Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oj ja też wczoraj mojemu wygarnęłam 🤢 Najpierw zaczął mruczeć że jeszcze śpiący jest a potem nie kwapił się aby wyleźć z łóżka 😠 Ja dziecko doprowadziłam do porządku,nakarmiłam,przebrałam po ulaniu świeżo ubranego i chciałam wreszcie zając się sobą czyli ubrać,umyć i zjeść śniadanie a on nic tylko meczyk oglądał w telewizji 😠 Więc spytałam czy nie jest ciekawy co z dzieckiem(mały był na dole u dziadków ale co tam) Poszedł do niego i wtedy ja wszystko robiłam w zwolnionym tempie aby tatuś poczuł jak to jest zająć się dzieckiem dłuższą chwilę 😠 Mały go obrzygał 😁 a co-niech poczuje jak to jest,jak wiecznie jestem ofajtana 😠 Zmusiłam go na spacer i wygadałam wszystko 😠
-że zajmuje się małym jak chce się pochwalić przed kimś jaki to zaradny tatuś 😠
-że ja przecież tylko się dzieckiem zajmuję 😠-cholera tylko 😠
-że też mam prawo czuć się zmęczona 😠
-że też chcę mieć czas dla siebie 😠
-że on chciałby abym kobieta była zadbana,super zajęła się wszystkim i jeszcze była w gotowości:angry 😞z tym trochę przegięłam ale...)
-że wkurzają mnie te jego mecze i lenistwo 😠
-że wszystko robi aby tylko nic nie robić 😠a powinien zająć się remontem sypialki 😠
Po tym mu uszy zwiędły i spokorniał 😁 odniosłam sukces 😁
A wieczorem poużalałam się nad sobą,że już mnie chyba nie kocha skoro nie rozumie 😞a nie rozumie,bo zbyt mało czasu ma dla mnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nossssz to sobie pogadamy....wszystkie poszły spać?? 😲 ja dopiero mam nieco luzu bo mój syncio o tej porze zasypia i lula jakieś 7h ale w dzień to przysypia tylko po 15min 😞 czasem człowiek za przeproszeniem sranko musi dzielić na raty bo przecież nikt mi Go nie ponosi 🤢
R wyjechał.....będę Go miała jeszcze na czwartek i piątek przed wylotem.Ryłam oczywiście w oknie...dobrze,że przyjechała bratowa z wiadomością,że jest w ciąży,została na kolacji,kąpaniu małego-dostała mały instruktaż,miałysmy temat...dostała "lektury" do przeczytania i dzionek zleciał.

Wszystkim chorowitkom życzę dużo zdrówka i ślę buziolki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
A mnie dzis moj syn zaskoczyl, oczywiscie obudzil sie o 5:30 i mnie tez oczywiscie, ale zjadl cale 130 i pomruczal i zasnal w 3 min. i tak sobie spalismy do 8 🙂) Teraz wciagnal kolejne 80 i znowu poszedl spac 🙂) Pogoda jak narazie oblesna, deszcz i wiatr, siedzimy w domu 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ja też już na nogach , już maskara przecież 10 a ja w szlafroku.
Nocka u ans super Amelia od kąpieli jadła o 5.20 i spała do 8 więc jest ok.
Pogoda znów do duszy pada, ech kiedy będzie lato 😞

A dla naszych dzieciaków z okazji pierwszego w życiu dnia dziecka oraz naszych starszych pociech dużo słonka i radości, samych słonecznych chwil i ogromu miłości
😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaa! cruella dzieki, ze mi przypomnialas, zupelnie mi z glowy wylecial dzien dziecka! to jednak musze sie ruszyc jakies drobne prezenty kupic, bo znajac T. to jemu nawet przez mysl nie przejdzie, ze trzeba cos kupic, bez wzgledu na to, ze dzieciaki sa dorosle albo bardzo malutki 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej u nas nocka super, zjadla o 23.50 i usneła, wstala o 5,40 na cyca i wstała o 9.45 🙂 teraz doi i zwaliła kupsko, a ja mam dzis zajecie, przyszły zaproszenia i trzeba kokardki powiazac ładnie 🙂
noi mam w koncu ksiazke "język niemowląt " więc pewnie poczytam troche .

Przejde sie do mojej pracy zaniesc zaproszenie , niestety cały czas mam flaka w kole bo M. stwierdzil ze jak zamówilam nowa detkę to dopóki nie przyjdzie toon tego nie rusza SUPER POPROSTU .

