Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja ogólnie jestem zadowolona z pampersów, jedyne co raz mi się paczka trafiła, że Igor po chwili miał pełno kryształków na pupie. Miałam też paczkę Huggies premium, nie są złe, tylko te zaczepki z rzepami faktycznie ostre.
Chusteczek używałam pampers sensitiv, ale wyczaiłam w Biedronce chust. Dada i naprawdę są super, nie uczulają, nie podrażniają, dla mnie rewelacja dla Syncia też 🙂

Dodi, bardzo się cieszę, że na cycu Julka tak ładnie przybiera na wadze. I podziwiam za to poświęcenie z jedzeniem w imię cyca 🙂 już Ci dziś rzuciłam oklaska za to.
Bardzo fajnie, że teściowa okazała się być wyrozumiała z ciastami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Igor dostaje napadu śmiechu jak Go M. po szyjce całuje, śmieje się na głos jak szalony. Dziś Go po stópkach całowałam i też się tak chichotał 😜

Poza tym Igor uprawia turystykę po łóżeczku 🙂 wędruje, obraca się 🙂 to samo jest na macie 🙂 i zauważył, że ma nogi 🙂 macha ciągle nimi od 3 dni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja te pieluszki DADA przetestowałam i są w miarę ok 🙂
Dodi jak to możliwe że nie mam Cię na NK??
Wchodzę na nk żeby więcej zdjęć zobaczyć a tam co... Ciebie nie ma ahhahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olaf spi w lozeczku 🙂 tyle ze lozeczko jest w sypialni i jest duze a w salonie mam kolyske bo wole zeby Olaf byl ze mna w dzien w salonie no i kolyska niestety juz jest mala 😜 i kupie takie turystyczne lozeczko do salonu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ;-))
Wchodzę na brzuszek..patrze 10str do nadrobienia czyli Anitek wróciła ..i rzeczywiście ;-)))) Anitek witamy z powrotem ;-))) Cieszę się, że wypad udany, super fotki! Olafek bardzo ładnie rośnie ;-)
A moja śpi...cały czas śpi..nie wiem co jej..nie ma temp ale ma za to biegunkę..może to przez ząbki..kurcze martwię się.
Dodi jak tam dieta 🙂 ?
Martuś
Laski a jak z Waszymi okresami? Ja nie karmię piersią od 2 tyg, a okresu nadal nie mam


Ja od porodu miałam raz, Klaudia ostatnio pisała że też nie ma okresu i że to normalka ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cadny dziekuje hehe 😜
musze sie nagadac teraz 😜
ale tak wogole to powinnam sprzatac ten balagan w domu a nie siedziec przed kompem ale musialam sie z Wami przywitac 🙂 a ze zajelo to 10stron no coz 🤪 😎
ale teraz uciekam sprzatac tak na serio 😁
choc zmywarka juz wstawiona pranie rowniez aby te walizki 😠 ach nie lubie pakowania i rozpakowywania 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny!!!!
Ameliuszek i VictoreK!!!!!! Wszystkiego nallepszego od cioci Ani!!!!! Duzo duzo zdrowka!!!! 😁
Anitek witaj w domciu!!! No i po urlopie jejku jak ten czas zlecial!!! 🤪
Ja wlasnie po odwiedzinach siostry ktora wpadla na kawke i zaraz zabieram sie za porzadki. 😉
Nocka byla dziwna. Maly spal w najlepsze az spiewal przez sen a ja od 3.30 nie spie bo nie moglam zasnac!!!! 😠 Oczy jak kartofle i nic!! Ale co tam.
Co do okresu to tez jeszcze nie mam. 😜 Na samym poczatku cos sie pokazalo jakby plamienie ale nastepnego dnia juz nic i tak do dzisiaj ni widu ni slychu 🙂
W czwartek wybieram sie do ginekologa. Niech mi cos przepisze na te wlosy bo dalej wypadaja no i przy okazji chcialabym chyba jednak wrocic do tabletek CILEST. 🙂
Acha no i dostalam paczke z HIPP i tam sa rozne probki i kupony i dostalam sloiczki z marchewka i jablkiem na sprobowanie 😁 Ale mnie korci cos mu dac chociaz siostra mi mowi ze moge spokojnie. Korci korci korci!!!! 😁 Sama nie wiem.Ciekawe czy mu bedzie smakowac???
U nas dzis slonecznie chociaz nie upalnie . Milego dnia zycze 🙂 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzia jak na cycku jest mały to nie problem, że kupy nie ma, zreszta pewnie juz o tym wiesz 🙂 ale to i tak irytuje, nie? U Nas było podobnie jak mały był na cycu 🙂 stresowałam się w kółko.
Igor też ostatnio duzo spi w dzien, jestem tym mile zaskoczona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane mamuśki!!!
nie często wpadam do Was ale staram się byc z wami na bierząco.
klaudia GRATULACJE DUZO SZCZĘŚCIA NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA, WIELE MIŁOŚCI.

A ja jestem juz po chrzcinach i chciałam Wam sie pokazać z moja królewna!!!
pozdrawiam wszystkie mamusie 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martus wymyslilam ze jedziemy na zakupy a wczesnioej do energetyki 😮

Wszystkim dzieciaszka sto lat!!!!!!!!
Anitek witaj !!!!!!!

pieluchy-dla mnie pampersy sa przereklamowane zdecydowanie huggies i dada sa ok

okres-ja mialam 1 raz ok 1 mies po tym jak sponczylam karmic a pozniej mialam non stop przez 2 mies 😮 😮 🤢 ale na szczescie po tabletkach zaczyna przechodzic nareszcie!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Sibi, też sie zbierałam do energetyki, ale chyba z moim dzieckiem nie zdążę, a mam też dentystę na 15:15 🤪 rety już mam pełne galoty ze strachu, bardzo się boję dentysty 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MAR córeczka jak ksiezniczka 🙂 slicznie
Cmonka dieta rozpoczeta w sumie wczoraj wieczorem, juz wrocilam ze sklepu kupilam troszke wedlinki z indyka, i jakies dzemiki , zobaczymy 🙂
Cruella jakto mnie nie masz na NK ?? dziwne hi hi
Anitek sprzataj biedaku 🙂 trzymam kciuki
Andzia mnie tez korci dac cos Julce, ale na cycy w sumie czas jest niby do 6 miesiaca, wiec ja pewnie zaczne cos dawac okolo 5,5 miesiaca.
Martus dziekuje za oklaska, wiem ze cyc dla malej najlepszy wiec robie co moge by ytzymac jeszcze karmienie, ale jak po tej diecie bezbialkowej nie bedzie efektu to przechodze na bebilon pepti i juz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...