Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
anitka wkleiłam ten suwaczek ale pokazuje tak samo jak inne :/ Eee mniejsza z tym 🙂

a żyły hm mam ich dużo ale az takie super widoczne nie sa , no i kreseczka pod brzuszkiem też prawie nie widoczna. Hm ale chyba to nic złego, czytałam ze niektore kobiety w ogole nie maja tej kreski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ani kreski na srodku nie mam ani zyly hehe :P ale te zyly to zauwazylam wczoraj zwlaszcza z prawej strony...no ale mysle ze to od naciagania sie w koncu skora juz jest napieta wiec te wszystkie zylki wychodza. I wiecie co jeszcze? strasznie pekaja mi naczynka 😞
zwroccie uwage na moja dlon na fotce widac taka czerwona kropke. To normalnie jest gladkie nie wystaje ani nic tylko taki pajczek pod skora...i mam to na udach na brzuchu chyba z 4takie i nawet na buzi chyba z 3 😞 [img size=261]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/brzus-22908b7b30ce0cdc5a76957a555be23b.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha ale nr z tymi suwaczkami no ale widzisz Moj...wyszlo o tydzien dalej a pokazuje 93dni do porodu czyli tyle ile mi brakuje...A teraz zrobilam kolejny z Twoja data porodu i pokazuje tak jak Tobie...ech jakas magia normalnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzilam kilka dat porodu jesli wpisujesz date porodu 10luty lub dalej czyli np 15luty to pokazuje tak jak Twoj ginek liczy a jak zjedziesz ponizej 10lutego to juz pokazuje tak jak Nam wszystkim...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny
własnie wrociłam od lekarza krew w porzadku mocz jakies bakterie no i dał mi jakies tabletki ale nic powazniejszego
niestety po badaniu poinformował mnie ze mam rozwarcie na 1.5 cm i jest ryzyko ze moge urodzic. skurcze moga zaczac sie e kazdej chwili 😞 musze leżeć tak wiec nie bede tutaj zagladała bo zaraz odrazu kłade sie do łozka. za tydzien mam kolejna wizyte jesli sie pogorszy bede musiała lezec w szpitalu na podtrzymaniu. albo w jesli zmiany nie bvede tak tragiczne moge wykupic taki krazek specjalny za 300 zł sprowadzany z niemiec.
jestem załamana strasznie sie boje, tak bardzo juz ja pokochałam , nie wytrzymałabym kiedy cos by sie jej stało. 3majcie kciuki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darusiu kochana lez sobie i odpoczywaj...W razie czego zaloza Ci krazek i wszystko bedzie w porzadku 🙂 czytalas jak Marcia ma juz szyjke 9mm i tez ma szew spokojnie nie denerwuje sie 🙂 a dziecku sie juz nic nie stanie...Juz jest na tyle duze ze wszystko byloby w porzadku. Poza tym nie urodzi sie wczesnie tylko na czas wiec sie nie stresuj. Zawsze w razie czego pojdziesz do szpitala i sie Toba zaopiekuja a Tobie juz naprawde niewiele zostalo 🙂
glowka do gory 🙂 a masz jakies leki na skurcze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojej Darusia to przykre 😞 Dobrze że przynajmniej wiesz o tym i pamietaj leż tak długo jak się da, a jesli bedziesz musiała iść do szpitala na podtrzymanie to koniecznie idź bo tu chodzi o zdrowie Twojej Malenkiej, Nie załamuj się dzieci w 30 tygodniu już się rodzą i przeżywają wiec sie nie denerwuj i nie stresuj bo to jeszcze pogarsza. A masz juz skurcze ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia Ty masz identyczny brzuchol jak ja 🙂 tez sie zaczyna tak nisko i widac te wglebienia od miednicy hehe 🙂
a ta kreska to wcale wyjsc nie musi choc moze nawet po 30tyg wiec ja tam sie tym nie przejmuje nie jest to objawem ze cos jest nie tak poprostu zalezy to od hormonow 🙂
Babeczki mamy usg w sobote 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dzis znowu piekny dzien 🙂 wrócilam z pracy i mam dosc dzisiaj!! zamowilam juz wozek śliczny, czerwoniutki juz sie nie moge doczekac 🙂
ja łóżeczko bede miec w sypialni, meble mamy uniwersalne tzn nadaja sie dla nas jak i dla małej jedynie pewnych rzeczy nie potrafie mężowi wytłumaczyć :P

Żyły mam widoczne najbardziej na piersiach i ta siara 🤢 na brzuchu pojawia mi sie brązowa krecha ale jeszcze malo widoczna.
Jutro mam sie uczyć w szkole rodzenia higieny malucha za sie boje

Darusia będzie dobrze!!! Nie martw się!!!! leż tylko grzecznie a wszystko będzie ok!!!! ja też już 2 razy byłam na podtrzymaniu i jest wszystko ok!!!!!!

