Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Spac nie idzie 😞
Martus na mnie activia ze sliwka tez nie dzialala nawet surowe sliwki nie pomogly...Sprobuj tak jak ja 🙂 zalej wrzatkiem wieczorem kilka suszonych sliwek i rano na czczo je zjedz i popij tym sokiem 🙂 moze tez na Ciebie zadziala 🙂 i nie zrazaj sie po activi bo ja tez nie chcialam sprobowac a jednak podzialalo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jai Ho wlasnie sie pytalam mojej kolezanki prawnika i Polska nie zgadza sie na podwojne obywatelstwo...No to niech spadaja!!! Olaf bedzie irish a jak kiedys zechce byc polakiem to sobie sam o tym zadecyduje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwiokej, dokladnie jak ma sie miejsce na komode, to dorobic taki dluzszy, czasowo montowany przewijak to juz pikus 🙂) Z tym, ze ja nie bede kupowala na to dodatkowej, ceratowej lub tym podobnej nakladki, mysle, ze miekki, duzy recznik, czy tez kocyk + i tak niezbedna na to tetrowa pieluszka wystarcza, staram sie do minimum ograniczyc kurzolapy i klamoty, ktore trzeba prac, prasowac sciagac, zakladac itd. wole ten czas spedzic z dzieckiem lub poswiecic go na siebie lub T. a nie padac na pysk, bo jeszcze 10 falbanek zostalo do wyprasowania i ulozenia 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja sie tez bede starac o irlandzki...
no coz trudno najwyzej zrezygnuje z polskiego.
Zreszta co ten kraj dla mnie robi? czlowiek musial wyjechac zeby sobie jakos zycie ulozyc. Moze w tych wiekszych miastach jest lepiej ale tam skad pochodze niestety...
Poza tym zal patrzec jak wiele osob sobie czegos odmawia albo jak wiele osob rezygnuje z macierzynstwa wlasnie przez trudne warunki...Jak dla mnie to jest PRZYKRE!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupie mate do przewijania...Bo jednak recznik czy cos takiego nie jest zbyt higienicznym rozwiazaniem jak dla mnie...Wiadomo kupki siuski itp.
a jednak to dziecko sie przebiara tyle razy na dzien ze nie bylabym w stanie nadazyc z praniem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mata tez jest ok. ale mi chodzio to, ze nie bede kupowala takich profilowanych nakladek, na to jeszcze sie powinno zalozyc materialowy ochraniacz, a na to mata i zeby dziecko nie lezalo bezposredni na ceracie wiec znowu pieluszka lub recznik, a to juz duzo sie tego robi, tak wiec wole wrzucic do pralki tylko recznik i tetre 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przebierak taki bo to jest komplet z lozeczkiem 🙂 na to mozna sobie dokupic zawieszane na bok pojemniki 🙂 [img size=315]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/przebierak.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna polozyc tetre choc moja siora nie kladla bo jednak jak sie dziecko przebiera na rozbierasz go do naga tylko odpina sie body wkladasz odrazu pieluszke zreszta nie problem takie cos rozgrzac najpierw...ech sie zobaczy ja tam mate i przebierak bede stosowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez wlasnie nie ma sensu bo w praniu zawsze wyjdzie.Poza tym kazda Mama jest inna wiec pewnie kazdej z Nas bedzie odpowiadalo cos innego 🙂
ja kupuje to narazie i sie zobaczy a tetre i reczniki mam wiec spoko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj wlasnie napisal ze zejdzie im sie jeszcze godzinka juz ja widze ta godzinke...szlak mnie trafia bo zawsze tak jest!!!mial skonczyc wczesniej dzisiaj i popatrzcie!!!a ja jestem glodna 😞 mam dosyc czekania ide sobie cos zjesc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej widze że zaszalalyscie!!! nie daje rady z czytaniem wszystkiego a zaniedbalam od wczoraj wiec latwo nadgonić mi nie bedzie.
dzisiejsza noc znacznie spokojniejsza i mniej bolesna troche jakby mi przeszlo 🙂
za to moja mala bardzo sie wiercila ale przynajmniej nie bolesnie!!!!
dzis dopiero pojechalam do sklepu i kupilam mojej corci śliczna czapusie-nie moglam sie oprzec :P pytalam w smyku o karuzele z projektorem i nie maja-musze gdzies poszukac

dobrze ze pogoda jest dla nas litosciwa i nie trzeba sie grubo ubierac i ze slisko nie jest 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bede musiala znalezc w sklepie i jak cos to zamowic na allegro ale w mojej okolicy i tak nie ma tej co mi sie podoba no trudno. czasem jednak nie oplaca sie juz kupowac na allegro i koszty przesylki sa masakryczne.... mam czas jeszcze sie znajdzie 🙂
Jai_Ho smacznego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...