Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej dziewczyny!

U Nas noc jako tako, da się przeżyć 🙂
Igor teraz śpi więc mam chwilę wolnego 🙂

Aana zdjęcie wystrzałowe 😜 czym Ty ich chciałaś obrzucić, że mają takie miny??

Dodi, bardzo się cieszę, że trafiłaś na lekarkę z której jesteś zadowolona, widać mądra z Niej kobieta 🙂

Idę przygotować obiad, będę zaglądała jak Syncio pozwoli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moje plany wziely w leb bo sie mojemu dziecku zasnelo 🤨 no coz

Bob ja juz dawno jestem w domu a tematu nie ruszalam bo chyba ostatnio za bardzo sie otworzylam 🤨 nie chodzi mi o Was ale nie tylko my czytamy to co piszemy .... a po 3-dniowych pertraktacjach, prosbach, rozmowac, namowach i udzialu rodziny podjelismy pewne postanowienia, obietnice i zmiany zobaczymy co z tego wyjdzie.... choc znacznie zmienilam zdanie na temat jego rodziny!! jednak co tescie to tescie obcy ludzie!! wiele rowniez sie tez nie zmienilo i nie zmieni!! choc nie wiem do konca czy mi to przeszkadza 😉 za tydzien lecimy na wczasy i to ma byc niby naszym "miodowym miesiacem"-choc w to nie wierze! uslyszalam to ze jak sie nam teraz nie ulozy to sam odejdzie! uznalam ze mamy tu glownie pisac o naszych maluchach i nie bede tu przynudzac moimi sprawami.... narazie zyje sobie po swojemu a jak bedzie dalej to sie zobaczy


salatki- 😮 uwielbiam a wy tu o takich pysznosciach piszecie ale to i ja doloze swoj przepis

1 paczka tortelini najlepiej z misem
ok 20 dkg sera zoltego (kostka)
2 pomidory (kostka )
1 ogorek dlugi (kostka)
1 peczek szczypiorku (posiekac)
1 puszka kukuryszy
1 papryka (ja daja 1/2 czerwonej i 1/2 zielonej) (kostka)
majonez i przyprawy
przygotowanie... tortelini ugotowac z lyzka oliwy po wystudzeniu wszystko razem wymieszac i doprawic. daja tez do tego szynke ale ja odpuszczam


Julcia sto lat!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Misiek postanowił że też się uśmiechnie na dzień dobry do Ciotek

[URL=http://img197.imageshack.us/i/p6170089.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/269/p6170089.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co za Szelmowski usmiech 🙂 Misiek świetny 🙂
Julka dziekuje 🙂 zasnela w bujawce, a ja lece sie ogarnac bo jedziemy na zakupasy do Auchana, zeby zrobic jakas z tych pysznych sałatek 🙂 Do spisanka 🙂

p.s Julka od wczorak ciućka smoczka, miala 3 rodzaje i załapała jednego, mam naprawde wiecej luzu, i jej tez lżej na pewno na swędzace dziąsełka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bob Ty mnie nie stresuj juz tymi laskami które bedą tu przychodzić. Bo jak widze co sie teraz dzieje z tymi galeriankami to aż mnie szlak trafia 😞 A co bedzie za 20 lat 😁 ? Laski - roboty ? hi hi

Didi nie gniewam się 🙂 Od urodzenia jest do taty podobny hi hi 😁 Kolor oczu ma mój 😁 chociaż 😁

Sto lat sto lat dla Julci 🙂 Moj swietował wczoraj 😁

Sibi cieszę się że doszliście do "jakiego" porozumienia. Mam nadzieje ze się Wam ułoży bo przecież macie oboje dla kogo życ 🙂

Bób Michaś ekstra chłopak 😁 i ten bezzębny uśmiech 😁 hi hi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki , ale się rozpisałyście od rana, i od rana takie pyszności oczywiście zapisałam hahaha.
Mogą się przydać 🙂

u nas nocka zła, ale ze względu na sen, bo na inne rzeczy baaaardzo dobra.
Nasz robaczek dziś się co chwila budził, na szczęście wystarczyło dać smoka, chyba te zęby nas męczą.

A my zaraz się zbieramy idziemy na pogrzeb, nie wiem czy Wam pisałam ale mąż mojej koleżanki się powiesił no i idziemy z Adrianem. Tata zostaje z Amelią a potem idziemy an szczepienie więc dowiem się ile mój robaczek waży bo mierzy 63 cm,

