Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

A co do forum ..to ja nie mogę tego nie skomentować .."nie wytrzymie" 😉
Spory sporami.. Cruella postanowiła odejść ok, ona zaczęła z nami pisac później..marzec był jej ''głównym" wątkiem, żal mi że odeszła bo lubiłam z nia tu pisac tak jak z każda z Was..wszystkich staram się traktowac na równi
Marcówki sobie piszą na innym forum..(pewnie i tak tu zaglądając co chwila)... mają tam swoją Cruellę, nadal sa razem i gra
Nie rozumiem decyzji Anitka... że chciała odejść oprzeciesz wszytskie zgodnie piszemy że jesteśmy po za tych ich sporem nie obchodzi nas to i mimo wszytsko bedziemy tu zaglac i pisac jak dawniej..myślę że tydzień i każdy by zapomniał i dalej by było miło i przyjemnie..
Obawiam się, że odejście Anitka rozwali to forum..ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A my juz w domku. Babcia i prababcia zabraly mi Julcie i wysciskaly ,wycalowaly, zaproszenia rozwiezione, akt chrztu zalatwiony, mala na cycku wcina frytki 🙂 skusilam sie dzis 🙂 powiem Wam ze myslalam ze "zakazane " jedzenie bedzie lepiej smakowalo, ale bez rewelacji, brakuje mi marchewki hi hi, Jutro zrobie na obiad 🙂
Uciekam szukac fotografa na chrzciny i wesele, czas leci a tu nic nie zalatwione.
buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CandyMonka napisał(a):
Pozostanie!!! 😉))) Nie damy się!
Dodi czytałam, że mała lepiej i Ty jesz już więcej! Super!! 🙂 🙂



Monka jem stopniowo coraz wiecej, nic sie nie dzieje, mala jakas wogole grzeczniejsza jest 🙂
Dzis frytki zjadlam 🙂
na sniadanko tosty z serem , jogurt owocowy ,super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi no to się cieszę, mi lekarka też kazała wprowdzac nowe produkty ale od tych kilku dni co jem nowe rzeczy mała mi wymiotuje ;-(( ehhh
Powodzenia w szukaniu fotografa! 🙂

Ja lece kąpac małą 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny!!!
Co tu sie cholerka dzieje????? 😮 Anitek tez odeszla???? Dziewczyny nie szalejcie!!!!!
Anitek przeciez bylas kobietko z nami od poczatku wiec na co takie wariactwa?????? 😲
Tyle zamieszania o nic!!!!! Z szacunku do nas prosze mi tu wracac i to juz!!! Obie!!! 😁

Ale dzis byl ciezki 😮 😮 dzien!!! My po kapieli a maly dzis zrzedzi ze ho ho. ☺️ 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzia dziękuję za życzenia 🙂
CMonka dałam jej na noc kaszkę mleczno-ryżową a 120ml. wody 3 miarki mleka i 2 kaszki zjadła super, nawet jej smakowało, więc sama nie wiem do końca co jej było
Dodi super wieści, oby tak dalej 🙂
anitek nie bądź dzieciakiem, wracaj- tak było Ci źle z nami?????????? kto miał odejść odszedł, choć nie mówię, że dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane.
Odrazu przepraszam,że tak długo się nie odzywałam, ale cierpię na brak czasu 😉
Po powrocie z Pobierowa zabraliśmy się za dalsze załatwianie spraw związanych ze ślubem i chrztem i tak jakoś leci dzień po dniu, ze nawet czasu nie miałam tutaj zajrzeć.
Ślubu jeszcze nie było, a szkoda, tak bym chciała być już po 😉a to dopiero w sobotę, ale jakoś przeżyję myślę.
Włosy jednak bedę miała upięte 😮 fryzjerka mnie przekonała, choć sama nie wiem co o tym myśleć 🤔 czasami to mam już wszystko w d... i jest mi wszystko obojętne.

Klaudia już napewno po 🙂 ale Ci zazdroszczę 😆 i gratuluję z całego serca 😘 😘 😘

Czytam parę stron i jestem w głębokim szoku 😮 a jeszcze bardziej jest mi przykro, że takie rzeczy się tutaj dzieją 🤢 Dziewczyny tyle czasu tutaj ze sobą spędziłyśmy i te dobre chwile i te złe naprawdę nie warto tak szybko przekreślać to wszystko. Teraz żałuję, że wcześniej nie zareagowałam na Wasze przekomażania, ale nie chciałam sę wtrącać i nikogo urazić, naprawdę nie myslałam, że aż tak daleko się to posunie 🥴
Anitek, tak jak pisały dziewczyny z szacunku dla nas wróć na forum, bo to wszystko nie ma sensu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mona ja tez zycze połamania obcasów 🙂 nie doslownie oczywiscie 🙂
wszystkiego naj 🙂 i czekamy na foty

Andzia ja piatek pierwszy raz pizza , malej nic nie bylo.

Uciekam do M, bo robi mi wywody ze spedzam duzo czasu w necie, a nie z nim, a seksu to nie bylo od morza 😞 trzeba to nadrobic.

DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej laski!
Noc całkiem spoko, oprócz tego, że jakiś wredny komar bzyczał mi nad głową 😉

Jestem padnięta, cały dzień na placu boju z koparką 😞, nic innego w uszach nie słyszę, tylko brzdęk tej maszyny.
Całe szczęście, Igora "sprzedałam" mamie, więc spokojnie mogłam przypilnować koparkowych Panów 😉 🙂
Jeszcze pod wieczór, w porze zasypiania Igora, zwalili mi się goście z Wawy 😮

Dziewczyny brak mi słów! Anita co chcesz udowodnić wypisując się z brzuszka? przecież ja się zaryczę za Olafkiem 😞 Jesteśmy tutaj tyle czasu razem, to forum jest dla mnie jak nałóg! Polubiłam Was wszystkie równo, a tu takie cyry odchodzą, wrrr 😠 i po co?

Mona w końcu jesteś! Ja rozumiem, że jesteś zabiegana, ale listę obecności raz w tygodniu mogłaś podpisać 🙂

Dodi, oby tak dalej z jedzeniem, trzymam kciukasy za Julkę, by frytki i cała reszta Twojego "nowego" menu Jej nie szkodziła 🙂

CandyMonka co z Twoją pupą?? Jakieś zmiany? nic dawno nie pisałaś, więc wnioskuję że juz luzik 🙂

Aanaa to chyba taki okres skokowy z popłakiwaniem Naszych dzieciaczków. Nie wiem czy Cię pocieszę, ale u nas to samo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
Mona pocieszyłaś mnie troszq 😮

ja już po dużurze u koleżanki - jej synek jak okruszek niby już (!) 2800 ale taki tyci że w ogóle nie czuć że dziecko trzymasz.. 🤪 dziwne takie maleństwa - niby niecałe 4 mieś minęły a już zapomniałam jak to jest !! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...