Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Nikoś my obydwoje w branży, powiem Ci że ciężkie czasy, masz biuro już na praktyki??
Ja chyba chciałabym wrócić do kredytów, zastanawiam się nam złożeniem CV do PKO BP, tzn już tam byłam na rozmowie ale kurde dwie zmiany, tyle że zarobki dobre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powiem tak jak ma sie dobry zawod to sie zawsze prace znajdzie! ja wybralam gowniany kierunek i gdybym nagle kretynka nie zmienila wybory to moglabym z Marcelina pracowac!!! 😠 😠 😠 ale glupia bylam i nie wybiegalam myslami az tak daleko w przyszlosc!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie też coś się dzieje ale nie to co dwa lata temu i wstecz.
Wtedy żyliśmy jak królowie, my rozkręcamy własną firmę, tak że mam nadzieję że ruszy do września
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy chyba przechodzi taką drogę, ciężki kawałek chleba ale jak się napracujesz to można fajnie zarobić.
Jakbyś potrzebowała jakiejś pomocy rady czy coś to pytaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CandyMonka napisał(a):

Dodi wklej tu ta fote z Nk..zajebista jest!! Julcia taka słodka!


[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/839fd66a.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/62f0375c.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/5cc72258.jpg[/IMG][/URL]

prosze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oooo ja potrzebuje rady...
moj ojciec chce wynajac mieszkanie i nie chce wlasnie ponosic kosztow zwiazanych z posrednictwem biura i dal ogloszenie na gratce ale dzwonia biura i chca wspolpracowac w wiekszosci za 1-no miesieczny czynsz badz polowe jedno zaoferowalo ze nie wezmie od niego kasy a najemca pokryje wszystkie koszty.... kazali napisac takie oswiadczenie
"W przypadku wynajęcia mieszkania przez nasze biuro nie ponosi Pan żadnych kosztów z tego tytułu.
Nie jest to umowa na wyłączność, może Pan sam wynająć mieszkanie"
poradzcie czy to wystarczy czy cos jeszcze dopisac nie chce zeby byl pozniej postawiony przed faktem dokonanym i wydymanym przez biuro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibi generalnie przyjecie mieszkania bez prowizji jest niezgodne z prawem. biuro musi pobrać prowizje choc sie do tego nie stosują.
A oświadczenia nie trzeba, w umowie która podpisze z biurem niech będzie zaznaczone ze prowizja 1 zł plus wat bo 0 zł nie mogą dać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde własnie patrze,że mój ostatni post nie wszedł ;/

ale mniejsza o to wpadłam tylko na chwilkę..
moja mama do mnie dzwoni i mówi mam dla Ciebie niespodziankę i po chwili głos mojego brata w słuchawce 🤪 🤪 🤪 normalnie prawie zemdlałam..zaraz będzie w domu..jest jaki jest ale cieszę się żego wypuścili..normlanie aż nie moge pisac z nerwow..

