Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jai_Ho ona tak ciągle zaciąga sobie na głowę pieluszkę jak zasypia. Mój P każe mi jej odkrywać buźkę, bo boi się, że się udusi, ale ona i tak zaraz się nią cała poowija 😜
Później jak się obudzi to krzyczy, bo nie umie sobie jej zedrzeć z główki i wtedy może się boi 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na chwilke 😜
Mona u Nas wszystkie dzieci tak spaly z pielucha aby Olaf tego nie lubi jak na razie 😉
ale zauwazylam ze w nocy czy tam nad ranem po karmieniu lapie kocyk i naciaga na siebie hehe 😉
ale pozniej idzie spac i tyle z tego 🙂
co do grzechotki to ona taka zyrafka cienka pluszowa w srodku z ziarenkami...
a czy swiadomie sie bawil nia? chyba raczej nie... trzymal sobie w raczce i tyle 🙂
ale mysle ze juz coraz czesciej bedzie sie łapal na tym ze raczkami moze wiele 🙂
Cruella a czemu Amelka miala pepti? skaza? tzn podejrzenie?
Dobrze ze przechodzicie juz i ciesze sie ze wszystko ok 🙂 no i widze ze waga idzie w gore 🙂
a tak wogole to Bebilon komfort to jest na kolki i zaparcia?
Olaf wypil 210 kaszki i spi wlasnie 🙂 no i tak juz pewnie do 3 lub 4tej rana pokima tym bardziej ze nie spal wogole od 14-30 wiec jak na tak male dziecko to i tak dlugo sie bawil 🙂
Mariusz jeszcze pracuje choc on i tak dzis nie wraca wiec nie mam za kim czekac 😞
no ale poogladam sobie sex w wielkim miescie z piwkiem bo co tu innego robic 😜
spac i tak nie pojde bo za wczesnie 😜
Mona ja nie kupilam tej wielkiej paczki 4ek bo sie boje ze kupie na zapas tyle pieluch a pozniej beda mu male.
A tak wogole to z 2godz temu kolezanka podrzucila mi cala wielka siatke baby dry "4" bo ona wlasnie kupila na promocji i jej Lenka wyrosla 🙂
wiec mam teraz ich razem juz chyba ze 150 🙂
dobrze ze nie kupilam 😜
Uciekam ogladac filmik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmmmm... to u mnie jest zupelnie odwrotnie, nic nie moze byc za blisko glowy ( o czapce juz pisalam 🙂) )wszystko pcha i sie wkurza jak jest za blisko a wszelkiego typu przykrycia, czy to kocyk czy kolderka za kazdym razem sa skopane do dolu, spiworki go wkurzaja, bo sie nie da skopac i potrafi 2-3 godz. nogami i lapkami machac i mietolic, zeby tylko sie rozkopac. 🤔 ale ponoc ja dokladnie to samo robilam bedac dzieckiem 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitek za pepti zła jestem jak cholera, bo jak byłam w przychodni to lekarka szybko szybko mówi dać pepti bo kolki, krowa jedna normalnie. No i dałam a tydzień później poszłam z małą do naszej która jest alergologiem pulmonologiem i tak nas opieprzyła ale co było zrobić kazała zostawić żeby jej nie robić rewolucji w brzuszku i tak nam minęło 3 tygodnie i teraz jak już kończymy 3 miesiące to wracamy do normalnego tyle że tego na kolki bo komfort jest na kolki.

Ja też uwielbiam sex w wielkim mieście.