Titinka w pełni Cie rozumiem 😞

a mój wczoraj wrócil z garniturem od pierre cardin, dwoma koszulami i 2 krawatami ( gdzie jeden krawat drozszy od moich kilku łaszków, stwierdzil ze jako dyrektor dwóch placówek bankowych musi wygladac jakos, w sumie ma racje, a ja sobie na fryzjera odmawiam bo odkladamy na slub, no cóz , chyba sie zapisze jeszcze na ten tydzien 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny!!
Na poczatek wszystkiego najcudowniejszego dla wszystkich naszych pociech z okazji Dnia Dziecka!!!! 😘
U nas dzis nocka ok. Maly zasnal o 21.00. Obudzil sie na cyca o 1.30 a pozniej o 6.30 i spal do 10.15 wiec super!! 😁 Zobaczymy jaki dzien bedzie??? 🥴
Ale pogoda u nas w koncu fajna i swieci sloneczko a niebo czyste 😎 Nareszcie!!!! 😎
Jai Ho tutaj te kuleczki nazywaja sie OSANIT ale w Polsce tez jest cos podobnego o nazwie Chamomilla Dagomed 44. To lek homeopatyczny wiec absolutnie nic nie szkodzi dziecku a kosztuje jakies 10zl . Te osanit to sa maluskie kuleczki a te polskie takie wieksze widze ale bez roznicy.Lece jakies sniadanko upichcic . Do pozniej. Milego dnia... 😉

http://www.doz.pl/leki/p5418-Chamomilla_Dagomed_44_bolesne_zabkowanie

http://www.osanit.de/



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzia dzieki za info o kulkach 🙂 Dzis T. zostal w domu i oczywiscie sie ciesze, ale z drugiej strony jakos efektywniej i szybciej wszystko robie jak jestem sama z malym 🙂) nawet jak ten nie spi. A tak to takie lazenie z kata w kat, i ja jeszcze w szlafroku 😮 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry ledwo zywa jestem 😞
mam nadzieje ze ten antybiotyk zacznie szybko dzialac i przejdzie mi to cholerne chorobsko 😞
Maly spi na brzuszku wiec wedruje po calym lozeczku i zazwyczaj tak sie kreci ze pozniej uderza glowa o szczebelki lozeczka i musze go poprawiac i tak od tego poprawiania chyba po raz 5ty obudzil sie o 2giej w nocy 😞 Maz go lulal pozniej do 3ciej i zasnal a jak go sie odlozylo oczy jak 5zl 😞 wzielam go do lozka bo ledwo zywa bylam i cos tam sobie gadal ale zasnal w koncu budzac sie o 6-50 i tyle ze spania 😞 jak jestem zdrowa to Maly spi jak aniol ech 😞
Uciekam sie polozyc na fotelu a Maly sie bawil w kolysce pielucha i malpka mam nadzieje ze pojdzie spac zaraz bo ja ledwo zyje 😞
do pozniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂

Wszystkiego naj naj dla wszystkich dziecieczków ;-))

Mała dostała z rana swoje przenty i się nimi cieszy.
Mama wyrwała się z pracy i poszła załatwić tą książeczkę RUMowską, więc mogę iść małaą umówić na zaległe szczepienie, to już dwa tyg po terminie 😲
Chwilowo nie pada, więc zaraz się szybko pozbieram.

Kurcze tyle miałam Wam pisać i znowu zapomniałam 🙃 chyba jakieś tablety na koncentrację mi się przydadzą.
Jai_ho u mnie podobnie, jak jest weekend i moja mama jest w domu to tez ogarnąć się nie mogę ;-)) to chyba przez to że czekam aż ona zrobi to za mnie heh
Dodi z tym sexem to chyba nie do końca o karmienie piersią chodzi, ja też karmię a chcicę mam straszną hehe a nie ma z kim 😜 Może nowa fryzurka Cię nakręci ;-)))))
Iwiokej dużo dużo zdrówka!!

A no i przypomniałam sobie, mała płacze mi strasznie przez ten ząbek 🤨 wczoraj zasnąć nie chciała, budziła się po 10min z krzykiem. Smaruję jej tym żelem ale on działa tylko pół h i można nim smarować 3x dziennie. Gryzak wypluwa, niech jej ten cholerny ząb szybciej wychodzi!!

