Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Bób ten co znalazłaś też fajny,ja chcę kupic taki sprzęcik który sam buja,może bedzie chwila wytchnienia jak się mały zajmie czyms ciekawym.

Moja mama twierdzi,ze taki zakup nie ma sensu bo przyzwyczaję do bujania i nie dam sobie rady...nooo kurcze jak mnie takie coś wkurza 😠
dzieci od początku są bujane w brzuszkach a niektórzy twierdzą ,ze najlepiej nakarmić i odłożyć do wyrka,nie bujać,nie nosić bo się rozpieści,najlepiej niech leży i nie płacze...ehhh

powiedziałam mamieże preferuje "zimne podejście" i znów Jej dosrałam...jakaś wredna jestem ostatnio ,Wy tez?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale to chyba lepiej jak sie maluch przyzwyczai do bujania w lezaczku niz mialby byc noszony non stop. Victor dostal na mikolaja mate edukacyjna od przyszlej chrzestnej, teraz po cichu licze, ze ktos mu kupi bujaczek :laugh: . ja juz sie czuje zrujnowana finanasowo ( poza w/w mata i trzema pajacykami wszystko sami kupilismy w dodatku podwojnie, ech... ) ale przynajmniej nikt mi sie nie wtraca co i jak mam robic. Nawet nie mam dla kogo byc wredna 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Brzuchole 🙂 hi hi każdego dnia już coraz większe 🙂 My dziś jeszcze jesteśmy w piżamce 🙂 Co kiepsko sie w nocy spało, obudził mnie ból w brzuchu:/ taki jakis dziwny, mam już dziwne wrażenie że chyba Mały sie obrucił główką w dól. We wtorek ide do lekarza to się dowiem, mam nadzieje 🙂
Chyba bez USG lekarz umie sprawdzić pozycje Dzidzi.

Nikoś super ta chuśtawka, może Nam tez ktoś taką zasponsoruje 🙂

Bób ta Twoja też fajna - chyba nawet wolałabym taką ze względu na miejsce jakie zajmuje 🙂

Dodtsłam wczoraj od szwagierki ciuszki do Małego i wiecie co ? Mi to by było wstyd dać komuś takie ubranka. Niektóre z dziurami kurcze, pomijam że w kolorze różowym, ale w dotyku są taki widać że znoszone :/ Chyba nawet nie bede ich używać bo strasznie szorstkie są.
Hm no chyba wredna jestem co ?

Dzisiaj skocze sobie do lumpka zobaczyć, bo odkryłam niedawno że mamy taki z ciuszkami z IRLANDI wiec co bacze co mają ciekawego 🙂

Na obiad mam tortille 🙂 Kupiłam podkłady wczoraj, nakroję pomidorka i ogórka, sos czosnkowy zrobie, miesko mam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamusie!!!!!!!
ale Wy jesteście wredne 😉
a my już po wizycie u ginka, ale dzisiaj tylko przegląd mamusi 🙂
wszystko ok, nic mi się nie skraca i nie rozszerza 🙂
dosrałam taką jedna pieluszkę testową Pampers new baby 1 i one są 2-5kg. jaka ona maleńka :laugh: a ja kupiłam 2 3-6kg. i taką fajną edukacyjną płytę co malec w brzuchu słyszy jak widzi po urodzeniu i jak przewijać i takie tam pierdołki 🙂
ja ma do wyboru 2 szpitale i mam sie zastanowić gdzie chce rodzić to mi skierowanie wypisze, bo na cc to się skierowanie dostaje, a mam już na 100% cc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej rosnące brzuchole
wiecie że wczoraj mąż jak wrócił z pracy powiedział że od rana brzuchol mi urósł!! 🤪 i faktcznie jak spojrzałam w lustro jakiś większy był!! 🤪

ja na obiad uczta - same baby tj Mała i ja 🙂 będziemy wsuwać bitki wołowe z kaszą gryczaną i kiszakami :P nie mogę się doczekać !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwiokej to super że wszystko z Toba i Dzidzią jest wporządku 🙂
Czyli mniemam że chyba ciut szybciej możesz urodzić niż w 40 TC ?

