Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

aaana
CMonka rozumiem - mam podobnie tyle że zmiany następują wręcz z minuty na minutę - dobrze że teraz mogę zrzucić winę na hormony..

czytam i czytam i jakie hormony...te kobiece zwykłe w sensie...czy Ty... nie jesteś w ciąży ?? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dodi_W napisał(a):
Darusia89 napisał(a):
teraz to mnie dziecko zaskoczyło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wzieła po raz pierwszy smoczek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!po kilku próbach. dałam jej bo była niespokojna bardzo kwiliła krzyczała chyba dziąsełka swędzą ja bo jak palcem jej przejechałam to uspokajała sie i to chyba od tego. a teraz wyobrazcie sobie dydka smoczka przytulona do misia nakreciłam karuzele a ona śpi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jestem normalnie happy!!!! ot tak zasneła jak nigdy w zyciu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Moja tez jest bezsmokowa, i twierdze ze jak juz tyle wytrzymała bez dydolka to jej nie daje, bo po co dziecko sobie psuc zgryz 😞



Wasze łapią smoczki a moja dziś pluje i tylko doi swoje dwa paluszki hihiihhi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaana o matko!!!!!! jakie ona ma te rzęsy długieeee 🤪 🤪 🤪 ojaaa nie mogę się napatrzeć! jak doklejone! Boskie!!! Ty też masz takie długie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CandyMonka, nie pogniewaj sie, ale musialam pokazac zdjecie Nadi Thomasowi i on jest nia urzeczony!! tym samym pokazalam twoje zdjecie i : she´´s fucking good looking! 🤪 a jak powiedzialam, ze sie pytalas o Simona to stwierdzil, ze na synowa pasujesz! 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziękujemy za komplementy no ale z Nadią to nie odważę się chodzić na spacerki bo Domiś przy niej wymięka 🤪
ano Domi ma zabójcze rzęsy to fakt ja też niby mam niezłe ale przy niej.... ech musiałam lepszy tusz kupić bo tatuś ma też zajeb.. rzęsy i wszyscy mówili że to po tacie 😠 😜

