wadze, ale sporo ulewa, moze jej za czesto tez daje i za duzo ?? 😞 i jej sie nie miesci , faktycznie juz po 1 dawce twgo zageszczacza jest poprawa.

Troche pierdzielenia z tym jest ale cóz , nikt nie mówil ze bedzie łatwo.
A gdzie kupilas to nosidełko ?? moze to dobry pomysł jest 🙂

a i mialam napisac, jak dla mnie HAGGISY sztywne, i po nasikaniu w niektorych miejscach są cienkie, jakos nierównomiernie sie rozkładaja.
Wiec ja ich nie polecam, wrzuce na allegro , moze ktos kupi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do prasowania ja juz nie pracuje od jakis 4tyg.
no chyba ze cos wygniecone jest ale jak wieszam pranie to zawsze rozciagam ladnie wiec jest cacy 🙂
uzywam plynu do plukania dla dzieci wiec pranie tez jest mieciutki 🙂

a tak wogole to plakac sie chce tak mnie plecy bola 😞
popsikalam panthenolem i nic 😞
czekam az Maz wroci to mnie maslanka poleje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi ja mam kolyske nosiedelko i mate i gdybym Olafa miala polozyz do lozeczka badz wozka w domu to by sie zakrzyczal...
dziecku trzeba urozmaicac 🙂
kup nosidelko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Julcia chce byc na rekach a Ty chcesz co zrobic to kup szelki i nos ja w szelkach 🙂
i obie raczki bedziesz miala wolne a Julcia bedzie zadowolona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi, widzisz jak sie wszystkie tu przejmuja i Cie wspieraja 🙂 sama nie jestes 🙂) mysle, ze to forum przez tyle miesiecy kazdej z nas pomoglo. 🙂
ja sie w koncu jakos ogarnelam, T. przyjedzie z mloda to moze cos ugotuja 🙂
Synek wykapany sprawdza ile sloniowej traby miesci sie w buzi 🤢 bez pawia 😮 dziwne to moje dziecko... i tak je bede kochac 😉
nikos ja caly czas powtarzam, ze dziecko musi miec kontakt z normalnym otoczeniem, innymi ludzmi, zwierzetami itd. uodparnia sie wtedy. Ja codziennie odkurzam i myje podlogi tak wiec jak mi upadnie smoczek czy zabawka to nie gotuje ich tylko przeplucze pod kranem i juz. Nie mam sterylizatora, poprostu myje butle w zmywarce i pozniej tylko wyparzam wrzatkiem, smoczki podobnie. i jakos malemu nawet pol plesniawki sie nigdy nie pokazalo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
helo helo 🙂
Dodi jesteś wspaniałą matką i tego się trzymaj !
Co do Julci i noszenia na rączkach rozwiązaniem jest nosidełko które zakładasz jak plecak ale na przód. U mnie duzo daje a i ręce są wolne i nie obciążone 🙂 Sama radość.
A jeśli Julka ulewa ale przybiera na wadze to ja bym sie nie martwiła. Co innego gdyby przestała przybierać -a ale jesli miesci sie w normie to czemu podawać zagęszczacz.

Kazda z Nas ma swoje zdanie 🙂

Tez nie prasuje ubranek juz. Tylko tetrowe pieluszki no i jak coś mocno pogniecione to się skusze 🙂

jutro ide na balejaż 🙂 hi hi a w piątek na próbną fryzurę i make up 😁 oczywiscie ciekawskim fotki wkleje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez nie prasuję i nigdy nie prasowałam ..nikomu 😜 sobie też nie 😜
Nosidło dostałam ale tego pełno jest - ważne żeby przymierzyć i żeby też dla mamy (kręgosłup) było wygodne 🙂
przy refluksie lepiej częściej a mniej jedzenia dziecku dawać więc robisz dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no mi tą skrzywioną głowe tez wypomni Filip no ale to w koncuu jego wina że ciagle sie przekłada nie tak jak ma 😁 :P
Damy rade chyba 🙂
no nic idę kąpąc tego zbója i amu amu i nynać 🙂 Pozniej czas dla Mamusi 🙂

