Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
no wiecie jak ja nie zajrzę to już żadna 😁 😁
mała wczoraj cały dzień marudna bo sąsiedzi hałasowali i nie mogła sie wyspać, na to wszystko poszłam z nią na szczepienie to marudziła jeszcze bardziej, ale jak zasnęła o 20:30 bez mleka bo nie chciała tylko deser o 18 zjadła to obudziła sie o 10:20, aż zaczęłam sie martwić, bo byłą głodna to myślałam że obudzi sie o 8 najdalej, a tu taka niespodzianka, gdy by nie matczyna troska to bym sie pięknie wyspała, a nie wstawała o 9 😁
miłego dnia mamusie, u nas piękne słońce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no zawsze jak sprawdzam czy ktoś napisał na forum to zawsze iwiokej hehhe 🙂
my nocka jak zawsze... wyspane 🙂
a z nowości to takie ze Sara sama potrafi podniesc sie z leżenia na siedzenie 🙂 cwaniara 🙂no i pełza, bardziej czołga sie niz raczkuje hehe chyba ma to po tatusiu bo tatuś wojskowy hehe
21 wrzesnia mamy kontrole u lekarza jestem ciekawa ile Saruśka waży... ale mysle ze z 7,5 kg już jest 🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
no to wychodzi na to że tylko my piszemy Darusia 😁 😁 😁
mała wczoraj zasnęła o 20:40 i pobudka 8:40 troche wczesnie ale i tak sie ciesze ze nie wstaje w nocy, miala isc spac o 11 ale byla u nie jej kuzynka starsza o 4 m-ce 🙂 fajnie razem wygladały, zasneła przed pierwsza wiec moze troche pospi
zebow nadal nie widac
miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my juz pospacerku bo cos pochmurno sie zrobiło 🤨 🤨 🤨 🤨
teraz podgrzewamy obiadek .. mm dzis rosołek.. miałam na niego chec od kielku juz dni..... 🤨
iwiokej fajnie ze Amelcia spi Ci całą noc moja to sie z 3 albo 4 razy budzi na cyca ale i tak jest kochana i w sumie nie płacze w nocy tylko skomli i chyba 🤨tylko po to by poczuc ze mamusia jest przy niej.... ale i tak nienarzekam juz sie przyzwyczaiłam i wcale mi to nie przeszkadza... bardzo ją kocham za wszystko 🙂:* hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem 🙂właśnie skończył się dzień 🙂teraz chwila relaksu 😜w samotności 😉,bo oczywiście nikogo tu nie ma 🤨nawet iwiokej i Darusi 😉
Nie było mnie dwa dni i jestem na bierząco 😜,wszystkie zapracowane ,albo dzieciaczki nie pozwalają 😜
U nas po staremu ,Juleczka jak zwykle nie daje mamusi wytchnienia ,teraz nawet w łóżeczku już nie mogę jej zostawić bo podnosi się i usiłuje wstać ,ale najczęściej obija nosa ,brodę ,albo czoło.Skubana taka jest uparta ,nawet mało płacze jak się przewróci tylko próbuje dalej wstawać .
Wczoraj byłyśmy oglądać mieszkanie dla starszej córki ,3 godz drogi od nas ,ale muszę przyznać ,że Juleczka umiała się zachować w gościach,była całkiem grzeczna .
Dzisiaj byłyśmy u koleżanki Julci a tu nagle telefon i okazało się że był wypadek i zginęła dziewczynka 2 letnia z ich rodziny.Nie znałam tej dziewczynki .ale łzy mi popłynęły ,chwilę wcześniej jechaliśmy tą trasą 😲wyobrażacie sobie co teraz przeżywają rodzice 😞dziecko które już chodzi ,mówi wszystko rozumie ,oczko w głowie i nagle go nie ma 😞straszne 😞...idę spać bo zaraz znowu się popłaczę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry
nie odzywalam sie bo kompletnie nie mialam nastroju .... do tego czytalam rewelacyjna ksiazke ktora mnie niesamowicie wciagnela 😜 ale juz skonczylam dzis rano
dzis zaczynamy rehabilitacje i wieczorem napisze jak to wyglada itd
Marcelina ustabilizowala chyba swoj rytm : budzi sie 5.30 na mleko i spimy dalej czasem nawet do 9.30 😜 pozniej spacer jakis deser (po konsultacji z lekarzem mam jej do kazdych owocow dokladac serek bieluch) pozniej drzemka ok 1 godziny, obiad cos tam robimy zalezy od pogody jak nie jest zajeta 😉 to drzemie ok godziny drobna przekaska... ok 19.30 kapiel, mleko i spac zasypianie zajmuje jej ok 20-30 min

