Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Anitek i co lusterko nie parowało? hehe

ja właśnie szukam jakiegoś przewoźnika dla mojej paczki z Anglii bo zostawiłam tam jeszcze pełno rzeczy ale wszędzie jest do 30 kilo a ja mam pewnie z jakieś 50 i to już spakowane i zaklejone...oo boże..hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No wlasnie nie parowalo :P ale za duzo go nie uzywalam bo nie dalam rady jedna reka sie golic :P na nastepny raz pomysle nad czyms innym :P
wlasnie sie zajadam wewerthers original 😁 Mmmmm mam taki napad na slodycze znowu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamuśki 🙂
czytam wasze wpisy i zastanawiam się czy się nie kulacie :laugh: :laugh: :laugh: co chwilę któraś pisze że to wafelek, to ferrero, to czekoladka:laugh: :laugh: :laugh:
ja oczywiście dnia piżamowego nie miałam nie dałam rady znów się gdzieś powłóczyć musiałam, dziś padło na cmentarz po drugiej stronie miasta ale pogoda była ładna więc spoko, tak się zastanawiam kiedy przesiedzę cały dzień w domciu 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bób no mi już niedługo do turlania zostało 😉
Tez miałam dzisiaj jechać na cmentarz do taty ale jakoś w końcu nie pojechałam.

Właśnie oglądałam zdjęcia wcześniaczków tak z naszych tygodni i kurcze nie mogę uwierzyć, że maluszki już taki duże są 🙂 Gdzie one się tam nam mieszczą biedne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheeh kulamy się 😉 super to brzmi 🤪
My jesteśmy po super spacerku po ruinach zamku-oj to miejsce budzi we mnie wspomnienia ze ślubu gdyż tam odbyła się nasza sesja 🤪 Mmmmmmmmmm...rozmarzyłam się 😆 No ale dzięki temu miło spędziliśmy popoludnie:laugh:
Choć już się stresuję,bo jutro wracam do pracy po 3 tygodniach błogiego lenistwa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wczesniak.pl/04_poznajlosy.html tu jest jeszcze trochę szczęśliwych wcześniaczków 🙂
szukanie zaczęłam od 28tyg ciąży w galerii google i tak jakoś natrafiłam na te zdjęcia ale trzeba uważać jak się szuka bo niektóre zdjęcia są z aborcji 😞 w ogóle natrafiłam na stronę "stopaborcji" ja piernicze żałuję że tam weszłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CandyMonka ja nie widzę tych fotek 😞 ale mam dzisiaj dzień co chwilę coś podjadam, jeszcze rodzice przyjechali i mi czekolady przywieźli i budyń z bananami, pyszny zjadłam od razu, a teraz czekolada z ryzem też super , a wcześniej zrobiłam sobie fryty bo już za mną chodziły od wczoraj, chyba nie pęknę? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iwiokej nie pękniesz kochana tylko się troszkę rozciągniesz heh 🙂
tutaj na pewno zobaczysz fotki : http://wczesniak.pl/04_poznajlosy.html

oki lecę na te lodziasy 🙂

buziaki brzuchate 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki ile ważą wasze maleństwa?
Czytam o tych wcześniaczkach i okazuje się,że są bardzo malutkie jak na tygodnie ciąży w których się rodzą 😞 Bynajmniej tak mi się wydaje 😞 No chyba,że mój mały jest taki duży skoro w piątek okazało się,że waży 1056g 🙂 No ale według jakieś tam skali rozwija się idealnie 🙂 Czegoś tu nie rozumiem 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Titinka no ja w tej chwili nie wiem bo ostatnie USG miałam w 20 tyg. i jest mi z tego powodu smutno, moja gin robi tylko co mc. bad serduszka małej 🙂
ale wydaje mi się że te wyliczenie mogą nie być do końca prawidłowe bo to komputre przelicza z wymiarów no i mogą się trochę mijać z prawdą, a z tego co pamiętam to większość mam pisała że ich dzidzie są większe niż piszą normy, to nie wiadomo w 100% jak jest na prawdę i obyśmy sie nie przekonały do produ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
he he mniejsza z tymi tygodniami 🙂
Anitek Ty mi napisz imię męża bo coś kojarze że Mariusz ale nie chce walnąć wtopy hehe 🙂

Do ja dziś mega obżarstwo, rano buła ze serkiem, pozniej 2 talerzyki fryteczek, pozniej 5 parówek, 2 marsy, 2 grzeski, no i teraz draże kokosowe 😁

i jestem głodna a na wage nie wchodze 😁 🤪

Co do wagi to moj Mały miał ostatnio w 21 tygodniu i ważył 420 g teraz idę we wtorek wiec się dowiem jaki już jest wielki 😁 😁 i zapytam o te tygodnie bo znowu mnie to nurtuje 😁

eee też bym jakiegoś loda wciągnęła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...