Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

JaiHo mowisz ze mamy Cie nazwac stara dupa poprostu 😉 hahahaahahaha
nie no racja cos w tym jest ze czlowiek inaczej postrzega sprawy jak jest starszy...
ja tez bylam glupio zakochana w totalnym dupku i dziekuje sobie ze sie w pore opamietalam...
tak niestety czasem bywa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny jak smarujecie się samoopalaczem to zawsze wokół kostek, na i pod kolanami, łokcie, wokół nadgarstków i pod pachami przetrzec suchym ręcznikiem i dokładnie umyć ręce - potem kapkę na tylko wierzch dłoni i wierzchem rozsmarować (żeby nie były nienaturalnie blade w stos do rąk)
twarz: przetrzec ręcznikiem granicę z włosami, brwi, wącik
używam opalaczy już wiele lat i mam wprawę aha no i nie wolno przesadzić żeby nie być żółtym tylko osiągnąć naturalny efekt (jak ostatnio byłam u kosmetyczki powiedziała że zabieg nie wyjdzie bo mam ciemną karnację buhahahahaa! naturalnie jestem różowa jak świnka 😜 - tak więc jak kosmetyczka nie poznała to chyba dobrze rozsmarowuję heehehehe)

jak już coś pójdzie nie tak ijakomś cudem będą zacieki to peeling i po sprawie

aha i nakładać balsam też po peelingu to równomiernie się rozłoży kolor

hehe ale się rozpisałam - aż się pójdę posmarować żeby na weekend być pięknie opaloną 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej,wpadam i pisze migusiem...ależ mam chwilkę...moje pociechy zasnęły dziś jednocześnie o 20:30 🤪 ale mi fajnie..hehh
dzis sprzątanko było,jeszcze piorę,dwa spacery po 2h i jest git...brakuje tylko chłopa..heheh

Co do chłopów to MONKA tylko prawnik...po co tracic kasę na jakies samoloty,wszystko na kwitach..
Mój R skończył prawo,jak wróci wreszcie do chaty to Go zapytam co masz zrobić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikos ale dziewczyny slusznie zauwazyly... skoro nie ma zadnych namiarow ani adresu ani nazwiska???to jak ma niby wyslac cokolwiek??? jesli nie dojdzie pismo sadowe to zostanie odeslane z powrotem do PL i tak go moga szukac cale zycie...
wiec jesli nie jest w stanie dostac jego adresu itd to to jest jedyna opcja leciec tam i porozmawiac z nim poza "zona" i jest szansa ze wtedy po dobroci da dane i tyle... bo skoro facetowi zalezy zeby sie "zona" nie dowiedziala no to mysle ze poszedlby na to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaana kiedy wlatujesz? 🤪
Nikos poradz sie Meza ja tez sie poradze kolezanki prawniczki i wspolnymi silami cos zdzialamy 🙂
CandyMonka sama tu nie jestes pamietaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaiHo stronka adekwatna do sytuacji
CandyMonka jesli potrzebujesz pomocy z napisaniem czegos w jezyku angielskim wal smialo 🙂
poomoge z checia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja tez zaraz zmykam ale...Monka pamiętaj nigdy nie umawiaj się z Nim na "gębę",że ma Ci cos placić bo Ci obieca i zwinie żagle...wszystko na kwitach,wszystko oficjalnie.
Podejrzewam,że długa droga przed Tobą,niewykluczone ,ze będzie się wypierał ,migał itp.ale masz dziecko więc walcz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CMonka podstepem jakos zdobadz nazwisko. cala sprawe mozesz przeprowadzic w polsce i zasadza Ci alimenty na podstawie uwiarygodnienia ( NIE UDOWODNIENIA) jego ojcostwa. Bierz mala pod pache i zasuwaj tez do Sadu Okregowego, przy kazdym powinien byc dzial zajmujacy sie alimentami z zagranicy, tam tez Ci powinni poradzic co i jak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie zastanawiała tylko wsiadła w samolot, poleciała od razu do jego żony.
Monka już dość Ci pokazała że jest nic nie wart, nie ufaj mu idź do jego żony.
Tak przy okazji zdobędziesz jego dane, powiedz jej że nie wiedziałaś o niej a potem gdy się dowiedziałaś było za późno, że wypiera się ojcostw etc. Kobieta inaczej do tego podejdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
..... nie jestem od poczatku w temacie ale to co przeczytalam to mnie troche zaskoczylo ale coz moze ja mam inne myslenie, ale...
po pierwsze jak ma leciec do jego żony skoro nie zna adresu?? a jesli wie gdzie mieszka (wie jak dojechac) to ja bym na nic nie czekala tylko tam leciala nie dajac oczywiscie znac ze bede! i mysle ze nie ma co segregowac maz zona on nie mial skrupulow to dlaczego Monka ma miec? jesli jej na facecie nie zalezy, nie zalezy jej na ewentualnym zwiazku to po co ukrywac przed zona?? on Tobie nerwow napsul teraz kolej na CIebie!!!!
po drugie skoro (jak wywnioskowalam) nie interesowal sie Monką a tym bardziej Nadia przez cala ciaze to nie wydaje mi sie zeby robil jakiekolwiek problemy odnosnie praw rodzicielskich a mysle ze masz na tyle dowodow zeby go ich natychmiast pozbawic
po trzecie KOBIETO WALCZ!!!!!!!! tu chodzi o dobro i przyszlosc Twojej corki ktora byc moze bedzie lepsza jak cos od gn...ja wyciagniesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE DAJ SIE!!!!!!!!!