mialam Was pytac bo mnie poszukiwania pochłonęły bezreszty myslicie juz o nastepnym foteliku? ja chce dzis najpozniej jutro zamowic przez allegro bo duzo taniej Marcelina dochodzi juz do 10 kg i nogi jej wisza w jej starym foteliku bo ma juz 81 cm a do tego musze na niej wymuszac siedzenie a w tym szans nie ma.... myslalam o coneco znajomi maja i chwala sobie do tego znalazlam super oferte na allegro http://allegro.pl/coneco-zenith-az-5-kolorow-rowerek-gratis-i1208022490.html
i teraz nie wiem czy go zamawiac i szukac dalej i wybierac cos innego ? jak myslicie? powiem szczerze ze ceny mnie przerazili po 600 - 1000 zl za sam fotelik 😮 nie mam tyle zeby wydac na fotelik bo juz potrzebna jest ciepła kurtka, ze 2 pary spodni, jakis kombinezona - a to kosztuje, moze jakies sanki na zime a niestety nie szykuje sie zaden przyplyw gotowki 🤢 tym bardziej ze musze jednak zrezygnowac z pracy calkowicie teraz najwazniejsza jest Marcelina i jej rehabilitacja a do tego nie ma mi nawet kto pomoc
aj sie rozpisalam
milego dnia
czekam na opinie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

Sibi ostatnio u mnie na rehabilitacji babeczka cos mówiła ze mozna wziasc sobie zwolnienie na dziecko jak chodzi na rehabiliacje w roku bodajże 60 dni moze warto skorzystac ja niestety juz nie skorzystam bo my juz tylko kontrolnie raz w miesiacu chodzimy a poza tym i tak sobie przedłużyłam urolp wypoczynkowy zwolnieniem na siebie wiec troszke nie chce naciagac
ale jak jeszcze nie jestes na wychowaczym to warto skorzystac i spytac sie lekarza co i jak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej my dzis w mega dołku pokłociłam sie z Mariuszem, nawet nie chce mi sie pisać o co ale było ostro, on czasem zapomina ze miłość i rodzina to najcenniejszy skarb, nie wiem jak dla niego dla dla mnie Sara i on sa najważniejsi na swiecie 😞 😞 😞 😞 😞 😞 no i tak humor od wczoraj mi sie nie udziela, ciągle chce mi sie płakać. Ale mam nadzieje ze wszystko sie wyprostuje, pewnie przyjdzie i przeprosi da kwiaty itp a ja juz mam tego dosyc , chciałabym zeby sie zmienił, czasem jest taki nieznośny... :-(
Sibi fajna oferta z tym fotelikiem opłaca sie i do tego ten rowerek sama bym sie na to skusiła ale aukcja trwa jeszcze jeden dzien a na dzien dzisiejszy chyba nie moge pozwolic sobie na 3 stówy wydatku. Moja Sara waży dopiero troazke ponad 7 kg i nawet niepatrzyłam czy sa takie foteliki juz siedzace od takiej niskiej wagi bo ona już w tamtym poprostu szału dostaje , ona chce siedziec a to jest w pozycji polsiedzacej .. same wiecie,, musze sie własnie rozejzeć.....
renatko to straszne co przydarzyło sie ich rodzinie...... straszneee,,,, nie pptrafie sobie tego wyobrazić....ja bym chyba sie sama zabiła bo straciła bym sens mojego życia...... jestem za słaba psychicznie......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
Sibi super ten fotelik, my na razie nie szukamy, bo mała jest jeszcze na prawde mała i w takim by sie utopiła, waży nie całe 7 kg. no i jeszcze sama nie siedzi wiec też nie mogę przeciążać jej kręgosłupa, no jeśli Marcelinka juz taka duza dziewczynka to sie nie zastanawiaj 🙂
Darusia u nas też czasem są sciny, ale my nie potrafimy sie na siebie długo gniewać, oby i u Was szybko sie ułożyło 🙂
miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadal gotuje sie we mnie ale dzieki czerwonemu winu jest mi lepiej

