Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Hej
ja Was dziś tylko podglądam, bo nie mam czasu by pisać 😞

Anitek poniżej mina Igora z przed 2 tygodni 🙂 dwa dni przygryzał dolną wargę i już zapomniał, że można tak robic 😜
[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/ce791c18.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ooo widzę, że Wasze dzieciaczki tez przygryzają dolną wargę ;-)))) Jak to słodko wygląda!! I Olafek i Igorek słodziaki!!!
Moja tez tak robi, szczególnie jak np. przyciaga zabawkę do siebie 🙂

Biedna płacze przez te dziąsełka, oszaleć idzie.
Anitek dziekujemy za komplementy ;-)
Tak to jest najczęściej, że im mniej masz siły tym wiecej nasze dzieci potrzebują uwagi, współczuje akcji z przebieraniem. Cierpliwa mamusia z Ciebie 🙂
Dodi wklej tu ta fote z Nk..zajebista jest!! Julcia taka słodka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej! foty jak zwykle super! 🙂)
ja dzis kolejny dzien roboczy, w domu na szczescie 🙂 ale zerkam do Was co jakis czas 🙂)
Dolna warga, a co lepiej zasysanie obu naraz to super mina przeciez! Vicio tez to podlapal nie wiem skad 🙂)
Wlasnie mam w piekarniku szarlotke 🙂 moje drugie w zyciu ciasto, pierwsze bylo taka porazka, ze przez 12 lat nie pieklam nic 🙂) to tez nie napawa mnie optymizmem 🙂)
Syn dopiero teraz zasnal, i to na wpol siedzaco, inaczej nie szlo! Katar mu znowu zapchal nos, woda morska nie pomogla a gili sobie wyciagnac nie da! krzyki, wrzaski.... a ,,madry" tata swierdzil, ze jak sie zacznie dusic, to sie sam wysmarka! rece mi opadly i wyrzucilam wszystkie chusteczki do nosa jakie byly w domu! niech zobaczy jak to jest z gilami w nosie! ech!! gorzej jak mnie katar teraz zlapie.... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to Monka mnie pocieszyłaś, że żadnej fali się nie spodziewacie 😉 Moja mama cos gdzieś usłyszała i głupoty plecie pewnie dlatego, że nie chce żebyśmy jechali, bo jej by pasowało żebyśmy z Milenką przyjechali do niej.
Wkurza mnie ta starsza czasami, bo muszę się jej tłumaczyć jakbym miała 14 lat 😠 Wiecznie k.... musi być jakiś komentarz.
Dzieciaczki oczywiście prześliczne i te z minkami i bez 😉
Dodi super, że mąż wysyła Cię do lekarza, zebyś poczuła się lepiej psychicznie po takich zabiegach. Tylko poszukj sprawdzonego gabinetu żeby nie wywalić niepotrzebnie kasy.
Jai_Ho trzymam kciuki za pyszną szarlotkę 😉mniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej my już po dniu dziecka wzięliśmy młodego do chińskiej bo uwielbia i w prezencie dostał komórkę z doładowaniem 🙂
anitek moja też robi taka minkę z tym że gdzieś od miesiąca 🙂
Wracajcie szybko do zdrowia 🙂
Ja i ho mniemam że drugie ciasto się udało 🙂
zdjęcia dzieciaków jak zwykle piękne 🙂
A my dziś sami przy kąpieli, Adrian musi pomóc bo tata nam pracuje do wieczora 🙂
Dodi ja brzucha na szczęście nie muszę robić ale już przeglądam oferty bo kupie sobie nowe cycki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie no Nikoś jest rewelacyjny 😁
reszta dzieciaczkow tez cudowna

ja jestem tak zmeczona ze masakra!!!!!!!! Marcelina dala dzis czadu!! placz, krzyki sama nie wiedziala czego chce!!!!!! chyba jej te zeby ida!!

cruella tez bym chciala kupic cycki ale... kasa ogromna a mnie za 10 dni sie konczy maciezynski i koniec kasy 😞 znalazlam dzis oferte pracy weekendowej w szkole i zaraz wlasnie wysylam aplikacje moze cos z tego bedzie.....

dzis wpadlam w szal!!!!!!!!!! dostalam rozliczenie wody i do zaplaty 794 zl!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 zaraz jak to zobaczylam pogieglam do spoldzielni!! i co sie okazalo.... moje wplaty od poczatku roku zostaly zaksiegowane na inny adres i inne nazwisko!!!!!!!!!!!!!!!!! rozumiecie to??!! 🤪 🤪 suma sumarom wyszlo ze mam do doplacenia 2,70zl 😜

bylysmy tez na zakupach i kupilam siostrze przezent na 30-te urodziny-komplet bizuterii ; mojej malej ten gryzzak dziaselko ale narazie nim pluje i kapitalny pojemnik na mleko podzielony jest na 4 komory do ktorych sie wsypuje odmierzone mleczko a pozniej prosto do butelki przekrecajac tylko denko jak w solniczkach-ja zawsze rozsypalam mleko jak robilam np w jadacym aucie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikoś dziękuję 🙂
Sibi też się nad nim zastanawiałam 🙂
Ja cycki to chyba na raty wezmę bo mnie też niedługo się kończy, i chyba też trzeba się będzie rozejrzeć za pracą bo do mojej powrotu nie mam.
Tylko ile bym musiała zarobić żeby mnie stać na nianię było. No cóż nadzieja że firma ruszy do września.
Normalnie z braku słońca zaczynam łapać doła a u mnie to nie naturalne, ratunku potrzebuję słońca jak powietrza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh myslalam ze bylam sama...
Cruella u mnie jest jeszcze jeden problem bo moj maz kategorycznie "sie nie zgadza" na to zebym byla sztuczna 🤔 🤔 i u mnie nawet raty w gre nie wchodza

Nikos ja chyba jakas jestem cofnieta bo piszesz ciagle ze maz wyjezdza ze wylatuje to czym on sie zjamuje? na dlugo sie rozstajecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaa no i wlasnie Cruella jak tu wrocic do pracy jak nianki tyle sobie teraz spiewaja 😲 😲 ja myslalam zeby na wychowawczym do stycznia byc ale nawet wtedy nie mam z kim dziecka zostawic 😞 dzis slyszalam o pomysle ze moja tesciowa rzuci prace i sie Marcelina zajmie.... nie jestem pewna czy chce aby po czesci wychowywala moje dziecko tym bardziej jak widze wychowanie mojego meza i jego siostry!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...