Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Nikoś współczuję Ci , mój ojciec wyjeżdżał, mama opowiada że jak sie urodziłam wyjechał i wrócił jak miałam 9 miesięcy i podobno go rozpoznałam 🙂
Głowa do góry będzie dobrze 🙂

Sibi moja teściowa też tak mi zaproponowała i w sumie dzieci wychowała wspaniale ale widzę jak np buntuje wnuki przeciw rodzicom i mam schize że zrobi to z Amelią, po za tym jestem przykładem na raczej późne długo oczekiwane i długo starane macierzyństwo i najzwyczajniej w świecie chyba chce z nią zostać, ale wiem że nas na to nie stać 😞
Rozważam żeby przy okazji zaopiekować się czyimś dzieckiem u nas w domu, byłabym z Amelią a przy okazji parę złotych by wpadło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry chyba dobry choc pogoda jest ochydna!!!!!!!!!!!! na szczescie nocka dobra! spalysmy do 7.45 😎
od samego rana sie zezlilam!!!mielismy jechac na caly weekend na dzialke a tu mojemu urlop na piatek cofneli i musi isc do pracy i to jeszcze na noc!!!!!!! 😠 😠
mam pytanie czy Wasze dzieciaki wkladaja cos do buzi (gryzaki, zabawki) po za raczkami? moja ma gryzaki i ich nawet nie rusza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
U nas nocka jak zwykle super, od 19.30 do 5 rano spała potem butla i spanie do 8.30
teraz maltretuje motyla na macie
Ja zrobiłam ten test i wyszedł negatywny tylko nie wiem czy to dobrze czy źle, będę potem dzwonić do gin.
Ja jestem załamana normalnie jak nie wyjdzie słońce nie nie ręczę za siebie, wczoraj ponownie włączyliśmy ogrzewanie w domu bo Amelii coś w nosie przytkało i bałam się że to katar, normalnie jakaś masakra przecież do jasnej cholery mamy 😲 😲 😲 😲

Sibi moja wkłada do buzi grzechotki a właściwie wszystko co jej w ręce wpadnie a od wczoraj wkłada i wyciąga sobie smoczek 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cruella tez myslalam o taki wlasnie rozwiazaniu tyle ze B. pracuje na zmiany i mamy male mieszkanie wiec dwoje rozrabiajacych dzieci nie wchodzi w gre niestety..... zawsze oczywiscie mozna sprobowac u kogos i ze swoja jezdzic.... musze nad tym pomyslec zawsze to sposob na dorobienie....

a jesli chodzi o wychowanie dzieci przez tesciowa.... jest ona dobra kobieta i lubimy sie - ona mnie chyba nawet bardzo- ale sorry nie chcialabym miec tak wychowanych dzieci-balaganiarstwo, chamstwo, jesli chodzi o jakas pomoc to ciezko a juz o coreczce to nie wspomne jak wilkiem patrzy na mnie i Marceline do tego jest opryskliwa tak dla mnie i B. jak i dla rodzicow!! ja nie chce miec takiej corki a wiadomo przyklad idzie z gory a do tego dochodzi to ze do ojca po imieniu mowia 😮 😮 mnie sie to kompletnie nie podoba!!!! brak szacunku !!! i najgorsze jest to ze do moich rodzicow tez B. chcial tak mowic moj ojciec z trudem na to przystal natomiast moja mama absolutnie nie!! oj masa pracy mnie kosztowalo "wyprowadzenie" mojego meza na goscia z normalnym podejsciem i zachowaniem.....
i jest jeszcze jedna rzecz boje sie ze mi dziecko utucza bo jak slysze niech je bedzie miec co zrzucac to sie we mnie gotuje!! aaaaa i jeszcze to ze zawsze jak odbieram od nich Marceline to ma brudne ubranie 😮 😮 ja raczej szanuje rzeczy i dla mnie nie problem podczas picia soku z marchwii podlozyc pod buzie pieluche tetrowa....
dobra wyzalilam sie od rana 😉 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja nic nie interesuje tylko raczki choc tez zaczyna zabawe ze smoczkiem teraz maltretuje osmiornice (tak szczerze to pierwszy raz sie bawi jakas zabawka dluzej)


no pogoda jest paskudna dobrze ze juz za 3 tyg lecimy "w cieple kraje" 😉 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie Wam zazdroszczę tych wakacji, ja potrzebuje słońca 😞 😞 😞

U nas teściowa też jest super a Andrzej mój hohoh, gentlemen w pełni, szarmancki elokwentny dziękuję pzrepraszam poproszę, do tego absolutnie bezkonflitkowy więc nie mogę narzekac, ze mną tez sie lubi choć dodam że w sumie ma trzy synowe a lubi tylko mnie, więc tu nie narzekam.
Większy problem chyba we mnie, bo w sumie długo się o nią staraliśy i chyba nie ejstem w stanie oddać jej komukolwiek.
Przez te 4 dni co będzie wolne musimy pomyśleć nad jakimś fajnym ogłoszeniem tak aby podkreślić zalety nasze tzn że dom na wsi że ogródek że dziecko drugie że pieski i kotek takie tam i zobaczymy co będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ;-))