JaiHo jak już tak się bawisz w swatanie to może twojego siłacza dla mojej Domi..? ona niby ma już męża zaklepanego ale Victor coraz bardziej nam się podoba.. ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadlam rano z dzien dobry a teraz wlatuje z dobranoc 😉
Dziewczyny obie Wasze Dzieciaczki sa przesliczne 🙂
Dominisia jest slicznusia Aaana i tak samo Nadia 🙂
i nie pisz glupolu nie kolo Nadii bys nie przeszla!!! pamietaj dla kazdej Mamy jej dziecko jest najsliczniejsze 🙂
U Nas wlasnie widze ze na osiedlu na trawniku zebrala sie sporrra ekipa i robia grilla i wlasnie rozkladaja sprzet grajacy... mam nadzieje ze skoncza do 22...
ciekawa tylko jestem czy zarzad sie na to zgodzil... cos mi sie wierzyc nie chce skoro nawet prania na balkonie suszyc nie mozna wiec watpie ze zgodzili sie na impre na trawnikach przed blokami i pewnie bedzie mega syf z tego 😠
no ale co poradzic...
Uciekam bo Maly poszedl spac ja zrobilam zapiekanki i zasiadamy przed tv bo wlasnie nagralam film 🙂
do spisanka jutro 🙂
Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie.
Widzę, że moja Lenka tak jak większość dzieciaczków nieznośna się zrobiła 😉 Nerwa mam z tym ciągłym karmieniem,a jeszcze bardziej denerwuje mnie, że Milenka pociągnie chwilkę cyca i odwraca głowę i za chwilę znowu łapie cyca i znowu się odwraca i tak w kółko go ciąga.
Dzisiaj rozwoziliśmy w końcu zaproszenia, więc Milenka wykończona padła, bo co tylko przysnęła w samochodzie, to ją wyciągaliśmy i mała się budziła.
Andzia dzięki za linki z fotelikami poszukam sobie na stronach polskich,bo u mnie z niemieckim cieniutko 😉
Aaana,Monka Wasze dziewczynki są przesliczne, a Ty Aaana po dupie dostaniesz! nie wiem czemu uważasz, że Domi nie dorównuje Nadi, przecież też jest śliczną dziewczynką i wcale nie brzydszą 😉
Co do wagi to moja Milenka ostatnio ważyła 5030, a dzisiaj skończyła 4 miesiace 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wieczornie 🙂
chlopaki mi spia, ja dopijam wino na tarasie delektujac sie bialymi nocami 🙂 dzisiaj chcialam znowu dac malemu jablko, tym razem surowe skrobane i nie chcial za to jak mu dalam tak kawalek aby sam sobie trzymal i memlal to az mruczal tak mu smakowalo 🙂 maly dziwak 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jai Ho nie mały dziwak tylko chłopak z charakterem 🙂
Moja dziś piła jabłko i bardzo jej smakowało, ale faktycznie jak wycisnęłam soczek to aż ślinka ciekła takie słodziutkie 🙂
Mona Wszystkiego najlepszego dla Milenki 🙂
Widać moja nie jest aż taka malutka skoro 2 tygodnie mniejsza a waży 5400g 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cruella dziękuję w imieniu Milenki 😉
Z ta wagą , to chyba już taka ich uroda. Mnie do tej pory lekarze pytają dlaczego taka mała waga urodzeniowa (2720) była skoro ciąża donoszona? a niby skąd ja mam to wiedzieć 🤨 I każdy szuka w książeczce zdrowia dlaczego miałam cc, wszyscy myslą, że to ze względu na dziecko. A ja w sumie wszędzie mam co innego napisane dlaczego miałam cc na wypisie mięśniaki macicy, macica dwurożna i kolizja pępowinowa, w książecce Milenki macica dwurożna, a w szpitalu wyladowałam i miałam cc ze względu na stan przedrzucawkowy. Milenka po urodzeniu dostała 10pkt i codziennie były wizyty pediatrów i lekarka mówiła, że nie ma się do czego przyczepić. Teraz byliśmy też u dwóch różnych pediatrów i obydwoje twierdzą, że Milenka pieknie nam się rozwija, więc nie przejmuję się że waży mniej niż jej rówieśnicy, bo przecież przybiera prawidłowo i najważniejsze, że jest zdrowa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam o poranku
JaiHo Domiś w sumie też wielożeństwo będzie uprawiać tylko że do indii będzie musiała się przeprowadzić bo chyba tylko tam poliandria jest legalna 😜
Mana ja też cały czas przejmowałąm się wagą młodej ale jak któryś tam lekarz z rzędu powiedział że nieważne ile waży tylko że następuje przyrost wagi to się uspokoiłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mona WSZYSTKIEGO NAJ DLA MILENKI 🙂
JaiHo no widzisz dziecko juz wie czego chce hehe 😁 co tam jakies rozmemlane jablko 😜
woli porzadny kawalek 😜
U Nas nocka ojjjjjj chwile grozy!!!
O godz 4tej Maly obudzil sie na mleko wiec Maz obrocil go z brzuszka na plecki i poszedl robic mleko.
A Maly najwidoczniej w nocy dostal wiekszego kataru i nagle zaczal kaszlec i sie dlawic...
wyskoczylam z lozka jak oparzona szybko go na rece i patrze co robi a on sie dlawi...Serce myslalam ze mi stanie ze strachu 😞
I tak pare minut kaszel i dlawienie sie katarem 😠 😠 😠
Szybko do komputera i szukalam nr takiej placowki w ktorej jest doktor 24h/7 i tam sie jedzie najpierw zanim do szpitala!
wiec dzwonie tam a babka mi mowi ze nie moga przyjac Olafa bo moj lekarz i wielu innych ktorych podalam nie jest zarejestrowany u nich (bo tam tylko irlandczycy sa)a ja mam samych polakow i ze mam dzwonic do swojegoi lekarza. A Moj lekarz nie pracuje w weekendy wiec...
musze do niej zadzwonic w poniedzialek i zapytac co robic w razie takich wlasnie sytuacji.
No ale wyblagalam i powiedziala ze ok ze moge przyjechac.
Na szczescie plucka czyste lekarz aby mowi ze to przez katar bo Maly spi na brzuszku i jak sie go obroci na plecki to to wszystko splywa do gardla i powoduje dlawienie. Dodal ze spanie na brzuchu gdy dziecko ma katar jest bezpieczniejsze niz na pleckach i ze bardzo dobrze ze Mlay tak wlasnie spi podczas kataru.
Goraczki Olaf nie ma wogole wiec i antybiotyk nie potrzebny.
Przylozyl sluchawke dwa razy i do brzusia i mowi ze ok (mam nadzieje) bo nie sluchal go za bardzo tylko tak jak pisze 2razy przylozyl sluchawke.
Choc obserwowal ruchy klatki jak oddychal sprawdzal wezly chlonne itd.
no coz jutro dzwonie do swojego lekarza.
Najgorsze jest to ze lot mamy w czwartek 😞
a do tego obaj z Mezem jestesmy chorzy 😞 od wczoraj!!!
ja ledwo mowie katar bol glowy i gardla 😞
Maly wlasnie na rekach i tak kaszle biedny 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej ;-))

