Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

aaana pytałaś się gdzie na Gdyni znajduę trochę cienia 🙂
Wczoraj cały dzień byłam na placu zabaw na plaży tam na przeciwko Muzeum MW. Na środku są te białe parasole, ja na ławce w słońcu rozwalona a mała sobie spała w cieniu ;-)) Zakryłam ją tylko moskitierą bo koło mnie babkę bąk użądlił i bałam się o małą ;/ ja się obudziła to przyciągnełam ja do siebie ona tyłem do słońca w wózku wietrzyła sobie golaśną pupasię (miała cień) a ja nadal w pełni suszyłam szare komóry ;-)))
miałam widok na przechodzących ludzi, więc i krajobraz mi się zmieniał ;-)
lekki wiaterek w tym miejscu wieje ;-) super jest 🙂 polecam 🙂
[URL=http://img686.imageshack.us/i/sam0976.jpg/][IMG]http://img686.imageshack.us/img686/1425/sam0976.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img194.imageshack.us/i/sam0966z.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/4651/sam0966z.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc dZiewczyny!!!
U nas tez upal i juz mamy 33 stopie a ma dochodzic do 40 a jak to uslyszalam to pomyslalm ze pewnie cos im sie popierniczylo ale jak widac chyba jednak nie 😞
Dziewczynki zdjecia super!!! Az wam zazdroszcze!!! Laseczki z was ze hoho!!! 😉 😁
Candy Monca dzis w nocy juz byl spokuj z monitorem oddechu i jak narazie tez. Wkrecilam sobie ze moze faktycznie zapomnialo mu sie oddychac ale wole nawet tak nie myslec 🥴
Co do nowego forum to Anitek daje znac co i jak. Macie juz dziewczyny linki???? Ja juz tam sie zarejestrowalam i kilka dziewczyn tez ale jakos do brzuszka jestem bardziej przyzwyczajona i jakos lepiej to tu wszystko wyglada ale jak juz pisalam pojde wszedzie za wami!!! 🤪 Na brzuszku rowniez zostaje. 😉 😎 A ja dzis pierwszy raz od urodzenia Sebastianka mialam 1 pobudke!!! 🤪 Ale to chyba prezencik dla mamusi bo dzis moje malenstwo konczy 5 miesiaczkow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 Jak ten czas leci!!! 🙃 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
CMonka dokładnie w tym samym miejscu byłam tydz temu 🙂 a co do auta to tak właśnie zrobię tj mąż ma niby zrobić ale już od 4 mieś czekam ... 😠
ja mam jakiś kryzys chyba ze zmęczenia bo mała w nocy nie sypia, w dzień się drze, męża niet (cholerny openair - on tam organizuje sprzedaż bro więc roboty ma sporo) - wraca o 5rano i o 10 znowu.. jej byle do pon...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
CMonka dokładnie w tym samym miejscu byłam tydz temu 🙂 a co do auta to tak właśnie zrobię tj mąż ma niby zrobić ale już od 4 mieś czekam ... 😠
ja mam jakiś kryzys chyba ze zmęczenia bo mała w nocy nie sypia, w dzień się drze, męża niet (cholerny openair - on tam organizuje sprzedaż bro więc roboty ma sporo) - wraca o 5rano i o 10 znowu.. jej byle do pon...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha Monka, Sibi super focie!!
CMonka fajna parasolka - była w kpl do wózka? sprzedałaś już swój?? bo chyba też tak zrobię - dzisiaj odpaliłam spacerówkę i jakoś niefajnie było..

