Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

CandyMonka dziekujemy bardzo 😘 😘 😘
Tak na chwile zagladam ale chyba sie zaraz poloze spac bo goraczka sie przyplatala i z nosa leci jak z kranu 😞 smaku oczywiscie juz nie mam wiec i apetytu nie ma...
ech dobrze ze teraz Nas to zlapalo a nie w PL lub przed samym wylotem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
U nas bardzo leniwa niedziela, pogoda jak w pazdzierniku 😠 wiec turlamy sie cala trojka miedzy lozkiem a kuchnia 🙂 Maly na szczescie zaakceptowal butelki i smoczki do nich z Nuk´a, uff... jutro jade dokupic jeszcze kilka.

brawo dla SARY za obroty! 🙂 juz sie niestety nie da zostawiac samych dzieciaczkow na lozku czy przewijaku, nawet tych leniwych juz strach, bo nie wiadomo kiedy nagle zaczna sie turlac 🙂

anitek, mi jak sie Victor tak krztusil podczas kaszlu, wtedy co jechalam z nim do szpitala, to lekarz wowczas kazal mi go brac do pionu a pozniej na rekach jeszcze albo juz na lozku trzymac go tak aby lezal na boczku, bo wtedy nawet jak mu sie cos po tych zakrztuszeniach cofnie, to sie nie zadlawi. Mam nadzieje, ze u Olafa byl to jednarazowy epizod, grunt zachowac przytomnosc umyslu! szybkiego powrotu do zdrowia zyczymy! 🙂

dzisiaj z jablkiem byla powtorka z rozrywki, ,,jadl" tylko jak sam sobie kawalek raczka trzymal... obawiam sie podawania mu zupy 🙃
a tak ogolnie to jakos mi malo je to moje dziecko, tak jak podliczylam to na dobe jak mi zje 600ml to jest dobrze, narazie dopoki przybiera stale na masie to az sie tak nie martwie, ale kiedys jadl wiecej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaiHo no odrazy do pionu go bralam ani sekundy nie czekalam.
Co do lezenia to ja Olafa na boku nie klade bo one wtedy sie przewraca na plecy a lekarz absolutnie nie kazal nic podkladac aby utrzymac taka pozycje bo to ogranicza ruchy. I dlatego mowil ze bardzo dobrze ze spi na brzuszku bo on sobie swobodnie glowke podnosi i sie obraca jak chce.
Zreszta nawet gdy uleje to to i tak jest najbezpieczniejsza pozycja.
Zreszta Olaf i tak nie spi w innych pozycjach niz na brzuszku.
Ale dziekuje za rade.
Co do jedzenia to pamietam jak mi lekarz mowil ze min na dobe to 500ml wiec chyba wszystko ok z Victorem 🙂
Olaf tez teraz mniej je... choc moze to tez przez chorobe ale np dzis raz zjadl 180 a pozniej juz tylko 100 lub 80.
ale je to najwazniejsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
my już po spacerku i po dizałace więc Domi cały dzień na powietrzu była.. tyle że chyba też mi się "zepsuła" bo zapomniała jak zasypiać ... chyba nigdy jeszcze tyle nie wrzeszczała.. dopiero w domu, przed TV się uspokoiła i zasnęła.. czy wasze dzieciaczki też oglądają TV?? moja uwielbia i muszę przyznać że jej na to pozwalam bo właściwie tylko wtedy mam chwilę spokoju... sama nie potrafi się niestety bawić..
Anitek kurujcie się biedaki!!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
.. zostawiłam dzisiaj ojca z dzieciakiem i instrukcją żeby dał młodej troszkę jabłka ze słoiczka.. zanim się zorientowałam Domi pół słoika wciągnęła!!!! a jak się cieszyła.... bałam się że jej taka ilość na pierwszy raz zaszkodzi ale tak szybko jak weszło górą tak szybko też wyszło tyle że dołem 🤢 więc brzuch nie zdążył boleć 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaana, Domis zuch dziewczynka, elegancko zjadla deserek 🙂) co do tv, to my tez malego czasem ,,wrzucamy" przed telewizor i on tam sobie wtedy gada, piszczy a najczesciej po pol godziny zasypia, na poczatku myselismy, ze najlepsze beda bajki dla niego, bo kolorowe itd. ale okazalo sie, ze woli jakies programy publicystyczne lub wywiady, czyli tam gdzie sa normalni ludzie i znacznie mniej akcji 🙂) za ninja turtles chyba nie nadazal 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Domi ostatnio była zafascynowana filmem o .... tranzwestytach!! 🤪 był taki kolorowy.. 🙃 trzymałam ją na rękach skacząc na takiej dużej piłce jak do aerobiku na szczeście po pół godz też odjechała tyle że matkę film wciągnął i bojąc się że Domi się obudzi i nie da mi obejrzeć do końca skakałam na tej piłce rehabilitacyjnej aż do końca filmu 🙃 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana dziekuje 🙂
Co do jabluszka pewnie jej nic bedzie 🙂 dziecko trawi do ok 24godz wiec ewentualnie jutro jeszcze moze sie spodziewac duuuzej kupy 😜
jablko bylo prazone ze sloiczka wiec ok 🙂 gorzej gdyby zjadla surowego tyle no to moglby ja bolec brzuszek.
Co do tv to wlasnie zauwazylam ze jak mam go na raczkach to wlasnie oglada tv i jak sie obracam to on tez i szuka tv hehe 😜 ale staram sie go odciagnac od tego bo jeszcze nie jedna godzine przed tv spedzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaana napisał(a):
heheheh ta piłka już nie raz ratowała mnie gdy Domi zaczynała marudzić a ja nie miałam siły jej nosić i bujać... polecam! 70pln a spokój i cisza .. bezcenne!! 😜

