Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Andzia tez bys sie darla jakby Cie w konia robili i chceli wykapac w umywalce 🙂)))
Widac, ze Sebastian wie czego chce i jak sie tego domagac 🙂) Hmmmm... ale mi smaka na rosol zrobilas 🙂)
Tez biore cilest, dawno temu tez go bralam i bylo ok. ale teraz jakos nie jestem przekonana, cos mnie muli czasem po nim. Zobaczymy jeszcze miesiac, jak sie nie unormuje to zmienie. A do Polski na dlugo jedziecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Co do kluczy to wlasnie dzwonil Mariusz ze szuka ich ochrona bo tam byly tez klucze do firmy Mariusza do 3apartamentow jego szefa i wiadomo od domu naszego od vana sluzbowego i od serwerow waznych...
trzymajcie kciuki zeby sie znalazly bo jak nie to wymiana zamkow wszedzie 😞 a do tego nasz pilot od bramy 😞
tam gdzie jest Mariusz pracuje ponad 300osob bo to site farmaceutyczny i tam jest sporo ochrony wiec miejmy nadzieje ze sie znajda te klucze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jai Ho pewnie tez bym sie darla ale na szczescie dupsko mi sie nie zmiesci do umywalki!!!!!! 🤪
Do Polski jedziemy cos 15 lipca na jakis 3 tyg. Nareszcie!!! Jejku jak sie stesknilam. Ostatnio tam bylam bedac w 4 miesiacu ciazy 🥴
A co do Cilest to ja go bralam dobre pare lat i nigdy mnie nie zawiodl ale zobaczymy jak bedzie teraz. Lekarz sam mi powiedzial ze nie jest pewne ze bedzie tak na mnie dzialal jak wczesniej. Zobaczymy. Oby bylo ok bo wzielam zaraz na 6 miechow!!! Ale o ile pamietam to tutaj i tak sa one tansze niz w Polsce.
A noi i zapraszam na pyszny rosolek!! 😁 U mnie nie musi byc dziennie obiadow na szczescie chociaz lubie gotowac. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to faktycznie dosc dlugo nie byliscie w pl. my tez w lipcu jedziemy na kilka dni i tak kombinujemy, aby troche pozalatwiac co trzeba we Wroclawiu a pozniej na Mazury skoczyc, bo wstyd sie przyznac ale ja nigdy tam nie bylam ☺️ a beda znajomi i kusza nas strasznie... 🙂) U nas tez nie ma codziennie obiadow i jest ok. 🙂 dzis sie umowilismy na kanapki z salatka krewetkowa ... mniam! 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to pieknie Bob teraz to ty mi narobilas smaka na pomodorowa!!!! 🙃 Ale zrobie chyba pol na pol 🙃 😉 Pol rosolu pol pomidorowej 🤪
Boze pozeram ostatnio wszystko. Wczoraj o 22.30 jadlam wielki puchar lodow z bita smietana!! Maz tylko kiwa glowa ale co tam. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Musze cos sprzatnac zanim maly spi bo mam leniaa moj D. przychodzi dzis wczsniej z roboty o 13.00 bo dzis Niemcy graja mecza nawet nie wiem z kim 😉 i szef zamyka wczesniej firme. Nie przepadam za meczami ale niech tam maja 🙂 U mnie na przeciwko ludzie wywiesili z okna wieeeeeelkaaaa flage wisi od strychu po parter!!!! 🤪 Olbrzym!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzia tutaj tez jak Irl graja swoje mecze rugby czy hurling to flagi wszedzie wisza 😁 🤪 nawet w autach w szybach hehe 😁 ale fajnie ze maja swoj sport i nawet babcie czy tez jakis dziadek w pubie siedza jak jest mecz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek tu jest identycznie. W autach,na domach,knajpy pelne ludzi a jak wygraja co sie dzieje!!! 🤪 Jezdza,titaja i ogolem ubaw a nawet mi sie to podoba bo jakos ten klimat sie udziela 😁
My drugie szczepienie mamy 9 lipca a po ostatnim szczepieniu mam dosc bo Sebastian darl sie w nieboglosy!!!!!!!!!! Nawet jak tylko go badal. A ja beczalam razem z nim. Az mi serducho pekalo.
Biedne dzieci.
Kurcze dzialacie na mnie juz jak narkotyk!!! 😁 Co zaczynam cos robic to siadam zobaczyc co tam piszecie. Szok!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uciekam bo musze podjechac do Mariusza firmy i na zakupy a pozniej szczepienie brrrrrr az mi ciarki przechodza.
Trzymac kciukasy za Olafiego prosze 🙂
do spisanka pozniej 🙂
Buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i stało się , jak zapowiadali tak i jest z" bezchmurnego nieba" zostało tylko słowo "niebo" cholernie pochmurne nawet przez chwilkę padało, wraz z pogodom zmienił się też mój humor i wogule jakaś taka śpiąca jestem 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki za podpowiedz w spr szczepien, jakos musze sie z tym wcisnac miedzy pobytem w pl a wczasami 🙂
anitek trzymam kciuki za Olafa, ale ostatnio chyba byl dzielny, to i teraz moze bedzie na luzaku 🙂