DZIEWCZYNY JAKIE WY MACIE FIGURY!!!!! 🤪 🤪 🤪 ZAZDROSZCZĘ!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej 🙂

Wczoraj cały dzien nad morzem 🙂 fajnie było
a wieczorem ryk w poduchę..kurde nie wiem co mi ale tak mi ostatnio ryczeć się chce ciągle, w nocy to normalnie czułam taki ból jak po stracie mojego taty 🤢 ehh..
dziś mama, jej friend, moj bracki i babcia i dziadek pojechali do domku letniskowego nad jeziorko, dla nas juz nie było miejsca w aucie 😞 jestem sama z małą cały dzień. Właśnie w takich chwilach najbardziej doskwiera mi samotność 🤨

aaana parasolkę kupiłam oddzielnie w hurtowni Akpol na morskiej ale dupna jest, wykręca się, sama odpada, szału z nią dostaję! Dałam za nią 18zł. Muszę kupić nową inną, widziałam tam też parasolki x-landera po 79 może one byłyby lepsze ;-)

miłej niedzieli ;-)))))))))))))))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej_ho!! 🙂)
Nie jestem w stanie narazie nic nadrobic co pisalyscie. Caly tydzien mialam gosci z Polski, mlyn w chacie jak diabli, nawet kompa nie otwieralam ( chyba tylko po to aby sprawdzic stan konta 😉 )).
U nas juz nie jest tak dobrze jak bylo, bo:
- zeby ida i ida i nie wychodza, wiec Victor juz jest zgredek na max
- przez to, ze non stop ktos do niego lazil i gadal i sie bawil i bral na rece ( chociaz na chwile) dzieciak mi sie rozbestwil, szkoda mu bylo spac, wiec zgredzil jeszcze bardziej pozniej, a do tego jak dzis pojechali on mysli, ze dalej bedzie show non-stop. Czyli zrobili mi kuku i jestem w dupie 🙂)
- pogoda lepsza niz w Hiszpani, zrobilam dwa podejscia na plazy ( sprawdzic przed wczasami) i ... mimo parasola i kremow i wachlowania, jakos nie ogarnial tej piaskownicy i wszystko bylo zle ( moze poza moczeniem nozek w zimnej wodzie) po tym jak zlapal w garsc piach i wszystko to sobie wsypal do otwartych oczu, nosa i buzi, co natychmiast oblalam woda trzymajac za raczki aby sobie tego nie tarl po oczach, wyobrazcie sobie jaki byl wrzask... no i sie poddalam. Plazowania nie bedzie! 🤢

A tak poza tym:
- ladnie juz sie obraca na wszelkie sposoby ( sruby non-stop)
- zjada tez ladnie coraz wiecej nowych rzeczy( truskawki sa obrzydliwe dla niego 😉 az go telepalo jak jadl
- caly czas chce siadac i coraz czesciej sam siada sobie

mam nadzieje, ze u Was i u wszystkich lutowych dzieciaczkow tez 🙂)

Nie wiem czy zdaze dzis jeszcze zajrzec, bo za dwie godz. wraca T. w koncu, chata wyglada jak po tsunami, a Zgredek juz sie budzi 🙂)
Ale mam nadzieje od pon. wszystko wroci do normy 🙂)

POZDRAWIAMY GORACO!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CMonka ja też mam dziwną parasolkę kt zachowuje się dokładnie odwrotnie niż ja chcę.. ostatnio skończyło się na tym że ją trzymałam w ręce... 😮 myślałam że Twoja lepsza i super wygląda 🙂
qurcze wieczorami chandra? może zstawiaj czasem małą z mamą i wyjdź z domu, zrób coś przyjemnego dla siebie?

JaiHo Ty żyjesz??? ufff// 🙂)))) już cie opłakiwałam 😞
heheh jakbym czytała o Domi rozpieszczonej przez dizadków po 3 dniach opieki.. tyle że ja postanowiłąm dziecka na razie nie naprawiać bo i tak w przyszłym tyg wyjeżżdzamy a małą z dziadkami wiec to nie miałoby sensu - jakoś ten tydzień wytrzymam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry
widac ze pisze nas tu coraz mniej 😞 szkoda ale tak wlasnie myslelam ze forum sie rozsypie
....

