Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

haha! jaką fotę znalazłam z przed wczoraj
prawie codziennie tak padamy heh a potem na pół śpiąco łożko trzeba rozkładać o 2 w nocy hehe
[URL=http://img295.imageshack.us/i/sam0622.jpg/][IMG]http://img295.imageshack.us/img295/6590/sam0622.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂
dlugi, leniwy poranek u nas, maly zdazyl juz zabrudzic 3x ubranka, teraz wykapany dosypia sobie 🙂
Wczoraj dzien bardzo udany, maly tez dostal fajne ogrodniczki i bodziaka 🙂 A ja od ,,tesciowej" dostalam ksiazke z calymi tabelami i przepisami zywienia dziecka 🙂). moze sie przyda 😉
Ale dzisiaj siedze w domu i ... sprzatam 🙂).

Klaudia - slicznie wygladaliscie oboje! super, ze przyjecie sie udalo 🙂 tylko co Ty robilas w nocy na forum?? Uzaleznienie? 😉

Bob ja jestem duzym fanem Twojego Miska 🙂))) A smakowala mu truskawka? NIe balas sie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki wczoraj dałam małej sok z winogron w końcu jej zasmakował i wypiła z 30ml. ale kupki przez cały dzień nie było, za to dziś z rana zrobiła taką jak masełko jednolitą masę ale było tego sporo, czy wasze malce też takie robią i czy tro norma , ale do teraz nic więc to nie biegunka, dziś chce jej dać soczek i jabłuszko, czy to nie za wiele owoców?????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej Dziewczynki 🙂]
Dziekujemy z Meżem za zyczonka i komplementy 🙂
Co do tego siedzenia w necie to ja wczoraj ok 21 bylam na necie i wkleilam Wam focie a ślub był 11.06 wiec zadnego uzaleznienia 😁 😁

Aaana co do pytania na temat kupki wyciaganej przez psa to moja nie wyciaga bo bym ją chyba zabiła 😁 ale wącza i grzebie nosem w śmietniku 😁

Monka ja tez narazie miała jeden okres i duzo plamień i narazie tez cicho. Chyba to normalne bo moja znajoma tez drugi okres po 2 mc dostala.
Super zdjecia. Moj Maż sie nie moze na Nadie napatrzec 😁

no dziś mamy malenkie poprawiny dla rodzinki :P
buuuuska 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieńdoberek 🙂

U nas pogoda jako taka, nie pada ale też nie ma wielkiego słońca, z tym ze mi to bardzo pasuje bo już się roztapialiśmy

Jai Ho mi się Viktor też bardzo podoba 🙂 szkoda że taka duża odległość bo by się chłopaki zakumplowali, co do truskawki to bałam się( bo wiadomo że truskawki uczulają) ale pierwszy raz widziałam żeby Mu coś tak smakowało, oczywiście nie jad tylko lizał;

nikoś trzymaj się mocno, wszystko będzie dobrze bo musi być dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej my po udanej niedzieli, w końcu trochę się ochłodziło, ale i tak ciepło i miło.
Dzis cały dzień na spacerach, w krew nam to weszło 🙂

CMonka super fotki 🙂

Bob gratuluje odwagi z truskawką, ja chyba bym się nie odważyła 🙂

A to my z dzisiejszej zabawy a wczorajszego prezentu 🙂
http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-06/1dd61c3b.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruella super ta huśtawka, Amelka jak już ładnie prosto siedzi! 🙂
moja zjeżdża jeszcze na bok

A ja Nadi cały dzień na rękach nosze, marudzi przez te ząbki ma biegunkę do tego, teraz tez śpi u mnie na rekach.Wydaje mi sie, ze ten pierwszy zabek jej szybciej wyszedl, probuje zrobic Wam jego foty ale wychodza nie wyraznie. Tu mam dwie, lecz slabo widac a zabek ma juz 1mm ;-)))))))))))))
[URL=http://img228.imageshack.us/i/sam0589aaa.jpg/][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/4427/sam0589aaa.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img375.imageshack.us/i/sam0584a.jpg/][IMG]http://img375.imageshack.us/img375/5732/sam0584a.jpg[/IMG][/URL]


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CMonka to fakt siedzi bardzo ładnie i trzyma prosto główkę ale za to nie przewraca się w ogóle hahaha.
Ząbek Nadii piękny, widać biały paseczek 🙂 Jak jej wyjdzie ten drugi to będzie wyglądać bosko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a propos zebow, to wczoraj na imprezie trzech roznych dentystow ( zboczenie zawodowe) zagladalo malemu do buzi i kazdy to samo: ochoho! zeby ida! Jakbym nie wiedziala 😉 Dzisiaj maly tez juz to bardziej odczuwa i ja tym samym, marudzi, nie je, wszystko tak chce gryzc, ze az sie trzesie, a najlepiej czyjs palec, wiec tak sie zmieniamy z T. z tymi palcami. I co najgorsze, ze tutaj faktycznie nie ma zadnego zelu na dziasla jedna z asystentek mojego dentysty jest Polka i jej mala 8m-cy wlasnie zabkuje, to sprowadzila sobie zel z Polski, bo szkoda dzieciaka. Inna ( chyba nienormalna) poradzila mi, ze jak malego juz bedzie bardzo bolalo, to abym mu wodka lub whisky przetarla dziasla... super po kilku godzinah pocierania sie nie dziwie, ze dzieciak znieczulony spi jak zabity 😠 😲 A sie na mnie wszyscy patrzyli jakbym ze srodniowiecza przybyla jak malemu pepek czasem spirytusem przemywalam, czy cycki kapusta obkladalam. 🙃 Nam pozostaje teraz czekac na paczke z Polski 🙂).
U Nadii juz ladnie widac biala pereleczke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella hustawka super! A Amelia coraz bardziej do Ciebie podobna! ( czy mi sie zdaje? 😉 ) Victorkowi to chyba tylko trampolina by sie podobala 🥴 bo on lubi tylko ,,podskoki" w pionie, jak najwyzej, a bujania wszelakiego nie, w slabsze dni nawet sie boi jak probuje go pohustac na rekach.
Bardzo lubie patrzec na zdjecia lutowych dziewczynek, wszystkie sliczne i usmiechniete na zdjeciach, do tego fajnie poubierane 🙂)
Chlopaki tez! zeby nie bylo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jai ho na przyszłość jak coś potrzebujesz to mów.
Nie ma problemu kupię ci co potrzebujesz i wyślę 🙂
Moja też zaczyna nerwowo reagować na cokolwiek do buzi, ale dziąsełka jeszcze nie rozpulchnione więc my mamy chyba 1 fazę.
A i nauczyła się pluć ale jak sobie ślinę zbierze 😁 😁 😁 😁 😁
Albo ja je zupkę, a propos dziś do naszych warzyw dołożyliśmy brokuł, o matko jak ona to wcinała hahahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy, dziś np ponieważ dostała po raz pierwszy brokuł nie dostała nowego owocu tylko takie które już jadła, staram się wprowadzać 1 nową rzecz na parę dni, ale jak jej nic nie będzie po brokule to za dwa albo trzy dni dam jej banana, ale ja przecieram świeże owoce.
Dziś np dostała surowe jabłko z kaszką kukurydzianą. Dosyć syty posiłek, jakbyś widziała jak zjadała masakra, nie nadążam jej wkładać do buzi. No i oczywiście przy deserku nie potrzebujemy
nic podkładać bo nic się nie marnuje hahaha.

Za parę dni dostanie jabłko z bananem, a do tego dostaje jeszcze soczki owocowe i nie patrze by było 100 ml tylko daje ile chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...