Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
iwiokej ten wózio płynie....można prowadzić jednym palcem!

teraz jest moda na nowoczesne wózki ale jak popatrzyłam to np.x-landery są dwa razy droższe od mojego a ich gondole są o 10cm krótsze!

zwracajcie uwagę dziewczyny na długość gondolki bo to ważne żeby nasze bobasy mogły swobodnie machać nóżkami,moja córcia ma długie nogi więc synuś też może po tatusiu odziedziczyć takie ładne kończyny:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Babeczki :P wrocilam :P no i co obcinala mnie ta sama laska :P bo managerka kazal jej poprawic :P no i wyszlo na to ze sie nie dogadalysmy wczoraj bo ona myslala ze ja chce "boba" dookola glowy :P a ja chcialam tylko z tylu. No wiec teraz wyciela mi wlosy na jeza z tylu i przod lekko podciela do brody przedzialek mam inaczej rowniez i wyglada to o niebo lepiej 🙂 choc jutro glowe umyje i zobacze jak to sie da ulozyc :P bo mam wymodelowane a ja nie lubie taki wlosow na szczote :P
ale jestem zadowolona :P
Co do wozka i lozeczka to ja tez kupilam bo byla promocja 🙂 czekam bo maja przywiezc mam nadzieje w tym tygodniu :P
Oj Maly kopie bo zjadlam paczusia z sosem truskawkowym taki na goraco 😁 w centrum handlowym byly ☺️ nie moglam sie opanowac ☺️
Weszlam do apteki po czopki glicerynowe dla dzieci :P no iza jakies 15min mam zadzwonic do swojej lekarki wiec zapytam ile mam tego wziasc bo pan w aptece mowi ze 2 odrazu :P
No i na opakowaniu jest napisane ze powstrzymac sie od uzytku tylko w pierwszym trymsetrze ciazy wiec bedzie ok :P ale tez jest napisane zeby nie uzywac w przypadku zatkanych jelit no ale przeciez po to sa te czopki no nie? a ja sie mecze od czwartku jejkus to juz 6dni 😞
JaiHo zapytalam o ten lek i kosztuje 120e za 15dawek. Mega drogo. Zostane juz chyba raczej przy luteinie doustnej i tyle w temacie. Bo 240e miesiecznie za ten sam lek tylko ze w zelu to przegiecie...
Madzia dzieki pocieszylam mnie z tym pieczeniem bo juz sie zastanawialam co jest grane :P
Ale juz nie bede ich brac wiecej skoro po kilku dniach takie cos bo sie zamecze a nie chce tez doporowadzic do infekcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajny wózeczek.
A powiedzcie mi mamusie czy kupujecie wózki z pompowanymi kołami czy piankowymi, bo dzisiaj się dowiedziałam, że w tych pompowanych zdarza się że pękają opony i że wózki takie ważą więcej niż te z piankowymi kołami, już teraz sama nie wiem co kupić bo akurat spodobały mi się dwa wózeczki ale na kołach piankowych, a ja wolałam pompowane 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to ja wózka nigdy nie kupię, bo mi sie podobały tylko te z piankowymi kołami 😞 😞 😞 😞 😞
W sklepie wózeczek prowadził się świetnie, ale pewnie masz rację Darusia, że zimą to będzie wyglądało inaczej niż na gładkiej nawierzchni.
Super Anitek, że jesteś zadowolona z nowej fryzurki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez mam pompowane 🙂 🙂 🙂 slyszalam ze lepsze 🙂
Darusia89 papier mam bezzapachowy co prawda zmienilam ostatnio plyn do higienty intymnej ale mysle ze to pieczenie mam od 3dni a tego plynu uzywam juz jakies 2tyg. Ale z tego co czytalam wiele kobiet odczuwa pieczenie podczas brania tego wiec poprostu zaczne brac doustnie i tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No juz po rozmowie z lekarka. Mam odstawic dopochwowe i pieczenie powinno minac. Mam brac 3razy dziennie po jednej tab pod jezyk. No a na zaparcia powiedziala ze skoro syrop nie dziala to czopki i zapakowac dwa haha :P bo to sa czopki dla dzieci takie delikatne :P a Mama juz mi wyslala czopki dla ciezarnych 🙂 ale jaja normalnie ja nie moge :P tranfser lekow polska irlandia normalnie :P jejkus ona juz mi tyle tego przyslala ze szok :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A słyszałyście coś o wózkach firmy Quinny? bo moja koleżanka ma do sprzedania za 800zł, kosztował ponad 2000, podoba mi się i zastanawiam się czy nie lepiej kupić dobry używany wózek niż nowy jakiś nie specjalny?
A i jeszce jedno, czy myślicie, że nam w lutym przyda się takie nosidełko wpinane do wózka zamiast gondoli, wystarczy mi fotelik do samochodu, bo nie wiem czy jest sens kupować wózek z wpinanym fotelikiem skoro już mam do samochodu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej ja jestem tak od czwartku 😞 wiec musialabym juz cos zrobic bo przeciez jeszcze dostane skretu jelit 😞
wlozylam jeden tylko i lezałam z nim 30min i teraz wstane i zobacze co sie bedzie dziac...
A brzuch rwał tak dziwnie niby jak na rozwolnienie ale tylko z 5minut i pozniej bol minal i tyle.
Co do wozkow Quinny to tutaj sa one bardzo drogie i popluarne.
Co do wpinanego fotelika na stelaz to ja wlasnie takie cos mam ale to jest opcja wozka ktory kupilismy wiec nie ma znaczenia w sumie. A w sumie takie cos mysle ze super rozwiazanie jak jezdzisz do centrum handlowego itd 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek to chyba nie ma co się bac o dzidzię skoro boli jak na rozwolnienie. Chyba musisz mieć mocne zatwardzenie, że mimo bólu nic nie pomogło, pewnie potrzebujesz trochę czasu 😉
Też czasami tak miewałam, że bolało jakbym miała już iść do wc, ale nic z tego nie wychodziło, troszeczkę cierpliwości i będzie dobrze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...