Włąśnie miałam Was pytać o zdanie.... ostatnio w szkole rodzenia miałyśmy spotkanie z ginekologiem i mówił o antykoncepcji po porodzie - myślałyście już o tym?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darusia nawet jesli poczulabys jakis skurcz to nie zacznie sie on od czestotliwosci co 5min wiec spokojnie 🙂 w razie czego pojedziesz do szpitala i podlacza Cie pod kroplowke i skurcze ustana 🙂
bierzesz nospe z magnezem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEWUSZKI ZAJRZYJSCIE W TEN LINCZEK SPRZEDAJE ROZNE UBRANKA DLA DZIDZI BODZIAKI RAJTUZKI MOZE KTORĄŚ COŚ ZAINTERESUJE 🙂 http://klaudia-86.ibutik.pl/

Anitka własnie tez zauwazylam ze brzuchy mamy takie same 🙂 hehe fajnie 🙂

Sibi nie doradze Ci o zajeciach w szkole rodzenia bo tam nie uczeszczam 🙂

Darusia teraz musisz wsłuchiwać się w swoje ciałko i wyczuwać nawet najmniejsze skurcze. Jesli sie pojawia dzwon po pogotowie i sie nie denerwuj idź odpoczywać. Podaj nr do siebie to bedziemy kontrolować Cie smsowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sibi ja po porodzie zaczne brac te tabletki antykoncepcyjne mozna je brac jak sie karmi rowniez wiec nie ma problemu 🙂 choc ja karmic nie zamierzam zbyt dlugo.
Darusia ja tez Malego czuje bardzo nisko...Hmmm no coz ja mam usg w sobote wiec bede wiedziec co tam sie dzieje...Choc moja szyjka ma 4,82cm wiec jest dluga i miejmy nadzieje ze taka zostanie az do 36tyg.
co do rozwarcia to ja nawet nie wiem czy to daje jakies objawy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam laski grubaski 😉
dopiero zasiadłam...nocka znów nie spana,nad ranem zasnęłam na jakieś 2h i od razu koszmar 😞
od początku ciązy nie uciełam sobie nawet jednej drzemki w dzień...zupełnie nie jestem senna.
Wstałam po tej nocy i od razu do roboty,umyłam u małej okno,zawiesiłam świeżą firankę,poodkurzalam,potem obiadek...na szczęście miałam gotowca z mrożonek.
Teraz czas iść z psem i z małą na spacer.

Darusia jesteś pod opieką,leż,śpij,czytaj,jednym słowem relax nooo i głowa do góry.

Ja mam wizytę u gina w czwartek i kolejne USG bo nie byłam juz 5 tyg a mój umawia zwykle co 3 tyg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darusia no wlasnie mialam pisac ze prosze o nr tel...w razie czego zeby byl kontakt.
Darusia a nie mialas zadnych objawow? bo przy rozwieraniu sie szyjki czesto jest malusie plamienie...Hmmm
kiedy mialas ostatnia wizyte? badali Cie wtedy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dzisiaj nawet dobrze spałam wstałam tylko raz!!!! i moja mala tez byla dosc spokojna.

Bralam kiedys tabletki dla kobiet karmiących i czułam sie fatalnie!! dostalam krwotoku, wypadaly mi wlosy i miałam takiego dola ze odechciewalo mi sie wstawac rano do pracy. coraz bardziej mysle nad wkladka-zaklada sie ja w 6 tyg po porodzie i jest ona do 5 lat! i chyba sie na to skusze, zawsze mozna wyjac wczesniej i juz.


Ja mam jedna wizyte 2.12 nie przekładam wczesniej bo mi bole przeszly i czuje sie juz dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jeszcze po zebrach nie kopie...Choc moja macica chyba jeszcze nie jest az tak rozciagniete ku gorze wiec Maly swoimi gierkami nie dosiega jeszcze zeber 😁 ale mysle ze to kwestia czasu hehe 😁 Pepek kazdego dnia sie zmienia az ciezko w to uwierzyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...