Bob piękny zniewalający uśmiech Miśka 🙂
Dodi wszystkiego najlepszego dla Julci 🙂

Anitek a Ty jak zwykle nic nie zrozumiałaś , mnie nie chodzi o to co się stało tylko o to ze na forum reagujesz agresją ale nie złością tylko agresją i wulgaryzmami.
Po za tym zgodnie z Twoją naturą napisz do nich maila podaj do sądu albo zrób awanturę.
Chodziło mi nie o słuszność sytuacji (choć zdarza się każdemu coś zgubić a skoro Mariusz ma doświadczenia złe to mógł je jak zawsze odpiąć ale nie ważne) tylko o Twoją reakcje i na to miałaś sobie wypić herbatkę i przede wszystkim to nie było złośliwe tylko dobra rada bo nerwowa jesteś 🙂
A nie miej do mnie pretensji że mam takie spokojne życie, sama napisałaś kiedyś że nie dałabyś rady więc teraz nie narzekaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe zaczelam jej pozniej mieszac z zupka i bylo ok ale chce zeby wszystkiego sprobowala a jak jej nie smakuje to nie wpycham oczywiscie 🙂
a i przyznam ze chcialam zrobic zdjecie do konkursu bo zglosilam Marceline 😜 http://maluszkiwakcji.interia.pl/galeria-pokazow/art,3746,mala-syrenka-marcelinka.html wklejam tylko link zebyscie (jak macie ochote oczywiscie) poogladaly 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂

maly dosypia sobie, wiec mam troche czasu, pogoda znowu do d... wiec pewnie siedzimy w domu, wiec pospiechu nie ma 🙂). Noc normalna, ale nad ranem o 5:30 T. mnie zaskoczyl, wzial malego i mi kazal spac 😮 Z wrazenia zasnac nie moglam 🙃bo on go bierze rano(7-8) jak nie musi jechac wczesnie, ale jak maly jest juz przebrany, pojedzony i skory do zabawy 🙂) a ja wtedy mam czas na spokojny prysznic, kawe, forum 😉itd. ale tak o 5 to jeszcze nie bylo. Ciekawe co chce? 😉
JULKA radosci, milosci i zdrowka! 😘
Dodi to super fajny wypad Wam sie szykuje! az zazdroszcze 😜

Sibi, nie Ty pierwsza i nie ostatnia sie tu otworzylas, nikt nie ma za zle 🙂 Zycze udanego urlopu! Wypoczynek Ci sie nalezy 🙂 A zdjecia Marceliny super ( pierwsza lekcja i instrukt. - powala!)

MISIEK i FIFI CHLOPAKI PRZEKOZAKI! 🙂)

anitek i cruella wasze dialogi dodaja smaczku temu forum 😁 😁 cruella pod Twoimi postami tez sie podpisuje, a Tobie anitku zycze abys w zyciu miala tylko takie problemy, bo jak Ty tak emocjonalnie pochodzisz do sprawy to cos wielkiego Cie wykonczy. A fajna dziewczyna jestes 🙂

ide poszukac jakiegos sniadania! 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziekujemy ☺️ Marcynia chyba we krwii troszke przejela "tych zdjec" 😉

heh chlopaki taki mala slodkie cwaniaki 😉 podrywacze rosna 😉

Jai_ho wiem ze nie ja jedna.... ale to chyba nie miejsce na "pranie swoich brudow"