A dzisiaj moi panowie po raz pierwszy w życiu upiekli ciasto 😁 😁 😁 😁

Mona moja też ma kołyskę, co prawda łóżeczko też mamy ale z kołyski już wyrasta i będzie problem bo my na dole w salonie urzędujemy tylko w kołysce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja też musi mieć pieluszkę ale chyba nauczyła się tak bo pieluszką przytrzymywaliśmy jej smoczek jak była mniejsza, a teraz bez niej nie ma spania.
Tak że po jedzeniu do łóżeczka pieluszka na buzie i dziecko spi.
Też sobie tak nakłada na buźkę i wtedy zaczyna kopać nogami a potem się wścieka bo nie umie zdjąć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anitek moja Milenka też pewnie ciąga te maskotki i smoka bezwiednie. Chociaż zauwazyłam, że niektóre rzeczy naśladuje po mnie np jak mówię do niej aguuuuuuuu, to ona wykrzykuje do mnie agggg 😜i się cieszy, patrzy mi w oczy i czeka, żebym dalej coś powiedziała hihi, a wczoraj posadziłam ją na kolanach twarzą do mnie i się głośno śmiałam, a ona też uśmiech od ucha do ucha i głośny śmiech, normalnie, aż sie popłakałam z radochy 🙂dzisiaj próbowałam, ale śmiała się już delikatniej, chyba zapomniała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja też nie znosi czapeczek. Codziennie jest wrzask jak ją wkładamy, zresztą cokolwiek przez głowę jak wkładamy, to Milenka się wścieka.
A przykryta jets tylko jak śpi, bo inaczej też się rozkopuje i skarpetki zrzuca 😜
Cruella z kołyską wygoda, bo mozna ją ciągać po całym mieszkaniu, ale niestety trzeba już ja wymienić na łóżeczko, bo małej chyba robi się niewygodnie, nawet dobrze rączek rozłożyć nie może i na długość już prawie za krótka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mona to samo mamy z Olafkiem 🙂
ja mowie aguuu i on tez ja to dzis plakalam z radosci i smiechu 🙂 a przed kapaniem robilam gili gili po cycusiach jego to normalnie wrzask na caly pokoj i usmiech na maxa 🙂
Cruella u Nas Olaf Nutramigen pil miesiac niepotrzebnie 😞 no ale co zrobic...
Teraz ma Aptamil to polski Bebilon i jest super 🙂
a czemu bedziesz jej dawac komfort? kolek juz raczej nie powinna miec 🙂
co do sexu w wielkim miescie to ja maniaczka jestem 😜
ja sciglam z neta to w jeden dzien siedzialam od rana do wieczora i non stop ogladalam 😜
a niedlugo w kinach film SATH 2 🙂
juz sie doczekac nie moge 🙂
U Nas Olaf tez w kolysce lezy w salonie a lozeczko mam w sypialni 🙂
te turystyczne niby sa ok ale kiedys o nich czytalam ze materace maja zwykle i nie sa dobre dla dzieciecego kregoslupa no ale z drugiej strony zalezy ile dzieciaczki leza w tych lozeczkach 🙂
Olaf w kolysce spi w dzien bawi sie z kumplami a pozniej daje go na matke lub na lezaczek 🙂
Ja ide tylko zaniesc do pokoju butelki itd i wracam do filmu 😜
Maly pewnie i tak sie obudzi ok 4tej ale ja mam zawsze 4butelki naszykowane i woda w termosie i mleko 😜 zeby pozniej nie musiala do kuchni wedrowac 😉
Spijcie spokojnie 🙂
Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Julka jeszcze nie spi, nie spala cały dzien i wojuje jeszze 😞 a ja padam na cyce.
Co do gaworzenia to moja tak gada jak Wasze juz z 2 tyg. i ja do niej guu a ona to samo,albo jak jej spiewam to ona tez spiewa ze mna, a jak ja caluje to sie cieszy, albo jej pierdze ustami w szyje to wogole radocha, wiec chyba sie dobrze rozwija ale jest leń bo glowki nie dzwiga.

dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej MAmsuki 🙂
U Nas tyle latania że na nic nie ma czasu. Zaniedbuje Was no ale nic nie mogę zrobić. Jak nie ślub to z Małym gdzieś latam ahhh brak czasu na nic.
Dobrze ze przynajmniej się wysypiam bo Fifi spi po 7 godzin wiec czuje się jak ten Młody Bog 🙂
Wczoraj wrocilismy od mamy i przyzdobiłam Fifiemu ściane 🙂 Podoba Wam się ?? Bo Mały wpatrzony w nią jak w obraz 😁


a tu radocha Mojego Syna 🙂
[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/9898fef7.jpg[/IMG][/URL]