wiec tak dzis nie bylo zadnych cwiczeni bo to dopiero byla wizyta u Pani doktor ktora na dzien dobry zapytala mnie dlaczego nie chodze z dzieckiem do lekarza 🤢 zatkalo mnie bo bylam co 2 tyg!!!
Marcelina jest w rozwoju na etapie dziecka 6 mies 😞 wiedzialam ze jest cos nie tak!! ale to do cholery jasnej pediatra powinien to widziec!! powinna byc rehabilitowana juz miesiac temu!!!!!!!!!
rehabilitacja min 2 miesiace 2 razy w tyg do tego cwiczenia w domu
czekam tez na ustalenie terminu prywatnej rehabilitacji - zobaczymy jaka to bedzie kwota!
normalnie sie we mnie gotuje! bo mozna bylo temu juz dawno zaradzic!!!!!! ale jak pytalam pediatre to bylo wszystko ok!!!!!! dobrzez ze sie uparlam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

co do fotelika to jutro jade go obejzec w sklepie, zmiezyc do auta, posadzic w nim mala i jak bedzie wszystko pasowac to zamawiam na tej aukcji bo sie naprawde oplaca!!!!!!!!
ogladalam mase fajnych fotelikow ale ceny 😮 😮 🤪 🤪.............
jesli ten bedzie na zywo robil takie wrazenie jak w necie to biore! znajomi maja starszy model i sa zachwyceni!

ide sie chyba klasc bo mam dosc dzisiejszego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
my nocke mielismy taka cudna ze hej.. sarulka tylko ze 2 razy sie obudziła na cycka 🙂
niedługolecimy na rynekzobaczyć jak tatuś maszeruje bo dzis mają jakies świeto w wojsku 🙂
czytaliście o małym Bartusiu tej dziewczyny która miała termin na pazdziernik a urodziła w sierpniu po długich dniach walki o życie .. zmarł... jak o tym mysle to płakać mi sie chce.....

jutro na basenik znów ..mm juz nie mozemy sie doczekac z Sarcią 😆 😆
a teraz ..rozdaję oklaski i uciekam 🙂 miłego dnia "brzuszki" hihihih
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
mu noc przespaną w miarę dobrze, wczoraj do domku wrocilismy po 21 więc mała zaraz była kapana mleko i spać ,ale stwierdzila że dawno nie bawila sie ze swoimi zabawkami i zasnela dopiero o 22:30, świetnie o 4 sie obudzila z placzem, dalam jej herbatki i spala do 9:40, ja szczerze mowiac sie nie wyspalam a mala teraz odsypia od 12 🙂
Darusia wiele jest takich przypadkow jak widać a ja staram sie o nich nie myśleć bo mozna swira dostać , a sama ma znajomą co sie o dzidzie 11 lat starała a w miedzy czasie 7 razy poroniłą i jedna dzidzie urodziła w 7 m-cu ale pielęgniary jej załątwiły dzieciaka bo wiozły go w nieogrzewanym inkubatorze i mały zachorowała na zapalenie płuc i zmarł 😞
teraz znowu jest w ciąży ale znowu wylądowała w szpitalu bo zaczęła krwawić, oby dotrzymałą dzidzie do konca 🙂
miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chwila relaksu 😜niestety w samotności 🥴
Sorki iwiokej za moje smutne wiadomości ,ale tak się tym przejęłam 😞kiedyś sama byłam w podobnej sytuacji ,moja starsza córka w wieku 13 miesięcy przeżyła wypadek samochodowy ,walczyła o życie i wszystko skończyło się szczęśliwie .Teraz jak usłyszałam o tym wypadku wszystko wróciło ,czułam się jakby moje dziecko tam było.Koniec tematu 🥴to nie są miłe wspomnienia.
Dobrej nocki życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry wieczor
widze ze dzis cisza
jasne ze napisze jak fotelik, ale w sklepie sadzalam w nim mala i byla taka w nim malenka.... wyglada przyzwoicie ma dosc miekkie wykonczenie

