Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja zawsze byłam przeciwniczką tatuaży (właśnie dlatego że to już na amen i nic nie da się zrobić jak zmienisz zdanie) ale po porodzie właściwie można powiedzieć że też mam tatuaże bo zrobiłam sobie permanent brwi i kreski na górnej powiece 😜 POLECAM - REWELACJA!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana wcale nie na amen tak jak mowie mozna je usunac laserem 🙂
co do makijazu to wlasnie chcialam sobie usta zrobic ale sie boje ze mi koloru nie dobiora i bede wyglada jak glupek 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OD 15STEJ DO 5TEJ??????????? 🤪 🤪 🤪
niezle 😁 odespala chyba wszystkie czasy 😁
uciekam na pare minut wstawic zmywanie bo Olaf zasnal 🙂 wiec mam chwilke bo tak to siedzi obok mnie i musze go zagadywac 😉
Kochana pelno takich jest mlode dziewczyny wpadna na pare godzin posprzatac cala chate i rewelka 🙂
tylko jak sie zdecydujesz to plac za posprzatanie chaty a nie za godzine...bo wiadomo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek teraz już wiem że można usunąć jakby coś - kosmetyczkamnie uświadomiła - co do ust to ponoś właśnie najtrudniej zrobić i efekt jest właściwie nieprzewidywalny - warto iść do doświadczonej kosmetyczki - szkoda że nie mieszkasz w gdyni bo ta u kturej byłam jest suuuper 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo
widzę temat tatuaży 🙂 Hm fajna sparawa 🙂 Ja nie mam ale mi się podobają 🙂 Chciałabym mieć jakiegoś delikatnego n ramieniu albo łydce 🙂 Taki jak robią na Discovery 🙂 nooo ale przeżyję jeśli nie bede go miec 🙂

Anita skupańcu 🙂 W psitce tatuaż ? Kto Ci go tam robił ? Nie było to krępujące 😁 ? jesssssus maria 😁 oszalałam 😁

Aaana Domi ale miała twardy sen 😁 Zazdroszczę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz chata ogarnieta 🙂
Klaudia na psitce a nie w psitce 😜
krepujace? Hmmm bylo ok 😜
a koles ktory go robil na sam koniec zapytal czy mnie odwiezc do domu 😮 🤢 🤨 no coz...bywa i tak hehe 🤪
ale pozniej dodal ze zapytal dlatego ze nie wie czy bede w stanie chodzic ale to chyba taki dodatek po tym jak zobaczyl moja mine na propozyje odwozu do domu 😜
a tak wogole to szukalam tattoo na szyje i znalazlam kilka na psitce i juz nie moglam sie oprzec ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pieknie wlasnie sobie poczytalam strone 2tys ktoras tam a tam CandyMonka wspomniala o nalesnikach 😁 no i teraz mam mega ochote na nie!!!!!!!!!!!!
i mam taki pyszny drzemik mmmmmmmmmmmmm ja chce nalesnika 😞
a nie chce mi sie robic 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi z tego co wiem to jedzenie tak a z mlekiem z tego co pamietam Olaf dostal mleko po godz 18stej po tym jak lekarka kazala odstawic nutramigen.
Powiedziala ze mam dac odrazu wiec mysle ze mozesz dac Julci butle teraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
makijaz permanentny- 100% racji rewelacja! 🙂
tatuaz mnie sie podobal 20 lat temu, jak malo kto mial a teraz jak kazda nastolatka chodzi wydziarana to juz mi sie nie podoba ale o gustach sie nie dyskutuje 🙂
my juz po spacerze, maly bardzo ladnie zjadl zupke, z tym, ze zdecydowanie lepiej je zwykla lyzeczka do herbaty, metalowa niz plastikowymi, kolorowymi czy tymi miekkimi silikonowymi, dzis sprobowalam i juz tak zostanie 🙂
Dziewczyny, ktore gotujecie maluchom, co sadzicie o kompocie do picia dla dziecka, bo moj soki to jednak niekoniecznie, ale dzis zaryzykowalam kompot z jablek i pil jak szalony. Bez cukru oczywiscie. Tylko nie wiem czy mozna. 🥴
wybawiony dojadl troche mleka i dalej spi na dworze 🙂) wczoraj i dzisiaj zdecydowanie duzo wiecej spi w dzien niz dotychczas... szkoda, ze nie w nocy 🙃
Co do niani to chyba sie nie zdecyduje, no chyba, ze naprawde jakas super sprawdzona z polecenia itd. ale i tak pewnie bym monitoring zalozyla, jak ktos normalny to nie bedzie to problemem, ze sa kamery. narazie najbardziej podoba mi sie tzw. ,,domowe przedszkole" bardzo tutaj popularne, babka lub malzenstwo maja grupe 4-5 dzieciakow i wszystko jest po domowemu, z tym, musza trzymac sie jakis tam wytycznych jezeli chodzi o rozwoj dzieci, jedzenie, bezpieczenstwo itd. i to jest tez pod stalym nadzorem. A dziecko w grupie z innymi tez ma sie pewnie lepiej niz tylko z niania 🙂.
Narazie jak musze popracowac biore malego ze soba 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no a my po pierwszej butli wciagnela 90 ml bebilonu zwyklego, tylko tak dziwnie ten smoczek jej sie wciągal do srodka i sie wkurzala, musialam zabierac butelke z ust co chwila i odpowietrzac, mam buteleczke z tommee tippee taką. Czy to ma tak wygladac ??
http://www.allegro.pl/item1066231128_butelka_tommee_tippee_0_bpa_150_ml_smoczek.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...