Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tutaj slonko i cieplusio 🙂
chcialabym isc na spacer ale nie za bardzo moge bo znow bede lezec z stopami yeti wiec sobie odpuszcze...wyjde na balkon :P
no ja mam juz wszystko wyprasowane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojej albo mi sie coś dzieje z netem albo sie coś wiesza 🙂

Ja juz wrocilam od weterynarza i lepiej sie nie pytajcie ile zostawilam :/ 117 zł + musze wykupic aerozol :/ za 25 zł normalnie szlag by trafił. Zalozyli mojemu psu kołnierz ktory rozwalił w drodze powrotnej :/ teraz muszę sie zszywaczem bawić :/ Wrrr normalnie jakas masakra :/

na dodatek jeszcze to kurcze jakas do dupy jestem :/

robie herbatke i zasiadam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Kochane moje tetraki leżą od chyba 2 tygodniu na łóżeczku Małego i czekaja na wyprasowanie. Ale chyba bede musia jeszcze raz je wyprać bo mąż był chory i mógł je zainfekować. Chociaz sasiadka polecila mi wywieszenie ich na mróz na pół dnia. Ponąc bakterie wyjdą i nie trzeba bedzie prac. Hmmm no nie wiem :/

Kikos mi tez na KTG ani jednego skurczu nie wykazuje 🙂 Eszzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sms od Martusi " jestem juz od soboty w domku, wyszlam na zyczenie swoje. Internet kiepsko dziala i nie moge do Was zajrzec"

wnioskuje ze chyba wszystko okey 🙂 Bo nie odpisuje na sms zwrotny 🙂

Aaana no pewnie masz racje 🙂 Ale wywiesze je na wypadek w 🙂 A z łozeczka mam pościel i baldachim tez prać ?? Bo nie wiem czy to tez zainfekowane ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klaudia Twój mąż będzie zarażał jeszcze parę dni po ustaniu objawów więc na razie nie ma co sprzątać. Poza tym jak będziesz rodzić to też od razu ze szpitala nie wyjdziesza dotego czasu Twój mąż z pewnością wyzdrowieje a wszystkie zarazki padną.

Uważaj tylko na siebie bo ja tak właśnie złapałam zapalenie oskrzeli :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie leci w tv a na dvd przerylam szuflade i wszystko widzialam :P chyba sobie zarzuce Shreka 2 posmieje sie troszke 😁
Kikos Klaudia nie przejmujcie sie moze Was zlapac nagle przeciez wcale nie musicie zaliczac sie do tych ktore maja objawy 🙂
Klaudia ale wlasnie po to sie prasuje rzeczy zeby zabic zarazki wiec mysle ze jak wyprasujesz te pieluszki bedzie cacy 🙂
poza tym rzeczywiscie bakteria przezywa do 24godz wiec spokojnie 🙂
no i niezla cenka za psinke 😁 a ten sprawy to taki srebrny jest???
Martus w domu??? Oooooo ona jeszcze sie kula :P no to kto wie moze byc nastepna 😁
Ja prasowanie tez odwlekalam ale w koncu w piatek wyprasowalam do konca no i wczoraj walizke spakowalam i teraz moge spokojnie czekac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.s. pije herbate z mlekiem 😁 tak jakos w szpitalu wypilam bo chcialam sprobowac i mi bardzo zasmakowala 😁 zaparzylam sobie dzbanek mam filizanke taka piekna do herbtaki i wlasnie popijam jak Krolewna 🤪 a Olafik sobie szaleje no tak to Jego pora na szalenstwa 🙂 Gielaski sa wszedzie hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...