Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Olafek jakie ma krolestwo,
Julka ma tez zabawki, ma 2 maty edukacyjne nie nawidzi tam byc, tez jej wieszam zabawki czy jakies miśki a ona sie tum nie interesuje.
Juz nie wiem co z tym moim dzieckiem sie dzieje 😞 niczym sie bawi nie chce,
poprostu chce mi sie płakac bo widze ze nie rozwija sie prawidlowo, a do tego jest niegrzeczna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Sibi podstawą prawną dla biura aby pokazać mieszkanie jest umowa pośrednictwa bez względu kto do kogo trafił umowa musi być i powinna zawierać informacje na temat tego czy ejst to umowa otwarta czy an wyłączność, niestety biura działają bezprawnie a stowarzyszenia na to nie reagują, niemniej jednak trzeba być ostrożnym. Natomiast czy oświadczenie podpisane przez pracownika biura ( agenta odpowiedzialnego z licencją) czy sama umowa nie powinien płacić ( pod warunkiem ze w umowie jest napisane że nie ponosi kosztów ).

Anitek
współczuję jeszcze raz choroby, ale nie wiem czy można tak dziecku samodzielnie odstawiać leki, bardzo odważna mama z Ciebie.
Widzę że z samego rana również agresywna, aż się boje i żeby mi się nie dostało 😁 😁 😁 😁 😁

Dodi u nas nie skutkuje podchodzenie i zostawienie do płaczu, zanosi się wtedy więc może nie ryzykuj.
Spróbuj małą czymś zabawić, może mata czasem wystarczy sama lampa hihihi byle się zajęła.
Amelia musi mnie widzieć więc może tu też przyczyna, wieszaj pranie ale niech Cię widzi.
Trzymam kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodinko daj jej smoczka 🙂 teraz smoczki sa zrobione tak aby nie znieksztalcac dziasel moze ona chce sobie podydac.
Olaf wlasnie zasnal sam w kolysce ze smoczkiem 🙂
Cruella nie oberwie Ci sie hehe 😉 co do antybiotyku to nie wiem czy czytalas w poniedzialek?
Lekarka dala mu antybiotyk zaznaczajac ze go nie potrzebuje bo nie ma goraczki plucka ma czyste itd. tylko mi powiedziala ze do wylotu sie Olaf pozbiera.
Skonsultowalam to z moim lekarzem znajomym i on mowi ze mam dawac zywe kultury bakterii zeby Maly nie mial biegunek.
Doszlo do 3razy na dobe(zywe kultury bakterii) i dzis po 4biegunkach z rana w przeciagu 3godz. powiedzialam dosyc!!!
Dziecko sie odwodni i tyle bedzie z wylotu.
W PL pojde w piatek do tego znajomego i niech mu da homeopatyczne cos a nie antybiotyk jak nie ma do tego wskazan.
A do tej lekarki juz wiecej nie pojde...
Niepotrzenie wogole tam poszlam bo tylko kase widzi nic poza tym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogla mu odrazu dac cos homeopatycznego w zeszla srode skoro widziala ze dziecko lapie choroba a tak to niestety ten nieszczesny katar doszedl.
No i tak jak mowie ten stan podgoraczkowy mial tylko raz w zeszla srode a pozniej od srody wieczora 36,8 non stop wiec glupia ja ze wogole dalam zapisac dziecku antybiotyk a jeszcze glupsza ja ze mu wogole go dalam jak nie bylo wskazan do tego 😠
ech jeden lekarz odpadl... no ale mam jeszcze 2tu na miejscu i jeden w PL 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek jak dziecko choruje to nie ma nad czym się zastanawiać, nie doczytałam postu tamtego 🙂
Moja na biegunkę kazała kleik ryżowy podawać i pomogło, może spróbuj ale nie do jednego tylko do każdego jedzenia 🙂

