Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

z 7km bedzie, nic nie słysze 😞 rzeczywiscie atmosgere czuc na ulicach tez bym chetnie tam sie wybrala muzy posluchac, w ogole jak wrocilam do domu to poryczalam sie heh jakos tak mi smutno sie robilo przez tych wszystkich szczesliwych ludzi hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monka mnie też się dupsko rwie na balety 🙂 ale coż, poki co najważniejszy jest Igor 🙂 przed chwilą byłam na papierosku i z dala słychać muzykę, widać ognisko, jakaś prywatna impreza.. ehh jak ja bym chciała tam być..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ja się wczoraj tyle napisałam ,żeby brzuszek nie umarł a tu klapa 🥴
A niech sobie czytają i zazdroszczą 😜Może komuś właśnie o to chodzi ,żeby się stąd wynieść.Co teraz będę czytać? 😲Skąd się dowiem co robić ,żeby nie ołysieć? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na chwilke znowu bo dzis jakis dluuugi dzien byl 🙂
Sebastian do porzadku zasnac nie moze i latam do niego na gore co chwilke 😮 🤢 Jest tak strasznie duszno ze spi w samym pampersie bez kolderki ani poduszki i od 10 min. jest cicho 🤔 A w sobote ma byc 37 i nie wiem czy w taki gorac isc z nim na dzialke?????? bo takie mielismy plany. 🥴
Ja jeszcz nie bylam na tym nowym forum ale widze ze nie wszystkie maja ochote przechodzic????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja tez bede pisac na brzuszku 🙂 zawsze mozna pisac na dwoh forach.
M. pojechal na lotnisko , bo rodzice jego wracaja z grecji i mają w bagazniku dla nas lawke na chrzciny, nie mam tyle krzesel a nie bede dokupowac 😞 pewnie zaraz wroci bo o teh godzinie pusto na ulicach. mala juz spi , nie zrobila dzis pierwszy raz kupy 😞 boje sie o jej jelitko, daje jej siemie lniane raz dziennie zeby jej sie tam troche zagoilo.
Kurde za tydzien chrzciny, nie wiem jak to wyjdzie.. a wogole nie kupilsm jeszcze butow, ale chyba zrezygnuje z tej kiecki bo kryte buty, na gole nogi to nie dla mnie , a ponczoch nie zaloze ma byc upal, chyba musze kupic jakas lżejsza elegancka kiece i jakies lekkie butki.
moze jutro pojade.
wieczorem mnie nie bedzie i w sobote tez bo ten nieszczesny kurs mam 😞
i nadal jakis kiepski humor mimo ze dzis raz dalam butelke malej, nie wiem co z tego odstawiania wyjdzie 😞

dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej o poranku ,
dziecko mi się zepsuło - znowy dwie pobudki w nocy i nie mogła bidula zasnąć
teraz dostała VIBURCOL - to czopek kt uspokaja jak dzieciaki są niespokojne np. przez ząbkowanie, nie jestem zwolenniczką leków ale to poleciła mi aptekarka mówiąc że jest mniej szkodliwe (właściwie wcale) niż np. mało skuteczna maść na dziąsła ..tak więc mimo moich oporów psychicznych stwierdziłam że ulżę małej no i teraz słodko śpi - przynajmniej trochę odpocznie także POLECAM - SPRAWDZONE - DZIAŁA (przynajmniej na moje dziecko)

Dodi mieszkanko nie jest małe tylko BAAAARDZO małe - ma aż 🤪 15m2 hihiihh ale jakiś taki fajny układ że nie dostajesz klaustrofobii no i piękny widok z okna - korony drzew (bo za blokiem jest las )
Dodi mimo że nie byłam jakoś specjalnie przywiązana do karmienia piersią to też przeżywałam odstawianie wię wyobrażam sobie co Ty bidulo musisz czuć i nie zazdroszczę - jeśli to pomoże to po kilku tyg ten żal i smutek przechodzi



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hola!!! 😎

Meldujemy sie w kraju !!!!!!!!

bylo pieknie!!!!!!!! cudowna wyspa

dzis na chwilke bo masa pracy w domu ale postaram sie moze pozniej cos wiecej napisac i zdjecia wkleic

prosze o streszczenie co sie dzialo przez ten tydzien!!!

cos doczytalam o jakims rozpadzie forum??????????????

Tuyo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Sibi witamy z powrotem 🙂, pewnie wypoczęta tryskasz energią, ja niestety nie streszczę Ci co tu dziewczyny naskrobały bo jak wczoraj napisałam temperatura zrobiła swoje i obniżyła do poziomu niemalże zerowego moje myślenie 😁

Dodi oglądałam sobie foto bloga i znalazłam sposób na rozstępy hehe http://www.photoblog.pl/tattootedi666/59636548/cover-up.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh Bób dobry pomysł!!! 🙂 Widzę, że nadal Ci dziarki w głowie ;-)

dzieńdobry tak w ogóle 🙂
Sibi witamy z powrotem 🙂 🙂
Dodi a jak Julcia sobie radzi z piciem z butelki? moja pluje, gryzie smoczek, krztusi się 😮 a chce jej herbatki podawać
aaana dziś też kupię te czopki, bo u nas też masakra ze spaniem.

Mała na razie podłączona pode mnie, ale zasypia, zaraz ją odłożę idę się myć i pojadę znowu nad morze 😉 sasasa hehe
a i mała od wczoraj rano kupki nie robiła... ile mam czekać z pójściem do lekarza? wiecie może..

Miłego dnia !! Zajrzę wieczorkiem 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny!!!
Sibi witamy w domku chociaz pewnie wolalabys jeszcze tam zostac?????!!! 🤪 Jak bedziesz miala czas to prosimy o jakies fotki!!! 🙂
CMonca Aaana u nas tez nie ma lekko ze spaniem 😞 A najbardziej mnie denerwuje ze jak sie przebudzi to z krzykiem zaraz na calego i to przez sen bo jak go dobudze to zaraz zdziwiony i sie uspokaja 🥴 Moze jakies koszmary??? Co do czopkow to ja nie mam nic przeciwko. 😉
Dodinko nie miej wyrzutow sumienia ze dajesz Julci inne mleczko. Rozumiem cie calkowicie ale jeszcze troszke i ja tez bede przechodzic. Tez mi bedzie ciezko ale damy rade. 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monka mnoja tez wczoraj nie robila, ostatnio w środę 😞 co byla ta krew w kupce.
Sibi witaj kochana 🙂

co do Viburcolu ja go stosowalam jak mala miala kolki, to jest lek homeopatyczny , raczej ziolowy bardziej wiec nie szkodzi, mozna go podawac.


lece sie wykapac i potem wpadne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...