Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Iwiokej luteine mam zapisana na bole brzucha i naprawde mi pomogla bo przeciez te bole ktore mialam to byly bole skurczowe a teraz juz sie ich pozbylam wiec luteine raczej brac musze. ale najwyzej zostane przy podjezykowej. Dzwonilam do ginka oczywiscie dzis ma wolne jak zwykle jak go potrzebuje to go nie ma. A w Irl moge pomarzyc o innym ginku bo tutaj nie ma czegos takiego a szpital nawet nie wie co to luteina bo ja mialam ja sciagana z Polski mowie Wam idzie sie zalamac...
Dzwonilam do mojej prowadzacej i bedzie dopiero po 2giej no a ona nie jest ginkiem ale pewnie bedzie wiedziala co robic. Jejkus byle zebym teraz zapalenia od tego nie dostala 😞
Choc czytam w necie ze dziewczyny tak maja no i wlasnie to jest podraznienie sluzowki i trzeba odstawic i brac podjezykowa wiec pewnie tez tak bedzie w moim przypadku. Dowiem sie wszystkiego po 2giej.
Ale skoro piecze to to raczej nie jest normalny objaw. Bo piecze tylko z rana a pozniej juz jest ok.
Ja tez mam lenia a do tego dola przez to wszystko 😞 bo chcesz dopomoc jednemu to drugie siada i co tu robic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dziewczyny, te, które biorą luteinę a nie sprawdzałyście leku (żel dopochwowy) CRINONE 8%, w dziłaniu to samo, albo i nawet dużo lepszy a tak nie poniewiera jak luteina. Tylko nie wiem, czy jest dostępny w Polsce. Popytajcie swoich lekarzy o ten żel, może akurat... bo większość z przyzwyczajenia lub niewiedzy przepisuje luteinę, bo tania i ogólniedostępna...

iwiokej, właśnie też mam mieszkanie zrobione na cito... więc bez wyrzutów sumienia mam plan robić nic dzisiaj 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek85, jest to żel z progesteronem, w takich małych tubkach z aplikatorami do pipki. 😉 Właśnie ma ponoć mniej skutków ubocznych niż duphaston czy luteina i jest bardziej skuteczny. Nie powiem Ci nic bliżej, bo sama nie testowałam. Ale wrzuć sobie w jakąś wyszukiwarkę i napewno coś znajdziesz.A poza tym popytaj gin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaiHo wiesz o co chodzi? mi duphaston nie pomagala na te bole... a luteina ma te plusy ze procz dawki horomnu pomaga pozbyc sie skurczy macicy. Duphaston tego nie robi.
Wiec jesli ten Crinone to to samo co duphaston to watpie ze pomoze mi na skurcze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bylam u ginka i mowil o luteine czy mam mozliwosc sciagniecia jej z Polski wiec pewnie nawet o tym nie slyszal 😞 a do tego dzisiaj ma wolne i tyle z tego. Ale zadzwonie po 2giej do mojej prowadzacej i zapytam moze ona cos bedzie wiedziec na ten temat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anitek85 nie jestem lekarzem ani farmaceutą, z tego co wiem to duphaston, luteina,crinone są z tej samej grupy leków i są podawane zamiennie. Różnice mogą wynikać z komfortu brania leków i różnić w skutkach ubocznych, co też jest pewnie dość relatywne.
Poczytaj, skonsultuj... zawsze to może byc jakaś dodatkowa opcja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech to troszke duzo... 😞 ja to musze brac do ok 37tyg ciazy... Mysle ze poprostu zostane przy luteine podjezykowej nie jest taka tragiczne w smaku. A cena za ten gel to przesadzona!!!Duphaston kosztuje 14e za 40tabletek!
Zreszta zapytam w aptece czy maja wogole takie cos i o cene rowniez zapytam.
Znalazlam kilka fryzur ale juz sama nie wiem 😞 [img size=482]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/fryzury_krotkie_1364.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta druga odpada wlasnie sie przyjrzalam bo ona mi z tylu wyciela do wlosy ze ich wogole nie mam aby jakies dwa kikuty wisza z przodu 😞 ku...zabije ja tam chyba 😞 😞 😞 😞 😞 😞 nie pamietam kiedy bylam az tak zdenerwowana ostatnio wierzcie mi!!!Dobra ja uciekam bo na 13sta jestem zapisana a juz po 12stej. Zajrze do Was jak wroce...o ile mnie nie zamkna za pobicie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek to pieczenie to na 99% po luteinie. Ja tak miałam tylko , że chyba jeszcze gorzej niedość, że mnie piekło to jeszcze swędziało i otarcia miałam do krwi, myślałam, że nie wyrobię. Tylko, że ja ją brałam chyba ze 3-4 miesiące, w końcu powiedziałam ginowi żeby mi ją zamienił na coś innego bo mam takie pieczenia, to powiedział o tej pod język i teraz cały czas ją biorę i jest ok 😆
Powodzenia u fryzjera 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny 🙂

ja po odwiedzinach znajomej, fajnie się wygadać, lżej na serduchu od razu 🙂 Jutro już mam zapowiedzianą wizytę następnej kumpeli, tym razem będę witać brzuchatkę z terminem na grudzień 🙂 No to będziemy miały wspólne tematy.

Anitek Ty to masz z tymi fryzurami zawrót głowy 🙂 Oby Cię tam Tobą dobrze zajęły. Ja teraz włosy zapuszczam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny,w poniedziałek zamówiłam wózio i już go mam! ale fajnie 🙂 trochę się bałam ,że będzie jakaś lipa bo wózio z wszelkimi możliwymi i potrzebnymi funkcjami za 650zł!!! nie rozczarowałam się bo jest duża gondolka,spacerówka,porządna tkanina ,ładne wykończenia ,ogólnie super za tą cenę.
Do tego fotelik wpinany za 220zł,służy też jako bujaczek 🙂
Chwyciłam ostatni i był tylko pomarańczowo-siwy ale jak dla chłopaczka to pasuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikoś no to gratuluję udanego zakupu 🙂 ja już nie moge się doczekać spacerów z wózkiem z zakupem poczekam tak do stycznia może do początku lutego, boje się że jak kupię wcześniej to z pustym wózkiem będę chodzić hehe 😉



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też wuzeczek dopiero w styczniu albo w lutym będę miała i łóżeczko też bo narazie jeszcze dzidzi jest potrzebne a kuzynek dopiero na przyszły rok mi go przywiezie, szkoda bo już bym chciała je mieć 🙂
nikoś jak możesz to wstaw focie ale i tak super cena opłacało się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...