Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂

anitek duza buzka dla Olafka i niech szybciorem walczy z tym przeziebieniem 🙂 Zuch mamuska: czujna, zwarta i gotowa 🙂

Dodi, troszke czekoladki na oslode Ci sie tez nalezy 🙂 a malutkiej napewno nic nie bedzie 🙂

Klaudia wlosy eleganckie 🙂) Juz do slubu czy bedziesz jeszcze robic odrost tuz przed? i masz juz w koncu fryzure? A Fifi to chyba taki radosny, bezproblemowy dzieciak, czy mi sie zdaje? 🙂

CandyMonka jak sie da byc chrzestna korespondencyjnie to ja tez sie pisze 🙂))

weszlam dzis do H&M zobaczyc te lniaki dla malego i wyszlam po minucie, rozpizdziaj gorszy niz w najgorszym lumpeksie. To nie dla mnie. 🤢
A tak poza tym to bylam dzis prawie caly dzien w pracy i szczerze mowiac, zapomnialam juz jaki to ,,ciezki kawalek chleba" 🙂) 🤪 maly troche byl ze mna, troche z T. w pracy i mloda po szkole na chwile go wziela, ale po godzinie zadzwonila, ze cos tam, gdzies tam , no to ciao! 🙂). Jutro tez tyram 🤢.

Mam pytanie: czy kupy Waszych maluchow tez sa coraz bardziej ,,jadowite"? 🤢 dzis myslalam, ze mi glowe urwie, a przesadnie wrazliwa nie jestem, czy poprostu Victor ma cos z brzuszkiem? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dziekuje Kochane w imieniu Olafka no i w moim oczywiscie 🙂
JaiHo Olafka kupy powalaja Moj to na bezdechu go przebiera 😉
jak dziecko jest na modyfikowanym to podobno gorsze niz na piersi hehe 😉
Mona super ze suknia wybrana 🙂 masz jakas focie???
a kupa 😁 ulalalala na szczescie tak jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jai_Ho mały laptopa i komórkę ma na szczęście, bo laptopa teraz bym mu nie kupiła za dużo wydatków 😉 A komórke wiecznie gubi, ale ma szczęście, że zawsze ktos oddzwoni i oddaje. Ostatnio zostawił we Wrocławiu i też oddzwonili i ciotka odebrała, bo akurat mieszka we Wrocławiu, no chyba, że do dnia dziecka zdąży jeszcze zgubić hihi.
Anitek niestety nnie mam fotki nie pomyślałam żeby zrobić, ale jak bedę odbierać to zrobię 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek85 napisał(a):
11latek komore i lapka hehe 😁 ja pamietam jak mialam 15lat i siedzialam z Mamy komorka zeby wyslac smsa do kogos 😜 bo sama kom nie mialam 😜

No widzisz Anitek co się teraz porobiło 😁. Ciekawe co nasze dzieci będą miały w tym wieku, aż strach pomysleć hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahahah ja pamietam, ze czasy byly takie a nie inne w PRL`u i na dzien dziecka dostawalo sie paczke z czekolada i cukierkami i jak dobrze poszlo to chinskie tenisowki 🙂), ktore i tak rodzice musieli kupic, ale zawsze to byla niby okazja aby je dostac 🙂) tak jak nowa kurtke czy kozaki na Gwiazdke lub Mikolaja 🤨 🙃 🙃
Ale tak na serio to nie mam pojecia czym sie teraz obdarowuje dzieciaki aby nie bylo obciachowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mona sukienka brzmi bardzo ciekawie 🙂 cos co lubie 🙂 delikatna prosta 🙂
czekam na focie 🙂
co do prezentow nie mam pojecia co sie teraz daje dziecku 😞
ja to bym pomyslala raczej o zabawce edukacyjnej.

JaiHo no ja tez pamietam te paczki 😁
i jak sie dostawalo w taki reklamowkach hehe 😁
a pomarancze tylko na gwiazdke bo nie szlo dostac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek wkleję napewno jak tylko cyknę 😉 Narazie szukam w necie, ale chyba nie znajdę takiej samej 😉
Muszę kupić bardotkę jak będę szła na przymiarkę, ale nie wiem czy na ten cyc dostanę taką żeby ładnie leżała ☺️, babka powiedziała, że mam ładny biust, to mogę spróbować bez biustonosza 🤪
Z prezentem pewnie skończy się jak zwykle na jakiejś grze na playa, albo jakichś ciuchach, bo matka nie kupuje, a jak coś kupi, to na lumpach i takiego, że chłopak nie chce w tym chodzić (to ta co na chrzestną Milenki się pchała 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez uciekam bo Olafik spi juz od 1,5godz a ja ogladam tv i siedze przed kompem 😜
Mezus tez juz wola hehe 😉
Spokojnej nocy zycze 🙂
Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek85 napisał(a):
Ja tez uciekam bo Olafik spi juz od 1,5godz a ja ogladam tv i siedze przed kompem 😜
Mezus tez juz wola hehe 😉
Spokojnej nocy zycze 🙂
Dobranoc 🙂


Kochana co Ty tak szybko chodzisz spać hehe 😁 😁 ja to jak pójde o 24 to jest święto przewaznie to o 1.00 ide spać bo zawsze jest coś hehe 😉 pozdrowionka!

