Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no juz 2/3 za mna hihih
ale powiem wam ze od 20 tyg tak mi szybko mija ten czas do 20 jakos tak spokojniej...
jeszcze troszke aniutku i bedziemy tulić nasze kruszynki ostatnio usłyszałam płacz noworodka gdzies no i az mi łzy sie zakreciły a co dopiero jak usłysze moje malenstwo i zobacze bede ryczała jak bobr znajac mnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Fajny brzucholek hehe 🙂 ech rozstepami sie nie przejmuj Kochana po ciazy uzyjesz jakiegos dobrego kremu zjasnieja mocno i nie beda przeszkadzac 🙂
ja wlasnie patrzylam w lustrz i mi sie wydaje taki maly ten moj brzus 😞 juz chyba za duzo sie naoogladalam :p
w pepku mam 90cm a pod pepkiem w najbardziej wsytajacym miejscu mam 96cm a jeszcze 1,5miesiaca temu mialam 94cm wiec w sumie prawie wcale nie rosnie tyle ze w pepku z 84cm wskoczyl na 90cm
Ale pepek mam juz mega plaski i wlasnie zauwazylam ze srodkowa czesc pepka robi sie wypukla 🤪 no ale macica jest w pepku dopiero pod koniec 24tyg wiec mam jeszcze czas 🙂 Choc Olaf juz kopie po pepku :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Darusia -taka kuleczka, ja tam sie ciesze ze rosnie 🙂 tylko te rozstepy 😞 wiecie co !! wczoraj swierdziłam ze mi cięzko umyc sobie nóżki pod prysznicem 😞 dobrze ze mam siedzisko i głeboki brodzik to jakos jeszcze idzie sie wykapac, a jak wstaje z łóżka to musze Marcina prosi o podanie ręki 😞 🙂
taka ze mnie juz niezdara !!! mysle ze to brak ruchu, ale cóż nie moge biegac po dworzu, trzeba jakos to przezyc 🙂 szybko mija czas, niedługo juz 30 tydzien nam trzaśnie i wtedy juz z górki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jest cała masa dzieci urodzonych w wyniku tego, że jedynym zabezpieczeniem był ,,kalendarzyk" 🙂 wiec to działa tak na dwoje babka wróżyła. Moja znajoma zaszła w ciążę podczas okresu. Więc daje to tylko jakieś prawdopodobieństwo a nie pewność 🙂)

Z mojego ostatniego badania 23.10. wyszło, że jestem równo w 24 tc i termin się przesunął na 12.02.
BPD 5,90
HC 21,5
AC 20,2
FL 4,27
Ale przy kazdym pomiarze jest +/- 13d 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec wlasnie ja tam nie sugeruje sie tym zobaczymy Dzidzia i tak sie urodzi ok lutego i tyle w temacie 🙂 torbe spakuje na poczatku stycznia 🙂
Mi przy nozce i raczce wyszlo +-20 dni a ginek mowi ze ma dlugie nozki i raczki i bedzie wysoki haha :P
No maly nie bedzie bo Tatus prawie 2metry a ja 175cm wiec nie licze na to ze dziecko bedzie male :P jejkus gorzej jak sie wda w mojego i przy porodzie okaze sie ze ma ponad 5kg :P haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehh nie wspomne juz o mnie jak tak z boczku patrze dodi na twoje zdjecie to wydaje mi sie ze moze troszke wiekszy mam... wstac jeszcze luzik ale ubrac skarpetki nie mowiac juz o kozakach o boze.. czasem nadstawiam nogi i mariusz ciagnie mi tak te buty hehe smieszne to musi wygladac. czasem jestem mu wdzieczna ze znosi te moje wszystkie kaprysy zachcianki i wogole jak chce to potrafi byc kochany hehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? a ja to mam problem ze skarpetkami 😞 bo kiedys to na stojaco zakladalam a teraz jak sie schylam to odrazu boli w kregoslupie tak w polowie plecow...Ze az sie ruszyc ciezko no i wtedy trzeba dupke posadzic i dokocznyc ubieranie :P co do wstawania z lozka to ja sie kulam do brzegu i wtedy juz jest latwiej hehe :P
No i mam problem z goleniem hehe :P zwlaszcza bikini bo ja juz nie widze swojej wogole 😲 😲 😲 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darusia no ja tez mam jazdy z butami teraz mam takie ciapaczki na gumie wysokie o takie :
wiec one sa luzne moge je wciagnac bez problemu:P gorzej z jakimis sportowymi :P [img size=290]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/kozaczki.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Własnie bym runeła na ziemię w przedpokoju ,dzwonił domofon a ja czekam na śpioszki a allegro i szybciej prawie pobiegłam i sie poslizgnelam , nogi sie rozjechały ,ledwo równowagę złapałam,az mi sie goraco zrobiło.

Przestraszyłam sie jak cholera, bo tescowa pielegniarka mi powiedziała ze czasem zle sie stanie ,źle noge ustawi, albo za mocno sie stąpnie na ziemi, i przez takue rzeczy nawet szyjka moze sie obnizac 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodi co Ty wyprawiasz po co Ty biegasz he??? co do zlego chodzenia a dlugosci szyjki to nie slyszalam o czyms takim. Choc wogole mysle ze samym chodzeniem czy staniem szyjke sie obciaza wiec odpoczywaj.
JaiHo ja mam na obu piersiach po dwie zyly takie duze ale to normalne wiec trzeba sie przyzwycziac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No MOj ma ubaw z sutkow :P zawsze mowie "Ale masz suty :P"
bo wie ze ja sie wkurzam hehe :P i sie smieje zawsze ze jeszcze przyjdzie z kubkie kawy jak mleka zabraknie 😉
hahahaha
A tak na marginesie ciekawe jak to mleko smakuje bo ktos mi mowil ze jest slodkie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do allegro, to znalazłam fajny welurowy pajac w dziwnie niskiej cenie, zaryzykowałam, zamówiłam i juz mam w domu i naprawdę jest śliczny i bez zastrzeżeń do gatunku.
Wysyłam link, może komuś się przyda. Czasem mozna zaoszczędzić trochę kasy w ten sposób i mieć kilka rzeczy w dobrym gat. zamiast jednej 🙂

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=791402826
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu sie rozpuscila ta luteina po jezykiem bo juz chyba z 40min ja mialam :P ale dobrze ze nie jest taka tragiczna w smaku :P
Wiecie co Laski? zbieralam drobne do szuflady i teraz wrzucilam je do torby i wiecie co? prawie 4kg waga pokazala 😁 szok :P dzis wymienie bo w tesco jest maszyna ciekawe ile kasy tam jest 😁 zaraz policze :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...