Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tam jest napisane zeby nie uzywac jesli dziecko jest wieksze niz zalecane parametry.
Ja to jestem panikara hehe 😉 hustawke tez musze sprzedac bo ona do 9kg jest wiec za chwile po ptokach jak sie to mowi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heloo ;-))))

My po mieście ;-) Wyszłam z domu po 9 wróciłam po 13, a mała cały czas grzecznie spała w wózeczku ;-)
Wszystko załatwione, najpierw U.Skarbowy potem UM, koleś się mnie pyta skąd ja mam dochody... a ja z głupkowatą minął mówię mu że mnie mama utrzymuje kazał mi napisać oświadczenie pod groźbą karalną że nie ma teraz żadnych dochodów..ehe..oby kurde nie wyszło że mam macierzyński bo dupne hehe ;-)))
Kupiłam też mamie prezencior kolczyki z Kolibry, a że jak ten debil stałam przed dwiema parami pół h i nie mogłam się zdecydować to sprzedawca zaproponował, że jak wezme dwie pary to opuści mi 20% ceny hehe..oczywiście z niewinnym uśmiechem skorzystałam ;-)))))) tak w ogóle fajny był i nie miał obrączki..musze tam cześciej bywać ;-))))
A kupiłam też Nadii dwie opaski słodziasne bo czapki mnie wkurzają, i takie słodkie ponczo wygląda w nim jak indianka ;-)))

aaana super komplement otrzymałaś ;-))) hehehe
Anitek a nie możesz mu zmierzyc temp w buźce?
Dodi dzięki za wczorajszego oklaska ;-)
Cruella kochana dziękuję za ofertę ;-)))))))))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malemu daje duzo do picia i tak chetnie wypija i znow spi.
poczekam za zwyklym termometrem i wtedy zobaczymy co robic.
A na dlugo ten termometr sie wklada w pupe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zapomniałam dodać, że jem właśnie szarlotkę z jabłkami i piję kawę ;-)))
aaaa normalnie padne ze szczęścia zaraz ;-)
szarlotka z cukierni BIO bez białka ;-))))))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anita ja z regułu tez panikuje ale w hustawce sie buja jeszcze i w tym leżaczku też jest. A przecież jestem przy nim cały czas to nic mu się nie stanie 🙂

Monka musisz czesciej w tym sklepie bywać 🙂 hi hi
Nadia juz wyglada jak indianka i to bardzo śliczna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Candy ciesze sie ze wszystko zalatwione 🙂
no i nastepnym razem idz kupic cos jeszcze haha 😜 kto wie 😁
fajnie ze macie piekarnie z ciastami BIO ciesze sie razem z Toba 😜
tempki w buzi nie zmierze bo ten termometr jest tylko na skronie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olaf juz sie nie buja bo nie lubi... juz od paru tygodni hustawka go w dupke parzyla 😉
teraz sie buja na takim bujaczku hehe 🙂
albo w kolysce ale troszke nie za duzo bo mu sie nudzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazuje 37,9 na skroni.
Mariusz kupi po drodze zwykly termometr wiec sprawdze w pupci i zobaczymy.
On cos kaszle od wczoraj wiec chyba jednak wole isc do lekarza sprawdzic.
Tym bardziej ze za tydzien wylot wiec nie chce zeby sie biedak jeszcze bardziej rozchorowal 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek85 napisał(a):
Wlasnie czytam o goraczce i jest napisane ze prawidlowa to do 37.5 pozniej do 38stopni do stan podgoraczkowy a od 38stopni to goraczka.
ech lepiej dmuchac na zimne...tym bardziej ze Olaf wlasnie spi a to juz od rana druga drzemka gdzie zazwyczaj byly 2 w ciagu calego dnia.


a gdzie mierzysz mu temperature ? jesli w pupie to sie odejmuje pol stopnia, tak mi juz 4 pediatrów mówilo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CandyMonka napisał(a):
a zapomniałam dodać, że jem właśnie szarlotkę z jabłkami i piję kawę ;-)))
aaaa normalnie padne ze szczęścia zaraz ;-)
szarlotka z cukierni BIO bez białka ;-))))))))


ale super 🙂 ja dzis sie skusilam na rogalika francuskiego, i mial troche jakiejs masy kakaowej-czekoladowej w srodku, ciekawe czym to sie skonczy, troche zaluje ze zjadlam,myslalam ze jest bez niszego, a tu gryze i niespodzianka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi bo to forum jakoś dziwnie leci od początku do końca heh, tez tak często czytam posty ;-)

Lecę sprzątać, znajomi wieczorkiem do mnie wpadają ;-) trzeba zachować pozory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi po tak małej ilości czekolady nic nie powinno byc Julci, ja od kilku dni tez jem czasami cista HIT czekoladowe i małej nic nie jest ;-)))

ok lece bo mnie własnie wzywa heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maly nadal spi wiec goraczki w pupie jeszcze nie mierzylam.
Do lekarza idziemy na 16-30
Napisze co i jak po choc mysle ze to pewnie zwykle przeziebienie jest!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocilismy od lekarza.
Maly ma lekko czerwone gardlo.
Dostal syrop homeopatyczny, zalecenie podawania wit C 3xdziennie po 5kroplek i rowniez wapno w syropie i tak przez 5dni!
oczywiscie nie ma zadnego antybiotyku bo nie ma takiej potrzeby na szczescie.
Na goraczke mam dawac panadol 2xdziennie po 3,5ml i to tyle na temat 🙂
Cale szczescie plucka sa czyste 🙂
A bylam tez u swojego lekarza na zmianie opatrunku no i w sobote mam zabieg na tren palec bedzie tam oczyszczal i pilowal paznokcia tak zeby mnie nie razil.
Chodzi glownie o to ze zeby mi sie to teraz zagoilo musialam bym nie chodzic a to niemozliwe i do tego lecimy do PL wiec wiadomo chodzenia ze ho ho wiec zrobi szybki zabieg ze znieczuleniem i spokoj mam nadzieje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂
Na początek Wszystkiego Najlepszego dla wszystkich Mam!!!
Anitek ale Olafek ładnie się wyciągnął 🙂 i całe szczęście, że to przeziębienie, to nic poważnego i płucka czyste 😉
A ja dzisiaj jestem mega szczęśliwa. Byłam na poszukiwaniach sukni ślubnej i wybrałam 😆 Zmierzyłam chyba tylko 4 czy 5, ale i tak mi się spodobała ta pierwsza, która wpadła mi w oko. Tylko, że trochę droga, myślałam, że zamknę się w 2tyś, a tu sama suknia 2700 i wybrałam też buciki odrazu za 180zł. Zostały jeszcze dodatki, welon, rękawiczki i bolerko, ale to dobiorę 9 czerwca jak będę na przymiarce. Babki mnie pytały czemu tak długo czekałam z wyborem sukni, ale dadzą radę do 26 żeby ją do mnie dopasować, nie maja innego wyjścia 😜 😉
A wracając z salonu patrzymy z P w niebo, a tu coś leci i plack... ląduje na moim rękawie, patrzymy, a tu mi ptak nasrał wielkie ciepłe gówno 😁 Śmialiśmy się, że to na szczęście 😜
Mam problem, co można kupić 11 latkowi na dzień dziecka, macie jakieś pomysły?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...