Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczyny kazdy ma swojego lekarza i moim zdaniem niech kazda slucha swojego. Kazda mama wie co dla swojego malucha dobre i zadna nie pozwoli zrobic krzywdy. .
No.powiedzialam co wiedzialam hihi. 😜 🤪
Byle dzieciaki zdrowe a ile matek ma wielkie problemy z dziecmi. Moja siostra do 7 miesiaca miala problem z dzieckiem. Najpierw po porodzie mialo operacje i sie dowiedziala ze szybko trzeba chrzcic bo moze tej operacji nie przezyc,pozniej nie przyjmowala zadnego mleka,co zjadla to wymiotowala. Zajmowala sie nia najlepsza klinika w Niemczech. Pozniej sie dowiedziala ze dziecko na jedno uszko nie slyszy a na drugie malo,miala miec nastepne operacje bo miala dziure w sercu,ciezko jej bylo zaczac mowic itd. To sa problemy. Wiec ja jej wiele nie narzekam bo moje problemy w porownaniu z jej to pikus!!! Cieszmy sie ze mamy zdrowe dzieci chudsze czy grubsze nie wazne byle zdrowe. 😉
Ok ide na cyca i meza pogonic slownie!!! 😜 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Andzia zgadzam się w 100 procentach, aczkolwiek dobrze jest tu sobie wymienić temat, choćby np z niespaniem dzieci, bo ja myślałam że tylko mojej się coś "zepsuło" a tu widzę zmowa dzieciaków 😁 😁 😁 😁 😁
Po za tym tylko nie obraźcie się ale ja przez palce puszczam co Wy tu piszecie bo inaczej siedziałabym z dzieckiem w szpitalu cały czas.
Owszem porównać coś dopytać ale bez przesady.
Przy tym wszystkim staram się robić zgodnie ze swoją intuicją i jakimś tam niewielkim doświadczeniem z pierwszego.
Nie mam zamiaru tez wydzwaniać do mojej lekarki upewniając się co do jej decyzji bo któraś z Was miała tu inaczej.
W pełni ufam swojej lekarce, bo w końcu komuś trzeba 🙂

A teraz zmykam bo mąż zaprosił mnie z córką na sushi 🙂
Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki! 🙂
wiecie co - moja już od kilku dni zadziera główkę i tłów tak jakby chciała... siadać!! 🤪 qurcze to chyba niemożliwe... fakt jest meeega silna i .... umięśniona 🤪 (np. na nóżkach czuć jak napinają jej się całkiem spore mięśnie jak rusza girką) ale siadanie??!! hm.. myślałam że to może brzuszek ale nie sądzę bo nie marudzi .. czy wasze też tak się zachowują?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
aaana mój Filip 2 tygodnie temu zaczął też zadzierać główkę jakby do siedzenia.Też byłam zdziwiona i zaniepokojona zarazem ale widocznie tak to może być.Czytając o osiągnięciach maluchów na 4 miesiąc wyczytałam,że faktycznie mogą już zaczynać siadać z podparciem 😁 Zdolniachy 😁 kilka razy zrobił wyjątkowo duży zryw 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rany padam na łeb dzisiaj 🙃
Fifcio jest taki niespokojny dzisiaj,że juz nie wiem co jest grane 😞 Teraz padł ze zmęczenia,ale wcześniej przez cały czas marudzi na przemian z ulewaniem pokarmu.Jeszcze chwila i skończą mi się czyste ciuchy dla niego 😞 Na spacerze nie chce w wózku leżeć tylko się wydziera a będąc w domu brakuje mi pomysłów co z nim począć 😞 Kurcze ten pokarm ulewał zawsze ale ostatnio to wręcz fontanny 😞Wciąż chodzę obrzygana a jemu to zaczęłam już na całe dnie zakładać śliniaki,bo nie daję rady wciąż go przebierać.Baaa...a on nie cierpi się ubierać 😠
Czy któraś ma podobny problem? 🤨
Najgorsze jest to,że lekarz powiedział iż z tym ulewaniem może mieć tak nawet do 7-8 miesiąca 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Darusia89 napisał(a):
teraz to mnie dziecko zaskoczyło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wzieła po raz pierwszy smoczek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!po kilku próbach. dałam jej bo była niespokojna bardzo kwiliła krzyczała chyba dziąsełka swędzą ja bo jak palcem jej przejechałam to uspokajała sie i to chyba od tego. a teraz wyobrazcie sobie dydka smoczka przytulona do misia nakreciłam karuzele a ona śpi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jestem normalnie happy!!!! ot tak zasneła jak nigdy w zyciu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




Moja tez jest bezsmokowa, i twierdze ze jak juz tyle wytrzymała bez dydolka to jej nie daje, bo po co dziecko sobie psuc zgryz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana napisał(a):
hej laseczki! 🙂
wiecie co - moja już od kilku dni zadziera główkę i tłów tak jakby chciała... siadać!! 🤪 qurcze to chyba niemożliwe... fakt jest meeega silna i .... umięśniona 🤪 (np. na nóżkach czuć jak napinają jej się całkiem spore mięśnie jak rusza girką) ale siadanie??!! hm.. myślałam że to może brzuszek ale nie sądzę bo nie marudzi .. czy wasze też tak się zachowują?