My jez po spacerku, krotko byłyśmy bo Nadi koncert odstawiła, nie wiem co jej, jakaś nie spokojna od rana jest. To chyba przez dziaselka, bo jak posmarowałam jej maścią to sie uspokoiła i kimnęła.
Zaraz jedziemy do C.H Klifu poszukać prezentu dla mamy koleżanki z pracy, bo odchodzi do innej. Wymyśliły aby kupić jej filiżankę do kawy, aby w nowej pracy przy kawuni myślała o starych psiapsiolach..tyle ze szybko sie obejrzały bo kase zebrały w piatek a ona robi pożegnanie juz w poniedziałek, moja mama padła ofiarą i musi jej teraz kupić prezent.. oby było coś fajnego ;-)))))
Anitek to żeście się pochrowali biedni! Dobrze, że tak szybko zareagowałaś, przy tym kaszlu! Dzielna mamusia z Ciebie! Dużo dużo zdrówka Wam życzę i przesyłam ciepełko. Kuruj się tam i Twoją rodzinkę.
Jai_ho mmm...białe winko! mi się tak marzy szampan..
mona ja też mam macicę dwurożna a urodziłam SN, pewnie ten stam przedrzucawkowy przewazyl u Ciebie to CC. dziwne ze wszedzie Ci pisza co innego i wez sie tu połap eh

miłej niedzieli!!!! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
My też po spacerku 🙂 chodziliśmy od 12 do teraz Saruni tak ładnie sie spało taka piekna pogoda 25 stopni 🙂 poszlismy tez do centrum handlowego i zakupiliśmy nowy aparacik teraz bedzie duuuzo ładnych zdjęć robić 🙂 no i musiałam sobie cos dla siebie kupić w croopie kupiłam jedna rzecz a drugą za złotówke taka fajna promocje dorwałam 😁 h\ihi i taki dobry humorek mam 🙂
Sarulka leży na podłedze na kocyku boje sie juz jej na łóżku zostawiać bo sie tak wierci bardzo a dzisiaj pierwszy raz obrociła sie z plecków na brzuszek 🤪 🤪 😘
Mariusz robi obiadek a my sie obijamy 🙂 i tak leci kolejny dzień-niedziela 😞 buziaczki dla was i dla waszych pociech 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...