na Teneryfie bylo cudownie!! zakochalam sie w tej wyspie, ludziach i oceanie
pogoda cudowna a o widokach nie wspomne!!!!!!!
podroz nawet ok choc jak lecielismy tam bylo ciezko Marcelina przez 2 godz marudzila, mielismy masakrycznie malo miejsca a do tego opoznienie samolotu 1 godz i brak snu przez 36 godz!! 😮

na miejscu bylo juz ok choc dziecko mi sie zepsulo 🤨 caly czas marudzi, krzyczy sama nie wie czego chce!!
hiszpanie kochaja dzieci wogole atmosfera tam jest zupelnie inna jak u nas

lot powrotni byl juz spokojny dostalismy 3 miejsca i "luksusowo" lecielismy do Polski

jesli chodzi o praktyczne sprawy-dobrze ze wszystko wzielam bo ceny tam okropne puszka mleka 20 euro, pieluchy 15 euro, 1 maly sloiczek 3 euro, soki widzialam tylko w jednym sklepie malutki hipp jablkowy i koniec!!! pieluchy do plywania paczka 11 euro 😮

czas niestety wrocic do rzeczywistosci!!!!!!!!!!! oj krotkie te wakacje!!!!!!!!! 😞

Monka jaka ty lacha jestes!!!! 🤪 🤪 zajebiscie kobieto wygladasz!!!!!

Jai_ho super ze Viktor juz sie obraca-Marcelina jest chyba leniwa i nadal nic 😞 chyba czas sie wybrac do lekarza bo to raczej nie jest normalne

ja tez mam parasolke ale poza tym ze sie przekreca na lewa str podczas wiatru to jest ok

my przez to ze nie chceilismy umilac wszystkim wczasowicza pobytu spiewami Marceliny tez ja troche rozpiescilismy!!! 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmmm....
Troche nadgonilam posty i moze w dalszej czesci sie wyjasni co i jak,ale chyba dzis juz wiecej nie doczytam to pisze:
- TO, ZE JESTEM TEZ NA INNYM FORUM NIE ZMIENIA NICZEGO W MOICH ODCZUCIACH DO WAS!
WYLACZNOSCI Z NIKIM NIE PODPISYWALAM, ALE MAM POCZUCIE LOJALNOSCI I OGROMNEJ SYMPATII WOBEC WAS, I TO CO SIE DZIEJE I PISZE TUTAJ TAM NIE PRZENOSZE I ODWROTNIE. JESZCZE WAM TROCHE CZASEM POTRUJE! 🙂) TYLE Z MOJEJ STRONY NA TEN TEMAT.

- Dodi wygladasz w sukni zjawiskowo!!! oddawaj cycki!! 🙂) Bardzo mi szkoda Julki z jej chorym jelitkiem, mam nadzieje, ze pozniej przeczytam,z e juz jest ok. 🙂)

-Klaudia Fifi niezly kozak! a jaki duzy! ty za to taka drobna! pieniadze, rzecz nabyta, wiec sie nie przejmuj wydatkami 🙂)

ok. musze juz leciec!!
cdn.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej

ale mialam dluugi i ciezki week 😞 kurs przedmalzenski piatek i cala sobota, ale dalismy rade 🙂 i mamy juz to za sobą 🙂

dzis za to przyjemniejszy dzien , moj M. zabral mnie na zakupy, a tak na prawde to zastawil mnie z kartą i kolezankami w CH a sam poszedl na gokardy z kumpalmi.

Fundelam sobie komplecik tommego helfingera na chrzciny, bo jednak tamta kiecka juz byla pokazana na świetach.
Ocencie same 🙂


a tak ogolnie, to Julcia ok, krwii juz w kupce niema, ja nadal na diecie ale tylko bezmlecznej .