Fajnie że dostałaś taki mały zestawik, ciekawe czy u mnie coś takiego się dostaje :/ Zapytam we wtorek. Też właśnie chciałam kupic te pampersy ale białe i nie new born tylko " 1" własnie od 3-6 kg tylko się zastanawiam czy nie bedą za duże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja myślę że te 3-6 new babay 2 będą ok nie będą za duze w koncu urodzimy dzidzie od 3 kg. w górę a nie 2 kilogramową , no mi gin. mówiła że mam się przygotować na takie 3600 tak że myślę że będzie ok 🙂 a wolę kupić ciut większe niż za małe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tam z tymi pieluchami będę czekała raczej do końca, nie jest to rzecz z której zakupem nie poradził by sobie mój mąż i zobaczę jak określą mi na kniec przypuszczalną wielkość dzidzi bo mnie ostatnio koleżanka nastraszyła że jej znajoma urodziła dziecko co ważyło 6 kg 🤪 (o ile to możliwe) a wtedy to takie pieluszki new born można se chyba w ....... wsadzić, a u mnie na drobinkę nie zapowiada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc brzucholki 🙂

Poczytałam troche co tam pisałyscie wczoraj i dzis.
Klaudia zaraz bede szukac tych poscieli, bardzo fajne 🙂 i tez jeden baldachimek kupie chyba 🙂

Bób -wracaj do zdrowia 🙂

Gdzie ten śnieg co mał dzis byc ??? hihihi 🙂

Jai_ho fajnie ze maly matkę dostał od chrzestnej 🙂 moja siosta juz jaj jej powiedziałam ze bym chciala zeby ona bylo to juz kase zbiera hihih 🙂

Iwiokej ja dostałam ten sam zestaw, chyba pampersa, z płytką , i na płytce masz tez jak dziecko slyszy w brzuchu itd 🙂
u mnie w przychodni takie zestawy leżą do brania za darmo ,koło gazet do czytania.


Ja dopiero gina mam 19 grudnia, dawno małej nie widziałam 😞
dzis dzien lezenia , niestety nie mam obiadu 😞 musze cos zrobic.
Wczoraj bylasm w tesco takim duzym i trafilam kosmetyki szwajcarskiej firmy Hipp ( tej co deserki i herbatki )
a nigdzie nie mogłam ich znalezc.

Tez juz jestem zruinowana finansowo, ale w tym miesiacau wczesniej wypłatka bedzie 🙂
pozdrowionka mamusie wredotki :P 🙂 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też już jestem spłukana - za dużo wydatków na raz nie tylko związanych z dzidzią no i właściwie oprócz mebelków dla małej wszystko własnymi środkami płaciliśmy więc teraz kupuję już tylko niezbędne rzeczy a na zabawki to liczę od rodzinki i znajomych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej brzucholki 🙂
ja też dziś nie wyspana, a teraz mi się oczka zamykają same. Całą noc przewracałam się z boku na bok i nic 😞 i do tego jakiś dziwny ból w dole brzuszka 😞 ale teraz boli mniej.
Co do pieluszek, to ja mam już paczkę Huggies New Born 1 , ale podobno są paskudne dla dzidzi, ponoć jakieś sztywne itp, więc kupię paczkę Pampersów New Born 1(jakąś mniejszą).
Bób masz rację - jakby co to mąż dokupi odpowiednie pieluchy.
Wczoraj cały dzień buszowałam po internecie i zamówiłam w końcu łóżeczku dla Synusia, materacyk, prześcieradła na gumce, wsad kołderkę z podusią i 2kpl pościeli 🙂 i wiecie co nie zdawałam sobie sprawy, że same poszewki na kołderkę i podusię są takie drogie 🤪 choć i tak uważam, że te dwa kpl co zamówiłam nie mają gigantycznej ceny, bo jeden kpl 49zł a drugi 39zł- to chyba nie tak dużo, co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co wymysliłam, to znaczy już dawno wymyśliłam ale przez ostatnie lata nie dało rady tego wykonać bo praca a że w sklepie pracuję to największe zamieszanie właśnie przed świętami 🤔 otóż mam zamiar upiec chatkę z piernika taką wylukrowaną na świątecznie , jak by była obsypana śniegiem , zobaczę co z tego wyjdzie, przepis od mamy wzięłam( taki na mega twarde pierniczki)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...