Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Agnieszko
odp na pytanko
zdiagnozowali u mnie stan przedrzucawkowy i musza wywolac porod bo tylko porod pomoze...nie ma na to lekow.
A nie moga czekac dluzej bo moze dojsc do tej rzucawki a wtedy to niestety moze dojsc do spioczki badz smierci 😞
ale od jutra jestem juz donosicielka bo koncze 37tydzien wiec wszystko jest ok
w czwartek beda aplikowac zel i sprobouja SN a jak sie nie da to zrobia CC. Najwazniejsze ze jestesmy pod opieka stala i nic Nam nie grozi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka odpisalam na grudniowkach ale chyba nie zauwazylas 🙂
Aaana ten sklep jest super :P tez go tutaj mam 😁 ostatnio kupilam pumy za kostek z czarnej skory za 30e!!!!juz nie wspomne o torebkach firmowych czy tez odziezy zwlaszcza sportowej...smieszne ceny 🙂

Klaudia ja mam takie:
a Sibi cos pisala ze kupila innej firmy i byly do d..y i kupila wlasnie aventa...tak mysle ze to Sibi byla :P
Aaana to nie skurcze to macica na tych obrotach daje hehe :d skurcze to tak od ok 40stu...choc ja ostatnio mialam kilka 100 i nic nie czulam procz lekkiego bolu jak na okres... [img size=220]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/avemt.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKI DZIĘKI 🙂 ALE JESZCZE JEDNO A CO TO TAKIEGO TEN STAN PRZEDRZUCAWKOWY BO SZCZERZE MÓWIĄC DWA RAZY RODZIŁAM ALE PIERWSZY RAZ O TYM SŁYSZĘ 🤨

PRZEPRASZAM ZA MOJĄ WŚCIBSKOŚĆ :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klaudia to tak wygląda tylko że Sibi pisała że canpol do d... są i Aventa polecała więc kupiłam Aventa (17PLN)
http://www.doz.pl/apteka/p310-Avent_male_oslonki_na_piersi_12085_2_szt

są b ciankie i nawet miłe w dotyku tylko ta część wystająca - jest strasznie długa jak przymierzyłam na moje sutki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka spoko hehe 😁
objawia sie nadcisnieniem wzrostem bialka w moczu bolami glowy i w efekcie jesli sie nie wywola porodu dochodzi do drgawek i do spiaczki a czasem i smierci. stan ten pojawia sie u 8-10% ciezarnych z czego w tych 8-10% jest az 85% pierworodek. w kojelnych ciazach pojawia sie baaaardzo rzadko.
Ilosc bialka w moczu powyzej 300mg z tendencja wzrostowa wymaga interwencji lekarza i scislej obserwacji... u mnie sie zaczelo od bialka ale oni mysleli ze to infekcja choc reszta byla ok...dopiero na dobowej zbiorce moczu wyszlo 1,3grama a wczorajszy juz 1,7grama strasznie szybko rosnie a ilosc od 5ciu gram powoduje uszkodzenie nerek. no i tak od bialka pozniej cisnienie a pozniej bole glowy...na szczescie jestesmy w szpitalu i wszystko musi sie dobrze skonczyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TkMaxx jest suuuuper! już szykujemy z mężem wyprawę na zakupy do poznania - miałam nadzieję zdążyć przed porodem ale niestety rozłożyłam się - a torebki.... ech... do tej pory noszę oryginalnego RL cz DK które były tańsze niż torebki z tunelu pod dworcem! 🤪

klaudia ja mam takie same nakładki jak Anitek

Anitek to dobrze z tymi "skórczami" bo już myślałm że mam ale nie czuję 🙃
mierzyłaś te nakładki? nie są za długie na samym sutku/ antence??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam standardowe 🙂 chyba... hehe :P wieczorem sprawdze jak Maz przyjedzie bo walizke wtedy wyciagnie bo nie chce targac sama.
ale ja tam w sumie sutow jak krowka nie mam wiec nie wiem :P choc po porodzie mysle ze beda wieksza 😁 jak mleczarnia rozpocznie produkcje 😁 a tak wogole wiecie co? zastanawiam sie co z mlekiem bo przeciez wywolywany porod to watpie ze bede miala mleczko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zaglądam po obiadku...Sarunia przecudna!!!!!!!!!!!!!
Piszecie o tych nakładkach ...ja też uważam ,że nakładki nie sa potrzebne...owszem jeśli sutki sa małe albo mocno poranione ale tak normalnie to bym nie panikowała.
Poza tym dla mnie to taka sztuczność,zdecydowanie lepiej maluchowi i mamie jak siebie czują ale to moje zdanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikos no wlasnie wczoraj byla o tym mowa hehe 😁 ja uwazam ze warto je uzywac przez pierwsze dni zeby nie poranic sutkow bo mozna sie pozniej zniechecic do karmienia poza tym te nakladki sa bardzo cienkie i te wlasnie aventa sa na tak zrobione ze dziecko czuje cieplo i zapach skory mamy a to na pewno bardzo dobrze wplywa 🙂 bo sa takie tanie wersje i one wala silikonem niestety 😞
poza tym jestem zdania ze lepiej przepekac pare dni z nakladkami i pozniej odstawic i cieszy sie z karmienia piersia niz plakac z bolu i biegac pozniej z jakimis kremami itd. nie chcialabym zeby moje dziecko ssalo sutka nasiaknietego bepanthenem albo jakimis innymi kremami...
ale wlasnie wczoraj napisalysmy ze kazda Mama wie co dobre dla niej i to jest kazdej prywatna sprawa oby jak najmniej tych poranionych sutkow 🙂
Aaana ja tez tak zrobilam ostatnio...bo kurcze wszystkie jakies takie ciasne w obwodzie i mnie nerwy braly nie chcialo mi sie chodzic do przymierzalni :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wlasnie mi sie tez wydaje że cycuchy urosną od mleka jeszcze i pewnie sutki sie powiekszą 😁 Bo Mąż mowi że już mam suty jak wentyle od stara 😁 he he czule nie ??
Dziekuje za rady dziewczynki 🙂

zmykam na trochę bo chce jechac do kolezanki 🙂

do spisanka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANITKO DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDŹ I ŻYCZĘ ABY WSZYSTKO BYŁO OK 🙂

TRZYMAM KCIUKI ZA SZYBKI I BEZBOLESNY PORÓD 🙂 ZA WSZYSTKIE TRZYMAM I CZEKAM NA NASTĘPNE MALEŃSTWA 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej 🙂

Wróciłam od fryzjera z obciętą grzywką i świoerzytukim kolorkiem, myślałam że zasnę im tam na fotelu tak mi dobrze było hehe
Gadałam sobie z fryzjerka troszkę i ona się mnie pyta co będzie " ja na to, że dziewczynka" i jej koleżanka obok do mnie "a pani w ciąży jest?" hehehe nooo ja na to tak " za dwa tygodnie rodzę" i się zleciały wszystkie mój brzuchol oglądać bo nie wierzyły, że to taka wysoka ciąża 🙂 Chyba nie jest ze mną tak źle hehe 🙂

aaana cieszę się, że już po kwalifikacji 🙂 🙂 wyczekałaś się na nią biedna 🙂

[size=4]
a Sarusia Boska!! Co za śliczne maleństwo 🙂 Nie mogę się napatrzeć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mi wszystkie pouciekały??? :P

eehhh.. i tak w sumie się muszę zbierać, zaraz jadę do hurtowni z art. dziecięcymi zobaczę może jeszcze coś mi wpadnie w oko 🙂 a tym czasem lecę z moją psinką

To do później 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...