Jai_ho powrocilas 🙂
Sibi super foty z wyjazdu .
reszte poczytam jutro, lece do M.
buzka
[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/01006bd7.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/7b29e086.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nurtowala mnie sprawa tego forum i cofnelam sie troche..... jesli moge byc szczera to ja nigdzie nie przechodze mam to gdzies wlasciwie i tak jeszcze chwila i wrocimy do pracy, dzieci beda wymagaly wiekszej uwagi.... tu zaczynalam i tu skoncze.... fajnie bylo dzielic z Wami swoje radosci i smutki ale nie mam zamiaru przez niedogadanie dwoch osob zmieniac swoich przyzwyczajen i miejsca
to jest tylko moje zdanie!!!!!!!!!!!! i nikt sie z nim zgodzic nie musi

Dodi nie dotarlam do Twojego zdjecia w sukni podeslij link 😉

dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam,jestem tu czasem,poczytuję ale sił na pisanie brakuje..zresztą mogę napisać tyle,ze wszystko w porządku z dzieciakami i że tęsknię za mężem.
widzę,że brzydkie rzeczy się tu ostatnio działy...szkoda,że konflikt dwóch osób tak zamieszał ...przykre to,pozdrawiam i życzę zdrowia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej no i po weekendzie
kurcze nie wiem czy mu rosna zęby czy jak bo sie ich nie wyczuwa tylko sa takie białe kropki hmmm 🥴

co do parasolek to moja wąłsnie sie popsuła (uniwersalna) wiec przejechalismy sie do Świata Dziecka no i tez d... do mojego wózka żadna nie psauje przy wyginaniu odpada bo ja w wózku rurki mam owalne a nie okrągłe i zadna nie pasuje
facet nas namawiał na parasol wiedziecie za ile ??? ..... 159 zł normalnie szok wiec w koncu kupiłam w smyku za 45 zł uniwersalna jako tako sie trzyma 🥴

Dodi super komplecik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sibi napisał(a):
[quote
Dodi nie dotarlam do Twojego zdjecia w sukni podeslij link 😉

dobranoc


Sibi , mierzylam taką sukienkę w salonie, ale mi jej nie zrobią bo za krotko, bede szyla na miarę w pracowni sukien, i ma byc podobna do tej z dekoldu, i fasonu, lecz moze bedzie cos extra jeszcze, trenu nie chce bo nie wygodny.

[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/50a8a762.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czes dziewczyny!!!
Melduje sie nocnie a jestem tak strasznie dzis wykonczona i mialam taki zly dzien za soba ze napisalam krotko ale post sie stracil i tyle 😞
Nawet boje sie isc spac bo Sebastian tak dal mi w kosc ze dopiero przed chwila polegl a nie wiem czy zaraz nie zacznie sie od poczatku!!! Masakra jakas mowie wam. Na koniec z placzu zwymiotowal i smierdzaco zasnal. Zaraz sie ja poplacze. Tak jeszcze nie bylo odkad sie urodzil 🥴 Zawsze ladnie szedl spac o swojej godzinie a dzis nie wiem co w niego wstapilo.???? 😮 No nic ide sie myc i moze spac jak dobrze pojdzie. Do jutra 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie!!! No i nie mylilam sie -noc tez byla tragiczna 😞 Co chwilke bylam na nogach bo sie darl,gorac jak diabli ze probowalam wszystkiego a i tak nie bylo czym oddychac 🥴 Do tego prawie 2 godziny nie spal wiec probowalam mu wyczyscic nochala bo w jednej dziurce mu charczy. Jakby policzyc ile dzis spalam to moze jakby do kupy to zlozyc to jakies 1,5h 😞 Meza wywalilam spac a i tak pewnie nie spal bo jak?? No i ciekawe jak dzis funkcjonuje w pracy.???
Oczy mam czerwone jak burak i ledwo widze. Ech nie ma co gadac. 🤢 😮 Ide zrobic jakas kawke moze chociaz roszke pomoze. 😉
Milego dnia dziewczyny. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski
u nas noc spokojnie w sumie jak zawsze
i juz po snaidanku i rannej drzemce teraz mycie butelek, deserek i wychodzimy na zewnatrz troszke na słoneczko

słuchajcie te które karmia piersia chce któras wkładki laktacyjne bella bo zostało mi 34 szt. i nie wiem co z tym zrobic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny

na poczatek sie pochwale ,Julcia zaczela sie podnosic od piatku, ale nie moge jej nigdy zlapac aparatem, dzis mi sie udalo.Dzwiga sie do gory.
[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-07/fda0d8b2.jpg[/IMG][/URL]

u nas nocka jak zwykle 2,4, 7 pobudki.
Zaraz idziemy na zakupy bo mama kupic sobie musi butki jakies 🙂
Kikos ja uzywam wkladek super chłonnych bo jak juz cos leci to na maksa, a bella mi przeciekla, ale dzieki za propocycje 🙂 moze ktoras z dziewczyn.


milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej lasencje!