ok ja tu gadu gadu a tu czas mi leciii...
Spadam, miłego dnia 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ello 🙂
Jest dopiero 14, a ja padam na twarz, to chyba z nadmiaru wrażeń 😉bo byłam dzisiaj w pracy, ale niestety u mnie w kadrach cos załatwić to tragedia. Wy dostałyście 2 dni urlopu okolicznościowego z tytułu urodzenia dziecka? czy to przysługuje tylko facetom? I czy jeśli macierzyński mam do 29 czerwca, a ślub biorę 26 czerwca, to powinnam dostać dwa dni okolicznościowego na ślub? bo twierdzą, że nie.
Na moim miejscu siedzi jakaś klientka podobno ją przyjeli 2 dni temu, ale byłam u mojego szefa i jest szczęśliwy, że wracam 😜, mówił, żebym sie nie przejmowałam, że ją zatrudnili, bo część obowiązków odemnie ona przejmie, czyli mnie odciąży, a mi skolei dojdą inne, bo przejęliśmy część spraw od innej firmy.
Wszystkie babki się zleciały do mojej niuńki, były nią zachwycone, zdziwione, że mała taka grzeczniutka 😉 A i mama dostała mnustwo komplementów hihi. Stwierdziły, że dalej jestem taką laską jak byłam hehe, miło to usłyszeć, choć ja myślę inaczej 😉
WSZYSTKIEGO DOBREGO Z OKAZJI DNIA DZIECKA DLA NASZYCH KOCHANYCH MALUSZKÓW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My już po spacerku i zakupach ;-)))
Nie pada 🙂
Kupiłam Nadi super sukienkę i spodenki jeansowe krótkie ;-))) wybierała ze mną na rękach ;-)
Szukam kurtki dla siebie ale nigdzie nie ma takiej jak chce ;-(((((

mona
super komplementy otrzymalas 🙂
a co do fali to jaka fala? ja o niczym nie wiem, zreszta Gdynie zawsze powodzie omijaly 🙂
a tu Nadi z nowym piesko-hipciem, obrotowa krowka, i grzechotka z kubusiem od babci ;-)))
[URL=http://img688.imageshack.us/i/sam03897.jpg/][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/4599/sam03897.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagladam na chwilke
ech Maly mi ale dzisiaj dzien dziecka robi hehe 😉
Rano przy przebieraniu zaczal siusac a ze nie mialam jeszcze pieluchy w rece no to obsikal sie caly musialam przebierac....calego body spiochy ....
minely 2godz Maly robil kupe...a ze ma ten antybiotyk lekarka mowila ze kupy beda bardzo rzadzkie a Maly za jednym steknieciem zrobil wszystko no i kupa wyplynela i body brudne spiochy az kupa przeciekla i to wszystko w kolysce ze musialam kolyske na nowo ubierac no i oczywiscie Olafa calego umyc i przebrac....
pozniej napil sie herbatki a ze sie rzucal na maxa bo sie bawil cos tam robil no i poszedl paw herbatkowy i musialam przebrac go znowu bo mial cale mokre kolo szyji i na klatce wiec go przeciez tak nie zostawie...
przebralam po razy 3ci....
no i teraz po spaniu wypil mleko odbilo sie i polozylam go do swiezo przebranej kolyski no i co???? przesikal sie tak ze spiochy byly mokre az po szyje 🤢 😮 nie wiem co jest dzisiaj grane i to wszystko oczywiscie jak sie czuje za przeproszeniem jak g...o i nie mam sily nawet zjesc nie wspomne o reszcie...
Rewelka 🙃
Candy Nadia jak zawsze slicznie 🙂 fajny ma swterek 🙂 bo zabawki wiadomo ze super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Olaf juz od 3dni robi taka mine...nie wiem skad mu sie to wzielo hehe nie wiem czy go swedzi ta warga czy co...
Wasze tez tak robia?
[IMG]http://www.fotoszok.pl/upload/647141d0.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.fotoszok.pl/upload/660a15fa.jpg[/IMG]
oba zrobione dzisiaj hehe bo oczywiscie tak jak pisalam musialam przebierac 4razy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jai_Ho napisał(a):
Dodinka 🙂) ,,dyrektorowa" tez powinna wygladac extra, a nawet lepiej niz sam dyrektor 🙂) bo to o nim tez swiadczy 🙂 nie oszczedzaj na sobie, a za slub i tak jego rodzice placa, to co sie przejmujesz? 😉 milego relaxu u fryzjera! 🙂


no wlasnie nie do końca, koszty sukni, garnituru, obraczek, samochodu, fotografa, itp ponosimy my niestety 😞 ale na fryzjera i tak sie skusze, a i M. kazal mi isc na wizyte do lekarza medycyny estetycznej zapytac co moge zrobic z brzuchem i rozstepami, i stwierdzil ze jak bardzo tego chce to pomyslimy o jakims laserze lub zabiegu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...