My juz obrobieni ze wszystkim! 🤪 ale dzisiaj, T. pojechal razem z mloda a ja zostalam z jej chlopakiem i jak sie okazalo chlopak bardzo zaradny i wszystko wie jak sie sprzata i co sie robi w domu!!Tak wiec jak juz wstal to w ,,tri miga" razem wszystko zrobilismy ( jej, jak to fajnie! 😉 ) i teraz ZABRAL MALEGO NA SPACER!! Az mi jakos dziwnie 😮 🤪 chyba bede nalegac, zeby u nas zamieszkal 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek w myśl przysłowia " mądry głupiemu ustępuje" nie skomentuje Twojego postu i zachowania ale dam Ci dobrą radę DOROŚNIJ

A ja właśnie wróciłam z pogrzebu, normalnie maskara, miał 33 lata i zostawił 2 dzieci malutkich, straszna tragedia.
Jestem bardzo poruszona tą tragedią, i nachodzi mnie myśl śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą.
I tak sobie myślę że trzeba pokazywać więcej uczucia i wyznawać miłość i radość bo najzwyczajniej w świece można nie zdążyć. 😞 😞 😞 😞

Oki zaraz się biorę za nadrabianie postów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzia zostaje przy piersi jeszcze, zaczynam jesc wszystko wiec bedzie dobrze 🙂
Wrocilam z zakupów i zaraz znowu musze wyjsc do sklepu bo mi wszystko do koszyka nie weszlo i musze dokupic pare rzeczy, Zrobie chyba ta Klaudii sałatke brzmi niezle ,i ten makaron z zupek 🙂 moze byc dobra ,..
Jestem dzis zalatana
Julka dziekuje ciociom 🙂
buzka wpadne potem .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella to teraz dobra kawa i ciastko na poprawe nastroju.
pogrzeby omijam, nawet te w rodzinie.
wlasnie gotuje malemu kompocik, tak sie rozsmakowal, ze wczoraj wypil w sumie ponad 300ml kompotu!! a pozniej jeszcze wyjadl z niego jablko zmiksowane i nic mu nie bylo, to co mu bede zalowac 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jai Ho dzięki, niestety nie mogłam ominąć bo rodzina.
Ale faktycznie ogarniam się powoli z kawą.

Co do szczepień to może być po, my jesteśmy o ponad miesiąc do tyłu ze względu na ospę Adriana, mieliśmy iść dziś ale okazało się że lekarka była rano, zmieniła w ostatniej chwili. No cóż pójdziemy w poniedziałek.
Trochę mi zależało dziś bo chciałam wiedzieć ile waży 🙂

Ale robicie tu smaki, mnie wczoraj koleżanka na marcu zrobiła smaka na kebeb więc dziś mamy go an obiad, no i nie wiem co z moją dietą bo zostało mi jeszcze tylko 5 kg 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Laseczki!
my już od 4tej na nogach.. 🤪
foty suuuuuper!!!!

co do pogrzebów.. 😞 my mamy cmentarz pod nosem na którym są bardzo ładne drogi bez dziur itp więc "wyrodna matka" 😜 codziennie tam spaceruje i wiecie co - myślałam że to będzie przygnębiające ale wręcz przeciwnie - tak jak Cruella piszesz - nauczyłam się doceniać że mogę np tulić to płaczące dziecko które mi się już od godziny drze ja nie wiem czemu, cieszyć tym że jestem tu i teraz oddycham itd a nie po drugiej stronie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...