p.s kiedy ta kawa 😉? no i teraz mamy giełdę 30maja więc jak cos to zapraszam na kawe a przy Okazji na Car Boot Sale 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry 🙂
OOOOO dzis pierwsza 😁
Wstalismy po 7dmej juz tak od paru dni 🙂 jakos nie chce mi sie spac juz dluzej 😉
Syla wlasnie dlatego chodze spac tak wczesnie 😜
bo przewaznie kapiel gadanie w lozku badz inne rzeczy 😜 i tak sie zleci do conajmniej 23ciej 😜
Na kawke chetnie wjedziemy z Olim 😁
co do auta to juz raczej wybralismy i jedziemy w piatek do Dublina obejrzec 🙂 a ze paszport jest do zalatwienia w Dublinie to sie tak ladnie wszystko zgralo 🙂
Olafek w nocy kaszlal tylko troszke dzis goraczki wogole nie ma 🙂 36,9 🙂 obylo sie bez paracetamolu 🙂 witaminiki juz dostal i syropek tez 🙂
dzielnie buzke otwieral 😉
udalo mi sie w pl sklepie kupic sama marchewke i ziemniaczki ze szpinakiem 🙂
nie wiem co mu dzis dac 🙂
Syla na gg sie zgadamy 😜 ale dziekuje za zaproszonko z checia sie przykulamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mona124 napisał(a):
Hej mamusie 🙂

A ja dzisiaj jestem mega szczęśliwa. Byłam na poszukiwaniach sukni ślubnej i wybrałam 😆 Zmierzyłam chyba tylko 4 czy 5, ale i tak mi się spodobała ta pierwsza, która wpadła mi w oko. Tylko, że trochę droga, myślałam, że zamknę się w 2tyś, a tu sama suknia 2700 i wybrałam też buciki odrazu za 180zł. Zostały jeszcze dodatki, welon, rękawiczki i bolerko, ale to dobiorę 9 czerwca jak będę na przymiarce. Babki mnie pytały czemu tak długo czekałam z wyborem sukni, ale dadzą radę do 26 żeby ją do mnie dopasować, nie maja innego wyjścia 😜 😉
A wracając z salonu patrzymy z P w niebo, a tu coś leci i plack... ląduje na moim rękawie, patrzymy, a tu mi ptak nasrał wielkie ciepłe gówno 😁 Śmialiśmy się, że to na szczęście 😜
quote]


Mona ja dopiero zaczaiłam ze Ty tz slubujesz, wczesniej myslalam ze tylko cywilny, a tu prosze bedzie wesele , super 🙂 To to bedziamy mialy co ogladac, Ty i Klaudia w czerwcu ja we wrzesniu 🙂

A ta kupa ptaka to rzeczywiscie na szczescie,
jaką suknie wybraalas ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wszystkie mamusie gdzes wywiało.
Ja karmie mala i bede sie ogarniac na spacer i jakies zakupki, moze kupie jakis strój na fitness ,bo wszystkie spodnie dresowe w ciazy zuzyłam 🙂 a to gumka wyciagnieta,a to przechodza mi przez tyłek takie wielkie , juz warze 53 kg tyle ile przed ciaza 🙂
Moja kolezanka wlasnie jest na porodówce, rodzi Franka ma 18 dni do terminu, wiec czekam na wiesci. To chyba tyle,a i zawowilam sobie ksiazke ktora ktoras polecala Jezyk Niemowlat, jak przeczytam chetnie komus pozycze 🙂 🙂 buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodinko powodzonka dla kolezanki czekamy na wiesci 🙂
co do ksiazki to rzeczywiscie jest fajna 🙂 tez czytalam 🙂
"zaklinaczka dzieci" tej samej autorki rowniez jest fajna 🙂
ja wlasnie zakupilam Olafkowi stroj na chrzciny i wlasnie szukam bucikow 🙂
Olafik spi sobie wlasnie 🙂
zaraz wciagne sniadanko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂
tak na chwilkę, pisałyście że nie ma ubranek lnianych dla chłopca , ja coś znalazłam i dla zainteresowanych http://images.google.com/imgres?imgurl=http://www.arsarte.com.pl/allegro/aukcja_21_51_Rafal/ubranko-21-51-Rafal.jpg&imgrefurl=http://www.arsarte.com.pl/sklep/product_info.php%3Fproducts_id%3D298&usg=__iQB7wHDaWLpcj7_7QEOM7nYmyOY=&h=1042&w=700&sz=46&hl=pl&start=2&itbs=1&tbnid=BUfrRPU0LsQ08M:&tbnh=150&tbnw=101&prev=/images%3Fq%3Dkomplet%2Bdla%2Bch%25C5%2582opca%2Blniany%26hl%3Dpl%26sa%3DG%26tbs%3Disch:1 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bob to chodzi o chrzest hehe a szczerze to widzialam lniane w H&M na wlasne oczy i wygladalo to jak szmatka...
ja kupilam to co wklejalam wczoraj 🙂 i tyle 🙂
skoro dziewczynki moga miec piekne sukieneczki to dlaczego chlopiec nie moze miec cos takiego jak garniturek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i jeszcze tu http://images.google.com/imgres?imgurl=http://www.bobomix.pl/files/CH0421_01%255B2%255D_m.jpg&imgrefurl=http://www.bobomix.pl/395,komplet-wierzchni-do-chrztu-heart_v2-62-.html&usg=___URqlIqy0NDJNgkNvFcEbjDMg48=&h=75&w=100&sz=2&hl=pl&start=31&itbs=1&tbnid=tl2sTfnsqXpLhM:&tbnh=61&tbnw=82&prev=/images%3Fq%3Dkomplet%2Bdla%2Bch%25C5%2582opca%2Blniany%26start%3D20%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26ndsp%3D20%26tbs%3Disch:1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...