do spisanka jutro Kochane ... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sterylizator bo mysle ze wiecej roboty z tym zaparzaniem tych butelek wrzatkiem niz zapakowaniem butelek do sterylizatora tym bardziej ze ja mam ich 12 😁
Olaf wlasnie lezy rozlozony w kolysce Maz pojechal po zakupki bo jakies pyszne kanapki trzeba zrobic 🙂
JaiHo co do uszu to moja sasiadka i jej corcia wlasnie tak maja Lence odstaja uszy i Olka od poczatku zakladala opaski itd i nic nie dalo. Wiec nie ma sie co obwiniac jesli taka jego natura to i tak odstawac beda 🙂
a pozniej? no coz jest to dosyc prosty zabieg kosmetyczny wiec luz 🙂
Klaudia panienski robisz? czy mialas przed cywilnym?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi raczej nie rozpieściłyśmy dzieci noszeniem na rękach one porostu widzą już bardzo dobrze i chcą wszystko widzieć, a w łóżeczku to nic nie widać i dla tego te nasze maleństwa nie znoszą łóżeczek 🙂 chyba że są już skonane
dziewczyny a nie jest za wcześnie na te nosidełka, ja też mam takie, ale myśle, do póki nasze dzieci nie trzymają stabilnie główki to jest za szybko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ano ambitny :P coś czuję że moja też tak będzie śmigać tylko na nartach (ojciec instruktor narciarstwa więc nie ma mocnych 😉
iwookej moja trzyma główkę praktycznie od urodzenia więc tu nie ma problemu z nosidłem tyle że ledwo z niego wystaje więc staram się za długo jej jeszcze nie nosić 🙂
oki czas dla matki i tatki - do jutra 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej ja mam nosiedelko od urodzenia mozna je uzywac tyle ze dziecko musi byc przodem do klatki piersiowej matki i jest takie usztywnienie na glowke a od 3ciego miesiaca mozna juz dziecko nosic przodem do swiata i oczywiscie to usztywnienie nadal moze byc 🙂
ja dosyc duzo zaplacilam za to nosidelko szczerze powiedziawszy a jeszcze go nie uzylismy 😜
bo nie mam za bardzo gdzie bo Olaf wozek lubi a w domu nie musi byc na rekach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cruella napisał(a):
dziewczyny polecam filmik, ambitny
http://jaramsie.pl/2iiftvn_ggdfki

a tu akurat moim zdaniem czysty idiotyzm!!!
ciekawa jestem jak ta dziewczynka bedzie wygladac za pare lat... a do tego ciekawe ile upadkow zaliczyla zanim sie nauczyla...
przykre...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anitek małą wygląda na szczęśliwą hihiih.
U nas Amelia tak samo przypuszczam ze zanim zacznie chodzić będzie na nartach śmigać a może i na desce, mąż mamy chrzestnej jest instruktorem snowboardu więc już się kuzynka śmiała że Amelia jest na listopad zapisana hahahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja Milenka też główkę trzyma już od bardzo dawna. Chyba z 2 miesiące miała jak przestałam jej podtrzymywać. Do nosidełka wsadziłam ją raz i chyba jej się nie podobało, bo krzyczała, może przeszkadzało jej, że trzeba szeroko nóżki trzymać hmmm, ale będę musiała wyprópować znowu, bo chciałam wziąść nosidełko nad morze, bo po plaży wózkiem jechać ciężko będzie 😉
Mi też huggisy zabardzo nie podpasiły, bo albo kupka wyleciała nogawką, albo siuśki, może ja je źle zapinam. Mam te premium i też słyszałam, że jedne huggisy są sztywniejsze, a drugie mniej sztywne, więc chyba te premium są miększe, bo ja zabardzo nie widzę różnicy między pampersami, choć troszeczkę moze sztywniejsze, ale niewiele 😉
Spuchnięty mam ryjek, zęba musiałam robić ze znieczuleniem, bo lekarka powiedziała, że wygląda nieciekawie i może boleć, ale super było, bo kompletnie nic nie bolało 😉 A najbardziej ucieszyło mnie to, że nie mam więcej zębów do leczenia 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruella oczywiscie ze wyglada na szczesliwa ale to jakie beda konsekwencje tego nikt nie wie...mowa o skrzywieniach konczyn badz kregoslupa.
No ale to rodzicow sprawa co robia z dziecmi 🙂
ja na pewno bym nie wystawila Olafka na takie ryzyko typu polamania zwichniecia itd. 🙂
Mona ja bez znieczulenia nie dam sobie nic zrobic u dentysty 😜 nie ma takiej opcji 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i tak a może i nie.
Może się okazać że jeszcze kiedyś o niej usłyszysz hahaha. 😁 😁 😁
Po za tym nie oceniam rodziców tylko wkleiłam filmik bo dziewczynka jest czaderska i gwarantuje Ci że pękałabyś z dumy gdyby to Olaf tak smigał :P 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olaf by nie smigal tak bo nie zapisalabym go na zadne nauki jazdy na snowbordzie w takim wieku 🙂

Filmik jak filmik jak dla mnie idiotyczny i takie jest moje zdanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...