Aaana Julka tak zadziera do siedzenia juz od miesiaca zeby nie skłamac, i okazalo sie ze to napiecie miesniowe jest, a my myslelismy ze jest taka silna i sie cieszylismy a tu lipa 😞 😞 mam nadzieje ze u Was to nie to co u Julci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi dzięki za wsparcie,że nie jestem sama 😉
Mój Fifcio lepiej by funkcjonował po bebilonie przeciw ulewaniu AR ale okazało się kiedyś,że ma skazę białkową i muszę mu podawać bebilon pepti 😞Ten jest mniej smaczny i płynny.Niby go zagęszczam ale to i tak na nic się zdaje 😞 Przeciw ulewaniu funduję mu tylko na noc,bo boję się,że mogłabym nie zapanować nad tym ulaniem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TITINKA ja karmie jeszcze piersia, ale podaje małej ze 2-3 razy dziennie ZAGĘSZCZACZ Nutriton, i teraz troche mniej ulewa, ale lekarze az podejrzewają u niej refluks, choc zbytnio im nie wierze bo refluks sie wiążę z brakiem łaknienia, kiepskim przybieraniem na wadze , a Julka wrecz przeciwnie. Ale ja od lipca juz bede przechodzic powoli na sztuczne bo mam dosc troszke tej mojej diety 😞 i ciekawe jakie mleko Julce zaleci lekarz, ona źle reaguje na białko jak ja cos zjem wiec wogole nabial odpadł juz po 1 miesiacu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TITINKA niestety Twoj lekarz mial racje, dzieciaki moga tak dlugo ulewac i z tego co pamietam to tu chyba wszystkie ulewaja mniej lub bardziej, u mnie dopoki maly byl tylko na cycy byl spokoj, a z przejsciem na butle zaczelo sie ulewanie, tez go przebieram kilka razy dziennie, albo ma pieluche dookola szyi, czego nienawidzi, ale sliniaka jeszcze bardziej, wiec... 🙂) czasem tak uleja, ze az hlusta mi po calych plecach, spodniach i na podloge! to sobie wyobraz 🙂 ale jest to normalne i jezeli przybiera w normie na wadze to trzeba przeczekac i byc czujnym tylko 🙂
aaana mlody tez sie ciagnie do siadania, ciagnie glowke po czym lapie sam siebie za szmaty i ciagnie jakby to moglo pomoc 🙂) i oczywiscie najlepsza pozycja to siedzaca. Fajnie, ze Domis taka silna! a tak sie balas, ze niejadek i slaba bedzie 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej ;-))

Dodi moja też smokiem na kilometr pluje, często tak jest z tymi cycowymi dzieciorkami. 🙂

My cały dzień na zakupach, kupiłam mopa i wiadro w OBI potem zachodzę do tesco a tam to samo wiadro Viledy 10zł tansze 😠 k...
Mała obudziła się na zakupach i obczajała wszystkie półki ;-))
Tu fotka dla tych co nie mają NK, Nadi na dzisiejszych zakupach ;-)))
[URL=http://img248.imageshack.us/i/sam0370.jpg/][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/3517/sam0370.jpg[/IMG][/URL]
Przy wyjściu z Tesco walnęłam jeszcze sobie fote z panią od malowania dzieci, miała podobne ponczo do Nadii i takie wielkie Sombrero, nie mogłam się oprzeć musiałam cyknąć fotę ;-))) a ile radości jej przy tym sprawiłam ;-))) hehe

A teraz siedzę z zakręcona miną, nie wiem co mi. Mama pojechała na randkę a ja siedzę z Nadi i płaczę...ehh jakiś chwilowy kryzys mnie złapał 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hm... JaiHo, Titinka Dodi mam nadzieję że młoda to taka mała siłaczka a nie jakieś przykurcze mięśniowe :/nigdy żaden doktorek mi nie mówił że z Domi coś nie tak... a tak w ogóle to nie chwaliłam się ale waży 5300!! i mierzy ok 68 (takie ciuchy nosi) 🤪 tyle że nadal nie wygląda jak słodki tłuściutki bobasek tylko raczej jak mała sportsmenka 😉 hihihhi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...