napisze potem co i jak 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tyle ze to biuro sie zglosilo a nie ojciec dal do biura i twierdz ze to klient ktory brdzie chcial wynajac to mieszkanie zaplacia on ma napisac tylko takie oswiadczenie jak ci wkleilam i obawiam sie wlsnie tego zeby pozniej jak zadzwonia z chetnym nie kazali placic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie
Przepraszam ze wczoraj nawet Wam nie napisalam dobranoc ale nie bylam w stanie 😞
zamiast lepiej to jest gorzej 😞
Dzis tez zdycham doslownie bo inaczej tego opisac nie idzie 😞
Olaf juz tego antybiotyku nie dostanie bo ma wieczna biegunke po niej 😠
w PL pojdziemy do szwagra brata i niech mu da cos homeopatycznego bo przeciez Maly goraczki nie ma wiec ten antybiotyk rowniez niepotrzebny...
Ja od dzis mam bol w klatce jak biore oddech wiec pewnie na to wszystko przyplacze sie kaszel 😞
przeczytalam tylko troszke o czym pisalyscie bo nie jestes w stanie wiecej 😞
CandyMonka napisalabym skarge do sympatii jestem pewna ze zablokowaliby mu konto na nr IP i tyle by mial koles poza tym to jest obrazanie kogos wiec co za tym idzie jest to karalne.
Wiec napisz prosze maila do sympatii... Prosze!!!
Ciesze sie ze Bracki wychodzi napisz pozniej co i jak 🙂
Dodinko Julcia sliczna jak zawsze 🙂 i bardzo ladnie ubrana 🙂 jak laleczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamowilam ubranko do chrztu z allegro w czwartek i odrazu zaplacilam wiec pieniazki doszly w piatek na 100% pisze do tej baby dzwonie i cisza... zostawilam jej wiadomosc na poczcie do tego wyslalam smsa i cisza...dopiero dzis rano o 6-45 czyli 5-45 rano u mnie wyslala smsa ze ubranko zostalo wyslane... 😠 co za idiotka....aaaa i tlumaczyla sie ze nie bylo z nia kontaktu bo ma chore gardlo i nie moze tel odebrac...nie wiedzialam ze do odpisania na maila jest potrzebny glos...przeciez od maila sie zaczyna kontakt...
a po drugie jesli ktos jest chory i nie jest w stanie zajac sie aukcja to nie powinien jej wystawiac na czas choroby proste. Tym bardziej ze jest napisane ze do 5ciu dni wysyla wszystko a tu zero kontaktu a tu super sprzedawca 😠
buciki zamowilam ze strony urwis.pl i sobie wyobrazcie ze w czwartek rowniez przelalam kase i cisza...
status jest ze czeka na zaksiegowanie rozumiecie to????
napisalam ze jesli butki nie dojda do piatku to maja mi zwrocic kase i jak wogole mozna tak klienta traktowac....
nr tel nie ma...gg nie dziala a na maila nikt nie odpisal do dzis... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ dziewczyny, dzieki w imieniu Julci 🙂
a tak wogole koszmarnie dzien sie zaczyna, w sumie od wczoraj mała jest nieznosna, placze , krzyczy, pręzy sie, wygina do tyłu, ani lezec, ani bujac, ani spac tylko nosic, a mi chyba przepuklina wychodzi 😞
mam dosc juz niesfornego dziecka 😞 nie mam siły poprostu, zamiast byc coraz lepiej to jest coraz gorzej 😞

a ja nie umyta, o jednej kanapce, w koszuli z nie wywieszonym praniem próbuje to jakos ogarnąc, czasem mam takie dni ze bym chciala uciec gdzies daleko od tego wszystkiego i dzis chyba jest ten dzien 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodinko masz cos innego niz lozeczko? mam na mysli jakis lezaczek albo cos? poloz ja niech placze ok 10 podejdz przytul niech sie uspokoi i znow odejdz i tak z 3razy i mam nadzieje ze pomoze.
u Nas wystarczyla jedna taka akcja bo Maly przesadzal na maxa to juz bylo dobre pare tyg temu...
no chyba ze ja cos boli 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie mam jeszcze lezaczka ;( mialam zamowic na dzien dziecka,ale kolezanka obiecala ze przywezie jej roczna coreczka juz nie uzywa, ale korzystam z nosidelka w domu, nawet rehabilitant zalecil bo Julka przez to napiecie miesniowe ma byc noszona, kladzona w pozycji na fasolke czyli toche zgieta .

poplakala w lozku, ja wywiesilam pranie, ale placz sie natężał i juz pzyszlam ją wziasc, teraz dalam cyca, nie ssie, ale kima i sobie dynda jak smoczka.
A ja pierdziele bede chodzic dzis w koszuli nie umyta, nie mam na to czasu, niech M.zobaczy jak to jest.
Jestem zła na niego tez,od piniedziałku jezdze wozkiem z flakiem w oponie, ech szkoda gadac.
I zazdroszcze Wam grzecznych dzieci .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...