Anitek wiem oczywiscie ze robi sie kilka dni przerwy miedzy wprowadzanymi potrawami, ale Marcelina juz 2 tyg pije sok z marchewki i nic sie nie dzieje a wczoraj to chyba tylko jej smak poczula i nic wiecej bo plula i tyle bylo! a dzisiejsza kaszka...... porazka!!!!!!!!! az sie dziecko poplakalo, ale matka wpadla na pomysl zeby ta juz oczywiscie przygotowana dodac do butelki ( 3 lyzeczki) i wypila wszystko ze smakiem 🙂

dobra na koniec sie pochwale i ide spac 😜 😉 jutro ide na pierwsze dicho!! bez chlopa!! 🤪 moja mama bedzie z Marcelina, nastepnie... mamy wstepna rezerwacje na wczasy na Teneryfie na 25.06 😎 i na koniec.... wlasnie zjadlam tatara na ktorego mialam ochote przez pol ciazy 😜

a teraz lece wieszac pranie i spac bo jutro dlugi dzien i dluga noc 😉
dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha kremy i solar
ja chodze na solarium wiem ze szkodi ale co nie szkodzi?? jasne nie mowie tu o smazeniu sie ale dla "kolorku" dlaczego nie, a balsam uzywam (czasami) dove i jest calkiem fajny, godny polecenia jest tez z lirene z kawa i chyba jest nawet lepszy niz dove lepiej sie rozprowadza i nie ma po nim plam

ok dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczynki 🙂
Malduje sie na stanowisku 🙂 Dzisiaj uciekam do Mamusi wiec mnie nie bedzie 🙂
U Nas nocka spokojna 🙂 Wlasnie Mały walczy a ja ogarniam sie i budze męża i jedziemy do Poznania 🙂

Monia trzymaj sie 🙂 Dziewczynki Ci pomogą ! Nie jestes sama 🙂buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć u nas nocka średnia, niby ładnie spałą ale ok 1 cały czas trzeba było jej smoczek wkładać.
Po za tym jadła po kąpieli o 19 a potem o 6 rano 🙂

My jedziemy do ortopedy po to skierowanie a potem mamy wczorajszych gości tak że mnie też raczej nie będzie, dopiero wieczorem 🙂

Miłego dnia dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂
po pierwsze w imieniu męża dziękuję za życzenia 🙂

a propos CMonki, nie masz jakiejś koleżanki która mogła by tam sprawdzić adres tego faceta? i też myślę tak jak Jai Ho że jeśli on się nie zjawi na sprawie to może to zadziałać na Twoją korzyść

Cruella gratulacje dla Was w związku z 3miesięcznicą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mamy 🙂
ja już z grubsza mam ogarnięte, Mały Bąbelek śpi 🙂 jak wstanie, pomimo paskudnej pogody 😠 idziemy na spacerek a przy okazji załatwimy parę ważnych spraw 🙂
dziś o 16stej będzie geodeta! okaże się czy możemy stawiać domek tam gdzie chcemy 🙂 jejku doczekać się nie mogę 🙂
Sibi zabierz mnie na te Teneryfy 🙂 nam pozostaje tylko polskie morze 😉

miłego dnia dziewczyny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... pytanie do mam karmiących butlą - czy Wasze dzieciaczki też biorą butlę na raty? tzn wypiją 30ml, gadają, znowu ze 30ml i uśmieszki itd i w rezultacie wypicie 90ml mleka zajmuje Igorowi godzinę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...