Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
...więc sidzę przed kompem i staram się wybrać imię dla Małej ale widzę że te które z męże obstawialiśmy tj. Zuza, Zosia, Julia czy Natalia są w czołówce popularnosci.. :/ a nie chcę żeby Mała miała tak jak ja (ania) że w klasie połowa dziewczyn nosi to samo imię :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
aaana ale z Ciebie poranny ptaszek! 🙂 i co znalazlas jakies inne imie dla corki?
Mi sie zapowiada dzien pod tytulem ,,sama w domu".T. pojechal zarabiac pieniazki 😉 a ja z racji tego, ze zebra bola jak cholera a do tego zapowiedzieli na dzis jakis orkan( faktycznie wieje i leje) nigdzie sie nie ruszam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki

mi dzisiaj wysmienicie sie spało po wczorajszej szkole rodzenia
najpierw poszlismy do takiej małej salki tam babeczka poprowadziła wykład ale w sumie nic ciekawego nie było bo wypełnialismy papiery jak zwykle papierologia złaszcza jak zajecia sa refundowane przez Urząd Miasta

pozniej poszlismy sie przebrac w kostiumy kapielowe i do takiej sali gdzie rozłozone były materace, piłki itp. poki co nic nie cwiczylismy bo to było narazie takie oprowadzanie

no i na koniec mielismy na 30 min zarezerwowany basen w czesci rekreacyjnej tj. bąble, masazery, jacuzzi itp.

w sumie jestem zadowolona bo jak na darmowa szkołe rodzenia to super no i to jest jedyna szkoła w ramach tego programu gdzie ma zajecia na basenie

zoabczymy jak bedzie na nastepnym spotkaniu

no i po tym moczeniu i pływaniu poszłam spac i spałam jak zabita do 8:00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka ja dzis troszke pospałam dopiero co sie obudziłam i siedze teraz sobie w pizamce 🙂 malutka mnie obudziła bo kiedy lezałam sobie smacznie na boczku to malutka zaczeła tak kopac i przewracac sie w brzuszku ze juz zasnac nie mogłam i tak do teraz . chyba domaga sie jedzonka 🙂 ide zaraz na jakies zakupki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak bym musiała płacic za szkolę rodzenia to chyba bym sie nie zdecydowała bo w sumie nie pierwsza i nie ostatnia bede rodzic a poza tym mam jakies małe doswiadczenie w pielegnacji noworodka bo duzo siostrze pomagałam wiec mniej wiecej cos tam wiem :P

a co do imienia ja na pewno dam tylko jedno po co mu drugie zeby pozniej w dokuemntach trzeba było pisac ciagle te dwa imienia
Ja mam jedno i dobrze mi z tym 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my tez mielismy problem, zwlaszcza jak sie okazalo, ze bedzie chlopak, po kilku dniach, ale bez przekonania, stanelo na tym, ze bedzie Max, ale pozniej siedzac w naszej ulubionej CafeVictor nagle nas olsnilo i juz tak zostalo. 🙂 tak wiec czasem zupelnie przypadkiem mozna odkryc te wlasciwe imie 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wlasnie nie mam pojecia, kiedy i po co sie daje drugie imie. Ale my i tak nie dajemy, wiec nawet nie zglebiam tematu 🙂
co do szkoly rodzenia to tez nie chodze. Raz, ze nie mam jak, bo raz jestem tu raz w Polsce, dwa jakos mnie nie przekonalo nic, ze to jest niezbedne, a poza tym przerobilam sobie taka szkolke rodzenia online, czyli mniej wiecej wiem o co chodzi a do tego bylo to za darmo 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Dziewczynki 🙂
ja juz od rana lata po mieście, byłam juz u taty teraz na zakupy no i wreszcie dopadlam komputer 🙂

widze ze rozmawiacie na temat imion no więc Wam powiem że u nas staneło na Filipie ale widze że moj mąż chyba chciałby Alexa a ja nie wiem własnie bo tak średnio mi sie podoba i w dodatku jest obcykany już :P Dla dziewczynki bysmy mieli albo Maję albo Kingę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamuski 🙂
no ja mialam noc z bolem brzucha ok godzinnym...Znow ta kolka cholerna 😞 jej jak to boli naprawde nie zycze nikomu 😞
Ja wybralam jedno jak narazie hehe :P
Mi wszyscy mowia ze chodzi o to ze jak pierwsze imie nie jest swiete to wtedy wybiera sie drugie...Swiete 🙂
Wiec nie wiem juz sama :P
Wieje i pada nie ruszam sie z domciu :P
mam tylko kuchnie do sprzatniecie po wczorajszym hehe a na obiad wszystko kupione aby ugotowowac 🙂
Hmmm Olafek cos spokojny jest od 2-3dni nie wiem czemu...Normalnie zawsze kopal co 30min a teraz tylko przewracanie sie w brzusiu w nocy kopal ale np od rana cisza tylko jeden malutki kopniaczek to az dziwne bo zawsze jak sie odezwalam i poglaskalam brzusia to seria kopniaczkow byla i wogole. Zaraz sprawdze tetno bo juz sie denerwuje 😞 wiecie 1,5miesiaca kopal non stop a nagle cisza...
No i jeszcze jeden news dzwonilam do Mamy zapytac o ta swinska grype w jej pracy (Tata mi wczoraj powiedzial ze 3osoby sa chore u Mamy w pracy) no a Mama mowi ze pierwsze slyszy :P no i sie okazalo ze Tata pokrecil wszystko i zle Mame zrozumial na co Mama skwitowala to textem ze tak to juz jest z facetami ze nie sluchaja co sie mowi :P
No ale mi ulzylo bo juz sie martwilam tym bardziej ze maja przyleciec za 11dni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahah to podobnie bylo z moimi rodzicami, mama sie uparla, ze bede Karolina a tato ze za cholere nie 🙂) stanelo na tym, ze jak ojciec poszedl mnie zarejestrowac w urzedzie to wpisal Aneta, matka sie nie odzywala kilka dni a pozniej sama stwierdzila, ze jednak dobrze wybral 🙂) tak wiec aaana moze uda Ci sie Kinge ,,przemycic" 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Ci powiem do dziewczynki tez problem wybrac hehe ja mialam Kayla 🙂 i jak bedzie dziewczynka nastepnym razem to tak damy na imie bo bardzo Nam sie podoba 🙂
Podoba Nam sie jeszcze Mikela ale Kayla ladniejsze 🙂
Aaana a Kaja Ci sie podoba?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jai Ho u mnie tez byla niezgodnosc Tata chcial Pauline a Mama Weronike...w koncu wuja rzucil haslo : Anita 🙂
i Tata tez zarejestrowal mnie jako Anita :P i wszystkim sie spodobalo 🙂
nie urazajac nikogo mysle ze Zuzia jest juz przegieciem hehe wszedzie Zuzie...tak jak 3lata temu wszedzie byly Victorie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...