no i muszę juz uważać jak leży na łóżku bo piernik się okręca 😁 MOJ PUDZIAN 😁

Dodinka- sliczna focia profilowa 🙂 Jak przygotowania do slubu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie.
Ja dzisiaj troszke nie wyspan, bo późno spac poszłam 🙂
Anitek Olafek musi wyglądać słodko jaktak się śmieje podczas gilgania 😜
Dodi mała napewno dobrze się rozwija, nic się nie martw i nie wkręcaj sobie 😉
Aaa i ja zauważyłam ostatnio, że Milenkę strasznie interesuje moja ręka jak ja przebieram, ciągle za nią łapie i ciąga, a wcześniej to tylko za łokieć mnie szarpała hihi
Klaudia ślicznie wygląda sciana w pokoju Filipka, a i sam Filipek jaki śmieszek 😜
Ładnie rosną nam lutowe chłopaki, już ponad 8 kg 🤪, ale chłopak to chłopak musi być wielki hihi
U nas dzisiaj zapowiada się ładna pogoda, więc będziemy spacerować w końcu z tatusiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie!!! No tak. Dzis u nas troszke inaczej.Synus wyspany a mamuska nie!! Kurcze pierwszy raz sie zdarzylo ze maly w nocy slodko nynal a ja przewracalam sie z boku na bok i nie moglam pol nocy zasnac!!! 🥴 I ciagle czulam lekko pobolewajacy brzuch. Masakra jakas. No i dzis szczypia oczy. 😮 Pogoda srednia-byle nie pada a sloneczko zaczyna swiecic 😎. Maz pracuje (jak zwykle) i nawet nie wiem kiedy wyszedl z domu 🙂 Ale przynajmniej upiekl rano buleczki wiec sniadanko super. 😉
Jak wroci to czekaja nas zakupki czyli to co tygryski lubia najbardziej!!! 🤪
Milego dnia zyczymy!!! 😁 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry u Nas nocka srednia tzn moja bo Olaf spal w najlepsze 😜
Mariusz skonczyl o 23-30 prace w hotelu przed 24ta a ja sie denerwuje jak go nie ma i chyba przez to spac nie moglam 😞
bo biedny wstal o 5-30 tyle godzin pracowal i dzis znow pracuje 😞
ale dzis wraca na szczescie!!!
Poszlam spac o 2giej 😞 choc mysle ze kawa parzona tez swoje zrobila bo ja nie pije takiej a jak kiedys pilam to niewazne ze pilam rano a wieczorem i tak spac nie moglam 😞
Maly spal od 21-5 ale za to od 5tej ani minuty...
wariuje do teraz a ja ledwo patrze na oczy 😞
Klaudia pokoj przesliczny 🙂 sama bym sobie tam polezala 😜
Dodinko z Julka wszystko jest ok 🙂 Moja siora musi isc z corka do neurologa bo co? bo ma roczek (24kwietnia) a nie podnosi sie tylko zasuwa na czworaka... i lekarka juz widzi w tym problem...
i siora pojdzie sprawdzic oczywiscie ale pewnie wszystko jest ok 🙂
i tak samo jest z Julka 🙂 nie martw sie 🙂
Maly sie juz wkurza 😞 nawet kawy dopic nie moge...ech...
zamiast isc spac to mendzi...
Zrobilam mu herbatke czekam az ostygnie to moze zasnie wtedy bo zmeczony jest ale sam nie zasnie...
ech nie wiem jak go oduczyc tego lulania?
zajrze do Was pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaana napisał(a):
hej mamusie ja z szybkim pyt bo mała woła - ile wsze dzieci spia w ciagu dnia?/

Coraz mniej... Olaf wczoraj robil sobie moze 3drzemki po 15min i raz spal niecale 2godz i od 14-30 nie spal do 21wszej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie!!!
my też wyspani mała wczoraj zasnela o 22 więc rodzice mogli sie sobą zająć 😁
ale nam narobiła strachu, bo o 9 usłyszeliśmy wielki jek, mała nie mogła złapać tchu tak że my wybudzeni w sekunde, mała chwilę łapała powietrze i juz było wszystko ok , ale nas wystraszyła, teraz myślimy na zakupem niani, bo jak bysmy tak byli w kuchni i jej byśmy nie słyszeli , to nie chcę wiedzieć jak by to mogło sie skończyć
mona ja też czytałam że te łóżeczka turystyczne mają do bani materac, bo my też chcieliśmy takie kupic bo jest większe ale właśnie przez ten materac zrezygnowaliśmy i mamy klasyczne drewniane
Klaudia pokoik śliczy, a Fifi zarąbisty uśmiech i pieknie sie podnosi 🙂
Dodi a kładziesz małą na przewijak normalne na pleckach??i podciągasz ja najpierw za ramiona, później za rączki, wtedy mała też powinna utrzymywać główkę sztywno i wzmacniają sie mięsnie szyjne, spróbuj na początek tak jak mała nie chce na brzuszku lezeć, powinnaś jeszcze ją przewracać na boczki bo to są obowiązkowe cwiczenia na tym etapie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwiokej ja mam nianie i detektor i jestem bardzo zadowolona 🙂
I tak wlasnie mi sie przypomnialo bo mi ortopeda mowil zeby nie ciagnac dziecka za rece absolutnie jesli samo sie nie podnosi bo tam jest jakas maz i tzw rekaw w raczkach i to musi dojrzec a jak sie to naderwie to nie ma szans zeby to weszlo z powrotem i wtedy moze byc problem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...