Moja wczoraj miała zafajdany nos na noc mimo odciągania bo aj co wieczór jej odciągam kozuchy ale teraz widzę że jest lepiej, z tym że włączyłam ogrzewanie , masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byla lekara co prowadzila moja ciaze i tak juz zostalo a pozniej poszlam skonsultowac ta niby skaze... i sie okazalo ze dziecko skazy nie mialo...
co do ilosci lekarzy to wole ich miec wiecej niz jednego bo tutaj niestety widzisz jak jest 😞
a i tak wole zadzwonic do szwagra brata bo on ma swoj oddzial pediatryczny wiec ma pojecie co robi.
Olafowi tez odciagalam wczoraj i dzis rano smary i jeszcze ich tam bylo ale dziecko nie ma goraczki tak jak nie mialo wiec...
ta lekarka jest od 14stej wiec moge do niej zadzwonic zapytac o te biegunki no ale sobie mysle po co?
skoro ona sama mowila ze nie ma wskazan do antybiotyku a go zapisala 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kleiku tu nie ma w tym kraju...
Wiem ze marchew sama by pomogla bo po ostaniej marchewce kupka byla gesta ale nie bede go meczyc teraz jak juz po tym antybiotyku nieszczesnym dziecko ma jalowe jelitka to nie bede go meczyc niczym. Dostanie dicoflor znow ok 15stej i zobaczymy.
wogole ta biegunka dziwna bo to bardziej tak jakby mial chcial puscic baka a tu kupsko wylatuje i jeszcze ze sluzem 🤢 na antybiotyku napisane ze tak moze byc ale przeciez na pewno Maly czuje dyskomfort w brzuszku z tego powodu...mogla zapisac mu cos lzejszego a nie augmentin odrazu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂

jejuśśśśśś ale mnie wkurza ta pogoda 😠 ja chcę słońca 🤨 🤨 🤨

Anitek biedna dalej męczycie się z choróbskiem 😞 mi lekarka kazała w takiej samej sytuacji ( bynajmniej tak mi sie wydaje) często oczyszczać nos, jak najczęściej kłaść na brzuszku i w nocy kłaść spać tak żeby główka była wyżej , no i ja oczyszczałam ten nos co 2 godziny a w nocy po karmieniu też choć wtedy się bardzo przebudzał no ale cóż 😞 a gile były takie ze zastanawiałam się gdzie to się mieści w tak małym nosku

Monka ja też uważam że powinnaś napisać skargę na tego gościa bo to jak jakieś groźby wygląda, niech debila zablokują czy co
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bob tez go budzilam bo oddychal jak traktor no i po czyszczeniu do spania. Olaf spi na brzuchu wlasnie wiec tez lepiej no ale on z Nas wszystkich wyglada i czuje sie najlepiej na szczescie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech Bob brak slow ja tez mam augumentin ktory jak widac nic nie daje a biore od poniedzialku wiec juz powinna byc poprawa.
biore paracetamol razy 2 co 6godz i zbije na chwile i znow wraca 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anitek ja tak sobie myślę że może trochę "wymogłaś " na tej lekarce ten antybiotyk bo w sumie cały czas nam tu piszesz jaka presja bo wylatujecie do PL więc może jej też tak powiedziałaś i ona chciała dobrze żeby się nie rozchorował, zresztą jeśli pamiętam to chyba pisałaś że tak jej powiedziałaś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekarz ma swoj rozum Cruella wiec nie rozumiem pojecia wymuszenia na lekarzu czegos.
presja oczywiscie ze jest bo lot z katarem to nic cudownego szczegolnie dla dziecka.i oczywiscie ze powiedzialam ze lecimy. na co ona powiedziala ze antybiotyk na pol gwizdka a ja ze nie bardzo bo po co na co ona ze decyzja podjeta i tyle. wiec nie sadze ze cos na niej wymusilam...
a to ze lecimy do PL mowilam juz jej w zeszla srode wiec skoro nie chciala zeby sie rozchorowal to mogla wtedy cos dac lekkiego a nie teraz na ostatnia chwile augumentin ktory powoduje biegunke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cruella napisał(a):
no ale co mogła zrobić tydzień temu ?? podać antybiotyk ??
bo nie rozumiem, przecież afera jest ze go dała

Nie dawac silnego antybiotyku skoro nie bylo takiej potrzeby tylko dac cos slabego.
A nie tylko wit C i syrop na kaszel.
Augumentin to nie jest lekki antybiotyk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najbardziej to mi chodzi o biegunke bo skoro wiedziala ze tak sie dzieje to mogla dac cos innego w zamian.
Bo nie wiem jak moge podawac dziecku lek ktory powoduje az taka biegunke...Odwodni sie a wtedy bedzie jeszcze gorzej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po za tym skoro jesteś tak oblatana po lekach trzeba było sie nie zgodzić. Nikt nie może cie zmusić do podania leku dziecku a po za tym trzeba było zapytać jeszcze tych dwóch których masz i szwagra brata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...