dzis rano bylysmy na rehabilitacji..... 😞 plakalam razem z Marcelina!!!!!!!!!! boze jak ona krzyczala, jak plakala 😞 ale to dla jej dobra!!!!!!! rehabilitant pokazal co powinna juz robic albo przynajmniej probowac robic! sporo pracy przed nami!! jutro dzwonie do szpitala zeby ustalic termin "panstwowej" rehabilitacji!!!!!!!!! jak mi strasznie szkoda tego mojego dziecka 😞 😞 😞 😞 strasznie zmeczyla mnie dzis ta "przygoda" 😞
ale na poprawienie nastroju swojego i malej (glownie swojego) dokonalam malych zakupow 😜
http://allegro.pl/m-m-swietne-spodnie-dresowe-girls-roz-18m-86-i1211648903.html
http://allegro.pl/m-m-nowe-ocieplane-spodnie-dresowe-girls-roz-9m-74-i1208577222.html
http://allegro.pl/m-m-nowy-2cz-kombinezon-z-krowka-boys-roz-1-74-i1221787128.html
😜 co tam ze jest napisane ze dla chlopca jak jest rewelacyjny!!!!!!!!!!! tylko mam nadzieje ze rozmiary beda ok bo jak zmierzylam ubrania malej te co ma to tu mimo 74 wydaja sie byc wieksze
lece do lozka
dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
wybaczcie ze nie zaglądałam ale nie mam czasu, mała marudna a w sobote i niedziele mialam jeszcze rodzicow, a dzisiejsza noc to koszmar mala zasnela o 19:30 i nie chciala mleka, obudzila sie o 20:20 wypila mleko spala dalej poźniej pobudka o 12 w nocy dostala herbatki i spala do 4 rano, wtedy dalam jej mleczko na szczęscie szybko zasnela, poźniej zajęczala o 8 ale nie bylam w stanie wtac, jak sie okazalo to tylko przez sen, a obudzila sie przed 10 na dobre, ale przez nie wyspaną noc zasnela juz o 12 i jeszcze spi
Sibi ciuszki super, oby te na 74 byly dobre, bo moja ma body na 74 i są na styk
miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejj
u nas nocka cudowna juz 3 dzien mam nadzieje ze juz tak zostanie chociaz zbytnio sie nienakrecam. mała zasypia po 22 i budzi sie na cyca dopiero o 3 🙂 🙂 potem sen do 8 na cyca i tak chrapałyśmy razem do 10.30 wyspałysmy sie fest ale za to cały dzien zawalony bo niewyrabiam sie z obiadkiem i sprzatankiem ale co tam. teraz idziemy po Mariusza do jego pracy bo musze kupic sobie nowy telefon bo mojego Sarcia zalała swoją sliną i padł:/ troszke sie chmurzy ale mam nadzieje ze nie złapie nas deszczyk papusie miłęgo dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas też z porzadkami ciezko, mala juz nie lubi za dlugo sama byc , a czytalam ze dzieci w tym wieku juz potrafia tesknic i jak nas nie widza to strasznie sie matrwia ze nas nie ma przy nich
no i chyba juz na prawde ida zeby bo zaczyna byc nie do zniesienia czasem, ale wszystko trzeba przejśc
rowniez milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwiokej a wiesz ze u mnie teraz jest odwrotnie..... do niedawna Sarcia była niedozniesienia nie mogłam nic zrobić nawet czasem kupy spokojnie 🥴 🥴 bo zawsze wołała i na rekach chciała byc noszona a teraz jak ja włoże do łozeczka to bawi sie ze czasem zapominam ze ona tam leży haha ....... chociaz jak jej sie przypomni ze dawno ( kilka minut) mnie nie widziała to woła i zamiast mama to jakoś amma jej wychodzi 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry
pochwale sie bo mam czym 😎 moje dziecko nauczylo sie przewracac na brzuszek 😎 do zabawki narazie ale robie to juz sama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jedna rehabilitacje i jest lepiej!!!! ma zajecia metoda vojty i druga ma byc bobath! w szpitalu mamy zajecia dopiero w piatek bo terminow nie ma! dobrze ze poszlam tez prywatnie!! bo juz sa jakies efekty 😁 😁 😁 nie macie pojecia jaka wielka radosc sprawia nam kazdy jej ruch

milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...