Dodi kostium suuper !! musiał kosztować majątek 🤢 no i co najważniejsze fajnie w nim wyglądać (choć to że fajnie wyglądasz to mnie akurat nie dziwi 😜)

Andzia współczuję - polecam - dla dobra dzieciaczka - albo vibrucol czopki albo meliskę - u nas w miarę działa - czemu mężowi dałaś spać - ja nie mam litości w takich chwilach i mojego gonię - a co - on sobie wyhodzi odpoczywać od wrzasków 😜

Kikos czy Ty dajesz do wieczornego mleka jakąś kaszke?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂

Wlazłam do Was, bo mam pytanie. Używacie może jakichś nosidełek albo chust dla dzieci? Ja mam ochotę się w jakąś zaopatrzyć, ale zależy mi na tym, żebym mogła ją sama obsługiwać, więc wszystkie chusty wiązane raczej odpadają, bo sama się nimi nie omotam 😞 możecie coś polecić? Z góry dzięki.

Miłego dnia! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super Julcia !!!! 😆

aaana ja kupilam mu kaszke ryzowa waniliowa i raz dałam w dzień i raz na noc ale chyba bede juz na noc mu podawac tylko musze kupic smoczek z wieksza dziurka bo ledwo ciągnął
a co do karmienia zupkami i desrami to mój juz zjada cały słoiczek zupki i deserku w ciagu dnia + 4 razy mleko
uwielbia zupke jarzynowa i marchewkowa z ryżem 😆

aaaaa i kupki sa codziennie nawet 2 razy a kiedys to co 2-3 dzien 😆

kwasiek ja kupiłam chuste ta wiazana z bebelulu czy jakos tak w smyku no i mozna było ja oddac po 5 dniach wiec ja oddałam bo mały nie chciał w niej leżec no i te wiazanie mnie dobiło wiec mozesz tam kupic i wypróbowac


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Po ciezkiej nocy moje dziecko dzis jest przeslodkie!!! Bawi sie,smieje i cichutko sie soba zajmuje wiec mamusia wybaczyla wszystko!!! 😉 😁 Gaworzy sobie i spiewa he he 🙂
Co do husty czy nosidelka nie moge nic polecic bo nie bylo mi to potrzebne wiec nie kupowalam ale z tego co slyszalam to husty sa lepsze i wygodniejsze. Nie wiem czy ktoras z lutowek miala nie pamietam.
Dodi kreacja super!!! a Julcia silna kobitka!!! 😁
Jai Ho oczywiscie ze masz prawo pisac na innym forum rowniez ale mysle ze nas nie zostawisz ???? 😉 Dobrze ze w koncu wrocias!!! 🙃
Sibi a ty nawet nie mysl ze skonczysz pisac bo jak ladnie wrocisz z pracy to slicznie nam tu napiszesz jak minal dzien!!!! 🤪 😉 😁 No i chyba tyle co musialam napisac
Dostaniecie po dupach!!!! 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry
🤪 🤪 🤪 🤪 Dodi cudownie wygladasz!!!!!!!!!!! ta figura!!!!!! i suknia i kostium super!!!!!!!!!!!!!!!! brawo dla Julci 🙂

Andzia najpierw musze ta prace dostac zeby moc z niej wracac 😉

u nas noc piekna Marcynia spala od 20.40 do 8.30 😎 😎 odespalam ciezkie dni 🙂

wlasnie wrocilysmy z zakupow i zaczelo padac i dobrze moze bedzie ciut przyjemniej na dworze!!!
ide obiad gotowac
milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...