daj linka bo nie wiem o czym mowa ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mamy
ja znowu na chwilkę, zaraz przyjdzie moja mama, a ja muszę jechać gdzieś (jeszcze nie wiem gdzie 😉) po mojego brata 😠 a myślałam, ze posiedzę sobie na spokojnie w domku.

Wczoraj wypiłam pierwszy raz od zajścia w ciążę piwo 😜 myślałam, że będzie szum w głowie ale ku mojemu zdziwieniu nie szumiało 😜

Aaana DOMIŚ to Mała Ślicznotka!!! Serio jest przecudna!! 🙂 I te Jej mega długie giraski 🙂 będzie z Niej modelka 🙂

I widzę, ze Nasze dzieci chcą już siedzieć 🙂

Miłego wieczoru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olafek wlasnie poszedl nynac ja wlasnie zrobilam piwko z miodem i cytryna na goraco Mama mi doradzila zebysmy sobie wypili i odrazu do lozka wiec tez tak zrobimy...
Dobranoc Wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamusie 😘
ja dopiero zasiadłam na chwilkę,mam dzis męza,jutro znów rozstanie a za kilka dni już ....wiadomo 😞 trzymałam się dzielnie ale dziś już myślę,myślę i sie łzy kręcą bo zaczynamy pakowanie 😞
będę się starała Was nie zamęczać tematem bo tu się pisze o dzieciaczkach ale mam nadzieję,że jak mnie dopadnie dół to będziecie ze mną...
pozdrawiam,ciężko mi bardzo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nikos2010 kategoria forum: o wszystkim, a mysle, ze tutaj przez tyle miesiecy jakos sie zzylysmy, coraz wiecej wiemy o sobie, zyciu prywatnymitd, przerobilysmy, poza glownym tematem: dzieci, cala mase innych,prawie kazda z nas czasem wpada tutaj aby poprostu sie wyzalic. Pisz o Nikosiu i o Nadii i o sobie. Zawsze ktos odpisze, wesprze milym slowem, i napewno nikt nie bedzie mial za zle, ze smucisz! 🙂 Jak dla mnie to juz zaslugujesz na medal! 🙂

A teraz : DOBRANOC! 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jai_Ho napisał(a):
nikos2010 kategoria forum: o wszystkim, a mysle, ze tutaj przez tyle miesiecy jakos sie zzylysmy, coraz wiecej wiemy o sobie, zyciu prywatnymitd, przerobilysmy, poza glownym tematem: dzieci, cala mase innych,prawie kazda z nas czasem wpada tutaj aby poprostu sie wyzalic. Pisz o Nikosiu i o Nadii i o sobie. Zawsze ktos odpisze, wesprze milym slowem, i napewno nikt nie bedzie mial za zle, ze smucisz! 🙂 Jak dla mnie to juz zaslugujesz na medal! 🙂

A teraz : DOBRANOC! 🙂)


dziękuję JaiHo...juz sie rozkleiłam..musze się poryczeć,oczyścić i jakoś psychicznie odpowiednio nastawić,ja nie mogę się załamać bo jestem sama z dzieciakami,musze funkcjonować,ten strach,obawa...to mnie paraliżuje a wiem,że nie wolno mi....NIE WOLNO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikoś przepięknie, nigdy bym nie wpadła na to by tak ubrać Malucha! Igor "szedł" do chrztu w zwykłym sztruksowym gangu 🙂 Nikoś super chłopak 🙂

Dobrej nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...