Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
CMonka powodzenia u adwokata!!
cruella to masz dzis mega zadanie-powodzenia a jak to nazywasz drobna przekaska to ja przepraszam 😉

Dodi a kogo bedziesz miec do malej? ja mam wlasnie problem z praca i dopiero chyba po nowym roku wroce bo nie mam z kim dziecka zostawic a teraz moze pojde na 1/4 etatu wtedy jak B. bedzie pracowal od 14 to ja bede mogla isc do pracy na kilka godzin ale pozniej tez nie mam pomysl na to co z nia zrobic 😮 jak bedzie miec rok to moze ja zostawie juz z jaka niania ale musze ja najpierw znalezc!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

[URL=http://www.fotoo.pl/][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-05/fa0e15a2.jpg[/IMG][/URL]

mam nadzieję że coś widać.
Ja robiłam ze świeżego ciasta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
u Nas szaro buro na dworze, ale i tak wyciągnę Małego na spacer 🙂 niech się chłopak dotlenia 🙂 teraz śpi w łóżeczku, tylko coś Go męczy bo piszczy co jakiś czas.
Dziś w nocy myślałam, że naprawdę cycki mi wybuchną 🙃 lecz Igor wyczuł sprawę, obudził się o 3ciej i zrobił z nimi porządek 🙂
Monka powodzenia u adwokata!!

MIŁEGO DNIA MAMUSIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję Sibi za oklask składniki widać to napiszę jak się robi.

6 niedużych filetów,
suszone pomidory( najlepiej w ziołowej zalewie)
boczek gotowany
ser żółty ( pikantny)

Filety namocz w zaprawie z pomidorów, potem wymieszaj z przyprawami ( jakie lubisz ale raczej na ostro) usmaż ja smażyłam na patelni.

Wystudź i połóż na nie pomidora i ser żółty a wszystko zawiń w boczek, tak zrób z każdym 🙂
Ciasto francuskie rozwiń i przetnij na 6 równych kawałków włóż do każdego z nich pakiecik z kurczaka. Wolne kawałki ciasta głęboko ponacinaj po czym bardzo luźno spleść nad kurczakiem, bacząc aby ciasta się ze sobą nie sklejały( widać na zdjęciu). Z wierzchu ciasto gęsto po nakłuwać posmarować roztrzepanym jajkiem. Piec 25-30 min w temp 200 stopni ( można z termoobiegiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziadek przyniosl wlasnie Marcelinie paczke pieluch little swimmer wiec nie ma co trza jechac bo z nich wyrosnie 😉
ja sie zbieram dziewczynki na zakupy bo dzis Nan w promocji
milego dnia

Monka nie daj się 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruella dziękuję, tak dzisiaj jadę na 16 🙂 ciekawa jestem co mi doradzi
tylko kurcze oby przestało padać do tego czasu
Sibi dzięki 😘

Idę chyba zagrzeję sobie pomidorową, to nic że jest dopiero 11 heh ;-)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sibi napisał(a):
CMonka powodzenia u adwokata!!
cruella to masz dzis mega zadanie-powodzenia a jak to nazywasz drobna przekaska to ja przepraszam 😉

Dodi a kogo bedziesz miec do malej? ja mam wlasnie problem z praca i dopiero chyba po nowym roku wroce bo nie mam z kim dziecka zostawic a teraz moze pojde na 1/4 etatu wtedy jak B. bedzie pracowal od 14 to ja bede mogla isc do pracy na kilka godzin ale pozniej tez nie mam pomysl na to co z nia zrobic 😮 jak bedzie miec rok to moze ja zostawie juz z jaka niania ale musze ja najpierw znalezc!!!!!!!!!!!!



oddaje małą do żłobka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monka walcz o swoje i to o konkrety ! Moja mama całe życie marny grosz dostawała od czasu do czasu, bo ojciec Jej oczy mydlił że jak On będzie miał lepiej to My też. I biedna tak czekała i czekała aż dorośliśmy. A mama ledwo koniec z końcem wiązała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuś będę walczyć ;-)))
Cruella spagetti o matko jak ja bym je też zjadła :-))))
idę naprawdę naleję sobie ta pomidorówkę heh bo zgłodniałam od czytania ;-)
A i super, że podoba Ci się nasz fota ;-) Nadia pewnie się denerwować na te włoski jak dorośnie, jak tylko jej się zmoczą od razu takie kędziorki dostaje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruella to super, że Adrianek Ci pomaga :-))) gdyby tak każda mama co ma chłopca pokazała mu jak gotować to nam kobietom żyło by się lżej heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Widzę że od rana kulinarnie, i ja też za gary musiałam się złapać i tak to właśnie tort już zrobiony i udekorowany, mój mąż ma dzisiaj urodziny staruch jeden
pamiętam jak mój tato miał tyle lat i wydawał mi się tttaaaki stary 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bób to wszystkiego naj naj dla męża 🙂 Sto lat!!!
Dodi a u mnie akurat padać przestało, więc może Ty do mnie wpadaj i przejdziemy się nad morzem zamiast na Wisłą ;-)) choć nad Wisłą też możemy, Gdańsk jakieś 30km ode mnie ;-))
I jak tam Twoje przeziębienie, lepiej już?
Cruella ale ona ma włosy kręcone tylko jak ma mokre, jak są suche to ma proste ;-)))

kurcze nie kumam ludzi u mnie w administracji budynków. Na początku maja wywiesili kartkę, że wyłączają ogrzewanie i że mamy je sobie odliczyć od zapłaty ale, że było bardzo zimno i ludzie się skarżyli to kilka dni temu włączyli je z powrotem, wywiesili też kartkę, że mamy znowu zacząć płacić ;-) Wczoraj był jeden dzień bardzo ciepły na dworze, więc i w mieszkanku było gorąco. Dziś natomiast pada i jest zimno bardzo w mieszkaniu, patrzę na kaloryfery a one znowu zimne!! zwariować idzie z nimi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...