U nas znowu były problemy z zaśnięciem, ząbek Nadinkę męczy ;-((
Dowiedziałam się, że mój były będzie w PL od piątku..ciekawa jestem czy mnie odwiedzi, za to napewno wpadną do mnie kumpele z UK bo też przylatują na urlop..muszę chatę wysprzątać eehh ;-)
A no i zwariuję jak nie pójdę do fryzjera!! Szlak mnie trafia z tymi włosami!!! Cholera tylko nie mam jak wyjść i boję się, że mi schrzanią..jak zawsze ;/ tak ciężko o dobrą fryzjerkę
Sibi a jak twoja fryzurka? Ścięłaś te włoski?? Zadowolona jesteś??
Co do pyt. o dzieciaczki to moja wkłada wszystko do buzi 🙂 gryzaczki tez, wczoraj probowala mi wyrwac kubek jak z niego pilam, chwytala za niego i ciagnela do buzki hehe
cruella
Normalnie z braku słońca zaczynam łapać doła a u mnie to nie naturalne, ratunku potrzebuję słońca jak powietrza...

od piatku ma juz byc ladnie kochana ;-)))
a co do cycek, to co Ty chcesz z nimi robic? Ja sie zastanawiam nad podniesieniem ale to z czasem bo i tak na razie $ brak ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo pisałam post godzinę i nie widziałam Waszych ;-)) mała się obfajdała po pachy ;-)
Sibi moze tesciowa bedzie inaczej podchodzic do Marcelinki, chyba widzi swoje bledy wychowawcze co? Zreszta ona powinna tylko się opiekować małą na Twoich zasadach, to Ty jesteś od wychowywania ;-))))Powinna to rozumieć ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cmonka cycki w sumie wystarczyłoby podnieść bo moje mi odpowiadają w sensie rozmiaru, normalnie mam wklęsłe A hahahah.
Nie wygłupiaj się tylko daj dziecku pić hahahah.

Sibi Marcelina zginęła w pościeli hihihiih.

Ciężko jest dopilnować aby dzieci były wychowywane jak my chcemy bo w sumie nas nie będzie i nie mamy wpływu na to 😞
Cmonka a Ty wracasz do pracy czy może będziesz szukać innej??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cmonka scielam i jestem zadowolona nie mam bardzo krotko ale znowu polowa tego co mialam... mam obciete tak ze kitke zrobie tyl krotszy przod dluzszy polecam...

jezu dzis mi sie snilo ze farbowalam wlosy i mi blady wyszly 🤪 🤪 🤪 jak ja plakalam!!!!!!!!!!


hehe a tu przed chwila moj ananas chcial wcisnac do buzi slonia, osmiornice i 2 lapki 😮 😮
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-06/54a508db/dscn0253.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-06/54a508db.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem dlaczego sie te zdjecia tak beznadziejnie wgrywaja 😮 jakie macie strony do wgrywania zdjec? bo ta co mam jest fatalna

wlasnie moja tesciowa nie widzi ze bledy popelniala!moj maz jeszcze ujdzie 😉 z wychowaniem bo bardziej ojciec mial na niego wplyw ale jego siostra 😮 😮 a tesciowa juz nie trzyma sie ustalonych przeze mnie regol!! i do kr....icy mnie doprowadza to ze decyduja na temat opieki nad moim dzieckiem wszyscy tylko nie ja!!!!!!!!!!!!!!

jezu praca.... ja tu gadu gadu a cv samo sie nie skonczy pisac... ciekawe czy by mi sie udalo z ta szkola.... ja teoretycznie mam prace ale do niej nie chce wrocic! nie poto uczylam sie tyle lat zeby kawe robic a ta z ktorej mnie zwolnili w ciazy jest narazie nie osiagalna dla mnie!!!!! aj nie wiem co robic powaznie!!! kasa sie zaraz skoczy i co dalej???

a cycki... ja wcale nie mam 😞 😞 😞 😞 i mnie to dobija
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibi masz tu link ale kopiuj link na forum a nie miniaturkę na forum 🙂
http://www.fotoo.pl/

Nie daj sie, Twoje dziecko Ty decydujesz 🙂
Boże jak ja się cieszę bo u nas aż tak źle nie ma a po za tym Andrzej by na to nie pozwolił.
Raz sie taka sytuacja zdarzyła ze nie słuchałam co teściowa ma do powiedzenia to poszła do Andrzeja to on ją opierniczył i jest spokój 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o ja ciemna masa!!!!!! 😜

heh to jak ja wspomnialam mezowi o tym ze tesciowa cos zrobila nie tak to jeszcze mnie zjechal ze ona nie musi sie przeciez Marcelina zajmowac 😮 wiec widzisz nawet tu wychowanie 😮

http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-06/ad76e15d/dscn0253.jpg.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcelina super 🙂( ale chyba wszystko się nie zmieści do buzi hahahha.
Po za tym moja droga skopiuj link na forum a nie link do zdjęcia 🙂
Pamiętaj trening czyni mistrzem.
Ja muszę swoje CV zmienić bo w poprzedniej pracy byłam dyrektorem oddziału ale jak w lecie w zeszłym roku wysyłałam CV to nikt nie dzwonił i Andrzej mój to samo był wice prezesem w firmie i tak napisał w CV i była cisza, potem zmieniła na zarządce i pośrednika to zaraz ktoś dzwonił a chwilę potem znalazł nową pracę jako właśnie zarządca nieruchomości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...