a nie pisalam Wam ... po tym jak mnie fryzjerka obciela poszlam z reklamacja bo bylo krzywo i na zlosc obciela mnie jeszcze krocej 🤔 psy na niej wieszalam!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki!!!
Na poczatek wszystkiego najlepszego dla Julci z okazji ukonczenia 4 miesiecy!!!
Dziewczyny zdjecia dzieciaczkow suuuper!! Usmiechy rewelacja!! 🙂
A te przepisy.... ale smaka narobilyscie!!! 😜 😁
U nas dzisiaj nocka do bani ale juz nie bede sie denerwowac .Dzis nowy dzien i mam nadzieje ze bedzie lepiej. Teraz Sebastian zasypia na macie a ja rosolek gotuje bo jakies smaki mnie naszly. 😉
Bylam wczoraj po poludniu u lekarza z moimi wlosami i niestety poki karmie piersia to nic mi nie pomoze. A po przestaniu karmienia powinno sie wszystko unormowac takze zostalo mi miec nadzieje ze zanim co to zostanie mi czesc wlosow na glowie. 🥴 Przy okazji wzielam recepte na Cilest niech juz lezy i w razie "w" tablety na zakonczenie laktacji bo pozniej jedziemy do Polski i tez niech juz jest. Chcialam to mam. 😉
Cruella,Anitek, widze ze u was mala wymiana zdan?????? 😉
Dodi cieszy mnie strasznie ze nareszcie znalazl sie lekarz ktory madrze gada 😁 Czyli zostajesz przy karmieniu piersia czy dalej bedziesz dokarmiac????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry
Cruella tylko odp mi na jedno pytanie dlaczego tylko do mnie sie czepiasz???
tutaj wiele razy ktos napisal wulgaryzm badz sie zali mocno na cos i nigdy nikogo nie atakujesz tak jak mnie...
mam prawo sie zdenerowawac i napisac tutaj jesli chce bo od tego tutaj jestesmy zeby sie wyzalic.
Napisalam tez ze Mariusz nie mogl odpiac kluczy bo musial by ich odpiac kilka a wtedy wiadomo ze latwiej je zgubic.
poza tym jesli komus dajesz cos waznego jak klucze warto ich pilnowac.
Gdyby mi ktos cos dal pilnowalabym tego jak oka w glowie.
co chwile znajdziesz sobie cos do czego sie doczepisz!!!
a teraz odwracasz kota ogonem zeby wyszlo ze ja zle napisalam czy nieslusznie sie wkurzylam!!!
slusznie sie zdenerowalwam!!!
CadnyMonka pisala przeklenstwa na brata i czemu wtedy nie pisalas o herbatce?
Dodi narzekala na Julcie prawie non stop i gdzie wtedy bylas z herbatka???
eweidentnie sie mnie czepiasz!!!
w tym tyg juz ze 3razy
Najpierw napisalam Wam z radosci ze Olaf zjadl caly pudding a Ty juz musialas napisac odrazu "anitek dalas dziecku pudding" nie pytajac wogole jaki co i gdzie....gdybym Ci nie wkleila linka jaki pudding juz bys powypisywala jaka to jestem nieodpowiedzialna itd.
Pozniej ze skaza musialas napisac ze moja lekarka mowi tak a Ty mialas inaczej nie moglas napisac poprostu jak bylo w Adriana przypadku (a sama kiedys pisalas ze ja niby wchodze i neguje Twoje posty)
a na sam koniec czytasz bez zrozumienia piszesz mi ze ja mam pretensje ze farba farbuje jak to wogole nie byla farba tylko szampon do mycia wlosow.
Wiec sie zastanow bo widze ze masz jakis problem do mojej osoby.
Do tego stwierdzam ze jestes dwulicowa osoba- ostre slowa? nie sadze
w lutym czy marcu jak sie zalilysmy tutaj na zmeczenie na bol itd weszla i napisasalas dokladnie to:
Dziewczyny możecie się na mnie obrazić ale coś Wam napisze.
Nie wiem jakie miałyście wyobrażenie o macierzyństwie ale czytam Was od wczoraj i głowa mi pęka.
Moje dziecko też się drze pól nocy drugie pól ją nosze, karmię piersią więc jem tyle co Wy czyli prawie nic, a mimo to jestem szczęśliwa, od 3 miesięcy siedzę w domu mimo że mam naturę pracoholika i nie narzekam, jestem szczęśliwa, w domu mam posprzątane, poprane i ugotowane. Mam jeszcze drugie dziecko którym trzeba się zająć i nikt mi nie pomaga.
Mój mąż w ogóle nie miał wolnego więc od 3 doby jestem zupełnie sama, tryskam radością humorem. Mimo tego że też się oczyszczam, też mam takie same upławy jak Wy, też mnie oblewają poty w nocy.
Na Boga dziewczyny stańcie obok i się posłuchajcie albo poczytajcie.
Dziecko to nie zabawka jak chyba myślałyście... "
po czym na marcowkach jak sie dziewczyny zalily to tak slodzilas ze szlo pasc...
mialam im wtedy wkleic ten text ktory napisalas Nam ale zrezygnowalam...
A teraz jestes wielka kolezanka do wszystkich zalacych sie czy tez nie tylko ze mna masz jakis problem...
Wiec nie odpowiadaj na moje posty wogole....bo bedzie ok 2dni a za chwile znow sie doczepisz do czegos!!!
mam dosyc takich osob jak Ty przeslodkich przemilych ale niestety o dwoch twarzach...
ja poprostu JESTEM SOBA!!! i niczego nie udaje ani nie ukrywam i skoro jestesmy tutaj juz tyle z soba to kazda wie jaka jestem.
Czasem wybuchowa ale co z tego? czy ja musze byc jak Ty??? jak JaiHo??? czy jak Martus albo inna dziewczyna stad??? nie musze...wiec jesli Ci sie nie podoba moj post to go nie czytaj!!!!
I nie oddzywaj sie do mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bob, a to uparciuch z Miska 🙂) napewno cierpliwosc i doswiadczenie pozwola Ci znalezc jakies rozwiazanie, a tymczasem moze dawaj mu te przeciery rozwodnione i przez butle a lyzeczke do potrzymania aby sie z nia oswajal?

sibi wyobrazam sobie jak musisz byc zla na fryzjerke, pewnie juz wiesz, ze nie pozwala sie robic poprawek fryzjerowi, ktory wczesniej spieprzyl. 🥴 Zadne to pocieszenie, ale dobrze, ze to tylko fryzjer a nie chirurg 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha Bob moja tez nie chciala lyzeczka wiec kilka pierwszych razy dalam z butki zeby ze smakiem sie poznala a pozniej lyzka poszla w ruch i czasem leniowi sie nie chce ale jej wciska i sie poddaje 😉 zauwazylam ze z owocami jej lepiej idzie niz z wazywami i na owocach ja lyzeczki uczylam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibi tez tak mialam niestety poszlam na poprawke bo mialam kask na glowie nie wyszlo gorzej niz bylo ale nie nazwalabym tego profesjonalnym obcieciem.
Wloski odrosna na szczescie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...